atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Bībeles tēmas, kurām grūti noticēt
meitene
Iesūtīts: 2010.03.05 14:09:21
Labdien! Man ir jautājums gan kristiešiem, gan nekristiešiem. Vai jums ir kādas Bībeles tēmas, kurām jūs neticat, vai kādreiz bija grūti noticēt, un kā jūs tam tikāt pāri?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 16 . 17 . >>
AutorsZiņas teksts
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.11 17:01:31
liepa
nesaprati to, ko es tev saku. Dievs reage uz ticibu pirmkart. Otrkārt neviens nedzivo no ta, ka tam ir daudz mantas. Dieva priekša ir vienadi gan bagatasi gan nabagais, jo abus Dievs radijis. Ja tu tici, ludz, prasi gudribu zini ka ar finansem rikoties Dieva valstiba, Dievs tevi sveti un palidz. Ja esi neticigais tad naudu vai raust klut bagats, bet tas tev neko nepalidz, jo Dievs var atprasit tavu dveseli, kam tad piederes tas, ko sakraji? Un reiz aiziesi uz debesim, sai naudi vienlaga kadai labklajibai kas bija uz zemes nebus nzimes Dieva aciis.
Svētais
# Labojis Svētais : 2010.03.11 17:18:59
liepa
1) Ar atbildi.

2) nedzivo tapec, ka pecnaves dzivee tam nav nekadas nozimes, uz ko savukart uzsvaru liek Dievs.

Uz zemes naudai ir nozime es nerunaju par to, es runaju par to, kur ir tava sirds. Naudai ir arkartigi liela nozime Dieva acis, kur un ka mes to izmantojam. Tie, kas ir neticigie dzivo ka grib uz viniem tas neattiecas.
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.11 17:33:35
liepa
Ar atbildi uz lugsanu. un ar palidzibu.

Dievs nepalidz ne bagsatiem ne nabagiem, ja tie netic Dievam un neludz vinam so palidzibu. Si pasaule ir netaisna, un nauda ir netaisna. Es runāju par kaut ko citu. Teiksim taa, ko tas tev lidz ja tu iemanto visu pasauli un pazaude savu dveseli? Tur ir ta lieta! Bet tu jau netici aizkapa dzivei kada jega tev kaut ko stastit.
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.11 17:36:12
liepa
Dievs reage uz tiocibu. Ja dari to bez ticibas ka skaitampantu, tad nereage. tiesi tapat bus grutibas pa vidam, bet ja paliec ticiba uz to, ka Dieva tabild un palidz, tad vins tevi izvedis ara no tam.
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.11 17:37:24
liepa
Dievs man sniedz finansialu palidzibu un palidz man finsnes, es ticu vinam par taam. Pielietoju Deiva valstibas likumus finanses. utt. Es nenovirzos, bet skaidroju tev par finansem no cita skatu punkta, ne taa ka atu esi paradusi redzet.
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.12 09:54:23
liepa
Dievs palidz, ja vinam tic, vinu luudz, un rikojas saskana ar Dieva Varda principiem finanses ( ari citas jomas) . Finansem pa tieso nav sakars ar aizkapa dzivi, bet finansem Dieva acis ir milziga nozime, kaa ticigais ar tam sava dzive izrikojas.
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.03.12 10:03:15
Svētais
Tad jau jāsecina, ka bez Dieva palīdzības arī visai labi dzīvojas.
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.12 10:13:26
masiks [212.93.96.2]
Jā, bet tikai šīs dzīves laikā. Kad Dievs atprasīs visas dvēseles, un ko mēs esam ar savu dzīvi darījuši, tad parādīsies atšķirības starp cilvēkiem.
incognito
# Iesūtīts: 2010.03.12 10:31:56
Svētais
Kad Dievs atprasīs visas dvēseles, un ko mēs esam ar savu dzīvi darījuši, tad parādīsies atšķirības starp cilvēkiem.

Nu jā, bet jāatzīst arī, ka Bībelē mēs atrodam īpašus draudus kristiešiem:
Daudzi uz Mani sacīs tanī dienā: Kungs! Kungs! Vai mēs Tavā Vārdā neesam nākošas lietas sludinājuši, vai mēs Tavā Vārdā neesam velnus izdzinuši, vai mēs Tavā Vārdā neesam daudz brīnumu darījuši?
Un tad Es tiem apliecināšu: Es jūs nekad neesmu pazinis; eita nost no Manis, jūs ļauna darītāji.
(Mat.7:21-23)
Svētais
# Labojis Svētais : 2010.03.12 10:33:42
incognito
Jā, tā ir patiesība. Daudzi šodien Jēzu sauc par savu Kungu, taču viņu ikdienas dzīve parāda liekulību, egoismu, un patiesībā viņiem Kungs Jēzus un viņa valstība nemaz viņu dzīvēs nerūp.

Patiesība ir arī, ka Jēzus vārdu izmanto brīnumu darīšanai, bet savu raksturu veidot Kristus līdzībā atsakās, un dzīvo miesisku dzīvesveidu.
pich007
# Iesūtīts: 2010.03.12 10:47:24
Svētais
Patiesība ir arī, ka Jēzus vārdu izmanto brīnumu darīšanai

kādus brīnumus ir iespējams izdarīt, izmantojot Jēzus vārdu?
incognito
# Iesūtīts: 2010.03.12 10:48:25
Svētais
Es paklausījos, Tavu interviju LKR, no kuras var secināt, ka Tev tiešām nāk par labu ticēšana Jēzum.
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.12 10:50:45
incognito
Jā, Jēzus ir izmainījis manu dzīvi radikāli.

pich007
Es nezinu, jo Jēzus vārdu savtīgu brīnumu darīšanai neizmantoju.
pich007
# Iesūtīts: 2010.03.12 10:56:35
Svētais

tevis teiktais bija apgalvojuma formā.... Ja neesi pārliecināts par šādu faktu, tad nevajag tā teikt. Jēzum nepatīk, ka tu melo
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.12 10:57:36
pich007
Es zinu par brīnumiem, kas tiek darīti, bet nezinu tos konkrēti apsaukt. Tāpēc tā apgalvoju, jo to saki raksti un tie nekad nemelo.
pich007
# Labojis pich007: 2010.03.12 11:00:07
Svētais

tu saki: "Patiesība ir arī, ka Jēzus vārdu izmanto brīnumu darīšanai", kas izklausās diezgan pārliecinoši.
tad vismaz aptuveni apraksti, kādus brīnumus būtu iespējams veikt, izmantojot Jēzus vārdu.

+ Es zinu par brīnumiem, kas tiek darīti
ko tieši tu zini?
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.12 11:01:38
pich007
domāju, ka tās varētu būt dziedināšanas, kas varētu but izplatitakais.
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.12 11:04:18
pich007
Piemeram tu aizej pie kadas puslotajas un vinai stav bibele uz galda un jezus bilde. vina tev iedod zaliti un izstasta kas tev jadara. Tas nav Biblisks princips un šādi dziedināšanas Jēzus vārdā apustuli neveica. Taču tu aizej uz majam, lieto smeriti, tev paliek labak vai fiziologiksi vai tapec , ka tici smeritei un puslotajai tu izveselojies. Taču viņa ir izmantojusi Jezus vardu varbut, bet nepazist Jezus darbu un nopelnu savaa dziive personiski.
pich007
# Labojis pich007: 2010.03.12 11:04:55
Svētais

arī ārsti mēdz ārstēt ar cukura graudiem, apgalvojot, ka tās ir labākās zāles. bet galvenais taču ir panākts- slimnieks ir izdziedināts.
Kur rakstos minēts, ka nedrīkst izmantot Jēzus vārdu, lai palīdzētu slimniekam?
pich007
# Iesūtīts: 2010.03.12 11:06:56
Svētais
tevis minētais variants ir kārtējais absurds, kad cilvēks izdara labu darbu, bet Jēzum tas nepatīk, jo "ticība nav pareizā"
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 16 . 17 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 55 , pavisam kopa bijuši: 32768