atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Bībeles tēmas, kurām grūti noticēt
meitene
Iesūtīts: 2010.03.05 14:09:21
Labdien! Man ir jautājums gan kristiešiem, gan nekristiešiem. Vai jums ir kādas Bībeles tēmas, kurām jūs neticat, vai kādreiz bija grūti noticēt, un kā jūs tam tikāt pāri?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 17 . 18 . >>
AutorsZiņas teksts
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.12 11:09:22
pich007
Jo Jēzus sagaida no cilvēka patiesu atgriešanos no grēkiem un savas dzīves taisnošanu. Šis ir iemesls kāpēc daudzi lieto Jēzus vārdu, lai faktiski celtu savu reitingu, bet nevis tāpēc, ka viņu dzīve ir izmainījusies un viņi grib palīdzēt citiem ar Jēzus vārdu, un nevis sava labuma un savtīgu iemeslu pēc.
pich007
# Iesūtīts: 2010.03.12 11:13:17
Svētais
kāpēc process ir svarīgāks par gala rezultātu?

un vēl jautājums- kas šajā gadījumā ir palīdzējis slimniekam izveseļoties? vai ir saskatāma Dieva/Jēzus līdzdalība veseļošanās procesā, ja slimnieks tam tic?
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.03.12 11:13:25
Svētais
Bet cilvēkam taču paliek prātā Jēzus kā pozitīvais tēls. Jēzus, kas palīdzēja. Tas var rosināt meklēt, kas tad tas Jēzus tāds īsti ir, ka tik labi palīdz.
Cilvēks tā var kļūt par kristieti, pateicoties pūšļotājai.
pich007
# Labojis pich007: 2010.03.12 11:17:33
Svētais

tiešām interesē atbilde- ja pūšļotāja [savtīgu iemeslu dēļ] Jēzus vārdā dziedina slimnieku, vai Jēzus šajā gadījumā palīdz izveseļoties ? ņemot vērā faktu, ka slimnieks tic Jēzus vārdam un paliek vesels ?
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.12 11:21:04
Tas palīdz varbūt tam cilvēkam, kas izveseļojas, bet nepalīdz pašam pūšļotājam Jēzus priekšā.
pich007
# Labojis pich007: 2010.03.12 11:22:22
Svētais

es arī nerunāju par pūšļotāju. vai slimnieka dziedināšanā Jēzus piedalās , ja viņa vārdā tas tiek darīts? atceries- slimnieks paliek vesels.

kā ir?
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.12 11:23:54
pich007
Jā, tava ticība Jēzum arī dziedināšanas jautājuma tev palīdz un tu vari tapt vesels, protams, ka tā ir.
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.12 11:26:59
Teiksim tu aizej uz baznicu ar ticibu, ka ja lugs par tevi Jezus varda, tad tapsi vesels. Par tevi ludz un tu topi vesels. Tad tev paprasa naudu par to. tu protams laimigs samaksa, jo uzskati, ka tie ir baznicas izdevumi utml. pats aizej majas vesels. Jezus nav par sadu ricibu, j oir teicis, ka bez maksas esat sanemusi bez maksas dodiet. tev Jezus ir palidzejis ( tava ticiba viņam, jo citadi jau tu neietu pec aizlugsanas) , tacu baznickalpam, kas prasijis tev naudu par to nepalidz nenieka tas Jezus prieksa, pat ja vins ir ludzis par tevi un tu esi sanemis dziedinasanu, jo vins nepaeizas moticvacijas drits to darijis.
pich007
# Labojis pich007: 2010.03.12 11:27:47
Svētais

tātad Jēzus piedalās dziedināšanas procesā, neskatoties uz to, ka pūšļotāja Jēzus vārdu bija izmantojusi savtīgos nolūkos.
slimnieks tika izdziedināts Jēzus vārdā un ir laimīgs. arī pūšļotāja savu darbu ir izdarījusi. un, galu galā, ja jau šajā gadījumā pats Jēzus uzklausa pūšļotāju un palīdz slimniekam, tad kas tur slikts ?
pich007
# Labojis pich007: 2010.03.12 11:31:54
Svētais
Teiksim tu aizej uz baznicu ar ticibu, ka ja lugs par tevi Jezus varda, tad tapsi vesels. Par tevi ludz un tu topi vesels. tev Jezus ir palidzejis

kāpēc šajā gadījumā ir vajadzība iet uz baznīcu? Jēzus taču palīdzētu izveseļoties arī tad, ja tu lūgtu no mājām. pareizi?
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.12 11:33:46
pich007
Jēzus neuzklausa pūšļotāju, bet tava ticība Jēzum tevi dziedina. Tādējādi atraisās Dieva spēks tavā dzīvē. Tieši par tiem Jēzus arī saka, es jūs nepazīstu, lai gan esat darījuši to visu manā vārdā. Jo ir runa par to ar kādu motivāciju tie darīja. Tāpēc priekš tevis nekas slikts nav, kad tu sanem dziedināšanu, taču pašam pūšļotājam ir jāmainās savā raksturā, motivācijā utt... piemers:

18 Bet Sīmanis, redzēdams, ka, apustuļiem rokas uzliekot, dabū Svēto Garu, tiem piedāvāja naudu,
19 sacīdams: "Dodiet man šo spēku, ka tas, kam es rokas uzlieku, dabū Svēto Garu."
20 Bet Pēteris tam sacīja: "Kaut tu pazustu ar savu sudrabu, tāpēc ka tu domā Dieva dāvanu iegūt par naudu.
21 Tev nav nekādas daļas gar šo vārdu, jo tava sirds nav taisna Dieva priekšā.
22 Tāpēc atgriezies no šī ļaunuma un lūdz To Kungu, vai šī tavas sirds iedoma tev nevarētu tikt piedota,
23 jo es tevi redzu rūgtas žults pilnu un netaisnības saistītu."
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.12 11:35:36
pich007
kāpēc šajā gadījumā ir vajadzība iet uz baznīcu? Jēzus taču palīdzētu izveseļoties arī tad, ja tu lūgtu no mājām. pareizi?

Pareizi. Baznīcā tu ej, ja tava ticība ir nepietikoša tam, lai tu viens saņemtu dziedināšanu. Tāpēc pārējie pieliek arī savu tičibu tavā dziedināšanā klāt un atraisa to tavā virzienā, tādējādi tu piedzīvo stiprāku Dieva pieskārienu savā dzīvē.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.03.12 11:39:20
Svētais
Jēzus arī saka, es jūs nepazīstu, lai gan esat darījuši to visu manā vārdā. Jo ir runa par to ar kādu motivāciju tie darīja.
Motivācija = izdziedināt cilvēku. Ne jau visi dziednieki/pūšļotāji to dara naudas dēļ. No otras puses, no kā lai viņi paši dzīvo?
Starp citu, šis pats jautājums attiecas arī uz ārstiem, kas nopelna daudz vairāk par pūšļotāju.

18 Bet Sīmanis, redzēdams, ka, apustuļiem rokas uzliekot, dabū Svēto Garu, tiem piedāvāja naudu,
19 sacīdams: "Dodiet man šo spēku, ka tas, kam es rokas uzlieku, dabū Svēto Garu."

Dziedināšana jau nav Svētā Gara saņemšana. Vai tad pūšļotāji saka, ka viņi dala Svēto Garu?

pich007
# Labojis pich007: 2010.03.12 11:39:48
Svētais

cilvēks ar vāju ticību aiziet pie pūšļotāja, kurš viņā stiprina ticību Jēzum, un tādā veidā cilvēks kļūst vesels. Kāpēc Jēzus nenovērtē pūšļotāja labos darbus kristīgās ticības stiprināšanai?
un ne visi prasa naudu
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.12 11:44:52
kāpēc process ir svarīgāks par gala rezultātu?

Bet kaapeec tu nodali to medu, kas duuc no taa medus, kas salds? Shis daliijums ir iluuzija... process un rezultaats ir vienas lietas dazhaadi aspekti...

Arii izvarotaajus netiesaa par to "baudu", ko vinji nokjer, bet kaareiz par procesu, kas ir noziedziigs.

Un vai Al Kapone darbi bij labi tikai taapeec, ka vinjsh finanseeja un uztureeja vieteejos beernunamus?

Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2010.03.12 11:45:47
pich007,

Dievs nereti darbojas nevis "pateicoties muusu ticiibai" bet gan "par spiiti muusu aplamajai ticiibai/neticiibai"

Vismaz Luteriskajaa Kristietiiabs versijaa Dievs nav action-reaction kosmiskais automaats, kuru tu vari iesleegt vai izsleegt! Bet gan... gana autonoma Buutne taa teitk "Ar savu galvu uz pleciem"
pich007
# Iesūtīts: 2010.03.12 11:48:00
Jošs Mulders
iebrauci auzās- tu pūšļotāju, kurš izdara labu darbu izdziedinot cilvēku un dažos gadījumos nepaprasot naudu, pielīdzini izvarotājam un gangsterim.

kādu ļaunumu ir nodarījis pūšļotājs dziedinot Jēzus vārdā?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.12 11:51:00
pich007,

Lūdzu uzrādīt vietu, kur es pūšļotāju pielīdzinu izvarotājam? Manuprāt to nupat izdarīji tu... tikai caur mani!

kādu ļaunumu ir nodarījis pūšļotājs dziedinot Jēzus vārdā?

Kā tev šķiet, kāpēc Krimināllikumā ir panti par viltojumu un plaģiātu?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.12 11:52:08
Ezītis, tad jau sanāk, ka Ķīnas viltiojumu industrija ir laba lieta, jo tā var daudzus aizvest pie "īstajām mantām".
pich007
# Iesūtīts: 2010.03.12 11:54:17
Jošs Mulders

nu tad paskaidro- kādā sakarā tu ieminējies par šiem noziedzniekiem, ja mēs runājām par dziedniekiem, kas dara labu darbu?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 17 . 18 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 140 , pavisam kopa bijuši: 16582