atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Labs ir Vislabākā ienaidnieks.
Maris
Iesūtīts: 2010.02.24 10:20:31
1.Moz. 2:9. Un Dievs Tas Kungs lika izaugt no zemes ikvienam kokam, kuru bija patīkami uzlūkot un kas bija labs, lai no tā ēstu, bet dārza vidū dzīvības kokam un laba un ļauna atzīšanas kokam.
1.Moz. 2:16. Un Dievs Tas Kungs pavēlēja cilvēkam, sacīdams: "No visiem dārza kokiem ēzdams ēd,17. bet no laba un ļauna atzīšanas koka tev nebūs ēst, jo tai dienā, kad tu ēdīsi no tā, tu mirdams mirsi."
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
AutorsZiņas teksts
armilo
# Iesūtīts: 2010.02.25 00:04:32
liepa, ārsti runās par Dieva brīnumu, neiedziļinoties reliģiozās detaļās.
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.02.25 07:42:42
armilo
protams izlasīju. Tu palūdzi Gaiziņam?
jugla3 [84.237.179.144]
# Iesūtīts: 2010.02.25 07:48:59
masiks [212.93.96.2] dzirdēju Ķirsona lūgšanu - laba ziema, bizness iet kā smērēts, lūdza, lai atliek Gaiziņa pārnešanu uz pavasari
armilo
# Iesūtīts: 2010.02.25 10:26:51
masiks, "protams izlasīju."
Labi. Tagad pasaki lūdzu, kāda ir nodaļas galvenā tēma?
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.02.25 10:32:19
armilo
es ļoti atvainojos, bet vai Gaiziņam palūdzi?
Svētais
# Iesūtīts: 2010.02.25 10:33:18
incognito
Tu to par sevi?
Es par garu , kas runa caur tevi


Vispār žēl protams, ka jūsējie tā atsakās parādīt savu garīgo tehnoloģiju iespējas. Cik daudz cilvēku taptu izglābti, ja kristieši uzskatāmi demonstrētu savas mācības patiesumu.

Neatsakās, un tas arī kristiešu dzīvēs notiek-šīs zīmes un brīnumi, kas ir neticīgiem par liecību. Tikai jāatzīst, ka pagaidām diemžēl ļoti maz. Par šo punktu es tev šajā aspektā piekrītu.
armilo
# Iesūtīts: 2010.02.25 10:34:49
liepa, ja slimnieku ir apmeklējis mācītājs un par viņu lūdzis Dievu, kā arī ir aizlūguši vēl citi kristieši, tad droši to var pasludināt par Dieva brīnumu. Ja slimais pieceļas no slimības gultas, kad iedzertas kāda vārdotāja mikstūras, tad pastāv liela iespēja, ka "dziedinātājs" ir cits gars. Pēdiņas lietoju, lai uzsvērtu pseido(melīgu) izdziedināšanos. Jo ir daudz liecību, ka tautas dziednieku slimības atgriežas, un par nelaimi ar daudz lielāku intensitāti, kā bijis pirms tam.
armilo
# Iesūtīts: 2010.02.25 10:35:41
masiks, kādēļ Tev liekas, ka man būtu jāpielūdz Gaiziņš?
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.02.25 10:38:26
armilo
es savu vienošanās daļu izpildīju. Protams, tas neuzliek tev pienākumu kaut ko darīt, taču TAD gaidīt no manis vēl kaut kādas darbības būtu mazliet netaisnīgi....
armilo
# Iesūtīts: 2010.02.25 10:39:07
masik, piedod, bet Tu uzvedies, kā tipisks sektants. Tu izrauj vienu vārdu no konteksta, un būvē uz tā gatavu mācību. Painteresējies par elementāriem ekseģēzes principiem. Tici man, tas ir aizraujoši, kādas lietas nāk ārā!
armilo
# Iesūtīts: 2010.02.25 10:41:43
masik, piekritīsi taču, ka nevar vairākus tūkstošus gadu senus tekstus lasīt ar tādu pašu uztveri, kā mūsdienu burbuļromānus vai vakara ziņas? Bībeles vēsts Tev rokā nedosies, ja turpināsi demonstrēt tik paviršu attieksmi pret seno tekstu.
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.02.25 10:41:55
armilo
???????? atvaino - kādu mācību es būvēju?
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.02.25 10:43:44
armilo
masik, piekritīsi taču, ka nevar vairākus tūkstošus gadu senus tekstus lasīt ar tādu pašu uztveri, kā mūsdienu burbuļromānus vai vakara ziņas?

Nezinu. Tas neesmu es, kurš apgalvo, ka bībeles vārds ir patiess vārds. Ja vienojamies, ka tās ir austrumu pasakas - tad viss ir OK. Un kristieši ir daiļliteratūras lasītāju pulciņš.
armilo
# Iesūtīts: 2010.02.25 10:44:44
masiks, Tu būvē mācību par Gaiziņa lūgšanu. Pieļauju, ka tas bija tikai joks, un Tevi nemaz šī Mateja evaņģēlija nodaļa neinteresē. Ja tā, tad beigsim šo neauglīgo sarunu, līdz citai reizei.
Ingars
# Iesūtīts: 2010.02.25 10:56:03
masiks [212.93.96.2]

Vai nāve pie krusta bija Jēzus gaitu beigas uz šīs zemes?
kā cilvēka - pilnīgi droši. Jeb tu vēlies teikt, ka viņš mira pēc kādiem 40-50 gadiem otru reizi? Jeb varbūt, ka blandās skrandās tērpies pa arābu pussalu vēl šodien, ij nekādi nevar sev galu atrast?


Nē, tur skaidri rakstīts, ka Jēzus augšāmcēlās un pēc tam tika uzņemts debesīs - tā beidzās Viņa gaitas virs zemes cilvēciskā veidolā

Ctulhu

Skolaas nav sitaada murga : netiekties pāri noliktam, bet censties sevi apvaldīt.

Jā, protams, skolās uzreiz dod pirmklasniekiem risināt vidusskolas uzdevumus un pildīt fizkultūrā olimpiskos normatīvus
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.02.25 11:02:49
Ingars
tā beidzās Viņa gaitas virs zemes cilvēciskā veidolā

Nu un es par ko runāju? Es jau tieši to arī saku. Un uz Māra izvēli izvēloties Jēzu, es arī reflektēju par Jēzus dzīves beigām. Ja Māris pavilkās uz Jēzus pēcnāves dzīvi, ij izvēli uz to lika... nūuuuuuu.... gribēt kļūt par Dievu - nevienam nav aizliegts... bet kaut kā tikai retais par tādu kļūst....
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.02.25 11:21:33
armilo
18 Bet, kad Viņš rīta agrumā atkal gāja uz pilsētu, Viņam gribējās ēst.
19 Un Viņš redzēja vīģes koku ceļmalā, piegāja klāt un neatrada uz tā nekā kā tikai lapas vien un sacīja: "Uz tevis augļi nemūžam vairs lai neaug." Un vīģes koks tūdaļ nokalta.
20 Un mācekļi, to redzēdami, brīnījās un sacīja: "Kā vīģes koks tik ātri nokalta?"
21 Bet Jēzus atbildēja un sacīja tiem: "Patiesi Es jums saku: ja jums ir ticība un jūs nešaubāties, tad jūs ne vien tā varēsit darīt ar vīģes koku, bet arī, kad jūs teiksit šim kalnam: celies un meties jūrā, - tad tas notiks.
22 Un visu, ko jūs ticībā lūgsit, to jūs dabūsit."


Ar šo tēma par vīģes koku un kalnu bija izsmelta. Un galvenā doma ir:
ja jums ir ticība un jūs nešaubāties... jūs teiksit šim kalnam: celies un meties jūrā, - tad tas notiks.
Un visu, ko jūs ticībā lūgsit, to jūs dabūsit

masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.02.25 11:24:35
armilo
Nu i tev tika laipni piedāvāts nodemonstrēt savu ticību (par kuru mēs ij šaubītes neuzdrīkstamies) un šo kruto ticības tehnoloģiju kalnu pārbīdīšanā. Par nožēlu, vīģes koku ar lapām šeit un tagad dabūt ir grūti, tāpēc mēs šo variantu izlaižam. Nu, ja Gaiziņš ir par lielu un smagu - varam aprobežoties ar Buļļu kāpām.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.02.25 11:28:40
Par kalnu ir Mat 21. 18-22, ko jau minēja masiks.

Tas pats Mar 11:
21 Un Pēteris atminējies Jēzum sacīja: "Mācītāj, redzi, tas vīģes koks, ko Tu esi nolādējis, ir nokaltis."
22 Un Jēzus atbildēja un tiem saka: "Ticiet uz Dievu.
23 Jo patiesi Es jums saku: ja kas šim kalnam sacīs: celies un meties jūrā! - un nešaubīsies savā sirdī, bet ticēs, ka notiks, ko viņš saka, tad viņam tas notiks.
24 Tāpēc Es jums saku: visu, ko jūs lūgdami lūgsit, ticiet, ka jūs dabūsit, tad tas jums notiks.

Vēl ir Mat 17:
14 Un, kad tie aizgāja pie ļaudīm, pie Viņa atnāca viens cilvēks, metās Viņa priekšā ceļos
15 un sacīja: "Kungs, apžēlojies par manu dēlu, viņš ir mēnessērdzīgs, un viņam daudz jācieš, jo viņš bieži krīt ugunī un bieži ūdenī.
16 Un es to atvedu pie Taviem mācekļiem, bet tie viņu nevarēja dziedināt."
17 Bet Jēzus atbildēja un sacīja: "Ak, tu neticīgā un samaitātā cilts, cik ilgi Es vēl būšu pie jums? Cik ilgi Es vēl jūs panesīšu? Vediet Man to šurp!"
18 Un Jēzus viņu apdraudēja, un ļaunais gars izgāja no viņa; un zēns kļuva vesels tanī pašā stundā.
19 Tad mācekļi piegāja pie Jēzus atsevišķi un sacīja: "Kāpēc mēs viņu nevarējām izdzīt?"
20 Bet Jēzus tiem saka: "Jūsu mazticības dēļ; jo patiesi Es jums saku: ja jums ticība ir kā sinepju graudiņš, tad jūs sacīsit šim kalnam: pārcelies no šejienes uz turieni, - un tas pārcelsies, un nekas jums nebūs neiespējams.
21 Bet šī suga neiziet citādi kā vien ar lūgšanas un gavēšanas palīdzību."

Es saprotu, ka vajadzīga ir tikai ticība, un tad viss var notikt. Tā kā Jēzus pārmet mācekļiem, tas nozīmē, ka Jēzus gaida no viņiem, ka viņiem būs tāda ticība.
armilo
# Iesūtīts: 2010.02.25 11:38:05
masiks, Ezītis, šoreiz uzslavēšu incognito, gan par attieksmi, gan par spēju ieraudzīt galveno tēmas virzienu. Tātad Jēzus dodās uz Jeruzālemi. Tālāk mēģinām izskaitļot Jēzus ierašanās mērķi. Kurp Viņš taisnā ceļā dodās?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 22 , pavisam kopa bijuši: 2264