atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Kas cilvēkiem nepatīk kristietībā un kāpēc?
vilks
Iesūtīts: 2010.02.09 22:21:55
Incognito deva labu padomu - tā vietā, lai piespamotu visas tēmas ar to, cik ļauna ir kristietība, varbūt to visu varētu apkopot vienā tēmā.

Visi, kam ir kas uz sirds, varētu droši rakstīt, un kristieši varētu izvērtēt, vai un cik tas uz viņiem attiecas/neattiecas un mēģināt atbildēt.

Nu, tāda apoloģētikas tēma. Lūdzu izvairīties no personigiem apvainojumiem.

Tēma ir eksperiments, tāpēc, ja man liksies, ka kaut kas iet greizi, tēmu slēgšu.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 12 . 13 . >>
AutorsZiņas teksts
Džonijs domīgs [78.84.116.67]
# Iesūtīts: 2010.02.10 13:35:54
Jošs Mulders Nu tad ar ko kristietība ir labāka? Vai tikai viena no kārtējām idealoģijām? Tad kāpēc lai viņai ticētu kā vienīgai glābjošai?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.02.10 13:42:26
Nu tad ar ko kristietība ir labāka? Vai tikai viena no kārtējām idealoģijām? Tad kāpēc lai viņai ticētu kā vienīgai glābjošai?

Es saprotu, ka uzdot jautaajumus ir vieglI!
Tachu shoreiz tu neatbildeeji uz maneejiem jautaajumiem, tad kaapeec man uz taveejo jaatbild?
Svētais
# Labojis Svētais : 2010.02.10 13:43:59
liepa
SG nenodrosina 100% atminu un nekludibu. Paskaties, cik daudzi kristiesi apgalvo, ka ari viniem ir SG un ko vini nekludigi, vai ar super atminu?

Svētais Gars izskaidro rakstus, jo tam ir skolotāja funkcija. No šī aspekta, ja tev SG nav, tad tu paliec aiz borta, un vari lasīt cik vien vēlies rakstus, tie tev labumā neies, jo nav ticības un attiecīgi nav SG.

Rakstus var saprast tikai un vienīgi caur atklāsmi. Tāpēc zināmā aspektā, atšķirība ir tajā, to lasa ticīgie un neticīgie, nevis kas tur ir uzrakstits!!!
Džonijs domīgs [78.84.116.67]
# Iesūtīts: 2010.02.10 13:46:03
Jošs Mulders Tu domāji šo- - ar ko tu labaaks? Es jau sevi nēesmu pasludinājis par vienīgo un īsteno pareizo cilvēku
Džonijs domīgs [78.84.116.67]
# Iesūtīts: 2010.02.10 13:48:06
Jošs Mulders Vari nosaukt kaadu pasaules uzskatu, kas taads nav... un reizee nav nihilisms?

Nu piem . budisms ir diezgan tuvu ...
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.02.10 13:48:52
Dzhonijs, nee es biju domaajis apmeeram visus 5us jautaajumus, kas bij manaa postaa!

Bet arii par savu jautaajumu, ja tu nepagjeeri saevi vieniigo un iisteno un pareizo cilveeku, tad ar kaadaam tiesiibaam tu maaci citus, kuri ir nepareizi? Nu nevar taa tachu... ka tu saki, ka tev nepatiik Kristieshi, jo tavupraat vinji ir nepareizi ar to, ka sevi pasludina par pareiziem, un tai pashaa laikaa tu pats pars sevi saki, ka tu arii neesi pareizs! Taatad arii tavs spriedums par Kristietiibu var izraadiities nepareizs? Vai ne taa?
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2010.02.10 13:49:50
Nu piem . budisms ir diezgan tuvu ...

Tavupraat Budisti savu maaciibu neuzskata par pareizu? Un preciizaak, par kuru Budisma novirzienu tu izsakies?
Džonijs domīgs [78.84.116.67]
# Iesūtīts: 2010.02.10 13:51:40
Jošs Mulders tad kaapeec man uz taveejo jaatbild?


Sory vecīt...es jau tev neskrienu pakaļ ar cirvi Vari arī neatbildēt...vienkārši paliks neatbildēts jautājums
Svētais
# Iesūtīts: 2010.02.10 13:53:06
liepa
Es runaju par to, cik sie svetie raksti ir nekludigi un autentiski. Cik autentiski ir Jezus vardi, ko vins evangelijos ir teicis.

Es tev tieši par to pašu . TU "redzi" vienu lasot, jo saņem "savu" saprašanu par to, ko lasi. Es "redzu" citu, jo man izskaidro Rakstus SG, jo tā ir viņa funkcija. No šī aspekta "ārēji" izskatās , ka lasām it kā vienu un to pašu, taču iekšēji katrs saņemam citu.
Džonijs domīgs [78.84.116.67]
# Iesūtīts: 2010.02.10 13:53:22
Jošs Mulders Budisti sevi nepasludina par vienīgajiem pareizajiem...
Aivars
# Iesūtīts: 2010.02.10 14:02:43
Džonijs domīgs [78.84.116.67]

http://www.westernshugdensociety.org/dalai-lama/buddhist-dictator-dalai-lama/

http://www.youtube.com/watch?v=H70s2fgX0tc

http://persecution.in/node/2758

Nu cik var to pasaciņu par miermīlīgiem budistiem atkārtot!
incognito
# Iesūtīts: 2010.02.10 14:04:19
Aivars
Ai, cik var to komunistiskās Ķīnas propagandu atkārtot? Tas ir tāpat kā runāt par fašistisko diktatūru Latvijā pirms 1940.gada, balstoties uz rakstiem Pravdā.
Aivars
# Iesūtīts: 2010.02.10 14:08:45
incognito
Nu kaujām starp budistu klosteriem ir senāka vēsture nekā komunistiskajai Ķīnai
Svētais
# Iesūtīts: 2010.02.10 14:10:33
Viens iemesls kāpēc cilvēki nesaprot Dieva Vārdu ir tāds, ka Vārds ir nopamatots pats sevī. Vārds pats sevi skaidro un komentē. Ja tu paņem vienu sīku rakstu vietu un centies to padarīt par dogmu, un ja tev nav būtiskas izpratnes par atlikušajām Rakstu vietām, tad tu izkrīti no līdzsvara. Viena patiesība, ko ir devis Dievs, nekad nenostāsies pretrunā ar citu patiesību, kas atklāta Rakstos. Daudzi to pilnībā ignorē, viņi izrauj rakstu vietas no konteksta.
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2010.02.10 14:11:48
Budisti sevi nepasludina par vienīgajiem pareizajiem...
Tad kaapeec vinji buutu jaanjem veeraa, ja vinji pat par sevi nav paarliecinaati?

Jeb varbuut, ja vinji tomeer KRistietiibu uzskata par patiesu, tad varbuut tieshaam - vinji ir gudraaki par tevi

Mees arii uzskataam, ka Krsitietiiba ir patiesa attieciibaa uz tiem jautaajumiem, kurus taa skar!
Aivars
# Iesūtīts: 2010.02.10 14:24:25
liepa
nu ja jau šie nebūtu noraidoši pret citām reliģijām, tad šie arī nebūtu budisti, vai ne tā? Augstāk minētie linki parāda, ka tā `tolerance` ir tikai tik tālu, cik šie ir mazākumā, jo nevar dalailāms atbraukt uz Rietumiem un izdarīties tā, kā dzimtajā pusē.
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2010.02.10 14:27:39
Ne, aplams uzskats. Paklausies ko saka Dalai Lama, tad sapratisi. Dalai Lama iesaka katram labak pieversties vinu regionalai religijai, tik atverts ir budisms.

Nu un to mees daraam! Pret ko tad ir iebildes? Luuk tu, klausi vinja padomam? Vai ateisti ir tik toleranti pret Kristietiibu kaa budisti?
Svētais
# Iesūtīts: 2010.02.10 14:28:11
liepa
Trukst vienigi objektiva avota arpus si varda, kas apliecinatu, ka vards (bibele) ir patiess.

Te ir tā atskiriba starp kristieti un nekristieti, ka vinam ir sis SG, kas ir objektiva realitate un avots, kas ir arpus si varda, kas apliecina, ka Vards ir patiess.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.02.10 14:33:45
liepa, tas jau tevi tas uztrauc...
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.02.10 14:35:44
SG nav OBJEKTIVA REALITATE arpus bibeles.

Ir gan Tikai tavi subjektiivie aizspriedumi tev neljauj to nedz saprast nedz ieraudziit! Kaapeec lai mees tavu subjektiivo uzskatu par to, kas ir objektiivs, arii pienjemtu kaa objektiivu? Nu neesi tu pasaules naba! Daduz vairaak pasaulee ir cilveeku, kas uzskata SG par objektiivu lieciibu aarpus Rakstiem, nekaa tie cilveeki kas liepas viedokli uzskata par objektiivu!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 12 . 13 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 138 , pavisam kopa bijuši: 10249