atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Anekdotes par kristiešiem:)
Colmanara
Iesūtīts: 2010.02.11 12:59:29
mazliet nošpikota tēma, bet tomēr...
Varbūt Jūs esat dzirdējuši kādas kristīgas anekdotes un varētu padalīties (mums alfistiem noderētu )
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
AutorsZiņas teksts
Colmanara
# Iesūtīts: 2010.02.11 12:59:39
Mans variants

Kāds visnotaļ mūsdienīgs, bet pasaulīgs cilvēks nomirst un tajā pašā mirklī viņam pretim nostājas būtne ar sekojošu piedāvājumu
- Tev ir divas izvēles: Paradīze vai elle. Ko izvēlēsies?
- Hmm...interesanti...pastāsti mazliet par abām!
- Nu...Paradīze - viss skaisti, piemīlīgi, putniņi dzied, visi dzīvo mierā...nu bet saproti pats mazliet garlaicīgi.
Ellē gan viss citādi - jautrība sit augstu vilni - mūzika, dejas, vienmēr jautri.
- nu ko te vispār domāt - protams, elli!!!
Pēc kāda laika cilvēks sauc:
- Kāpēc mani nebrīdināji, ka te ir TĀ!!??
Vai, mīļais, Tu nekad pa TV reklāmas neskatījies uz Zemes?
Colmanara
# Iesūtīts: 2010.02.11 12:59:56
un
Nomirst cilvēks un nonāk paradīzē. Pienāk maltītes laiks, Jēzus attaisa konservus un cienā. Cilvēks neko, ēd. Nākamā maltītē atkal tas pats. Pēc nedēļas cilvēks neiztur un prasa:
- Klausies, es visu mūžu esmu bijis godīgs, kalpojis Tev, vai tad patiešām es tikai konservus esmu pelnījis? patiešām nekā cita nebūs?
Jēzus mierīgi:
- Ai man slinkums mums diviem te gatavot
Rudens rozes balss
# Iesūtīts: 2010.02.11 13:05:50
Vai tad to slaveno par autobusa šoferi un mācītāju paradīzē nezini?
Un par ēdināšanu Debesīs un ellē?
Colmanara
# Iesūtīts: 2010.02.11 13:07:27
Rudens rozes balss
nu ieraksti (par autobusu zinu, bet tui jau pašlaik kā par krievu oficieriem... pasaki nosaukumu un jau smejies )
Colmanara
# Iesūtīts: 2010.02.11 13:08:11
Kādam strādigam un kārtīgam laulātajam pārim raizes sagādāja viņu vienīgā dēla nesekmība skolā. Dēls slēpa savu nolaidību, noveļot vainu uz skolotājiem par viņu neprasmi mācīt. Iekārtoja dēlu citā skolā. Pēc gada atkārtojās tāda pat aina - dēls vēl nesekmīgāks, vecāki izmisumā. Tad kāds labs cilvēks ieteica iekārtot dēlu kristīgajā internātskolā. Tā arī izdarīja. Pēc gada dēls atveda liecību, kurā bija fiksētas tikai labas atzīmes un nevainojama uzvedība. Vecāki nesapratnē. Lūdz dēlam paskaidrot šo negaidīto pavērsienu. Dēls stāsta: "Kad es ierados šajā skolā, tā ieraudzīju pie sienas pienaglotu kādu puisi. Sapratu, ka te joki nebūs. Kas man cits atlika, kā sakt mācīties."
vilks
# Iesūtīts: 2010.02.11 13:13:06
Re kur daudz alfas joku

man patika šis:
3 puikas runā par saviem tēviem, salīdzinot, kurš stiprākais, gudrākais u.tml. Kad runa ir par naudu, viens saka: "Mans tēvs ir jurists, viņš nopelna 1000 dolārus par vienu dienu tiesā!" Otrs saka: "Bet manējais ir ķirurgs, viņš saņem 2000 dolārus par vienu operāciju!" Trešais īsti nezina, ko teikt, jo viņa tēvs ir mācītājs. Viņā apdomājas un saka: "Tas viss ir nieki, mans tēvs ir mācītājs un pēc 20 minūtēm viņa sprediķošanas vajadzīgi 6 vīri, lai aiznestu visu naudu!"
Rudens rozes balss
# Iesūtīts: 2010.02.11 13:13:54
Colmanara Laba! Dubinam uzskates līdzekļi palīdz!

Vienam pirms nāves dod iespēju palūkoties, kā būs ar ēdināšanu abās vietās.
Ellē visi sēž pie bagātīgi klātiem galdiem, bet galīgi izsalkuši un nelaimīgi. Visiem rokās karotes ar gariem kātiem. Ēdienu paņemt var, bet mutē sev iedabūt nevar...
Debesīs viss tāpat - bagātīgi klāti galdi, karotes ar gariem kātiem, bet visi paēduši un priecīgi. Izrādās - šie pasmeļ ēdamo un bāž mutē nevis sev pašam, bet gan pretī sēdošajam.
Colmanara
# Iesūtīts: 2010.02.11 13:16:32
vilks
a latviski nevar?
vilks
# Iesūtīts: 2010.02.11 13:18:36
Colmanara
aaaa, nu tu domā es tagad tulkošu visus jokus? iztulkoju vienu, kas man patika
Colmanara
# Labojis Colmanara: 2010.02.11 13:19:27
vilks
nuuu moška zini kādus jokus bez tulkošanas./.... (mums RR teica, ka joki esot, bet ne vienmeŗ tie tulkojot labi izklausās :p )


ekkkk nevienam šī tēma nepatīk... tur kur nošpikoju cilvēki gan daudz jokus ierakstīja
vilks
# Iesūtīts: 2010.02.11 13:29:36
Kad Bērziņu ģimene bija ievākusies jaunā mājā, pie viņiem ciemos atbrauca vecmāmiņa. Viņa jautāja piecus gadus vecajam Tomam, kā viņam patīkot jaunā māja. "ļoti patīk," viņš teica, "man ir pašam sava istaba, Aleksim ir pašam sava istaba, Jūlijai ir sava istaba. Tikai nabaga mammai jādzīvo joprojām kopā ar tēti."

Colmanara
slinkums gari rakstīt...gan jau savāksies pamazām tie joki.
Aivars
# Iesūtīts: 2010.02.11 13:29:51
Kristīgās anekdotes ir tās, kas meklējamas Sv. Rakstos, vai tās, kurās kādi kristieši tiek apcelti, un kas iesākas vārdiem, "reiz katolis, baptists un luterānis .."?

teiksim kā šī - I`m reminded of the story of when Ole moved up north. He discovered that he was the only Lutheran in his new little town of all Catholics. That was okay, but the neighbors had a problem with his barbecuing venison every Friday during the Lenten season, for it was torture for them. Since they couldn`t eat meat on Friday, the tempting aroma was getting the best of them. > > Hoping they could do something to stop this, the neighbors got > together and went over to talk to Ole, eventually persuading him to join > their church. > > The big day came and the priest had Ole kneel. He put his hand on > Ole`s head and said, "Ole, you were born a Lutheran, you were raised a Lutheran, > and now," he said as he sprinkled some incense over Ole`s head, "now > you are a Catholic!" > > Ole was happy and the neighbors were happy. But the following Friday > evening at suppertime, there was again that aroma of grilled deer steaks > coming from Ole`s yard. The neighbors went to talk to him about this and > as they approached the fence, they heard Ole saying: "You were born > a whitetail, you were raised a whitetail, and now," he said as he sprinkled > seasoning salt over the choice tenderloin cut, "now you are a trout!" >
Colmanara
# Iesūtīts: 2010.02.11 13:31:47
Aivars
drīzāk kur kristieši apcelti

Lūk vēl viena

Lai tiktu paradīzē, jānokārto eksāmens pie Jēzus. Dominikānis aiziet uz eksi, iznāk laukā nosvīdis - "Tiku cauri!", aiziet franciskānis, arī kaut kā svīsdams pūsdams, bet nokārto un paziņo "Tiku cauri!". Tad ieiet jezuīts. Trīs dienas neviens nenāk laukā no eksāmena istabas. Trešajā dienā iznāk Jēzus, nosvīdis..."Fū, tiku cauri!"
Aivars
# Iesūtīts: 2010.02.11 13:36:11
Tad jau tā arī jāraksta - anekdotes par kristiešiem.
Jo lai anekdoti sauktu par kristīgu, tai būtu jāpasludina Kristus vēsts, vai ne?
Colmanara
# Iesūtīts: 2010.02.11 13:48:55
Ctulhu
Papildinājums no dzīves. Mūsu priesteris šo a;ņuku stāsta blakusmiesta priesterim. Šis izstāsta un pašam jau nāk smiekli. otrs sēž sēž un pēkšņi iekliedzas
- Zini, bet viņam (tam studentam) ir taisnība!
jancis
# Labojis jancis: 2010.02.11 13:53:01
Vinnijs nežēlīgi zorī maizīti. Siventiņš neiztur.
-Vinnij, iedod man ari maizīti!
-Ta nav maizīte, tā ir smalkmaizīte!
-tad iedod man smalkmaizīti!
-Tā nav smalkmaizīte, ta ir būlciņa!
-Tad iedod man lūdzu būlciņu!
-Ej nost cūka. Pats nezini, ko gribi!

ir bišķiņ kristīga.
Colmanara
# Iesūtīts: 2010.02.11 14:00:50
Jaunais krievs noskatījies ballītē pie baseina, ka labi izskatās pie zelta ķēdes arī krusts. Aiziet pasūtīt pie juveliera lielāku kā citiem, kur saprotams, vairāk zelta. Atnāk pēc pasūtījuma un skatās - kautkas nav kā vajag un saka: "Rabota horoshaja, krest beru no snimikje etogo gimnasta!"
Colmanara
# Iesūtīts: 2010.02.11 14:15:47

Luterāņu mācītājs, katoļu priesteris un rabīns iet pārgājienā. Visi 3 noguruši un ierauga ezeru. Nolemj nopeldēties, bet peldbikšu;šu nav.
Luterāņu mācītājs saka:
- Klausieties, mēs taču visi 3 esam vīrieši, iesim tāpat.
Visi noģērbjas, ieiet ezerā, peldas. pēkšņi skatās piebrauc autobuss, izkāpj jaunieši un sāk tusēt. VIsi sēž ūdenī, bet paliek auksts. nevar vairs izturēt. Luterāņu mācītājs saņemas, aizklāj vīriešu lepnumu ar rokām, izskrien no ezera, paķer drēbes un prom. katoļu priesteris rīkojas tāpat. Rabīns aizklāj ar rokām seju un ar skrien laukā no ezera. Pieskrien pie diviem, tie šokā. rabīns paskaidro :
- nezinu kā jūsu draudzēs, bet mani visi pazīst pēc sejas.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.02.11 14:19:24
Anjuks katoljiem!

Situaacija ar prostituutu, shii atvesta pie Jeezus akmenju nomeetaashanai.
JK - Kas ir bez greeka, tas lai met pirmais
... Pa gaisu noshviixt puskjiegjelis, blauc shai pa galvu, shamaa beigta
Jeezus pagriezhas, un nopuushas - Nu, Mammu, beidz jaukties manaas lietaas!

Uzraxts uz Harizmaatu bazniicas durviim
- Sakaraa ar priestera slimiibu, dziedinaashanas dievkalpojums atcelts

Nonaak frukts debesiis, ierauga Peeteri, shis izvelk kalkulatoru un saka
P: Taa mums te ir sisteema, par katru labu darbu tu sanjemsi noteiktu punktu skaitu, ja savaaxi 1000, buusi Paradiizee
F: Nu es nekraapu sievu
P: O labais +3 punkti
F: ???... hmmm neesmu dariijis paari dziivniekiem
P: Labi +1 punkts
F: Paliidzeeju kaiminjienei iznest miskasti
P: Labi +2
F: #@*& ieveeroju likumus
P: +1
F: Klausies, shitaa es Paradiizee tikai aiz zheelastiibas vareetu nokljuut
P: Vo pareizi... naac iekshaa!

Anjuks Baptistiem:
Satiekas baptists un katolis
K: Ja cilveeku iemeerc liidz celjiem, tad vinjsh ir kristiits
B: Nea
K: Bet ja liidz viduklim
B: Nea..
K: Bet ja liidz kaklam?
B: Nope
K: Un ja liidz pierei?
B: Nu nee tachu
K: Nu a ja liidz galvas augshai
B: Tad jaa!
K: Nu redzi, tikai uudens galvas augshaa skaitaas
Colmanara
# Labojis Colmanara: 2010.02.11 14:21:21
Jošs Mulders

par MAriju labs
es biju dzirdējusi variantu

Situaacija ar prostituutu, shii atvesta pie Jeezus akmenju nomeetaashanai.
JK - Kas ir bez greeka, tas lai met pirmais. mammu tu lūdzu nemet


nO katoļu arsenāliem


Tātad - istabā lūdzas dominikānis, franciskānis un jezuīts. Pēkšņi nodziest spuldzīte. Franciskānis sāk vēl dedzīgāk lūgties. Jezuīts domās (tumšs taču!) uzraksta traktātu par Kristu kā Pasaules Gaismu. Dominikānis ieskrūvē spuldzīti.

(smieklīgākais, ka katra ordeņa piekritēji šo anekdoti stāsta mazliet citās personās - šādi to stāsta dominikānis, bet jezuītu garīguma pārstāve - ka jezuīts bija tas, kas spuldzīti skrūveja)
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 93 , pavisam kopa bijuši: 32965