atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Anekdotes par kristiešiem:)
Colmanara
Iesūtīts: 2010.02.11 12:59:29
mazliet nošpikota tēma, bet tomēr...
Varbūt Jūs esat dzirdējuši kādas kristīgas anekdotes un varētu padalīties (mums alfistiem noderētu )
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
AutorsZiņas teksts
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.02.11 14:23:04
Anjuks Jehovas Lieciniekiem

Iet frukts garaam Jehovas Liecinieku valstiibas zaalei, nes rokaa mazus maziitinjus kuceenus un saka turpat staavosham Jehovas Lieciniekam
F: Skaties, man ir kuceeni - jehovas liecinieki
Jehovas Liecinieks prieciigs!
Peec kaada laika Frukts ar tiem pashiem kuceeniem naak atpakalj, Jehovas Liecinieks grib iepriecinaat savus draugus un skalji saka
JL : Redziet reku kuceeni - jehovas liecinieki
Frukts atbild
F: Nee, nav viss vairs jehovas liecinieki... vinjiem jau actinjas atveerushaas!
Kundali
# Iesūtīts: 2010.02.11 14:43:14
citāts, no viena foruma
"Zini to žīdu anekdoti? Vīrietis, kuŗš izpratīs sievieti, ieies Debesu valstībā! "
incognito
# Iesūtīts: 2010.02.11 19:23:42
Man tīri labi patīk šī:
Satiekas divi ebreji un viens sūdzas otram - Zini, trakas lietas, mans dēls par kristieti kļuvis.
Otrs atbild - viegli jau nav, bet raugi - Visuvarenajam ir tā pati problēma.
sica . [78.84.147.219]
# Iesūtīts: 2010.02.11 21:06:25
piedodiet brāļi luterāņi

Slimnīcas infekcijas nodaļā mirst ebrejs. Viņam jautā pēdējo vēlēšanos. Tas saka: "Atvediet man baznīckungu!"
Piederīgie: "Vai tev prāts! Mēs varam tev atvest rabīnu."
Mirējs: "Vai JUMS ir prāts! Pie manis, tīfa slimnieka, vest rabīnu?!"
SFINKS
# Iesūtīts: 2010.02.11 22:26:46
Kad Dievs radīja pasauli, viņš pamatīgi nopūlējās un ļoti piekusa.
Septītajā dienā pie viņa atnāca eņģelītis un, neņemot vērā Dieva pārgurušo skatienu, pīkstošā balstiņā ieminējās:
"Sakarā ar Jūsu darba sekmīgu pabeigšanu, es gribētu ierosināt jaunu tradīciju - rīkot Ziemassvētkus un izgreznot eglīti. Re, te jau es to arī atnesu - sakiet kur likt?"
Vēsture nav saglabājusi precīzu Dieva atbildi, taču kopš tiem laikiem sākās tradīcija uzspraust eglītes galotnē eņģelīti.

SFINKS
# Iesūtīts: 2010.02.11 22:47:47
·1 Skopuma dievība – Skujutevs
·2 Pēcceļojuma iztaujāšanas dievība – Redzējako
·3 Pensijas gaidīšanas dēmons – Pastānekānav
·4 Sētnieku aizbildnis – Tutenekakā
·5 Šaubu dievība – Ajanunē
·6 Pēdējā vārda dievība – Amutitaturi
·7 Žēlsirdības dievība – Vakužēls
·8 Vienaldzības dievība – Amantakas
·9 Izbrīna dievība – Inugan
·10 Otrā rīta dievība – Kāi
·11 Mērījumu neprecizitātes dievība – Neštimkaukā
·12 Sabiedrisko tualešu vietu ierādīšanas dievība – Tupikate
·13 Seksa uzsākšanas dievība – Maniauksts
·14 Seksa izbeigšanas dievība (katram dzimumam sava): Tasbiviss un Tākāaliņšderētu
·15 Kaunīguma dievība – Kotaesesjautāds
·16 Absolūtās pārliecības dievība – Vaitadtānavs
·17 Apbrīna dievība – Nutudods
·18 Neviltota izbrīna dievība – Jopcigpopciga
·19 Nožēlas dievība – Teteunubijs
·20 Aizkaitinātības dievība – Nuvaizinies
·21 Pavedināšanas dievība –Tulabizsties
·22 Vērtēšanas dievība – Sūdckaukāc
·23 Sieviešu mūžīgo atrunu dievība – Amangalvasāpa
·24 Vieglprātības dievība – Kurteubijgalva
·25 Sievas negaidītās ierašanās dievība – Kotadtute
·26 Samierināšanās dievība – Konuvairs
·27 Līdzjūtības dievība – Teunuganneiets
·28 Pieticības dievība – Kotaesjauneko
·29 Smēķēšanas dievība – Pīpētkācies
·30 Dzeršanas dievība – Vienctākāderējs
·31 Ēšanas dievība – Kānurīs
·32 Nesaturēšanas dievība – Amanpiekakājas
·33 Nerūpisma dievība – Amanpiekājas
·34 Pašapmierināšanas dievība - Anukaespats
·35 Pasūtīšanas dievība - Ejtaktū
Merlins
# Iesūtīts: 2010.02.12 04:19:04
Nabadziņš nomirst un nonāk paradīzē. Neviens viņam nepievērš uzmanību, visi kaut kur skrien. Nu ko, viņš arī rikšo baram līdzi. Izrādās, visi saskrējuši ap bīskapu, kurš tikko ieradies, zelta krusts kaklā. Nabadziņš nopūšas: "Te jau tieši tāpat kā zemes virsū! Visi tikai tos cienīgtēvus godina, man, nabadziņam uzmanību nepievērš." Sv.Pēteris viņam paskaidro: "Tādu kā tu te ir miljoniem, bet tādi ar zelta krustiem gan ļoooti reti parādās."
Aivars
# Iesūtīts: 2010.02.12 08:31:10
Te gan izvilkšu no apcirkņiem kāda godājama forumieša pienesumu iznīkušā labestīgā humora žanrā par LELB mācītājiem. Tolaik, gan laikam vēl neLELB, taču tik un tā varoņpilsētas Jelgavas ganu Konrādīju.

Reiz superintendants atbraucis pārbaudīt sūdzības par mācītāju. Konrādijs no kanceles uzrunā draudzi: "Mīļā draudze, jūs visi esat ēzeļi... jo katram sava nasta nesama! Es esmu vēl lielāk ēzelis, jo bez savējās man jānes arī jūsu nastas. Un šodien mēs mīļi sveicam mūsu superintendanta kungu, kurš nes mūsu visu nastas!"
Colmanara
# Iesūtīts: 2010.02.12 09:42:56
Dievs radija debesis...skaisti.Tad zemi....skaisti. Pēdējo radija sievieti.Mh laikam bija jau piekusis?Nu nekas, gan jau šī uzkrāsosies
Colmanara
# Iesūtīts: 2010.02.12 10:23:13
ekkk kā mūs apceļ
nu labI

Kādu dienu Trīsvienība izdomā braukt atvaļinājumā. Galu galā - strādāts kopš pasaules radīšanas un visiem pienākas atpūta. Kur brauksim?

Tēvs: Nu, man principā vienalga, es visu esmu radījis. Izlemjiet jūs.

Dēls: Man arī principā vienalga, es visu esmu atpestījis. Vienīgi varbūt nebraucam uz Izraēlu, es tur vienreiz biju un tas ne pārāk labi beidzas.

Gars: Man arī vienalga. Bet zināt ko? Braucam uz Romu - es tu NEKAD vēl neesmu bijis!
*Duksis
# Iesūtīts: 2010.02.12 12:06:34
Kristietis, piecēlies no rīta, pieiet pie spoguļa. Paskatās un iesaucas: "Siev, reku mans brālis atbraucis!" Sieva pienāk pie spoguļa, ieskatās tajā un noburkšķ: "...jā, un kaut kādu mauku arī atvilcis sev līdz... "
Colmanara
# Iesūtīts: 2010.02.12 14:45:01
Pa viļņiem nēsājas sērfotājs. Haizivs domā - paldies Dievam, vakariņas, un pie tam uz paplātes.
vilks
# Iesūtīts: 2010.02.12 15:54:48
Klasiskais alfas pirmā vakara joks

Kādam bagātniekam ir liela māja, mājai blakus baseins, kurā dzīvo haizivs. Reizi gadā šis bagātnieks rīko lielus svētkus, saaicina daudz cilvēkus, ēd, dzer, līksmojas. Jau uz vakara otru pusi viņš vienmēr saka runu: "Tas, kurš pārpeldēs šo baseinu un paliks dzīvs, dabūs vai nu pusi manu īpašumu, 10 000 latu vai manu meitu par sievu." Viesi vienmēr nošausminās, skatoties uz haizivi, un ballīte turpinās.
Te vienu gadu bagātnieks atkal saka šo tekstu, bet vēl viņš nav beidzis, kad atskan liels plunkšķis un visi redz, kā viens puisis uzvalkā nenormālos tempos peld pāri baseinam. Haizivs viņam uz pēdām. Pēdējā brīdī puisis tomēr sasniedz baseina malu un pārguris izlec ārā. Bagātnieks viņam pieskrien klāt:
"Vai tu gribi pusi manu īpašumu?" - "Nē."
"Tad tev vajadzīga nauda?" - "Nē."
"Ā, tu mīli manu meitu un gribi viņu precēt?" - "Nē."
"Ko tad tu gribi?" Puisis atbild: "Nosauciet man tā cilvēka vārdu, kas mani te iegrūda."
komentārs [78.84.204.214]
# Iesūtīts: 2010.02.12 16:26:31
Once I saw this guy on a bridge about to jump. I said, "Don`t do it!"
He said, "Nobody loves me."
I said, "God loves you. Do you believe in God?
"He said, "Yes." I said, "Are you a Christian or a Jew?"
He said, "A Christian." I said, "Me, too! Protestant or Catholic?"
He said, "Protestant." I said, "Me, too! What franchise?"
He said, "Baptist." I said, "Me, too! Northern Baptist or Southern Baptist?"
He said, "Northern Baptist." I said, "Me, too! Northern Conservative Baptist or Northern Liberal Baptist?"
He said, "Northern Conservative Baptist." I said, "Me, too! Northern Conservative Baptist Great Lakes Region, or Northern Conservative Baptist Eastern Region?"
komentārs [78.84.204.214]
# Iesūtīts: 2010.02.12 16:27:32
He said, "Northern Conservative Baptist Great Lakes Region." I said, "Me, too!" Northern Conservative Baptist Great Lakes Region Council of 1879, or Northern Conservative Baptist Great Lakes Region Council of 1912?"
He said, "Northern Conservative Baptist Great Lakes Region Council of 1912." I said, "Die, heretic!" And pushed him off the bridge.

http://www.guardian.co.uk/stage/2005/sep/29/comedy.religion
sica . [78.84.147.219]
# Iesūtīts: 2010.02.12 17:32:46
katolis piektdien aiziet uz tirgu, stav pie letes un, rādīdams uz vistu, saka pārdevējai:

-man, lūdzu, šo zivtiņu!

pārdevēja jautā: - jūs domājāt, šo vistu?

katolis atbild: - es taču nejautāju, kā to zivi sauc!!

divi jauni cilvēki precas un pasūta torti maiznīcā un grib, lai uz tortes būtu kādi skaisti vārdi no Svētajiem Rakstiem.

izvēlas fragmentu no 1.Jāņa vēstules 4,18 - Baiļu nav mīlestībā, bet pilnīga mīlestība aizdzen bailes!

tā kā teksts ir garš, tad izlemj, ka uz tortes rakstīs tikai 1Jņ 4,18

cepējām pietrūkst vietas un viņas izdomā, kāda gan nozīme tam vieniekam - uz tortes nokļūst uzraksts Jņ 4,18

tā nu kāzās atskan teksts - "jo pieci vīri tev ir bijuši, bet, kas tev tagad ir, nav tavs vīrs!"
tikai jox [159.148.21.169]
# Iesūtīts: 2010.02.12 17:44:27
Par dažādajiem ordeņiem bija tāds stāsts:

Ziemsvētki Bētlemē. Pestītājs, tikko dzimis, guļ silītē. Ne ganu, ne gudro vēl nav, tikai lopiņi gremo. Te pēkšņi ienāk svētceļnieki - viens karmelīts, viens benediktīnis un divi jezuīti. Karmelīts, ieraugot Svēto Bērnu, noslīgst ceļos un iegrimst meditācijā. Benediktīnis uz vietas sāk skaistu himnu. Pa to laiku viens no jezuītiem pieslīd Marijai un prasa: "Vai tev neliekas, ka puišelim vajadzētu saņemt labu izlglītību - pie mums?" Otrs viņu aiz stērbeles velk atpakaļ: "Vai tad tu neredzi, ka viņiem priekš tam nebūs naudas?!"
tikai jox [159.148.21.169]
# Iesūtīts: 2010.02.12 18:09:18
sica . [78.84.147.219] - tas par torti -

Bija līdzīgs stāstiņš par meiteni, kas sūta vecākiem Ziemsvētku apsveikumu un raksta uz kartiņas:

"Mums ir piedzimis Bērns, mums ir dots Dēls! (Isajs 9,5)"

Bet mamma šausmās - pa kuru laiku, tik ātri!? Un tik liels - 9,5 kg!? Un kāpēc tādu jocīgu vārdu ielika - Isajs!
Colmanara
# Iesūtīts: 2010.02.12 18:35:52
Mozus nonācis līdz jūrai un prasa saviem līdzgaitniekiem, ko darīt, lai to šķērsotu. Celtnieks piedāvā iespēju uzbūvēt tiltu, kas maksās 10 maisus zelta un prasīs mēnesi laika. Mozus atbild, ka tas ir dārgi un arī ilgi. Inženieris savukārt ir gatavs uzbūvēt pontonus – tas būs uz pusi lētāk un aizņems tikai divas nedēļas. „Vienalga, dārgi un ilgi”, domā Mozus. Tad sabiedrisko attiecību speciālists dod viņam padomu uzkāpt kalnā un saukt: „Dievs, palīdzi man pāriet jūru!”. Mozus vaicā, vai tad tas līdzēs, uz ko sabiedrisko attiecību speciālists atbild – nezinu, bet toties publikāciju Bībelē es garantēju!
draudzes cilvēks [78.84.26.163]
# Iesūtīts: 2010.02.12 18:57:18
kaimiņu bērneļi Anniņa un Pāvuliņš nomaldās mežā...
Riņķojot jau 5 apli, sāk līt lietus.
saulīte spīd spoži, spoži, bet lietus pieņemas spēcīgās pilēs. Bērni jau saguruši, drēbes slapjas, paliek auksti... tā nu nolemj mazie kaimiņi drēbes novilkt, lai saulītē sasildītos.
Te pēkšņi Anna piepūš vaigus un lielā sašutumā saka: - Tā jau es no pieaugušajiem biju dzirdējusi, ka starp mums luterāņiem un katoļiem ir lielas atšķirības, nu bet, ka tik lielas?????

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 20 , pavisam kopa bijuši: 273