atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Bībeles tēmas, kurām grūti noticēt
meitene
Iesūtīts: 2010.03.05 14:09:21
Labdien! Man ir jautājums gan kristiešiem, gan nekristiešiem. Vai jums ir kādas Bībeles tēmas, kurām jūs neticat, vai kādreiz bija grūti noticēt, un kā jūs tam tikāt pāri?
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . >>
AutorsZiņas teksts
incognito
# Iesūtīts: 2010.03.12 14:25:01
Jošs Mulders

Luuk fizika pieraada, ka kvantu staavoklju un taadeejaadi kvantu daljinju existences ceelonis (to iipashiibu ceelonis) var buut Cilveeka Apzinja...Ar to jau kvantu fizika riktiigi zaagjee mteriaalisma pamatus...

Tā gan nav. Šis fenomens ir viegli interpretējams arī materiālisma garā - apziņa ir augsti organizētas matērijas īpašība un matērijas mijiedarbība ir vispārazīta arī materiālistu vidū.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.12 14:27:40
Nu tas nav panteisms at large.

Pasha panteisma jau nav at large! A paveero... ir liela korelaacija starp Panteistiem un Environmentaalistiem, es pat atljautos apgalvot, ka katrs Panteists ir karsts Environmentaalists!

Tas pats Einšteins, spriežot pēc jamā izteikumiem, bija panteists, bet pētīt kokus nečurājās.

Nee... Einstheins ticeeja taa sauktajam "Spinozas Dievam", jeb ticeeja Visuma racionalitaatei un likumsakariibaam, bet neticeeja, ka tas ir Personaals Dievs! Tas nav Panteisms! Driizaak vienkaarshi Deisma paveids!

JO?

Logjiska pretruna! Lieta nevar buut pati sev ceelonis, jo ja lietas nav, vinja nevar buut ceelonis NEKAM, veel jo vairaak pati sev!

Tas ir... lai A existeetu vajag A kaa ceeloni... Tas ir iespeejams tikai tad, ja A ir muuzhiigs un nemainiigs!

Kaut kas, kas sevī satur Visu tīri loģiski satur arī savu cēloni.

Nav taadas logjikas Mazaak ar Rassela paradoxiem nodarboties vajag! Taapeec arii Dievs un Radiiba nav viens un tas pats, Dievs satur visu Radiibu, bet vinjsh pats nav Radiiba, taadeejaadi, Dievs nav Visa "Apakshkopa", bet gan Visa Ceelonis Virskopa!
Nevajag sevi pasham iekraasot stuurii blurrojot shiis robezhas!
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2010.03.12 14:29:40
Pliiz, specifisko, ar ko atskiras taada substance, kam vajag noveerotaaju no taadas, kam nevajag?
Ar to, ka viena ir ceelonis otra ir sekas! Notiek struktuuras exports/kolapss!

Ar struktuuru noteiktu?

Vai kaa?


Vai kaa - Ar apzinju!

Vot noteikts daudzums materijas ir saorganizeejies Ct apzinjaa. taatad sitam daudzumam materijas noveerotaaju vairs nevajag ibo tas pac ir noveerotaajs?
Vajag noveerotaaju - taapee jau sakaam - Ctulhu ir Radiits! Tevi uztur kaada no tevis neatkariiga apzinja, tu pats savu apzinju neuzturi, tu to vari noveerot retrospektiivi!

Taapee jau ir gruuti Apzinju defineet un AI radiit, jo tas buutu kaa kjert pasham savu eenu!
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2010.03.12 14:30:45
nu taatad dievs ir visums + veel kkas? Visums - dieva sastaavdalja, orgaans?

Nee Visums ir Dieva Gribas izpausme... Vinjsh sevii satur bezgaliigi daudzu visumu potenciaalu, bet kolapseejis realitaatee vinjsh ir tieshi sho Visumu... taadeejaadi Visums + Dievs < Dievs! No iespeejamo staavoklju skaita!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.03.12 14:34:31
Ctulhu
Visums - dieva sastaavdalja, orgaans?
Varbūt - kā sapnī visi tie priekšmeti, kurus mēs redzam? Reāli tak tie esam mēs paši.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.03.12 14:35:50
Ctulhu
Jošs Mulders
a vinjs ko - nevar `kolapseet` visus visumus reizee? kas traucee?
Nuja, kāpēc Dievs nevarētu kolapsēt Multiversu?
Citādi atkal nonākam pie tāk, ka Dievs nedrīkst padomāt "kas būtu, ja..."
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.12 14:36:21
Tā gan nav. Šis fenomens ir viegli interpretējams arī materiālisma garā - apziņa ir augsti organizētas matērijas īpašība un matērijas mijiedarbība ir vispārazīta arī materiālistu vidū.

Kazuaalaa cilpa!
Pietam runa nav par mijiearbiibu, bet gan par kazuaalistiku!

Tagad sadaliisim shito tavu apgalvojumu!

"apziņa ir augsti organizētas matērijas īpašība" <- Shitais ir materiaalistiskaas religjijas viens no teologjiskajiem pamatpostulaatiem! Nepamatots!

"matērijas mijiedarbība ir vispārazīta arī materiālistu vidū."
Jebkura mijiedarbiiba?

Redz, pat ja pienjemtu ka augstaakmineetais teologjiskais postulaats ir patiess, rodas jautaajums - kas ir kolapseejis sho mateeriju shajaa augsti organizeetajaa staavoklii? Jo kaut kaa kvantu fizika paraada, ka taa mateeriajs kolapss ir vienvirziena... Jaa Evoluucijas teorija TIC, ka existee preteejais virziens... pagaidaam nav nedz demonstreets matemaatiski, nedz ar fizikas formulaam, nedz praksee

Taatad... materiaalisms staav uz vairaakiem teologjiskiem zilonjiem Paaris pienjeemumiem par Apzinjas dabu un mateerijas augstaas organizeetiibas ceelonjiem!

Bet taa kaa neesmu shiis religjijas paarstaavis - esmu briivs tai neticeet liidz man nenoliek uz galda hard-core pieraadiijumus, kurus nevar apgaazt ne ar kaadu experimentu!
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.12 14:37:21
Labi but par Dievu, paklaujies pasam sev (tas ir dari ko gribi), miljardiem tev slavee, tu uzsuti viniem zemestrices, a sie tik un ta tev slavee un saka, ka tu vinus baigi mili. Regulari vinus raaj, ka sie ir slikti, a pasam nevievam nav jaatskaitas.

Labi, ka tu neesi Dievs...
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.12 14:38:18
Nuja, kāpēc Dievs nevarētu kolapsēt Multiversu?

Nuu veci... tu no manis prasi izprast lietas, liidz kuraam muusu augstaakie kosmologjikas praati pat nespeej pietuvoties!
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.12 14:42:00
OK, Mulders censas tikt valjaa no cilpas, postuleejot objektu ar maaxliigi sadomaataam iipasiibaam - nu tur bezceelonja utt.

Nepareizi! Nekas netiek maaxliigi sadomaats, bet tiek vienkaarshi iets pa logjikas celju... tb kas izriet no X, ja a,b,c...
Logjika var pateikt KA ir, bet var kluseet par to KAA tas iespeejams!

Bet... ir ljoti svariigi nesaputrot "Logjiski neiespeejamu" ar "Nezinu kaa tas iespeejams" gadiijumu!
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.12 14:43:07
Taisni otradi, slikti jums, ka neesmu Dievs. Elli neierikotu un pludus, zemestrices atceltu utt. Nevienu par neticesanu nesoditu, man nav vajadzibas tikt cauram dienam slavinatai.

Nu... peec shaadas zajavas manis peec tu vari buut Dievs Jo pagaidaam tavas izpausmes ir analogjiskas Un taa teikt... patieshaam neviens tev netic!
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2010.03.12 14:45:37
Falsificeejams.
Nodemonstree apzinju bez materiala neseeja un buusi to apgaazis.


Uz Alfa Centauri existee rozaa unikorni!
Falsificeejams... Pieraadi, ka shie tur neexistee!

Falsificeejamiiba ir nepiecieshams bet ne pietiekams nosaciijums!

Labriit 666 reizi. Kristaalu augsana.
Rada specifitaati, bet ne komplexitaati!

Kalnu greedu veidoshanaas - rada komplexitaati, bet ne specifitaati!
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.12 14:46:42

Pardon, bet kaapeec Tev uz bezceelonja objektu #1 ( dievu) logikas pretruna neattiecas, a uz bezceelonja objektu #2 ( materiju) - attiecas.


Jo Dievaa nav staavoklju paarejas, bet mateerijaa ir!
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.12 14:47:23
Tiesam? Tu netici manai eksistencei? Bet ja ari netici, man no ta ne silts ne auksts, vari mierigi dzivot talak, es neesmu sikumaina

Nuja... itogo no tevis sanaak Louzy Dievs... jo tava ietekme uz Visumu ir tuvu 0
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2010.03.12 14:48:25
Analogiskas kam? Tevis rakstiitajam par to, ko tu (ne)dariitu, ja buutu Dievs

Baigi patiik, kad cilveeki shitaa fantazee!!! Saakumaa novadi vienu mazu organizaaciju, lielu organizaaciju, valsti, planeetu... un tad mosh kvalificeesies Dievu kaartaa Vai taads Dievs buus tuvaak Kali vai Shivai... nezinu! Es uz tevi Dievu konkursaa savu rubli neliktu!
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.12 14:50:11
Tev ir nepretruniigs bezneseeja apzinjas modelis?

Nee nav... Tev jau arii nav Pagadiaam tev ir deklaraacija, a kaada tam jeega un ko tas reaali noziimee... m? Tas taapat kaa par "delta komplexitaati" -> Vaardi ir, bet satura un jeegas aiz tiem nav... Tik pat labi var ezoteerikji ar saviem baltajiem caurumiem vicinaaties... vaardi ir, bet taustaamas substances aiz taas nav!
incognito
# Iesūtīts: 2010.03.12 14:50:18
Gribēju vēl piebilst, ka `kauzālā cilpa` nenozīmē kļūdainumu. Faktiski jebkura procesa jebkura momenta galvenais cēlonis ir šī procesa iepriekšējais moments.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.12 14:51:05
Nu es nevienu mirkli neapgalvoju, ka esmu Dievs, tad kam tad tu isti netici, neesosam apgalvojumam, ka esmu Dievs??

Nee nu tu teici, kaa buutu tad, ja tu buutu Dievs... un tas ko tu teici sakrita ar to, kaada tu esi tieshi tagad... Citiem vaardiem, ja tu buutu Dievs, tad tava ietekme uz pasauli buutu ekvivalenta tai, kaada taa ir tagad...
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.12 14:51:49
[iGribēju vēl piebilst, ka `kauzālā cilpa` nenozīmē kļūdainumu. Faktiski jebkura procesa jebkura momenta galvenais cēlonis ir šī procesa iepriekšējais moments.

Bet tas nav vinjsh pats

A nevar buut A existences ceelonis, ja A = A
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.12 14:52:46
Nu tada vizee, ka Dievs to vada (so haosu) nebutu man nekadu problemu. Gulu uz divanina un lauju, lai cilveki plesas. Kur problema??

Taatad tavupraat tam, ka tu guli diivaanaa un neko nedari, pie taa Dievs vainigs?

<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 131 , pavisam kopa bijuši: 12024