atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Bībeles tēmas, kurām grūti noticēt
meitene
Iesūtīts: 2010.03.05 14:09:21
Labdien! Man ir jautājums gan kristiešiem, gan nekristiešiem. Vai jums ir kādas Bībeles tēmas, kurām jūs neticat, vai kādreiz bija grūti noticēt, un kā jūs tam tikāt pāri?
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . >>
AutorsZiņas teksts
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.03.12 13:10:09
Jošs Mulders
Laikam mēs saputrojāmies, jo izskatās, ka tu nepiekrīti Svētajam?
Svētais saka, ka Jēzus pie pūšļotājiem darbojas, ja tik cilvēks tam tic, bet tu saki, ka nedarbojas?
pich007
# Iesūtīts: 2010.03.12 13:10:55
Jošs Mulders

tu vari NErunāt aplinkus par Adidas un policistiem? par tēmu, lūdzu.

tad kā ir- Jēzus ir klāt, kad pūšļotājs dziedē slimnieku? Svētais saka, ka ir.

Un ja slimnieks paliek vesels- kas viņam palīdzēja?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.12 13:11:05
Tātad, tu nepiekrīti Svētajam, un uzskati, ka pie pūšļotājiem Jēzus nedarbojās?

Mat 7:
21 Ne ikkatrs, kas uz Mani saka: Kungs! Kungs! - ieies Debesu valstībā, bet tas, kas dara Mana Debesu Tēva prātu.
22 Daudzi uz Mani sacīs tanī dienā: Kungs! Kungs! Vai mēs Tavā Vārdā neesam nākošas lietas sludinājuši, vai mēs Tavā Vārdā neesam velnus izdzinuši, vai mēs Tavā Vārdā neesam daudz brīnumu darījuši?
23 Un tad Es tiem apliecināšu: Es jūs nekad neesmu pazinis; eita nost no Manis, jūs ļauna darītāji.

Kas darbojas tajos gadiijumos, kas mineeti 22 pantaa?
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.03.12 13:11:23
pich007
atkal Svētais mūs maldina?
Nesakritības kristietības versijās, ar katru kristieti jārunā individuāli, nevar atsaukties uz to, ko cits kristietis ir teicis?
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2010.03.12 13:12:07
tu vari NErunāt aplinkus par Adidas un policistiem? par tēmu, lūdzu.

Nevaru!

tad kā ir- Jēzus ir klāt, kad pūšļotājs dziedē slimnieku? Svētais saka, ka ir.

Nezinu!
Tieshi taapeec es jautaaju - Vai valsts darbojas liidzi tad, kad veikalaa par viltotu naudu var nopirkt preci?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.12 13:12:23
Mulder es redzu tev kaut kada iemesla del patik loti par viltotu naudu runat, bet varbut tomer uz manu jautajumu par brinumiem bibele atbildesi?

Nee!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.03.12 13:13:13
Jošs Mulders
Mat 7 jau ir teikts tikai, ka IR tādi cilvēki, kas visādus brīnumus darījuši u.c., bet nav teikts tieši kuri tie ir.
Pie kam, mūs neinteresē paši pūšļotāji, bet vairāk viņu klienti.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.12 13:14:04
Nesakritības kristietības versijās, ar katru kristieti jārunā individuāli, nevar atsaukties uz to, ko cits kristietis ir teicis?

Es esmu Luterisma paarstaavis! Mums Luteraanjie par Dievu ir zinaams tikai tas, ko pashi piedziivojam un kas Rakstos rakstiits... Harizmaatu atklaasmes un atzinja mums nevaid!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.03.12 13:15:08
Jošs Mulders
Nezinu!
Tieshi taapeec es jautaaju - Vai valsts darbojas liidzi tad, kad veikalaa par viltotu naudu var nopirkt preci?

Valsts nedarbojas llīdz, vai, precīzāk, valsts, nebūdama ideāla un perfekta, darbojas ar gļukiem. Konkrēti - nevar paspēt izķert viltotās naudas drukātājus pietiekami ātri.
Kāds tam sakars ar Jēzu? Jēzum arī ir kādi ierobežojumi?
pich007
# Iesūtīts: 2010.03.12 13:15:34
Jošs Mulders

par vienu tēmu tev ir divas dažādas atbildes- "nedarbojas" apgalvojuma formā un "nezinu".

apreģeļis taču
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.03.12 13:16:40
Jošs Mulders
Harizmaatu atklaasmes un atzinja mums nevaid!
Nu tad pēdējos desmitus komentāru var nosvītrot, jo mēs izgājām no Svētā teiktā, ka Jēzus darbojas arī caur pūšļotājiem, ja tik cilvēks viņam tic.
pich007
# Iesūtīts: 2010.03.12 13:18:42
Jošs Mulders

tu `nezini` bet savs viedoklis tev ir tik un tā. ja jau reiz nezini savu viedokli par apspriesto tēmu, tad kāpēc lien iekšā ar savām ķīnas precēm?
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.12 13:19:33
EzītisMiglā
jo mēs izgājām no Svētā teiktā, ka Jēzus darbojas arī caur pūšļotājiem, ja tik cilvēks viņam tic.

Es neteicu, ka Jēzus darbojas caur pūšļotāju, bet teicu, ka Jēzus darbojas pateicoties tā cilvēka ticībai Jēzum un Viņa vārdam, tādējādi panākot dziedināšanas brīnumu piemeram. Tāpēc arī Jēzus parmet tiem brinumu mdaritajiem, kas nepazist Viņu. Nepazist viņu pēc savas dabas un rakstura tur jau ta`lieta!
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2010.03.12 13:21:06
Valsts nedarbojas llīdz, vai, precīzāk, valsts, nebūdama ideāla un perfekta, darbojas ar gļukiem. Konkrēti - nevar paspēt izķert viltotās naudas drukātājus pietiekami ātri.
Kāds tam sakars ar Jēzu? Jēzum arī ir kādi ierobežojumi?


Ir! Vinjsh ir spiests darboties greeciigaa pasaulee lai glaabtu cilveekus! Tas ir kaa nevar 9as sievietes dzemdeet beernu 1aa meenesii... ir jaaiziet konkretam procesam cauri, lai tas notiktu. Dieva darbiiba shaja alaikaa un telpaa arii ir ierobezhota shajaa laikaa un telpaa... par cik un kaa, protams, es nezinu... neesmu es Dievs... Dievs nevar atcelt gravitaacijas likumu tikai taapeec, ka kaads izdomaa savu ziidainji pa otraa staava logu izmest! Dievs gan var nolikt spilventinju un taadu beernu pasargaat muuzhiibaa, bet meteejam gan buus jaatbild!

Tieshi taapat ar puushljotaajiem, Dievs nevar dazhuviet savu Vaardu padariit par ebzdarbiigu, bet citviet par darbiigu... vinjsh pats sevi ar savu Vaardu saista, taatad tas darbojas... bet, tas kursh vinja Vaardu nelietiigi valkaa, tam buus divtik jaatbild...

Pat jurisprudencee ir "Labticiigais ieguveejs"... Kontrabandas zaales tieshaam darbojas un aarstee, bet tas neattaisno kontrabandistu tiiklu un eenu ekonomiku! Dieva Vaards darbojas pat ja to pasludina neticiigi hereetikji, bet tas vinjus nepadara par Bazniicu!
pich007
# Iesūtīts: 2010.03.12 13:21:39
Svētais

vai tu noliedz, ka slimnieks ticības spēku ieguva tieši pateicoties pūšļotājam?
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.03.12 13:22:27
Svētais
Jā, pareizi, ne caur pūšļotājiem, bet caur cilvēka ticību.
Tomēr tā cilvēka ticībā neatraujami klāt ir ticība pūšļotājam kā starpniekam un palīgam.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.12 13:23:31
Kurs gan Jezu (Dievu) piespiez?

Neviens cits, kaa vien vinjsh pats!
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.12 13:24:19
pich007
Tu vari ticet zalem un sanemt dziedināsanu. Tu vari ticet puslotajam un sanemt dziedinasanu. Tu vai ticet Jezum un sanemt dziedinasanu. Tu vari ticet arstam un sanemt dziedinasanu. Jēzum ir sakars ar tavu dziedināšanu tik lielā mērā, cik lielā mēra tu tici viņam par to. Tas ir aŗi viss. Ticiibas speks darbojas daudz un dazadas sferas un limenos. Tacu ticiba Jezum un Dieva Vardam ir pardabiga, un ja operē ar ši veida dieviško ticību, tad sanem ari pardabigus dziedinasanas rezultatus.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.12 13:24:23

Ugu un kaa tad visaadas saules apstaasanaas, mironju augsaamcelsanaas un citi specefekti, fizikai pretruniigi?


Un kaa ar lidmashiinaam, kas smagaakas par gaisu, kas arii ir pretrunaa zinaamajai fizikai (iedomaats, bet ne mazaak neiists citaats no 20 gadsimta saakuma)
pich007
# Labojis pich007: 2010.03.12 13:26:41
Jošs Mulders
Un kaa ar lidmashiinaam, kas smagaakas par gaisu, kas arii ir pretrunaa zinaamajai fizikai

iestarpinājums beztēmā
paldies par jautrību!
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 1 , pavisam kopa bijuši: 4238