atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Bībeles tēmas, kurām grūti noticēt
meitene
Iesūtīts: 2010.03.05 14:09:21
Labdien! Man ir jautājums gan kristiešiem, gan nekristiešiem. Vai jums ir kādas Bībeles tēmas, kurām jūs neticat, vai kādreiz bija grūti noticēt, un kā jūs tam tikāt pāri?
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . >>
AutorsZiņas teksts
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.12 14:53:52
Nu dabiigi ka man nav, es uzskatu, ka taada naff iespeejama, vot arii modelja nav.

Nuu bet taapeec, ka mums nav Apzinjas modelja jeedziiga, tas nekaadiigi nenozimiee, ka Apzinjas nav... jos hamaa maita ir... un to mees detekteejam kaareiz peec Apzinjas ietekmes uz mateeriju... jo vieniigais ko varam nepastarpinaati novereot ir Mateerija, tapeec neizbegami Apzinjas manifestaaciju mees varam noveerot tikai tad, ja Apzinja iedarboajs uz Mateeriju!
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.12 14:55:22
Ne, nepareizi spried, es tikai piemineju dazas ipasibas, kuras butu labaka, ja butu Dievs. Es neesmu teikusi, ka butu bijusi nevariga (Dievs tacu nav nevarigs). Es palidzetu, ja mani lugtu, vismaz cik spetu.

Jaaa... nepazisitu tevi, bet neizskataas, ka esi vadoshos amatos augstaak par middle-management Ideaaliste vismaz esi! Tas labi!
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2010.03.12 14:55:52
Es taks to neteicu, beidz fantazet!! Es teicu, ka sadu "vadibu" es ari varu organizet un proti gulot un divanina un neiejaucoties.

Taatad veelreiz!

Ja tu guli uz diivaana un neko nedari, kursh vainiigs tu vai Dievs?

Jeb citiem vaardiem, tas ka tu tarkshkji darba laikaa i-netaa un neienes savam bosam naudu, vainiigs ir Boss?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.12 14:57:28
Btw, tu aizmirsti, ka pati Dieva eksistence balstās uz tā paša paradoksā, kuru tu pārmet man. Ir un ir, pats sevi cēlonis.

Nope... Dieva existencei nav ceelonja, jo Dievs muuzhiigi ir existeejis... Ceelonis vajadziigs kaut kam, kas neexisteeja, un tad saaka existeet "Neexisteej" nav staavoklis saistaams ar Dievu Taadeejaadi vinja Existencei ceelonis nav vajadziigs... un vinjsh patieshaam NAV Savas existences ceelonis
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2010.03.12 14:58:20
Aiz ko ta nav? Apzinja- materijas iipasiiba,process materijaa. Vot tev arii modelis.

Kaa jau teicu - vaardi IR - bet jeegas nav!

Jo... pats jeedziens "mateerija" ir nekas!

Citeim vaardiem, tu pateici tautologjiju - Apzinja IR Shaadam modelim piekritiis dajebkursh materiaalists vai monoteists
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.12 14:59:26
Kurs te runa par vainigumu? Seko ludzu diskusijai.

ES!

Bet jautaajums tachu vienkaarsh - jeb mums ir kaarteejais ateista gadiijums, kas nespeej uz vienkaarshu jautaajumu atbidleet!

Liepa izdomaaja paguleet uz diivanaa un neko nedariit! Shiis riiciibas ceelonis ir kas Dievs vai Liepa?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.12 15:00:46
A kaa Tu zini, ka materija neeksisteeja un tad saaka eksisteet?

Taa saka Fizika! Ir citas versijas?

A taa tak tikai viena no daudzajaam materijas faazu paarejaam.

Atkal... teologjisks pienjeemums tiek ziimeets par iisteniibu?

Ctulhu iemaacies kaadreiz hipoteezes un mineejuumus neuzdot par zinaatniski pieraadiitiem faktiem
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.12 15:01:45
Nefiga, es pateicu - realitaate ir, vinja satur apzinjas. A tev ir otraadi - apzinja ir, vinja satur realitaati.

Ko noziimee "Realitaate IR"? Kaa bez apzinjas tu vari runaat par kaut ko kas IR?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.12 15:02:41
Kads jautajums? Vispirms noformulee. Es vienigi apgalvoju, ka butu labaka Dieva vietaa, labaka pret cilvekiem. Nekada jautajuma nebija.

Mans paredzeejums... man naaksies sho jautaajumu atkaartot veel vismaz 2as reizes, pirms tu uz to SAAKSI atbildeet!

Atkaartoju jautaajumu!

"Ja liepa izlemj atgulties un neko nedariit, kas ir shii leemuma ceelonis Dievs vai Liepa?"

Nu... sarezhtjiits jautaajums?
incognito
# Labojis incognito: 2010.03.12 15:02:46
Jošs Mulders
A kaa Tu zini, ka materija neeksisteeja un tad saaka eksisteet?

Taa saka Fizika! Ir citas versijas?


Fizika gan tā nesaka Tā saka teoloģija. Atkal tu uzdod savus teoloģiskos pieņēmumus par faktiem.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.12 15:05:05
Fizika gan tā nesaka Tā saka teoloģija.

Kad peedeejo reizi chekoju, tieshi to apgalvo Kosmologjija... Visuma existence saakaas apmeram pirms 14 miljardiem gadu...
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.12 15:05:45
Un kads sim jautajumam sakars ar manu apgalvojumu, ka ja es butu Dievs, jums butu labak? Tas ir es varu tev ari iebazties diskusija un prasit, kas vainigs, ka tu neesi bijis veikalaa. Tikai tas tacu nav par temu.

Sakars buus!

Atbildi!
+1

Mans pearedzeejums, man naaksies atkaartot veel vienu reizi sho jautaajumu, pirms Liepa vai nu atbildees, vai pazinjos, ka negrib atbildeet!
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.12 15:06:38
Pankuuka, no kurienes Tu raavi, ka sis visums ir visa materija????

No taa, ka nav pamats uzskatiit, ka ir kaut kas cits Sci-Fi fantaazijas neskaitaas
incognito
# Iesūtīts: 2010.03.12 15:07:28
Jošs Mulders
Tas, ka šim Visumam bija sākums, jau nenozīmē, ka matērija pirms tam neeksistēja.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.12 15:10:25

Ja es butu Dievs un izlemutu atgulties uz divanina, man nevienam jaatskaitas nebutu, vismazak jau nu tev. Tik daudz tacu tev butu jabut skaidram, vai ne?


Es nerunaaju par to, ka tu buutu Dievs vai nebuutu! Es runaaju par ljoti vienkaarshu sadziivisku sitauaaciju

"Liepa noleema apgulties un neko nedariit?" Leemuma ceelonis? Liepa vai Dievs?

Teicu - man jautaajums jaatkaarto jau 2as reizes!

Nu nespeej Ateisti atbildeet uz jautaajumiem... un jo vienkaarshaaks jautaajums, jo nespeejiigaaks ir ateists uz to atbildeet!

Liepa - tu driixti arii pateikt, ka neribi atbildeet un neatbildeesi - shaadu atbildi es respekteetu un cieniitu vairaak nekaa tavu izlociishanos un meegjinaajumu uzmineet to slazdzu kuraa es tevi vedu - jaa es tev esmu sagatavojis tevis pashas apgalvojumu slazdu! Taapeec TEV izdeviigaak buutu pateikt, ka neatbildeesi! Ja atbidleesi - iebaaziishu tevi maisaa!
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.12 15:11:00
Tagad driizaak runaa par muusu tipa vakuuma rasanos cita vakuuma faazu paarejas rezultaataa un sliecas domaat, ka BB ir nepaartraukts process.

Man patiik, ka puikas runaa Kad uzliks galdaa hard-core pieraadiijumsu, vot tad arii MEES saaksim runaat
incognito
# Iesūtīts: 2010.03.12 15:13:02
Jošs Mulders
Man patiik, ka puikas runaa Kad uzliks galdaa hard-core pieraadiijumsu, vot tad arii MEES saaksim runaat

Būtu jauki, ja tu šo principu attiecinātu arī uz teoriju par Dieva eksistenci
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.12 15:17:20
Liepa ir nogurusi, tas ir celonis:-) Nu vel bus jautajumi par manu privato dzivi?

Hmmm a tas ka tu kaadreiz meedz apgulties un neko nedariit, tas ir kaut kas baigi privaats?

Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.12 15:20:04
Lūdzu, norādi kādu fiziķu teoriju vai hipotēzi, kas apgalvotu, ka pirms mūsu laiktelpas vispār nekā nebija. Būtu ļubo dorogo posmotreķ

Einshteina Relativiitaates Teorija!

Cik zinu, visas hipotēzes, kas kontemplē par proto BB stāvokli izvirza tādu vai citādu eksistetenci, pat ja tā nepakļaujas mūsu iemīļotās matērijas likumiem. Kaut vai tā pati brānu teorija.

Nu un kaads fizikju fantaazijaam sakars ar realitaati?
Izvirza jo tas izriet no logjikas, nevis no mateerijas iipashiibaam!

Fizikji gadsimtiem ilgi ir izvirziijushi visadus "eetera" teorijas tajaas vietaas, kur izpete nevaid... tik ar taam braanaam ir taa, ka to nevar paarbaudiit principaa, tapeec fizika top par teologjiju... religjiju... kursh skladnaak uzziimee kaadu hipoteezi, tas arii king of the hill, a reaali paabraudiit to nevar principaa!
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.12 15:23:08
Man ir privats, ja peksni diskusija par Dievu tiek jautats, kada iemesla del es uz divanina atgulos. Es atbildeju, tev kaut kas skaidraks palika?

Palika... Tobish tu guli, neko nedari... bet par tavas bezdarbiibas radiito haosu pasaulee tu vaino Dievu, un apgalvo, ka vinja vietaa, tu vareetu noorganizeet pasauli, kuraa neviens nekad uz diivaaninja neatgultos un ar bezdarbiibu nenodarbotos?
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 76 , pavisam kopa bijuši: 36944