atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Bībeles tēmas, kurām grūti noticēt
meitene
Iesūtīts: 2010.03.05 14:09:21
Labdien! Man ir jautājums gan kristiešiem, gan nekristiešiem. Vai jums ir kādas Bībeles tēmas, kurām jūs neticat, vai kādreiz bija grūti noticēt, un kā jūs tam tikāt pāri?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 16 . 17 . >>
AutorsZiņas teksts
meitene
# Iesūtīts: 2010.03.10 20:03:10
hmm, šeit izvērtās diskusija zinātne vs reliģija

Jošs Mulders
meitene, shkjiet, ka tu pati kaut kam netici? Kas tev par probleemu?


Nav konkrētas problēmas. Gan ticu, gan neticu daudz kam Bībelē teiktajam. Vairākas tēmas jau tika pieminētas. Laikam jau pēc vispārīgiem mērogiem nevaru pieskaitīt sevi kristiešiem. Esmu vienkārši cilvēks, kurš interesējas par reliģiju. Diskusiju aizsāku, jo mani interesē jautājums, vai cilvēki, kuri sauc sevi par kristiešiem, tiešām tic pilnīgi visam Bībelē rakstītajam, un ja tas tomēr tā nav, kā tad viņu ticība turās kopā, kā tā neizirst pēc pirmā stiprākā vēja pūtiena.
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.10 20:04:27
vai cilvēki, kuri sauc sevi par kristiešiem, tiešām tic pilnīgi visam Bībelē rakstītajam

Bibele ir atklasmes gramat aun par katru konkreto jaujumu ir jasanem atzina, un atklašme, kas palidz konkretaja kristiesa sfera.
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.10 20:46:38
liepa
ir teikts ka mees Dievaa pastavam un kustamies. Dievs zina visas lietas, un visas lietas fikse. Dieva speks , gudriba un spejas ir neizmerojamas ar cilveka merauklu.
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.10 20:54:24
liepa
Luk tiesi tam es neticu, tas nav iespejams.

es tev ne ar ko nevaru palidzet. Dievs ir radījis tik lielas planētas, ka saule uz šis planetas ir kaa golfa bumbiņa uz zemes. Dievs visas lietas zina.
incognito
# Labojis incognito: 2010.03.10 20:56:00
Es kādu rītu vēl pirms brokastīm noticēju 6 neiespējamām lietām. (Tima burtona "Alise" )
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.10 21:05:25
liepa
Dievs atklaj savas domas savaa Varda.

Jņ.21:17
"Kungs, Tu zini visas lietas
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.10 21:12:30
liepa
Raksti atklāj mums Dievu , tāds kāds viņš ir. Tāpēc rakstu patiesība nekad netiek apšaubīta. ja tu netici rakstiem tu netici Jēzum, kurš šajos rakstos tiek atklāts kā Dievs.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.10 21:16:15
liepa, gudru cilvēku no dumja cilvēka atšķir tas, ka gudrie pazīst gudros, bet muļķi domā, ka visi muļķi
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.10 21:16:34
liepa
. liepa nedaudz biju sailgojies pec tevis . taču Dievs zina visas lietas .
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.10 21:20:15
liepa, man, protams, fascinē tava paškritika, ja tu domā, ka es par tevi runāju, bet neesi tu tik liela šiška...

Es tieši runāju par Svēto, ka varbūt viņš ir gana gudrs, lai atpazītu un atzītu priekšnieka gudrību...
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.10 21:21:14
liepa
Dievs mūsu dzīvi nekontrolē, un tas, ka pazaudeji savus cimdus ir tikai vnk tas, ka tu tos kkur aizmirsi. Dievs velas lai cilveks veic labus darbius, jo tas cilvekam ir derigi.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.10 21:24:42
Bet runa iet par attiecigo vietu bibele, tas tiesam ir loti tipisks gadijums, glaimosana.

Nu pret telepātiju un spēju noteikt slēptos motīvus man nav argumentu! Tur nu tu mani pārspēj!
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.10 21:27:09
liepa
Dievs zina, ka tu vinus esi pazuadejuis, par to nesaubies . bet tas ka tu pazaudeji, ta nav Dieva vaina, tev vnk ta gadijas, cilveki ir nepilnigi
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.10 21:34:49
liepa
viņš zina, ka ta ir noticis, bet nu komon, neuzliec Dievam atbildibu par savu aizmarsibu, ja
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.10 21:39:25
liepa
pag par labiem darbiem es ta neteicu . taču, ja tu esi pateiciga ka spej labus darbu darit par to Dievam, tad tas ir dieviski, jo Dievs saka, ja esam spejigi ko labu darit un domat, tad tas ir no Viņa . Neveiksmes mus piemekle tadel, ka esam nepilnigi, jo esam greka kritusi, un pielaujam kludas un kritam. ta nav Dieva vaina mīļā liepa
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.10 21:42:41
liepa
Dievs ir atbildiga persona. Dievs tevi glaba Jēzu Kristuu. daavaaja tev muzigo dzivibu jaunaja pasaule, sadraudzibu ar vinu. Palidzibu seit tikt pari grutibam.
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.10 21:45:09
liepa
Ne vins ikdiena palidz, atbild uz lugsanam, samilo tevi, dod vadibu, gudribu, sadraudzibu ar sevi pasu. tas ir liels ieguvums.palidz finanses un veseliba utt...
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.10 21:48:53
liepa
Dievs atbild uz ticību, nevis uz vajadzību. Dievam dargi ir visi cilveki vienadi.
meitene
# Iesūtīts: 2010.03.10 22:22:54
Svētais
Raksti atklāj mums Dievu , tāds kāds viņš ir. Tāpēc rakstu patiesība nekad netiek apšaubīta. ja tu netici rakstiem tu netici Jēzum, kurš šajos rakstos tiek atklāts kā Dievs.

Jā, šo momentu es domāju, kā cilvēks var saukties par "kristieti", ja viņš daļēji tic, vai netic, bet tomēr šaubīties un meklēt patiesību ir tikai cilvēcīgi. Kādai kategorijai tad viņš šādā gadījumā būtu pieskaitāms?

Bet no otras puses, kā var kaut ko pieņemt par 100% patiesu, ko nedrīkst apšaubīt, veselais saprāts kaut kam tādam galīgi pretojas. Cilvēki parasti taču uz lietam skatās ar kaut nedaudz kritisku skatienu. Nu, iedomājieties, ka uz galda atrodas piena paka, un kāds pienāk man blakus un saka, ka, lai es redzētu šo paku lidojam, man ir jānotic, tikai tad es būšu pieskaitāma lidojošo piena paku pulciņam.
meitene
# Labojis meitene: 2010.03.10 22:38:36
Gnidrologs
Ja gribi būt īstena kristiete vai citas un mītiem balstītas reliģijas pārstāve, tad veselo saprātu jāatstāj mājās. Tam tā kā būtu jābūt pašsaprotamam.


Tur jau tā lieta, ka normāli domājošs cilvēks veselo saprātu malā neliks, jo bez tā tu tālāk nekur netiksi. Var ļauties jūtām, emocijām, vai pat ticībai, bet veselo saprātu gan pie tā visa klāt ir jāpiekabina.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 16 . 17 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 91 , pavisam kopa bijuši: 34708