atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi No kā cilvēks ir atkarīgs?
Svētais
Iesūtīts: 2010.02.25 14:13:44
Nedomāju šeit par atkarībām, kuras ir kā slimības. Domāju par tādām, kādas vispār cilvēkam dzīvē ir vajadzības ( nevis vēlmes), un kā tām būtu jātop apmierinātām? Kurā brīdī vajadzību un vēlmju robeža ir ļoti grūti pārskatāma? Domāju visas sfēras-fizisko, dvēselisko, garīgo...
<< . 1 . 2 . 3 . >>
AutorsZiņas teksts
*Duksis
# Iesūtīts: 2010.02.25 15:28:23
Ctulhu Klau, man nav ne mazākās vēlēšanās tev ko stāstīt. Un vispār ielaisties ar tevi pļurkstiņā nav prāta darbs. Atvaino!
Svētais
# Iesūtīts: 2010.02.25 15:29:24
Ctulhu
Televizors ir vsai maz vajadziiga padariisana. Es saveejo izjaucu.

Par to es nešaubos
Svētais
# Iesūtīts: 2010.02.25 15:39:09
Ctulhu
Ev tu esi baigais tehniskais specs :p
Svētais
# Iesūtīts: 2010.02.25 15:40:45
Ctulhu
Jus te visi tadi savakusies, mulders, masiks, ctulhu... Es piem neesmu tehnisks cilveks
Svētais
# Iesūtīts: 2010.02.25 15:52:20
Ctulhu
Uzņēmējs . Bet pa dzīvi sanācis darīt daudz ko
Maris
# Iesūtīts: 2010.02.25 15:58:14
Svētais Vai tas, ka tev ir televizors tā ir tava kārība, vajadzība vai vēlme? Kā tu domā?
Televizors pats par sevi ir vienkārši televizors. Tāpat kā āmurs. Taču jautājums ir kā viņu lieto. Jautājums ir, ar kādu sirds attieksmi to televizoru skatās.
Ticu, ka man var būt Dieva dota vēlme skatīties kādu raidījumu vai filmu, jo Tēvs vēlas man kaut ko caur to atklāt, piemēram.
Man var būt kārdinājums skatīties televizoru, t.i. lietot viņu tā kā to Dievs nav paredzējis.
Vai man varētu būt vajadzība skatīties televizoru, to gan nezinu, jo mēs garā dzīvojam no ikkatra vārda, kas nāk no Dieva mutes un no maizes donas, kamēr dzīvojam šajā ķermenī. Šķiet, ka bez televizora nenomiršu.
Svētais
# Iesūtīts: 2010.02.25 20:44:10
Maris
Labi kā to izmanto es piekrītu, ka tas ir jautajums ar kadu merki un motivaciju.

Bet ja es tev pajautatu tā: Vai tas, ka tev ir vajadzīgs TV, tas nozīmē, ka tā ir tava vēlme vai vajadzība?
Maris
# Iesūtīts: 2010.02.26 07:59:35
Svētais Es, brāl, nesaprotu tavu jautājumu. Varbūt vari izskaidrot, kāpēc tev radies šāds jautājums? Kas tev šajā sakarā ir svarīgi zināt?
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.02.26 09:08:44
Ctulhu
Taatad vinjs sagaadaaja neg. emocijas saviem tuviniekiem un sev arii.
Tas buutu neg. rezultaats.
Kas ir poz. rezultaats?
Apskaidriiba? Kas taa taada?

Tā tāda lieta, kas sniedz daudz pozitīvu emociju. Tik daudz, ka daudzi visu mūžu pēc tās tiecās.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.02.26 09:16:42
Vajadzības: pašā apakšā - gaiss, pārtika, siltums.
Bišku aukstāk - drošība.
Tālāk - tiekšanās pēc laimes, pēc patikas.
Te arī sākās neskaidrības, jo ir dažādi priekšstati par to, kas ir laime un patika.
Ja pieņemam, ka cilvēks ir no dzimšanas "ieprogrammēts" uz noteikta veida patikām, tad - viss, kas vajadzīgs, lai tās patikas sasniegtu, ir vajadzības.
Vēlmes, savukārt, ir vēlēšanās ko nebūt dabūt. Dažreiz vēlmes sakrīt ar vajadzībām, bet dažreiz nesakrīt.
Svētais
# Iesūtīts: 2010.02.26 10:48:34
Maris
Man ir svarīgi zināt, vai man ir jāpērk TV, vai tā ir mana vajadzība, kas apslēpta tīstoklītī kārība? Vai man ir jādzīvo tādā mājā kādā es dzīvoju, jo tā ir mana vajadzība? Piekrītu, ka tā ir Dieva svētība, pie nosacījuma, ka neesmu bankai parādā, bet, ja esmu, tad esmu iekritis kārībā? Lūk par ko es pārdomāju...
Džonijs
# Iesūtīts: 2010.02.26 10:54:24
Svētais Njā...ja jau tas tevi uztrauc, tad tur kaut kas nav kārtībā. Vai tik tas neož pēc mūka sutanas
Svētais
# Iesūtīts: 2010.02.26 10:56:29
Džonijs
Nē, nu jautājums ir kā ir citiem, kurā brīdī viņi to robežu ierauga...
Džonijs
# Iesūtīts: 2010.02.26 10:58:09
Svētais Robežu ierauga tad, kad sāk uztraukt
danar
# Iesūtīts: 2010.02.26 11:17:24
Svētais robezu ierauga tad,kad tas sak kalpinat,ka bez ta vairs nevar iztikt.Vel robeza varetu but tad,kad citiem tas sak traucet dzivot
Svētais
# Iesūtīts: 2010.02.26 11:18:14
Džonijs
Es ticu finansiālai svētībai no Dieva! Bet neticu, ka šī svētība ir "ietērpta" īkmēneša kredītmaksājumos
Ingars
# Iesūtīts: 2010.02.26 11:25:16
Svētais

Viens brālis sludināja par lūgšanu uzklausīšanu un izteicās, ka reizēm Dievs lūgšanu piepildīšanu aizkavē, konkrēti ja runa ir par finansēm - vispirms tiek sagatavota saņēmēja sirds, pazemīga un devīga, un tikai tad nāk finansiālā svētība
Svētais
# Iesūtīts: 2010.02.26 11:28:40
Ingars
Finanses vispār nav mērķis pats par sevi, tur es tev, protams, ka piekrītu.
Maris
# Labojis Maris: 2010.02.26 11:31:21
Svētais
Ticu, ka uz šo jautājumu tev ir jāsaņem atbilde pa tiešo no Tēva, jo jebkurā gadījumā, lai arī kādu padomu es tev nedotu, tev ir vajadzīga uzticēšanās un ticība, ka tas, ko es rakstu ir tas,ko Tēvs grib. Ticu, ka tevī mājo Kristus, un tu noteikti dzirdi Viņa balsi. Ja kaut kas, ko es uzrakstu, liek tavā garā teikt "āmen", tas ir no Viņa, jo Kristus caur mani liecina Kristum, kas ir tevī.
Es nedodu recepti, bet man Tēvs ir atklājis, ka Viņš spēj atklāt Savu gribu, ka Viņš spēj vadīt mani visā Patiesībā, ka Viņš spēj vest mani pa taisnības ceļiem. Vienkārši uzticot kādu konkrētu jautājumu, es lūdzu: Tēvs, esmu nolēmis darīt to un to, ja tas nav Tavs prāts, tad, lūdzu, aizver šīs durvis vai liec man saprast to, ka tas nav Tavs prāts! Esmu piedzīvojis, ka Viņš šajā ziņā vienmēr ir bijis uzticams. Ticu, ka Tēvs vēlas, lai Viņa bērni iemācītos staigāt ticībā un bieži vien kādi lēmumi mums ir jāpieņem vienkārši uzticoties, ka vajadzības gadījumā Viņš iejauksies, bet ja ne, tad kāds būtu iemesls domāt, ka tas nav Viņa prāts?
Svētais
# Iesūtīts: 2010.02.26 11:41:06
Maris
paldies
<< . 1 . 2 . 3 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 124 , pavisam kopa bijuši: 1121