atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Bībeles tēmas, kurām grūti noticēt
meitene
Iesūtīts: 2010.03.05 14:09:21
Labdien! Man ir jautājums gan kristiešiem, gan nekristiešiem. Vai jums ir kādas Bībeles tēmas, kurām jūs neticat, vai kādreiz bija grūti noticēt, un kā jūs tam tikāt pāri?
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . >>
AutorsZiņas teksts
jõgis [84.237.143.5]
# Iesūtīts: 2010.03.13 11:24:45
Svētais šaubas par Tavu atbilžu godīgumu. man šķiet, ka neesi apjautis Dieva varenumu (sk. vēstuli Ebrejiem 10, 26-31).
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.13 11:29:21
liepa
Viņa personība. Es Viņu esmu iepazinis. Es esmu pateicīgs par visu labo , ko viņš manis dēļ ir izdarījis un ko ir sagatavojis, bet es viņu mīlu dēļ viņa paša, jo viņš man ir atklājies, un es iepazīstu viņu katru dienu aizvien vairāk un to kāds viņš ir , un arvien vairāk iemīlu viņu.
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.13 11:31:23
liepa
Tu varbūt vari baidīties, jo nepazīsti viņu, un doma, ja ko pareizi neizdarisi viņš dos pa galvu uzreiz. Taču tas ir tāpec, ka tu nezini, ka viņš tevi tik loti miil, ka nav savu delu saudzejis, bet nodevis par tevi. Un tevi jau mil, kad tu esi greciniece, un vel vinu nepazisti un neatzisti. Kad iepazisti vina milestibu, tev nav vairs bailu, kas tevi mudinatu uz kaut ko - vai darit labo un pareizo vai milet vinu, jo bailem ir mokas. Bet pilniga milestiba aizden bailes.
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.13 11:32:42
jõgis [84.237.143.5]
Tur ir runa par ticīgo, kas atzinis Jēzus darbu savā labā, tomēr izvēlas pats ar savu gribu iet nāvē, grēkodams un sevi pazudinādams. Tar ir pavisam cits aspekts!
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.13 11:46:18
liepa
Jezu nodevis m,anis del, tiesi tapec, ka tad, kad vel es nebiju piedzimis, vins jau savu milestibu uz mani bija ar to pieradijis, ka ir piedevis Jezu visus manus pagatnes, tagandes un nakotnes grekus. Bet ikdiena esmu pilniba izmainits cilveks, Dievs mani ir pardabiski dziedinajis un palidzejis finanses un loti daudzas citas ( visas) jomaas. Vari noklausities kristiga radio interviju ar mani, tur es mazliet stastu savu liecibu. 9.marts. http://www.lkr.lv/lat/arhivs/?doc=16

Es nedaru, lai mani nesoditu, es vnk negribu nedarit , jo vinu milu . To tev gruti saprast.
jõgis [84.237.143.5]
# Iesūtīts: 2010.03.13 11:57:19
liepa, Svētais labi, es arī nebiju dzimis bet teiksim, mūsu vecvecāki krita par brīvu Latviju, lai varētu dzīvot bērni un bērnubērni laimīgi (to es vēl saprotu) - vai tāpēc mēs viņus pasludinām par nezin ko kā tas ir Jēzus gadījumā? protams, viņa mācekļiem Jēzus varēja daudz nozīmēt, bet ko tas nozīmē cilvēkiem pēc n-tajiem gadsimtiem? (Svētais - bez demagogijas un saviem, mūsdienu cilvēkam saprotamiem vārdiem!)
jõgis [84.237.143.5]
# Iesūtīts: 2010.03.13 12:08:28
liepa daļa latvju strēlnieku arī "mira par mums" kaujas laukā ar ideāliem, ka viņu un citu topošās Latvijas iedzīvotāju bērni varētu dzīvot šajā zemē. [ar kādiem ideāliem mirst Jēzus?]
Gan vienā, gan otrā gadījumā vēlākās paaudzes viņus piemin, godā, bet Jēzus gadījumā vēl pasludina par inkarnēto Dievu.
incognito
# Iesūtīts: 2010.03.13 12:14:48
Man liekas, šī diskusija demonstrē saziņas ierobežotību. Liekas skaidrs, ka Svētais ir guvis kādu konkrētu pieredzi, ko viņš pats interpretē kristīgās tradīcijas terminos.
Ko var darīt tie, kas tādu pieredzi nav guvuši? Just take it or leave it.
Kāds cits varbūt ir guvis pieredzi piemēram meditācijas retrītā vai LSD psihonauta ceļojumā.
jõgis [84.237.143.5]
# Iesūtīts: 2010.03.13 12:33:12
incognito salīdzini, piemēram, vilku ar Svēto: kāpēc vilka skaidrojums ļoti reti kad izsauc kādus pārpratumus un kāpēc Svētā teiktais tā pievilina Ctulhu, liepu u.c.? Pieredze ir viena lieta, bet Svētā "liecības" par to drīzāk rada antiefektu
incognito
# Iesūtīts: 2010.03.13 12:42:06
jõgis [84.237.143.5]
imho Vilks ir vairāk intelektuālis; aiz viņa skaidrojumiem var sajust akadēmiskas augstākās izglītības klātbūtni, līdz ar to tie ir grūtāk apstrīdami vismaz triviālā veidā.
Svētais ir vieglāks `upuris`.
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.13 13:54:56
liepa
Tas ir ja tu nebutu, tad Jezus to nederitu? Darijis konkreti tevis del? Kapec tev vajadzeja, lai Jezu sit krustaa?

Tas bija Dieva plāns, lai mani izglābtu caur Jēzus upuri.

Milestibu uz neko, uz tuksumu? Tevis tacu nebija, ka vins vareja taja laika tevi milet?

Mīlestība uz mani, jo es esmu mūžīgs, Dievs deva man piedzimt, lai es atzītu Jēzu un mūžīgi es būtu ar viņu kopā.

Ka tu konkreti saproti bailes? Ja zini, ka gadijum ja nedarisi to vai so, tevi par to sodis un to dari lai tevi nesoditu, tad tas ir bailes vai nav? Ir ta bailu motivacija vai nav?

Ir bailes, un ir baiļu motivācija. Šādu attieksmi parasti parāda bērniem audzināšanas procesā. Kad bērns izaudzis ar viņu veido attiecības, iepazīst viņu, un vairs ar šāda veida motivāciju nekomunicē.
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.13 13:56:22
jõgis [84.237.143.5]
Jēzus ir Dievs un mans personīgais glābējs. Es viņu pazīstu personiski, tāpēc man ir tāda attiekmse pret Viņu. Tiem, kas viņu nepazīst tādas nevar būt.
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.13 13:57:24
liepa
Par mēnessērdzību mēs bijām jau šeit ar tevi izrunājuši , varēji paklausīties visu citu tālāk, ko es liecināju par savu dzīvi .
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.13 22:08:09
liepa
Jā, bet Dievs mani radīja mūžīgu un sadrraudzibai ar vinu , ko nu ?

sistema ar patagu un prjaniku labi funkcione arii pie pieaugusajiem. Tu vari to saukt par milestibu, bet vinas butiba no ta nemainas. ja darisi to un to, dabusi prjaniku, ja nedarisi, tad dabusi patagu. Es te nekadu milestibu neredzu.

bet man nevajag ne prjaniku ne patagu, man vajag Dievu pašu Viņa klatbutni un sadraudzibu ar vinu, intimu personisku un tuvu tuviibu. tev tadas nav tapec tu nevari saprast par ko es runaju
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.15 10:00:04
liepa
Sistēma darbojas, bet ta neietekme manas attiecibas ar vinu ka prjaniks un pataga. Jo es iepazistu vinu un gribu but ar vinu kopa ikdienas sava sadraudziba.
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.15 10:05:58
liepa
bet tu nesaproti savukart ko es tev saku, tapec nesaproti ka sistema pati par sevi darbojas, bet ta mani neietekme manaas attieciibaas ar Dievu, jo es iepazīstu un esmu iepazinis jau zināmā pakāpē personu, un sistēma ir kā blakus produkts radīts ar zināmu motivāciju, bet neietekmē manas attiecības ar Dievu un Dievs ar nav paredzējis, lai tā ietekmētu.
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.15 10:13:04
liepa
Tu nesaproti par ko es runāju. Mes runajam par divam dazadam atskirigam lietam. tu uzksati , ka esmu apmats, jo sistema, vai nu baidos no Dieva, ka iemetis mani eelee, vai nu draudzejoas ar vinu, j otad man dos debesu valstibu. es tev saku pretejo, es draudzejos ar Dievu, jo esmu Dievu iepazinis un si sistema uz mani nedarbojas. zinu ka ta pastav, bet ta ir otskiriga un nav mana motivacija lai draudzetos ikdinaa ar Dievu! Attiecibas nevar izveidot, jo trauce sistema. Sistema netika izveidota , lai cilveks ieietu attiecibas ar Dievu!
Svētais
# Labojis Svētais : 2010.03.15 13:47:17
liepa
Taja bridi, kad tu Dievu iepazini, tev protams sis solijums bija pilnigi vienaldzigs un uz tevi "neiedarbojaas"? To tu gribi man iestastit?

Solijums darbojaas lidz bridim, kad es vinu iepazinu , un kad noskaidroju motivaciju ar kadu vins devis šo pātagu un burkanu..., tad man vairs nevajadzeja ne patagu , ne burkanu, bet vinu pašu
QURAN CLASSES [111.68.103.29]
# Iesūtīts: 2024.03.20 20:03:34
There will be more punctuality, discipline, regularity, and conceptual learning through this method. Online Shia Quran Classes for kids and adults are provided on skype In a particular fashion.
Our authentic Shia Quran classes give guidance that how we should live our lives Islamically according to the Shia sect.
In this regard, if we talk about what we offer that is worth joining would be a point to listen to. Shia Classes are the most reasonable. Yet a most versatile set of classes when it comes to learning the holy Quran. Our Shia Quran Classes are more customer-centered and have a really good mouldable staff. Who tries to fit in the demands of the customer. This is what makes our Shia Quran Classes Online honorable yet different from others.
Online Shia Quran Classes approach the student in a way that the student feels cared for.
Because of our programs like Shia Quran Classes Online in the USA and Shia Quran
Imamia Quran Academy [111.119.187.38]
# Iesūtīts: 2024.03.21 23:16:50
Shia Quran Academy is an institute for Quran Education. We have trained teaching staff along with renowned Islamic Scholars for a better understanding of the Quran.
Imamia Quran Academy is a leading Online Shia Quran Academy for kids & adults in the USA, offers exceptional virtual services that are accessible to anyone worldwide.
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 61 , pavisam kopa bijuši: 2839