atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Kas cilvēkiem nepatīk kristietībā un kāpēc?
vilks
Iesūtīts: 2010.02.09 22:21:55
Incognito deva labu padomu - tā vietā, lai piespamotu visas tēmas ar to, cik ļauna ir kristietība, varbūt to visu varētu apkopot vienā tēmā.

Visi, kam ir kas uz sirds, varētu droši rakstīt, un kristieši varētu izvērtēt, vai un cik tas uz viņiem attiecas/neattiecas un mēģināt atbildēt.

Nu, tāda apoloģētikas tēma. Lūdzu izvairīties no personigiem apvainojumiem.

Tēma ir eksperiments, tāpēc, ja man liksies, ka kaut kas iet greizi, tēmu slēgšu.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 12 . 13 . >>
AutorsZiņas teksts
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.02.10 14:36:36
liepa, gaidiit jau vari... es teicu, ka uz taviem jautaajumiem vairs neatbildu... Taakaa naaksies vien tev palikt nezinot, laigan, arii ja atbildeetu, tu taapat paliktu nezinot... taakaa... es izveelos nebazareet ar ne paaraak gaishiem cilveecinjiem!
Aivars
# Iesūtīts: 2010.02.10 14:40:32
liepa
Paklausies vien pati -
http://www.youtube.com/watch?v=gZfGaPrOOP0&feature=related
re - dorje shudgens esot slikts gars, un postošs kults utt.
Protams, Latvijā dalajs nevar muti palaist pret kristietību kā tādu, tad nu bārsta smiltiņas Daugavā un murmulē par reģionālām reliģijām, joprojām pats nezkādēļ neskrienot konvertēties uz vizītes laiku
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.02.10 14:44:25
Ja ta nav, kapec neatbildi uz maniem jautajumiem? Tev tacu loti patik rakstit garus tekstus.

Nee... man patiik, kad cilveeki kljuust gudraaki! Pie tevis to nenoveerojam... taa kaa man par tevis izgliitoshanu naudu nemaxaa, tad es paturu tiesiibas to dariit/nedariit sev vien zinaamu iemeslu deelj!

Fantazeet tu driixti dajebko... atshkjiriibaa no tevis, citiem tavas fantaazijas nav saistoshas!
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.02.10 14:44:44
Ctulhu, buus vajadziigs vispirms tavs sapraats studijaa...
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2010.02.10 14:45:15
Zinaatnieki arii kaa likums nav par savaam teorijaam 100% paarliecinaati. Nenjemam vinjus veeraa?

Ne paaraak... redz kaa visa taa klimata buushana izgaazaas! Tie kas njeema veeraa un uz to lika savu naudu, tagad vinju akcijas strauji kriit, bet tie kas neteereejaas... tagad ir karaljos
Džonijs domīgs [78.84.116.67]
# Iesūtīts: 2010.02.10 14:49:45
Aivars??? Un ko tu man ar to gribēji pateikt? Varbūt man sameklēt kaut ko internetā par kristietību tādā pašā garā? Varbūt par pedofīlijas gadījumiem un attiecināt to uz visu kristietību? Nesāc jau nodarboties ar demagoģiju.

Jošs Mulders Nu un to mees daraam!

Tad pie kuriem mēs tu sevi pieskaiti? Vai pie tiem kas Kristus vārdā apkāva letiņus? Saproti mani pareizi...es neuzstājos pret pašu ticību, bet pret kristietību kā cilvēku izveidotu reliģiju. Tēma bija par to, kas nepatīk kristietībā. Tā kā šmuces kristieši ir sataisījuši vēstuŗē, tad nu godīgi būtu tā kā tās atzīt...a to kā Zatlers-Es nēesmu melojis 30 gadus
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.02.10 14:52:32
kadas fantazijas, draudzin milo, es taks tev pilnigi normalus jautajumus uzdevu.

Es sapratu! Nu uzdevi? Un?

Es runaaju par tavaam fantaazijaam par to kaapeec es atbildu vai neatbildu

Man ari patik, ka cilveki klust gudraki un pie tevis ari to nenoverojam, diemzel:-)

Nu man arii nav meerkjis tavaas aciis gudram uzziimeeties!
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2010.02.10 14:54:28
Mulders pavelkas uz masu meedijiem un politiku. Nekas nekur nav ne izgaazies, ne galiigi apstiprinaats.

Izgaazaas tas, ko visi sauca par zinaatni... izraadaas ka nedz peerReview, nedz pashi zinaatnieki nespeej izlabot savas kljuudas... ir jaanaak no malas burtiski hackerim un jaauzhako shis frauds, lai tas naaktu gaismaa!

Kaa jau teicu - zinaatne arii muusdienaas pa lielai daljai ir nekas cic kaa applied materialism Muusdienaas no zinaatnes ir maz kas palicis, vairumaa ir politika, intgrigas, ideologjiskas speeliites un filosofiski kari! Jo taapat kaa citi, arii zinaatnieki grib eest, grib naudu, grib varu, grib pachotu... un to visu var dabuut, pretiim atdodot nedaudz - savu dveeseli Nauda un vara ir padariijusi to, kaapeec zinaatnei vairs neuzticas!
Svētais
# Iesūtīts: 2010.02.10 14:57:20
liepa
SG nav OBJEKTIVA REALITATE arpus bibeles. To tacu tu saproti? Ja tev nebutu bibele, tu par SG vispar nekaa nezinatu

Hee, draudziņ, te arī parādās atšķirība starp mani un tevi. Man ir SG, kas ir objektīva realitāte ārpus Bībeles. Tev tās nav, tāpēc tu nevari objektīvi spriest.
Aivars
# Iesūtīts: 2010.02.10 14:58:42
Džonijs domīgs [78.84.116.67]
Cerēju, ka sapratīsi, ka budisms nav mazāk pretenciozs uz savu nemaldību, un tieši tāpat pastāv uz savu ekskluzivitāti, kā jebkura cita reliģija. (Protams, Tev ir iespēja pierādīt pretējo, Tibetā kādā viņu klosterī kristīgu kapelu ierīkot)
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.02.10 14:59:54
Ctulhu, nesanaaks... razhot un zinaatniskot ir divas dazhaadas platformas! Nevar apvienot...
Svētais
# Iesūtīts: 2010.02.10 15:00:57
liepa
Ja tev nebutu bibele, tu par SG vispar nekaa nezinatu.

Par SG es uzzināju no cilvēkiem, ka tāds ir, un pats biju lasījis Rakstos, ka cilvēki runā jaunās mēlēs, tie, kas top kristīti ar SG. Man uzlika rokas, un es sāku runāt mēlēs. Tas ir objektīvi man jau padsmit gadus .
Džonijs domīgs [78.84.116.67]
# Iesūtīts: 2010.02.10 15:02:42
Aivars Tās ir laikmetīgās iezīmes. Redz kā sanāk...cilvēks spēj sačakarēt pat vislabāko-ticību. Tas attiecas arī uz kristietību
Svētais
# Iesūtīts: 2010.02.10 15:16:14
liepa
SG ir daudz izpausmes, tai skaitā runāsana meelees. Runajot meelees var runaat "debesu"valodaa , kuru neviens no apkartejiem nesaprot ari pats runatajs ne. Saja gadijumaa runaataajam ir japrasa pec "tulkojuma"vai "skaidrojuma" no Dieva, lai vina prats butu augligs. Sis paveids stirpina ticiibaa pasu runaataaju. Cits paveids ir SG izpausme ar runaasanu kaadaa no zemes lingvinistiskajam valodaam, kuru nekad runatajs pirms tam nebija macijies. Sii izpausme kalpo par celsmi citiem, un ne pasam runatajam. Cits paveids ir , ka runatajs runaa meelees un ir kas tulko. Sis paveids parasti kalpo draudzes sanaksmes.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.02.10 15:21:35
liepa, neesi tu pirmaa Bet pirmaa kas ljotii iisaa laikaa shajaa sarakstaa iekljuvusi
armilo
# Iesūtīts: 2010.02.10 15:23:46
Masiks, „Vispār kā reiz 1 un 2 punkts absolūti atbilst.”
- 1. biol. Savas sugas indivīdu ēšana.
- 2. Cilvēku gaļas ēšana (izpildot rituālu, bada laikā u. tml.).

Pirmais punkts definē jautājumu no bioloģijas viedokļa. Svēto vakarēdienu savukārt definē teoloģija. Iesaku iepazīties ar sv. Vakarēdiena iestādījuma vārdiem (1kor.11:24-26), kuros skaidri tiek norādīts, kas un kā tiek ēsts. Turklāt Kristus nav cilvēku sugas pārstāvis, bet Viņš ir dievcilvēks. Tas nav viens un tas pats, piekritīsi taču?
Otrais punkts runā par cilvēka gaļas ēšanu. Sv.vakarēdienā tiek ēsta maize un dzerts vīns. Svešvārdu vārdnīca nav iekļāvusi sv. Vakarēdienu pie kanibālisma definīcijām. Kādēļ gan jums to vajadzētu darīt?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.02.10 15:27:43
man patik domat

... bet vai sanaak?
armilo
# Iesūtīts: 2010.02.10 15:33:48
Ctulhu, tātad noskaidrosim līdz galam. Incognito norādīja uz kanibālismu sv. Vakarēdienā, kas viņam nebija pieņemams kristietībā. Jautāšu: vai nekristieši atsauc šo iedomāto pārmetumu kristietībai un atzīst to par nepatiesu?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.02.10 15:36:59
Nē. Man nepatīk paštaisni cilvēki, it īpaši, ja visa viņu dzīves filosofija bāzējas vienā senžīdu šamaņu sarakstītā pasaku grāmatā.

Tad nepatiik pashtaisnuma avots, vai pats pashtaisnums? Jebkuru tikumu - var arii nosaukt par netikumu!
Pashtaisnums tev, Pashpaarliecinaatiiba mums Tas jau tu savaa galvaa interpetee lietas un tad taas uztver par lietu buutiibu! Ok fair enough, tik jau te esmu teicis, tavas reflexijas rezutlaats ir saistoshss tikai tev. Ir taads labs teiciens - pamaini attiexmi A to par daudz negatiivaa redzi sev apkaart... tas var izraisiit kaadu kaiti psihosomatisku!

Es pats esmu ļoti pārliecināts cilvēks un neņemu nekādu nonsensu no tiem, kam es kategoriski nepiekrītu, piemēram tādiem kā tu.
Nu tikai atshkjiriibaa no manis, tu satiekot veel vienu taadu pashu, sper zibenjus... a es buduistiskaa mieraa turpinu kultiveet savu paarliecinaatiibu! Sanaak, ka tev citu cilveeku paarliecinaatiiba ir bezmazvai drauds davai paarlieciibai... man netraucee, piemeeram, Ctulhu paarlieciiba... un kas interesanti, Ctulhu nelec gaisaa no taa, ka satiek veel paariiti taadu pashu kaa vinjsh! Tas shkjiet kaareiz nav iisti paarliecinaata cilveeka ziime, kursh oponentiem tik dedziigi paarmet to, ko pats sev peideevee esam

Tu savukārt visu laiku paud savu supremacismu pret saviem oponentiem, ne tikai pret mani.
Citiem vaardiem, es tev nepatiiku, jo neuzvedos kaa tu, kas, protams, ir visas uzvediibas un uzskatu paraugs? Kursh te tagad narciss?

Šo pašu spārnu pārstāv arī visi pārējie kristieši, ieskaitot tos, ar kuriem te regulāri strīdies un nereti aplej ar savām arogantajām samazgām.

If you say so!
Tad jau iisti taa apsuudziiba, ka visi kristieshi seko ganiem nebuus patiesa? Tikai viens gans izraadaas ir Kristieshiem - Kristus Savukaart paarmest cilveekiem, ak vinji seko par sevi gudraakiem ones... tas taa... kaa?

Ko ta jūs tur pārbaudat? Cik redzams uzticami sekošanai izrādās voluntāri izvēlēti keksi, kas bijuši pietiekami harizmātiski, lai kārtīgi izskalotu smadzenes. Kaut vai tas pats Pāvils. Kur tad ir tie ``pierādījumi``, kas dod pamatu nekristiski sekot jamo personīgajiem izdomājumiem?
2000 gadu Kristietiibas dominance kaa major pasauels uzskats!

Kristieši šajā ziņā nav nekas unikāls. Arī es savu pasaules uzskatu neieguvu, dzīvodams mucā un rokoties tikai savas apziņas dzīlēs. Arī es un vairums citu cilvēku, kam piemīt konkrēti uzskati par dzīvi, ir būvējuši savas atziņas uz citu ``milžu`` pleciem. Lieta tikai tāda, ka ne visi par savām autoritātēm uzskata reliģiskos līderus un teologus.

Vari nosaukt 3 savus milzhus?

Kas attiecas uz atbildības novelšanu, tad te es domāju kristiešu fatālismu, ideju par Dieva plānu utt. Es dodu priekšroku katra indivīda kategoriskā imperatīva idejai
Nu okey, tu par saviem krediitiem pac maxaa. Man, personiigi, nav iebildes, ja kaads aiz milziigas miilestiibas maneejos nomaxaatu! Bet nu laikam jau katram savs!

nevis kaut kādai nolemtībai un fantāzijām par Sātanu un Dievu, kas ampelē cilvēku kā marioneti, paradoksālā kartā apgāžot pašu kristiešu sludināto brīvās gribas principu.
Jaaa... luuk taada religjija man nepatiktu... paaraak peec Islaama izsktaas! Kristietiibaa gan ir briiviiba... un atbilstosha atbildiiba Nevari izveeleeties vilcienu un staciju, ja izveelies vilcienu, gala stacija buus defineeta, a ja gribi nonaakt konkreetaa stacijaa, naaxies vien kaapt tajaa vilcienaa, kas tur brauc... nevis tajaa kas shkjiet smukaakas un eertaaks!
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.02.10 15:39:20
A tatad jau ir bijusi tadi, kuru jautajumi tevi ir piespiedusi kapitulet (vai ka tu to smukak nosauc).

Kaa teica einstheins - Bezgaliigas ir tikai divas lietas, Visums un cilveeku stulbums, bet par pirmo es pat veel neesmu paarliecinaats!

Ne par velti Latvieshiem ir teiciens, ka viens mulkjis var uzdod tikd audz jautaajumu, cik simts gudrie nespees atbildeet!

Taakaa... dziive ar laiku iemaaca no visas populaacijas kopas izfiltreet spammerus un uzlikt *ignore* filtrus, prosto lai neteeretu laiku un klaviatuuru nedeldeetu!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 12 . 13 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 116 , pavisam kopa bijuši: 10227