atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Bībeles tēmas, kurām grūti noticēt
meitene
Iesūtīts: 2010.03.05 14:09:21
Labdien! Man ir jautājums gan kristiešiem, gan nekristiešiem. Vai jums ir kādas Bībeles tēmas, kurām jūs neticat, vai kādreiz bija grūti noticēt, un kā jūs tam tikāt pāri?
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . >>
AutorsZiņas teksts
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.12 15:25:40
EE, nu taa laikam nebuus vis. OK< es nepaarzinu RT pilniibaa, bet man ir aizdomas, ka no vinjas nekaadiigi neziriet, ka eksiistee tikai sii laikteklpa.

Tieshi tas no taa izriet... Relativitiaates teorija izskaidro visumu gana plashi! Nelaime ir taada, ka to pashu izskaidro arii Kvantu fizika, tikais hiis abas teorijas nav iespeejams (pagaidaam) unificeet vienotaa "vienaadojumaa"

Meegjinaajumi "Radiit" citus visumus un universus ir nevis izpeetes darbs, bet matemaatikju smadzenju fizkultuura... tas ir - puikas meegjina uzkonstrueet taadu formulu, kas ietvertu gan einstheina formulu, gan kvantu fiziku + kaut kaa nebuut speetu "uzziimeet" Visumu pirms BB!

Tik vot nesanaak... tas ka viena otra teorija pieprasa 11 dimensijas paraada cik ljoti taas blusas nevar tajaa tiiklaa satureet...
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.12 15:31:56
Kur es vainoju Dievu? Pamosties un beidz fantazet.... ja?

Pag nu tu teici, ka Dievs slikti paarvalda pasauli!

Taatad no taa es secinaaju, ka tu vaino Dievu pie taa, ka Liepa noleema paguleet un neko nedariit! Shii bezdarbiiba rada kaadu nekaartiibu pasaulee... teixim, Mulders atnaaca uz ofisu, kur Liepai bij vinjam jaasagatavo dokumenti (es runaaju par hipoteetisku Mulderu un hipoteetisku Liepu), bet taa kaa Liepa gulj, Mulders dokjus nenokaartoja, vinjsh laikaa nespeej noorganizeet kaadu projektu, projekts izgaazhas, cilveeki paliek bez darba, vairojas bezdarbs! Vainiigs kas? Dievs?

Tu vaino Dievu pie sliktas paarvaldes! Tas ir tas pats kas vainot Bosu pie padoto slinkuma!
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.12 15:33:07

Pag, nupat ir kurss uz auzaam... Mulders pasaka ka izriet un peec tam runaa par RT un qF nesavietojamiibu. Nu ir pagaidaam nesavietojamas, kaa no ta aizriet muus kontinuuma unikalitate?


Nevis no teoriju nesavietojamiibas izriet unikalitaate, bet no taa, ka nav pamats uzskatiit, ka existee veel kaadi unviversi aarpus Buikjveidiigu fizikju fantaazijaam un matemaatikju "vipendrjozhiem" - papiirs panes visu, un matene veel jo vairaak! Vai tam ir fizikaals pamats... luuk tur nekaa nav!
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.12 15:33:56
A kas - 11 dimensijas? Mulders te mieriigi postulee daudzkaart neticamaaku objektu - dievu, un te peeksji vinjam kko 11 dimensijas nodariijusas. Tak parasta lieta.

Nu ticamiiba laikam ir subjektiiva!

Man vieglaak ir noticeet Spagetti Monstram nekaa 11 dimensionaalam Visumam Taas 11 dimensijas ir prosto fizikju/matemaatikju FAIL meegjinaajumaa uzziimeet apalju kvadraatu!
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2010.03.12 15:34:36
A normaali. Ja boss buutu tos padotos pasrociigi izgatavojis...

un ja padotie buutu bezgribas roboti... nevis autonomas SB
incognito
# Iesūtīts: 2010.03.12 15:35:07
Jošs Mulders
Bet RT jau laikam neko nesaka par laiku pirms BB, atskaitot, ka temperatūra un blīvums bija bezgalīgi
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2010.03.12 15:40:19
Pirms uzsākam diskusiju ar šo personu par Visuma eksistenciālajām finesēm, atceramies, ka jams drīzāk noticēs Spagetī Monstram, kā tā radītājam, nevis fiziķu izvirzītām teorijām.

Un es liktu priekshaa, acereeties, kad mees runaajaam ar Gnidrologu, vinjsh ticees jebkuram apgalvojumam, ko izrvifrza jebkuri "fizikji", un ir gatavs jebkuru fizikju izvirziitu hipoteezi nodeeveet uzreiz par teoriju, tikmeer, kaameer taa saskan ar vinja pasha teologjiskajiem uzskatiem!

Pasaki kaa tas atshkjiras no tevis niistajiem ticiigajiem, kuriem tu paarmet ticiibu jebkam, ko saka vinju Priesteri

Man... pat manu Priesteru teiktais nav nekaads ukazs, kaameer tam nav segums!

Izraadaas... ka Gnidrologs peec buutiibas ir akls autoritaashu sekotaajs, kaameer shiis autoritaates runaa vinjam pa spalvai - neatkariigi kaadu nonsensu!


Gnidrologs ir taads pats karstasiniigs ticiigais kaadi bij viduslaiku kristieshi, tikai priesteriiba bik cita Lai ko vinji teiktu, Gnidrologs tam ticees... jo "Taa teica Fizikji" Buikji paziisti? Torsionu laukiem tici... to ARII Fizikji izvirziija... UN eeterim? Un vprochem... lai buutu jautraak - Tumshajai Mateerijai tici?
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2010.03.12 15:43:28
11 dimensijas vismaz var apraxtiit matematiski.

Un... Ari 8 pakaapes Lje grupu var aprakstiit matemaatiski!
A vot ledus sliidamiibu nevar!

Tik es ejot pa ledu uzmanos kudii vairaak nekaa uztraucos par to, lai enpakluptu uz kaadu 11dimensionaalas braanas!

Znacit - ir 4.D, kur jams izliecas. Nu un taa taalaak.

Tad kaapeec 11 nevis 111?
Un kursh teica, ka 4D liecas?

Pietam liekums rodas, ja postulee pret sho liekumu "taisnu" meta-dimensiju? Nu kaa jau teicu - papiirs paciesh visu!
incognito
# Iesūtīts: 2010.03.12 15:44:05
Jošs Mulders Gnidrologs
Kungi, aicinu jūs atturēties no ad hominem tipa argumentācijas šajā zinātniskajā strīdā.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.12 15:52:40
NUpat Tu Gnidrologam nekorekti brauc virsuu, ibo pats zini, ka fizikaa nekam netic. Vnk ir darba versijas, ar kuraam straadaa.

Svariigaakais ir tas, ka "darba versijas" meedz buut visai shitty
Ij taa teikt... man ir visas tiesiiabs taas izveerteet un dazhas no taam par taadaam arii atziit - shitty! Viedoklis, ka 11 dimensijas lai skadirotu hvz ko... ir shitty ideja, nav mana ideja, bet kaareiz fizikja ideja, kas straadaa ikdienaa savaa specialitaatee Vienkaarshi publiceet "shitty" bet "sound" hipoteezes ir veids, kaa dabuut printoutaa smukus kraasainus zhurnaalinjus, cilveekiem patiik M-Skij Treugoljnjik tipa literatuura! Jo taa tiexme peec "misteerijas" cilveekaa ir bezmazvai gjeneetiska... tad nu katrs izveelaas savus miitus - vieni 11dimensionaalus Multiversus, citi Torsionu laukus... nu vot taadi kaa es - Trascendentu Apzinju

Ij taa teikt... Gnidrologa kljuuda ir taada, ka vinjsh meegjina radiit iluuziju it kaa 11dimensionaalaa Visuma hipoteeze ir kaut kaada unificeeta visu Fizikju parakstiita teorija... Taa ir tikai matemaatiska speele ljoti mazas fizikju grupas ietvaros... un runaat par "Fizikju izvirziitu Teoriju" ir stipri stipri paaragri... kaameer tas ir neaks cic kaa matemaatikas vipendrjozhs bez jebkaada (es uzsveru jebkaada) substanciaala pamatojuma realitaatee! Runa nav pat par "kosvenniem" efektiem, bet gan par meegjinaajumu izkljuut no slazda, kuraa materiaalisti ir iekraasoti ar BB teoriju! Visas shiis 11 dimensionaalaas hipoteezes ir materiaalistu meegjinaajums racionalizeet irracionaalo!
incognito
# Labojis incognito: 2010.03.12 15:57:57
Mulders
Visas shiis ... hipoteezes ir materiaalistu meegjinaajums racionalizeet irracionaalo!

Domāju, tāpat būtu varējis izsaukties kāds cilvēks pirms 100 gadiem, kad onkulis Alberts publicēja vispārējo relativitātes teoriju Bet progresu neapturēsi.
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.03.12 16:26:53
es ar gribēju teikt - nu ko klūpat Mulderim krāgā? Balts un pūkais jamais ir. Nu, varbūt aizraujas dažreiz. A kam negadās?
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.03.12 16:32:36
liepa
nesatraucies, pienākas gan. Jēzus šo mazo grēciņu ir izpircis uz skaitli 3.
jõgis [84.237.143.5]
# Iesūtīts: 2010.03.12 16:38:40
liepa bet gribas taču tik ļoti būt "pareizi ticīgajam", ka aizmirst elementāras komunikācijas normas....
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.12 22:57:47
Isteniba japazelo Mulderu, vins zem Dieva muziga monitoringa, tiek uzmanits 24 stundas diennakti, ka tik ko nepareizu nepadomaa, ka tikai ticiba nesaskobas. Bet mes brivi cilveki, drikstam brivi domat un izteikties, ticet un neticet, ka ienak prataa. Ta kaa busim iecietigi pret tiem, kuri ir stingri uzraudziti un kuriem nav brivibas.

Isteni ticigais ir patiesam brivs, nesalidzinami pret pasauligo un aridzan Dieva prieksa, jo mil Dievu un Dievs vinu nekontrole taa kaa tu to iedomajies.
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.12 23:05:48
Mēs kā reizi runājam par realitāti
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.12 23:24:13
Gnidrologs
ja šeit visi mes uzvedamies ka vergi, kapec esi šeit? vai nebbaidies par vergu parversties, jeb gribi kunga lomu ?
Svētais
# Labojis Svētais : 2010.03.13 10:48:41
Gnidrologs
Tu vēlies mani un pāre`jos kristiešus atsvabināt no verdzības ?

Tad jau tu sev piedeve glabeja lomu
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.13 10:54:22
liepa
Es brivi domaju, un ja vajag šaubos , vai daru pareizi vai nē nav problēmu. Tev ir nepareizs priekstats par to visu . Mana ticiba izriet no manam personiskajam attiecibam ar Kungu un no sdaraudzibas ar Viņu. Tam nav nekada sakara ar bailem, kontroli vai likumu un noteikumu ieverosanu
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.13 11:18:00
liepa
Bet es viņu mīlu ne jau aiz baiļu motivācijas, ka es tāpēc nedabūšu mūzīgo dzīvošanu. Tev ir sagrozīts prieksstats. Es viņu mīlu viņa paša dēļ, par to kāds viņš ir nevis aiz bailēm "norauties"no viņa. Mīlestībai nevar būt bailes par motivaciju, jo tad ta nav ista milestiba.
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 19 , pavisam kopa bijuši: 32626