atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Anekdotes par kristiešiem:)
Colmanara
Iesūtīts: 2010.02.11 12:59:29
mazliet nošpikota tēma, bet tomēr...
Varbūt Jūs esat dzirdējuši kādas kristīgas anekdotes un varētu padalīties (mums alfistiem noderētu )
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
AutorsZiņas teksts
moritz :)
# Iesūtīts: 2010.04.27 10:52:57
Sarunājas divi baptisti:
1) es vakar gāju gar tavu māju...
2) vai! paldies!
moritz :)
# Iesūtīts: 2010.04.27 10:54:02
perša no pestīšanas armijas repertuāra:
***
Tramvajs brauc, tramvajs brauc,
Tramvajs manim virsū brauc!
Tramvajs virsū neuzbrauks,
Jo man Jēzus ira draugs!
moritz :)
# Iesūtīts: 2010.04.27 10:59:55
Baķuška ar rabīnu uz abiem nopērk žigulīti un vienojas, ka pirkums netiks iesaistīts reliģiskos rituālos. Naktī baķuška pa kluso tomēr apslaka autiņu ar svētīto ūdeni. No rīta mierīgs nāk, skatās - izpūtējs par plaukstas tiesu īsāks palicis!
Aivars
# Iesūtīts: 2010.05.06 10:17:22
"Iedomājieties, visur, kur es eju, cilvēki uz mani raugās kā uz kristieti," kāds dedzīgs draudzes aktīvists uzrunā svētdienas skolas bērnus: "Padomāsim, ko tas nozīmē!"
"Tas nozīmē, ka viņi tevi nepazīst! Tu esi alfas vadītājs, es zinu. Man mamma pateica!" attapīgai Dagmārai ilgi nav jādomā.
bitukas
# Iesūtīts: 2010.05.11 13:46:36
Jaunieshi, kas cerējushies nomirst un nonāk pie paradīzes vārtiem. Jautā pēterim - vai te mūs varēs salaulāt? Tas aiziet un nerādās mēnesi, tad atnāk un saka jā! Bet izsķirt? pēteris - ar tādām grūtībām sameklēju mācītāju, par advokātu vispār nav ko runāt!!!


Pavasara balss
# Labojis Pavasara balss: 2010.05.20 11:45:00
godwit
Divu draugu saruna. Vakar biju baznīcā. Iedomājies, tur viens idi*** aizsmēķēja cigareti! Man no uztraukuma gandrīz aliņš no rokām izkrita.

Aivars
Bet vispār uzstādījums labs, vai ne? Vai baznīcā Baznīca ir citādāka nekā ārpus baznīcas?

Gnidrologs
Baznīcā nav pelnu trauku.
Rosalie
# Iesūtīts: 2010.05.20 11:54:26
Iz dziives :

jauninja koleegje:
-juus sveetdienaa ejat uz ... b az n i i c u ???!!! Nevar buut !!-

es, bik uzvilkusies:
-uz svingerklubu - buutu labaaki ?-

meitene:
-bet protams!-
Aivars
# Iesūtīts: 2010.07.06 11:17:35
No gaumīgu likumu apcirkņiem saistībā ar Baznīcu:

Young girls are never allowed to walk a tightrope in Wheeler, Mississippi, unless it’s in a church.
In Blackwater, Kentucky, tickling a woman under her chin with a feather duster while she’s in a church service carries a penalty of $10.00 and one day in jail.
No one is allowed to eat unshelled, roasted peanuts while attending church in Idanha, Oregon.
In Honey Creek, Iowa, no one is permitted to carry a slingshot to church except a policeman.
No citizen in Leecreek, Arkansas, is allowed to attend church in any red-colored garment.
Swinging a yo-yo in church or anywhere in public on the Sabbath is prohibited in Studley, Virginia.
And turtle races are not permitted within 100 yards of a local church at any time in Slaughter, Louisiana.
bitukas
# Labojis bitukas: 2010.07.06 11:24:14
Ebreji sapulcējas sinagogā un domā - kāpēc mūs visi tā necieš. Rabīns saka: Lai to saprastu jāiejūtas citu tautu ādā. Piedzersimies kā krievi sapratīsim. Rīt, lai katrs atnes pudeli šņabja saliesim kopējā katlā un...
Moiše domā - uz visu fona nejutīs, ja es atnesīšu pudeli ar ūdeni. Tā arī izdara.
Otrā dienā visi sanāk, salej katlā katrs līdzpaņemto pudeli, rabīns ceļ kausu pie mutes un.... saviebjas un saka: par to mūs arī necieš!!!

P.S. laba ilustrācija personīgai atbildībai
ex-Kombulis [209.119.116.24]
# Iesūtīts: 2010.07.21 14:20:09
Vai mūs spēs saprast? Ilustrācijai aņuks:

Divi mācītāji ceļa malā uzstāda zīmi: “Apstājies, beigas ir tuvu! Pagriezies, pirms nav par vēlu!”. Viņiem garām lielā ātrumā pabrauc kravas auto, no kura šoferis kliedz: - Nolādētie sektanti! Esat apnikuši! Kad mašīna pazūd aiz pagrieziena, atskan milzīgs troksnis. Viens mācītājs saka otram: - Laikam tev bija taisnība. Vajadzēja vienkārši uzrakstīt: “Tilts ir sabrucis!”.
Aivars
# Iesūtīts: 2011.01.17 15:12:44
Divi mežonīgi rokeri sastop katoļu mācītāju, kas lec uz kruķiem, un pieklājīgi būdami uzjautā: "Kas tad jums gadījās?"
Tas atbild: "Dušā neveikli paslīdēju, dēli."
`Aha," šie nosaka, novēl ātrāk atlabt un turpina nesteidzīgi sūkt aliņu pret spēkratiem atspiedušies.
Pēc brīža viens vaicā: "Un tomēr, kā tas tā tam mācītājam varēja gadīties?"
"Nu man labāk neprasi. Es jau neesmu nekāds katolis. Pirmo reizi par tādu dušu vispār dzirdu. Tās baznīcēnu štelles man ir svešas."
bitukas
# Iesūtīts: 2011.08.02 10:29:05
-Tēt, pie tevis atnākuši ateisti.
-Pasaki viņiem, ka manis nav!!!
biča
# Iesūtīts: 2011.08.22 02:21:16
Tiem, kas lasa angliski: http://homepages.inf.ed.ac.uk/gfursin/humor/misc_humor_text_063.html
x joki [83.241.7.92]
# Iesūtīts: 2011.08.22 06:23:21
gana daudz joku par kristiešiem (latviski) http://ej.uz/xjokiem
Aivars
# Labojis Aivars: 2011.08.22 09:44:11
Mācītājs ciemos pie kādas jaukas draudzes locekļu ģimenītes. Vienkārši idille. Sirsnīgas sarunas par ticības pieredzi, par nākotnes plāniem, par to, kā bērni aug utt...
Atsprāgst durvis, aizelsies, pietvīkušiem vaigiem, mirdzošām acīm istabā ieskrien Jēkabiņš un steidz puskliegšus vēstīt: "Mam, mamm es pagrabā ieraudzīju lielu, riebīgu žurku! Es viņai metu ar āmuru, un viņa iebēga tālajā kaktā, tad viņai situ ar lāpstu...` tajā brīdī mazais mednieks pamana cienīgtēvu, saminstinās un pieklusinādams balsi lēnīgi noteic: "Un tad labais Kungs pēkšņi ņēma viņu pie Sevis."
Sicilia
# Iesūtīts: 2011.08.22 10:17:03
Aivars
tas jau no sērijas par vardīti un Jēzu
Aivars
# Iesūtīts: 2011.08.22 10:20:08
Sicilia
Izstāsti!
Sicilia
# Iesūtīts: 2011.08.22 10:22:11
Aivars
kā tad nezini?
Svētdienas skola. Mačitājs prasa bērniem:
- kas tas ir - mazs zaļš un lēkā pa pļavu?
Klusums. Mācītājs:
- Nu kā jūs neziniet, kas tas ir - mazs, zaļš un lēkā par pļavU?
Klusums. m`ācitājs jau nedaudz uzvilcies. Pēkšņi atskan klusa balstiņa;
- Pēc loģikas tā ir varde, bet ja jau Jūs jautājat, tad tas ir Jēzus
biča
# Iesūtīts: 2011.08.22 12:08:09
x joki [83.241.7.92]
Izkopēšu no turienes šo, jo daži ir nevis smieklīgi, bet gudrāki kā dažiem pieaugušajiem:
Mīļais Dievs, Vai Tu tiešām esi neredzams, vai arī tas ir tikai triks?
Mīļais Dievs, Vai Tu nevarētu rīkoties šādi tā vietā, lai ļautu cilvēkiem mirt un radītu jaunus cilvēkus, Tu varētu saglabāt tos, kas jau dzīvo tagad?
Mīļais Dievs, Vai tiešām Tu vēlējies, lai žirafe izskatās tieši tāda, vai arī tas bija kāds pārpratums?
Mīļais Dievs, Kurš ir tas, kas uzvelk līnijas apkārt valstīm?
Mīļais Dievs, Es nesen biju uz laulībām, un viņi skūpstījās tieši baznīcā. Vai tā ir pareizi?
Mīļais Dievs, Vai tu tiešām esi teicis, ka “ka mums citiem jādara tāpat, kā viņi dara mums”? Jo, ja Tu tā teici, tad gan es savam brālim sadošu!
Mīļais Dievs, Paldies Tev par jaundzimušo brālīti. Bet es taču Tev lūdzu sunīti, nevis brālīti!
Mīļais Dievs, Brīvdienās visu laiku lija lietus, un mans tētis par to ļoti dusmojās! Viņš par Tevi sacīja tādus vārdus, kādus cilvēkiem nevajadzētu runāt. Bet es ceru, ka Tu viņu par to nesodīsi.
Mīļais Dievs, Kāpēc Svētdienas skola ir svētdienā? Es domāju, ka šai dienai ir jābūt mūsu atpūtas dienai.
Mīļais Dievs, Lūdzu, uzdāvini man poniju. Es Tev nekad neko neesmu lūdzis, Tu vari to pārbaudīt.
Mīļais Dievs, Ja Tu man dotu Aladina burvju lampu, es Tev došu jebko, ko Tu prasīsi, izņemot manu naudu un šaha komplektu.
Mīļais Dievs, Varbūt Kains un Ābels nenogalinātu viens otru, ja viņiem būtu katram sava istaba. Man un brālim ir katram sava istaba, un tas palīdz.
Mīļais Dievs, Tev noteikti ir ļoti grūti mīlēt visus cilvēkus, kas dzīvo uz pasaules. Manā ģimenē ir tikai četri un es to vienmēr nespēju.
Mīļais Dievs, Ja tu skatīsies uz mani nākamsvētdien baznīcā, tad es Tev parādīšu savas jaunās kurpes.
Mīļais Dievs, Es gribētu dzīvot 900 gadu, tāpat kā kāds cilvēks Bībelē.
Mīļais Dievs, Mums skolā mācīja, ka Tomass Edisons izgudroja gaismu. Bet Svētdienas skolā es dzirdēju, ka Tu radīji gaismu. Tāpēc es uzskatu, ka viņš droši vien nozaga Tavu ideju.
biča
# Iesūtīts: 2011.09.06 20:11:53
Te pāris jociņi, gan nez kādēļ zem Pujāta vārda slēpjoties:
http://twitter.com/#!/kardinalsPujats
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 206 , pavisam kopa bijuši: 10928