atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Bībeles tēmas, kurām grūti noticēt
meitene
Iesūtīts: 2010.03.05 14:09:21
Labdien! Man ir jautājums gan kristiešiem, gan nekristiešiem. Vai jums ir kādas Bībeles tēmas, kurām jūs neticat, vai kādreiz bija grūti noticēt, un kā jūs tam tikāt pāri?
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . >>
AutorsZiņas teksts
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.12 13:26:48
EzītisMiglā
Tomēr tā cilvēka ticībā neatraujami klāt ir ticība pūšļotājam kā starpniekam un palīgam.

Tas nenozīmē, ka Dievs atbalsta pūšļotāja rīcību, jo tas rīkojas nepareizas motivacijas vadīts, tāpēc Dievs saka, prom no manis es jus nepazistu.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.03.12 13:27:29
Jošs Mulders
Dievs nevar dazhuviet savu Vaardu padariit par ebzdarbiigu, bet citviet par darbiigu... vinjsh pats sevi ar savu Vaardu saista, taatad tas darbojas...
Bet vai tad te nav Dieva vārda nepareiza saprašana? Jēzus tiek definēts kā "tas, kurš atbalsta pūšļotāja darbības". Vai tad ticība tādam Jēzum ir ticība īstajam Jēzum?
Ko Jēzus te ir apņēmies un kādu vārdu tur? Atsaukties uz cilvēka ticību, pat ja tai ir klāt antiticība? Tas ir, cilvēks var izdomāt savui personālo Jēzus tēlu, un Jēzus būs vienalga spiests to atbalstīt?
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.03.12 13:28:19
Svētais
Tas nenozīmē, ka Dievs atbalsta pūšļotāja rīcību, jo tas rīkojas nepareizas motivacijas vadīts, tāpēc Dievs saka, prom no manis es jus nepazistu.
Pūšļotāji mūs neinteresē, mūs interesē tas ticīgais, kas pie viņiem iet, un kuram Jēzus palīdz.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.03.12 13:29:59
Jošs Mulders
Un kaa ar lidmashiinaam, kas smagaakas par gaisu, kas arii ir pretrunaa zinaamajai fizikai
un kā ar Neredzamajiem Rozā Unikorniem un Sfēriskajiem Zirgiem Vakuumā? Tie pavisam noteikti eksistē, jo ir minēti Nāpšļu Grāmatā, tikai mūsu fizika vēl tik tālu nav attīstījusies?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.12 13:30:20
Aa, taatad Mulders uzskata, ka visi specefekti ira tikai advanceetas, bet fizikaali iespeejamas tehnologijas & procesi, tb nekaa paardabiska nav principaa.

Hmmm imo sho domu jau sen biju formuleejis. Es neticu nekam "Paardabiskam", kaa to izprot daudzi cilveeki s razbegu. Prosto tad, kad es iisti centos izprast, kas tad ir "paardabiskais", man sanaak nevis "pretrunaa dabas likumiem" bet gan "pretrunaa mums zinaamajiem dabas likumiem un muusu subjektiivajiem uzskatiem par to kaa pasaule darbojas"!
Ir liela atshkjiriiba, vai "hacks" ir dabaa, jeb prosto muusos ir aizspriedums!

OK, taatad Mulders materialists.
Baidos, ka nebuus tik vienkaarshi Es "Apzinju` uzskatu par primaaro cause dajebkam... tai skaitaa arii mateerijai, lai ko tu ar to saprastu! Apzinja ir primaaraa, struktuura ir sekundaara!
Bet jaa... tajaa zinjaa, ka "Viss ir saistiits" ar kaut kaadaam mijiedarbiibas saikneem, tam es pagaidaam varu piekrist... kas shkjiet ir tavs diivainais izpratne par to, kas ir "mateerija"
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.12 13:31:58
Kapec vinam butu sevi japiespiez?
Sagribeeja vinjsh!

Ja par kadu saka "vins ir spiests" tad tas nozime, ka kadu apstaklu vai svesas gribas del vins kaut ko dara.
Pirmo reizi shaadu idomaatikas likumu dzirdu! Dzirdu... bet neparakstos! Taakaa... atkal... liepa projicee savus uzskatus par to kaa lietaam buutu jaabuut uz to, kaa lietas ir
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.12 13:32:40
EzītisMiglā
Ticīgajam Jēzus palīdz tik lielā mērā cik lielā mērā ticīgais tic Jēzum. Dievs neatbalsta pūšlotājus, taču , ja cilvēks kļūdas pēc pie viņa nonāk, un uz viņu tiek runāts Jēzus vārds, tad Dievs to izmanto, lai cilvēks saņemtu dziedināšanu. Bet nekad neizmanto pūšļotāju kā kanālu, jo tas ir nepreiazas moticvācijas vadits.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.12 13:33:40
Pūšļotāji mūs neinteresē, mūs interesē tas ticīgais, kas pie viņiem iet, un kuram Jēzus palīdz.

Ar vinju var buut ok... un var nebuut ok... Taapat kaa ar viltotu naudu, var izdoties sho to nopirkt, un ja vinjsh taalaak taa vairs nedara, iespeejams ka vinjsh tiks sveikaa cauri... pat ar jaunu plazmas telljuku pie sienas... Bet cilveeki reti kad pie sasniegtaa apstaajas, vinji iet dziljaak, un tur neizbeegami vinji sapinaas ar puushljotaajas pilno komplektu... un tad Jeezum ir nevis jaadziedina jau vairs miesa, bet gars... un Bazniicas kalpi ir teikushi (un esmu par to parliecinaajies arii) - shisi durvis ir viegli atveert, bet taas aizveert ir ljoti gruuti vai pat neiespeejami visas dziives laikaa!
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2010.03.12 13:34:31
But spiestam un sagribet ir divas pilnigi atskirigas lietas.

Sagribeeju uzvareet Mister Universe konkursaa... Taadeejadi esmu spiests katru dienu treneeties, ietureet dieeetu, dziivot veseliigi etc... (redz kaada bilde - tas es)

Hmmm... man sanaak ka var buut vienas moneetas divas puses!
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.12 13:35:12
Nu tad pasaki, ko tev nozime "but spiestam kaut ko darit"?? Kadu savadaku jegu tu vari ielikt sajos vardos, ja noraidi manu formulejumu?

Tieshi tas ko es teicu... iemesli var butu gan ieksheeji gan aareeji apstaaklji, gan pistole pie galvas, gan miilestiiba pret beerniem!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.03.12 13:36:23
Svētais
Bet nekad neizmanto pūšļotāju kā kanālu, jo tas ir nepreiazas moticvācijas vadits.
To es saprotu, bet ticīgais tic savam "personālajam Jēzum", kas viņam palīdz, jo viņā ir daļa no īstā Jēzus. Tikai ticīgā prātā ir viss "personālais Jēzus", kopā ar pūšļotāju. Ticīgajam nenāk prātā doma "vai tas tiešām ir īsts Jēzus, kam es ticu", jo viss taču darbojās! Ja nedarbotos, tad būtu iemesls pārdomām.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.12 13:37:03
Ctulhu,

Nu vo prijehalji... cik gadus jau bazareejam, tik tagad uzzini, ka es ideaalists!

Protams, ka es nezinu kaa notiek nodaliishana... kaut vai aiz taa, ka jeedzieni apzinja un mateerija manupraat abi divi driizaak runaa par procesu nevis par lietas buutiibu, par kuru vispaar maz ko var pateikt... savukaart "mijiedarbojas" arii ir abstrakcija...
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.03.12 13:39:27
Ctulhu
ja ir - tad Mulders idealists, bet tad vinjam jaapaskaidro, kaa tiesi taa atdaliisana realizeejas.
Tev matērija ir viss, kas ir.
Varbūt, ka tehniskā realizācija ir kas līdzīgs virtuālai realitātei. Apziņai, jeb īstajam ES ir "vadi" pie galvas un otri gali Lema Ijona Klusā cilindrā.
meitene
# Iesūtīts: 2010.03.12 13:40:15
incognito
Svētais
Es paklausījos, Tavu interviju LKR, no kuras var secināt, ka Tev tiešām nāk par labu ticēšana Jēzum.


Kas par raidījumu?
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.12 13:40:18
EzītisMiglā
Jēzus vārds darbojās arī pie tiem, kas nav atzinuši Jēzu par savu Glābēju. Tāpēc no viena aspekta tu it kā saki pareizi. Taču tie, kas pazīst ir ticējuši viņam , viņa augšāmcelšanai un savu grēku piedošanai. Tie ir saņemusī piedzimsanu no augsienes un ir jauni radijumi Jezus Kristu . Tajos ii Jezus. Tiem, kuriem Jezus vards ir vnk pieskaries pa dzivi un palidzejis kada jautajuma, nu piem. dziedinasana ari ir sanemusi no Jezus, jo tai bridi tie ticeja Jezus spekam un palidzinai dziedinasanas jautajuma, bet nekad saviu dziiv taa pa istam jeuzm neatdeva, nenodevas tam, neticaja vinam kaa glabrejam, un tapec nepiedzima no augsienes.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.03.12 13:40:45
Ctulhu
Ja Mulderam visa taa padariisana = realitate = materija ir organizeeta objektaa ``dievs``, tad Mulders ir panteists.
Ja Mulderam bez visas realitaates veel ir 1 atsevisksjs objekts ``dievs``, tad Mulders ir monoteists, bet tad Mulderam jaapsakaidro, kas ir objekta ``dievs`` strukturas neseejs.

Kur te sanāktu ierakstīt variantu "Brahmas Sapnis"?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.12 13:41:46
ja, tiesi par to es runaju, tev lai iegutu sagribeto, ir kaut kadiem likumiem japaklaujas. Bet Dievam tacu nav nekadiem likumiem japaklaujas.
Aareejiem nee... Ieksheejiem... vinjam ir jaapakljaujas pasham sev. Taa arii ir absoluutaas briiviibas noziime - kad Dieva vieniigais ukazs ir vinjsh pats... un taa kaa vinjsh ir taisniigs Dievs, tad vinjsh muuzhiigi ir saskanjaa pats ar savu Gribu! Veel vairaak... viena lieta, ko Dievs nevar buut prernaa pats ar sevi... taatad... var teikt, ka vinjsh ir speists buut Dievs
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.12 13:42:10
meitene
Kas par raidījumu?

Tikšanās ar klausītāju. 9.marts. http://www.lkr.lv/lat/arhivs/?doc=16
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.12 13:42:40
Bet es regulaari redzu, ka konkretos jautaajumos Mulders spriezj kaa materialists un tad es jautrojos

Varbuut tu esi latentais ideaalists Jo kaa mees noskaidrojaam tava izpratne par to, kas ir "mateerija" krasi atshkjiraas no iistajiem "materiaalistiem"...
meitene
# Iesūtīts: 2010.03.12 13:44:05
Svētais
Tikšanās ar klausītāju. 9.marts. http://www.lkr.lv/lat/arhivs/?doc=16

Paldies.
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 124 , pavisam kopa bijuši: 2715