atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Sv. Petera baznica
Katolis
Iesūtīts: 2010.02.14 19:03:36
Saema tomer akceptejusi atdot Sv. Petera baznicu LELBam.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
AutorsZiņas teksts
Aivars
# Iesūtīts: 2010.02.18 13:17:19
Vispār arī Benjamiņu namu daži brāķē kā `fasādes` jūgendu. Rastrellī būvēs arī visādas pārbūves notikušas. Sanāk, ka hruščovkas būs vistīrākais stils
*Duksis
# Iesūtīts: 2010.02.18 13:21:05
"Hruščovkas", liekas, pārstāv tādu stilu kā funkcionālisms. Bet, tas nu tā...
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.02.18 13:56:16
Gnidrologs, principaa jau cilveeki, kad balso, parasti balso par savu kreklu... pat inteligjentie... Rezultaataa tas gruschiks no zinaatnieka iipashi neatshkjiraas, prosto viens balsos par traktoriem otrs par laboratorijaam! Baigi maz to, kas skataas taalaak par savu degungalu... un vai var paarmest?

Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2010.02.18 14:04:38
Ctulhu, viens ir redzeet... bet otrs ir balsot

Ij kaa tu saproti, ja visi zinaatnieki samestos un par kaadu "zinaatnieku partiju sabalsotu" tad es nedomaaju ka 5% barjeru savaaktu taads kantoris!

A partija, kas sola visiem gruzchikiem un vinju draugiem iisaaku darbadienu un vieglaaku gruziijamo maisu standartu, driizaak 5% paarvareetu...

Tb tajaa demokraatiskajaa sisteemaa... valda un skalda nevis gudrie bet populaarie! Valstij iet labi tad, kad tie populaarie izraadaas arii kaut kaadaa viizee gudri!

Starp citu, man kaads gudrs cilveeks iedeva vienu ljoti svariigu domu... muusu izgliitiibas sisteema praktiski nesagatavo kvalificeetus cilveekus valsts darbam... Valsts darbs tomeer ir ar specifiku, ja biznesmenim meerkjis visai skaidrs - taisiit naudu - tad uz valsts aparaatu tas nedarbojas, tur ir citi meerkji un pat metodes, kas, protams, paarklaajas ar biznesa managementu, bet valsts managements ir kaut kas praktiski cits un iereednju izgliitiiba mums skolaas un universitaates nevaid.
To it kaa vajadzeetu provaidot politologiem, bet es personiigi paziistu politologus paaris... vinji tagad meklee darbu aarzemees (un atrod), bet sheit vinji nevienam nahren nav vajadziigi...

Un tad mees briinamies, ka tie, kas nonaakushi pie valsts lietu manageeshanas riikojas tieshi taa kaa privaatajaa biznesaa - taisa naudu sev un savam klanam, ieskapee saveejos visaas vietaas... un neredz savu vietu visaa bildee, bet labi ja speej ar savu departamentu ciiniities... reaali taadi kaktu kantoriishi, kas - nichego ne vizhu, nichego ne slishu - u menja banani v ushah!
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.02.18 14:09:32
Ctulhu, bet cilveeks no pampaaljiem driizaak balsos par to, kursh sola pampaaljos celju nevis noasfalteet liepaaja-ventspils-riiga-liepaaja shosejas!
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.02.18 14:14:39
Gnidrologs, jaaprasaa Ctulhu, bet manuparat ar "gruzchiku" Ctulhu domaa ne tik daudz profesiju un nodarbi, kas principaa ir cieniijama profesija, bet gan driizaak intelekta liimeni iepretiim "zinaatniekam", kura praktiskai deriigums arii var buut apshaubaams... bet jaaprasa Ctulhu, ko shis ar to domaaja!

To ka muusdienaas tieshaam labs smadzenju potenciaals tiek izkjeeziits lai shie shkjuureetu sniegu, nevis dariitu to ko prot dariit vislabaak, tas ir skumji... esam banaanu valstinja!
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.02.18 14:15:28

Taa tas ir tagad. Taapeec jau es saku, ka jaasaista balsu svars ar izgliitotiibu. Lai taa nebuutu.


Lai tev izdodas... gudri cilveeki ir labs plaans!
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.02.18 14:20:16
Ctulhu, does not compute...

Dazhaadi darbi un dazhaadas gudriibas prasa dazhaadu domaashanu un redzeejumu... Ir cilveeki kas ir gudrs siikumos, bet vinjsh ir nederigis lielu lietu paarredzeeshanai, un atkal otraadi, cilveeks kas redz "lielo bildi" nevar siikumus kontroleet...

Makro un Mikro managements - buutiski dazhaadas "gudriibas" pakaapes.

Man, piemeeram, ir bijushi perfekti priekshnieki, kas ir labi manageri, bet tehniskajaas lietaas vinji neko nejeedz un nemaz nevajag... Es savukaart kaa manageris esmu ljoti vaajsh... Un kjiimijaa beidzot videni man bij vieniigais 5ieks (10ballju sisteemaa) - pat literatuuraa un valodaas bij vairaak (labi labi fizikaa bij 10)!!! Un tas pie taa, ka man abi vecaaki ir diplomeeti kjiimikji! Nu nesaprotu es kjiimijas elementaaraas lietas... kaut kaadus ljoti pamatu pamatus ok... bet ne vairaak... man tik viens tetrahlorvinil-pee-tfu-suuckautkaac sanaak
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.02.18 14:21:18

Tikai prieks praktiskas lietosanas, piemeeram, lai modificeetu balsosanu, jaabuut kkaadiem formaliem kriterijiem, formaalaa izgliitiiba ir vistuvaakais, lai arii naff ideals.


Te ir jautaajums, vai var formalizeet to, kur nepiecieshams cilveeks! Manupraat nevarees viss... jo galu galaa, nafig vispaar balsot, lai datori tad managee, vai nosaka managerus Tev taa neliekas, bet perspektiviaa es redzu klasisku kastu sisteemu!
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.02.18 14:24:59
Ctulhu, kas svariigi... taadai sisteemai vajag arii grushchikus... BTW esi beidzot Platona "Valsts" izlasiijis - ja tieshaam nav ko lasiit - labs lasaamais, ja veel njem veeraa ka to frukts rakstiija etaki pirms 3000 gadiem... Dazhas idejas pavisam progresiivas! Iespeejams tev patiks, vinjsh arii neuzskata Demokraatiju par laagaa sisteemu!
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.02.18 14:26:18
Es arii, tikai valeeju. Nu tipa maacies un tu tiksi augstaakaa kastaa. Nevis tjipa piedzimi zemajaa/augstajaa un tur arii paliec neatkariigi no sava intelekta.

Tu nenoveertee cilveeku alkatiibu un varaskaari un godkaariibu. Tas kuram ir vara un gods var kontroleet, lai neviens cic neiemaacas tik daudz, lai apdraudeetu vinja pasha poziicijas... bet taa kaa vara ir tikai "no augshas", tad nav iespeejams nedz konstateet, nedz apsuudzeet, nedz nogaazt taadu tiraanu (vai pat tiraanu grupu) kas savu poziiciju izmanto, lai visus paareejos tureetu pataalaak...
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.02.18 14:47:21
Gnidrologs
Es zinu ne mazums tīri izglītotus cilvēkus, kuri ir pilnīgi āmuri.
Jā, tāpēc labāk, piem, pie balsošanas laist klāt tikai tos, kas nolikuši attiecīgu eksāmenu. Līdzīgi kā tagad satiksmes noteikumi - nedrīksti braukt, kamēr neesi dabūjis tiesības.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.02.18 14:54:08
Ctulhu
Izglītības cenzu nevajag, izglītība pati uzpeldēs, kad būs jāliek "balsošanas eksāmens". Tajā eksāmenā var arī dažādus punktus dabūt, vienam 5, otram 50, pēc tiem tad arī balsu svars.
Nevari nolikt vispār, tad arī nedrīksti balsot!
*Duksis
# Iesūtīts: 2010.02.18 16:22:09
Mjā... cilvēki no kuriem nav atkarīgs pat tas, kurā stūrī darbā apkopēja noliks slotu un spaini, gudri prāto par labākas pasaules iekārtošanu...
Nerunīgais
# Iesūtīts: 2010.02.19 13:19:55
Duksis, te ir vārdu pasaule, reizēm tā mēdz pastāvēt paralēli darbu pasaulei
S.R.(katole)
# Iesūtīts: 2010.02.19 14:03:07
Nerunīgais
ja vārdiem nav nekāda sakara ar darbiem vai realitāti tad tā nav vārdu bet muldēšanas pasaule.
tā, kas daudz nerunā
# Iesūtīts: 2010.02.19 17:24:55
Gnidrologs# Iesūtīts: 2010.02.19 16:01:18
Nē, inženietehniskie parametri vispār nenosaka kultūrvēstursiko vērtību.

hmm....kļūdains apgalvojums > arī inženiertehniskie risinājumi ir kultūrvērtība >

Kultūras mantojums sastāv no uzkrātu resursu kopuma, kas saņemti mantojumā no pagātnes un kas, neatkarīgi no piederības, indivīdu un sabiedrības uztverē tiek uzskatīti par vērtību, pārliecības, zināšanu, tradīciju atspoguļotājiem un paudējiem un ietver vidi, kas izveidojusies cilvēku un vietu mijiedarbībā, laikam ejot.

detalizētāks apraksts atrodams:
http://www.mantojums.lv/?cat=579&lang=lv
*Duksis
# Labojis *Duksis: 2010.02.19 18:10:50
Viss, kas nekalpo pēcnācējiem, ir lieks un nevajadzīgs un nepieder pie kultūrmantojuma. Piemērs: tukša muldēšana, kas ir kultūrmantojums, utml.
tā, kas daudz nerunā
# Iesūtīts: 2010.02.19 18:22:48
Gnidrologs nepiekrītu, Jūsu komentāros ir pausts sašaurināts priekšstats par kultūrvērtību, kā tādu, raksturojošām īpašībām un pie tam apgalvojuma formā.

iekopēju vēlreiz, izcēlums mans> Nē, inženietehniskie parametri vispār nenosaka kultūrvēstursiko vērtību.

ir tādi kultūras pieminekļi, kurus par tādiem atzīst tieši inženiertehnisko parametru dēļ . piem antīkās kultūras ūdesapgādes sistēma Romā, utt.
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.02.19 20:19:29
tā, kas daudz nerunā
labāk varēji nosaukt eifeļa torni. savulaik samērā bezjēdzīga būve, būvēta kā ieejas arka pasaules tirdzniecības izstādei....
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 105 , pavisam kopa bijuši: 6526