atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Ticīgie ateisti
Merlins
Iesūtīts: 2010.03.04 00:05:10
Nīderlandes protestantu baznīca, kas izveidojās, apvienojoties luterāņu un reformātu baznīcām, ir nolēmusi neturpināt disciplinārlietu un neko neuzsākt pret mācītāju, kurš sevi pasludinājis par ateistu.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>
AutorsZiņas teksts
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.04 12:52:30
pich007, apmeeram!
armilo
# Iesūtīts: 2010.03.04 12:57:48
Mulders, "Arī Kristus laikā daudzi apgrēcinājās, kad viņš ar grēciniekiem un maukām pie viena galda sēdēja!"
Atkal neveiksmīgs salīdzinājums. *****s un grēcinieki ticēja Dievam. Te ir cits gadījums - cilvēks sevi ir pasludinājis par ateistu.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.04 12:58:31
armilo, bet no taa neizriet, ka arii es buudams LELB loceklis esmu ateists!!!

Arii kristus maaceklju viduu bij atiesti... un?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.04 12:59:35
Ctulhu, Kristus eetika nav iipashi nekaada extra eetika... arii prims vinja un peec vinja daudzi liidziigu eetiku sludinaaja, un taa eetika ir atrodama gan pie LaoDzi, gan Platona gan VD...

Kristietiibas centrs nav kaut kaada revolucionaara eetika... bet gan revolucionaara Personiiba! Dievs-Cilveeks!
armilo
# Iesūtīts: 2010.03.04 13:09:02
Mulders, "Arii kristus maaceklju viduu bij atiesti... un?"
Un ilgi bija? Jūda savu netīro darbiņu padarīja un visai drīz tika izspļauts no Dieva mutes. Būtu tikai normāli, ja Baznīca ateismu sludinošu mācītāju atlaistu no darba. Ja tā to nedara, tad jādomā, ka šim antikristietim ir daudz atbalstītāju.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.03.04 13:13:12
Ctulhu
Kristietis - ateists, vai tas nav oksimorons? Kristietis, kas netic Dievam?
pich007
# Labojis pich007: 2010.03.04 13:15:31
Jošs Mulders
apmeeram

paradoksāli, bet man ir apliecība, kur rakstīts, ka es esmu kristietis, bet tu mani neuzskati par kristieti.
savukārt pietiekoši augsta persona, kas sevi sauc par mācītāju, bet visai pasaulei apgalvo, ka Dievam netic- viss ok, viņa darbības ir pieņemamas!
tad kas ir galvenais- pārliecība vai dokuments?
armilo
# Iesūtīts: 2010.03.04 13:16:25
Mulders, "varbūt tāpēc, ka LELB nav atkritis arī Nīderlandes Baznīcai ir cerība?"
Jā, šādi man patiktu domāt vislabāk. Tomēr ir vērts ieklausīties tautas gudrībās, kas vēsta: Pasaki man, kas ir tavi draugi, un es pateikšu, kas esi tu.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.03.04 13:18:00
Ctulhu
Bet kristietība nav ētiskā mācība. Ētika tur nav galvenais, galvenais ir pestīšana.
Tikai uz ētiku - tas būtu kā automašīnai izņemt ārā dzinēju - pašu galveno.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.04 13:20:05
Un ilgi bija? Jūda savu netīro darbiņu padarīja un visai drīz tika izspļauts no Dieva mutes. Būtu tikai normāli, ja Baznīca ateismu sludinošu mācītāju atlaistu no darba. Ja tā to nedara, tad jādomā, ka šim antikristietim ir daudz atbalstītāju.

Bet ko tu man to piesienies! Es tak neesmu Niiderlandes Bazniicas loceklis un LELB nav tiesiiga kaut ko tur spriest, arii PLF ne...

Tas ko tu manupraat gribi man ieskapeet ir tas, ka LELB ir nepareiza, jo kada no PLF bazniicaam tavupraat neriikojas taa kaa Dievam buutu jaariikojas, ja armilo buutu Dievs!
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.04 13:20:43
Jā, šādi man patiktu domāt vislabāk. Tomēr ir vērts ieklausīties tautas gudrībās, kas vēsta: Pasaki man, kas ir tavi draugi, un es pateikšu, kas esi tu.

Taatad tomeer atrashanaas ar porsituutu vienaa autobusaa noziimee but daliigam vinjas greekos?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.04 13:21:29
Ctulhu, par homepaatiju es nenoraidu, ka "kaut kas ir", bet kaameer to "kaut ko" man neizklaasta vnjatna, es tam ne visai gribu ticeet!
Aivars
# Iesūtīts: 2010.03.04 13:23:02
Kāpēc, kad bakstam ar pirkstu uz citzemju kristiešu ačgārnībām, sarunas tiek garnētas ar vīzijām par neķītrām dāmām un kungiem, kas mūsu šķīstību samaitāt iekāro?
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.03.04 13:29:21
Ctulhu
Nu tas mistikji uzskata, ka galvenais tur ir kautkaada mistiska pestiisjana, sitas nav mistikjis un taa neuzskata.
Bet līdz ar to viņš automātiski nepiekrīt būtiskajam, kas apvieno kristiešus. Tas ir, viņš var būt mistiķis, bet pie citas grupas piederošs, nevis pie "kristiešu".

Hihi, reku Mulders arii briizjiem kljuust par taadu racionalistu ( balkus pie homeopatijas), ka priex...
Jā, tas Mulderam tāds īpatnība.
Ja citi vismaz pieļauj iespēju, ka varētu darboties, un vairāk uztraucās par to, vai aiz tā nestāv ļaunie gari, tad Mulders dzied vienā korī ar masiku un Ctulhu, niknākajiem materiālistiem!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.03.04 13:33:43
Ctulhu
Bezmaz sanāk ,ka kristietis var pašdefinēties. Ja jau ateists var būt kristietis, tad Ctulhu arī ir kristietis, jo atbalsta JK morāles mācību, vismaz lielāko daļu!
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.04 14:05:56
Kāpēc, kad bakstam ar pirkstu uz citzemju kristiešu ačgārnībām, sarunas tiek garnētas ar vīzijām par neķītrām dāmām un kungiem, kas mūsu šķīstību samaitāt iekāro?

Tuvs saprotams un patiikams saliidzinaajums
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.04 14:06:56
ka varbuut zemi kaadreiz ir apmekleejusi ETI un varbuut pat ieseejusi te dziiviibu...

Veel shodien naakas shad tad Nevadas tuxnesii satikt kaadu citplaneetieti kas domiigi staigaa apkaart un vieteejiem prasa, vai shie nezin kas ar to peertikji notika ko te pirms 3 miljoniem gadu palaidushi esot?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.04 14:07:52
bet kaameer to "kaut ko" man neizklaasta vnjatna, es tam ne visai gribu ticeet!

Preciizi tas pats...


Nuja... bet Dievu man ir izskaidrojushi vnjatno... a to homeopaatiju, vot tagad nezinu... par uudens klaasteriem sapratu, jestj takaja bukva... Bet taalaak es buxeeju! Nesaprotu!
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.04 14:09:08
Ja citi vismaz pieļauj iespēju, ka varētu darboties, un vairāk uztraucās par to, vai aiz tā nestāv ļaunie gari, tad Mulders dzied vienā korī ar masiku un Ctulhu, niknākajiem materiālistiem!

Es arii pieljauju, bet pagaidaam neticu! Man shii "neticiibas" pamatojums ir vienaa balsii ar Ctulhu!
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.04 14:12:01
Ctulhu,

A davai tagad uz pirxtiem uzmet mehaanismu organismaa/shuunaa kaa organisms pats detektee un nafigizee visaadas zarazas... iipashi taas, aks pirmo reizi sho apmeklee?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 52 , pavisam kopa bijuši: 8990