atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Alfa kursi neticīgajiem interesentiem
Rudens rozes balss
Iesūtīts: 2010.02.03 11:15:02
Daudzi mūsu neticīgie draugi te burzās cits ilgāku, cits īsāku laiku.
Kā būtu, ja tie, kam kristīgā ticība tiešām interesē (nevis kuru mērķis ir to apkarot vai spīdēt ar savu gudrību pierādot , cik tā ir stulba vai kaitīga), dotos uz kādu no Alfa kursiem un tur klausītos un uzdotu savus jautājumus?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>
AutorsZiņas teksts
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2010.02.04 14:21:12
Nu nu nefantaze , Mulder, parlasi velreiz to manu jautajumu, sadu varbutibu es jau pasa jautajuma ka iespeju piemineju...

Nu labi... cilveeki parasti ar "vai" domaa izsleedzosho vai, vai nu viens vai otrs, bet ne abi! Mana vaina!

Bet shkjiet es tev atbidleeju - Kristus ir gan DIevs peec buutiibas, gan Mesija peec aicinaajuma, funkcijas, darba ko vinjsh dara! Kristum ir daudz Vaardi - arii Glaabeejs, Pestiitaajs, Labais Gans... etc.
sica . [78.84.147.219]
# Iesūtīts: 2010.02.04 14:24:43
hmmmm un kāds tam visam sakars ar Alpha kursu?>
Džonijs domīgs [78.84.116.67]
# Iesūtīts: 2010.02.04 14:26:47
sica . [78.84.147.219] Laps jautājiens
sica . [78.84.147.219]
# Iesūtīts: 2010.02.04 14:35:59
liepa
nezinu. Mans vīrs pieder pie sliktajiem neticīgajiem vai galīgsl;iktajiem ticīgajiem...
Alfas kursā viņš ir gaidīts pat kā kalpotājs, jo....
Nu redz, tiem kas saka, ka sliktie neticīgie alfā nav gaidīti laikam klausās Mūsu nevainīgajā vai vēl kādā pareizajos kristiešos
nea tieši šādi neticīgie alfā der, jo... uztur labu gaisotni... rada intresantu atmosfēru...
Manu vīru tantes vienmēr gaida, jo zina - viņš noteikti atkal kaut ko apšaubīs vai kādai jūsmotājai pajautās - a kāpēc tu tici Dievam nevis citplanētiešiem (turklāt šādi cilvēki liecina, ka izejot alfas kursu, visi nekļūst par patstāvīgajiem baznīcas gājējiem ar izskalotām smadzenēm.. tāpēc šādus labi turēt komandā. tas piesaista tos, kas baidās, ka baznīca zombē )
cietsirdīgā feja
# Labojis cietsirdīgā feja: 2010.02.04 14:56:28
liepa
iepazīstināt cilvēkus ar Dievu, pievērst kristietībai. bet Alfas kurss neatbild uz v isiem jautājumiem, dod tikai ievadu, a tālāk jau cilvēkam pašam jāmeklē atbildes.
Alpha domāta neskrietiešiem.... tāpēc tieši nekristiešiem tur vieta, nevis tiem, kas visu jau zina... tiem, kas zina ir garlaicīgi.... :

(v ai tā esmu es Sica ielogojusies )
vilks
# Iesūtīts: 2010.02.04 15:12:56
masiks [212.93.96.2]
tu esi visu saputrojis - Brīnums iet uz lūgšanu grupu, uz Alfu viņš vairs neiet.
otrdienās uz alfu eju es
cietsirdīgā feja
# Iesūtīts: 2010.02.04 15:24:56
masiks [212.93.96.2]
jā brīnums neiet, bet gāja kā kalpotājs - tas ir cilvēks, kas lasa lekciju, palīdz sarunās, pasniedz ēdienu, slauka grīdu utt.
njā un otrdienās uz alfu gājām mēs. es kā nekas a Lems kā pareizo kristiešu kaitinātājs:
vilks
# Iesūtīts: 2010.02.04 15:27:28
masiks [212.93.96.2]
nevar zināt, kas vilks ir un par ko kļūst
cietsirdīgā feja
# Labojis cietsirdīgā feja: 2010.02.04 16:04:54
liepa
nea jāiet visiem neticīgajiem:
no alfas neviens vēl nav izmests.... vismaz es neesmu dzirdējusi:
cietsirdīgā feja
# Iesūtīts: 2010.02.04 16:09:28
liepa
tieši tāpēc alfa laba, jo tuyr nav nepareizu jautājumu, nepareizu atbilžu, nepareizu tēmu mēs esam runājuši gan par dvēseles reikarnāciju, gan dziedniekiem, gan visu ko citu, jo uz alfu nāk dažādi cilvēki, ar dažādā,m interesēm un izpratnēm
vilks
# Iesūtīts: 2010.02.04 16:11:21
liepa
principā jau ir tā, ka tie sarežģītie jautājumi ir dažādi.

  • daži atrisinās, iegūstot vairāk informācijas (domāju, ka jautājums par Mesiju pie tādiem pieder)
  • daži ar laiku kļūst nebūtiski, kad/ja cilvēks ierauga, viņa dzīvei/ticībai no tiem ne silts, ne auksts
  • daži mēdz būt sāpīgi un tomēr bez atbildes, tad nu cilvēki iemācās dzīvot ar atvērtiem jautājumiem

katrā ziņā ir tā, ka tad, kad iepazīst Kristu pavisam personīgi, tad arī visi jautājumi sāk izskatīties savādāk.
vilks
# Labojis vilks: 2010.02.04 16:14:31
Ctulhu
nu nav vis atbildēti. zinātne var izskaidrot "kādā veidā" lietas darbojas, bet kāpēc vai kāda visam jēga, uz to arī materiālisms nekādas sevišķās atbildes nedod. vismaz ne labākas kā kristietība.
cietsirdīgā feja
# Iesūtīts: 2010.02.04 16:17:09
Ctulhu
hmmmm nea laikam. riebīgākais tips laikam ir Lems.....
cietsirdīgā feja
# Iesūtīts: 2010.02.04 16:45:48
liepa
nuuuuu nezinu..... ja tev tāda vēlme, sazi nies ar Alfas koordinātoriem un taisi
he he he he

cietsirdīgā feja
# Iesūtīts: 2010.02.04 16:50:38
liepa
vispār Alfas ir pie baznīcām, bet neorganizē garīdznieki, bet draudze... un enīvejā alfa manuprāt nav kaut kas ko var izvērst netā..... tur jau slēpjas alfas hmmm burvība (ja tā var teikt), ka sanāk cilvēki un runā aci pret aci..... netā pirkstiņus kustināt jau visi lieli (to jau var redzēt VB tusos... ka lielākie neta pļāpas un mačītāji sēž klusi un nemanāmi: )
cietsirdīgā feja
# Iesūtīts: 2010.02.04 16:56:31
liepa
laikam aizej un izlasi lapu ko norādīja Brīnums... jo izskatās, ka tu vispār neizproti Alfas jēgu
cietsirdīgā feja
# Iesūtīts: 2010.02.04 17:04:44
liepa
nea protams var jau teikt, ka ticīgie nervozio un nevēlas ar tevi, runāt, bet šajā tēmā ir alfas mājas lapa, kur ir viss info, tev vairākkārt teica, ka alfa domāta nekrtistiešiem un ir IEVADS kristietībā, kur aicināti visi nekristieši.
raksti - tur nev iens ar rakstiem nerunā.... Jā, māca lasīt Bībeli, jā ir tēmas, kur ir atsauksme uz Bībeli un katrs var pats izlasīt citātus Bībelē....
Diskusijās var uzdotg jebkurus jautājumus, bet ja domā, ka pretim citēs rakstus, tā nebvūs.... tas nav Alfas mērķis. tā nav teomloģijas fakultāte, bet kristiešu bērnudārzs, kur pasaka, kas ir kristietība un uz ko balstās... tālāk jau cilvēks var sīkāk pētīt.
ja gribi kasīties, vari uzdot v`ēl daudz bezjēdzīgus jautājumu,s kritizēt un apcelt kristiešus, ja tev paliks labāk
cietsirdīgā feja
# Iesūtīts: 2010.02.04 17:08:56
liepa
nuuu n ezinu ar ko rakstīts teksts, kas bieži ir gūgles vai bībeles kopī peists ir svarīgāks par to, ko cilvēki izrunā
cietsirdīgā feja
# Iesūtīts: 2010.02.04 17:15:49
liepa
tāpēc alfā ir daudzzz nodarbību un pēc nedēļas var uzdot savus jautājumus: he he (kas pie mums notiek... cilvēks pārdomājis visu un gribv zināt vēl ko )
Ģertrūde [80.233.216.75]
# Iesūtīts: 2011.08.23 21:20:20
Rīgas Vecās Sv. Ģertrūdes mājas lapā rakstīts: "Kurss notiek bez dalības maksas, ar iespēju ziedot kursa izdevumu segšanai." Kā notiek tā ziedošana? Vai ir kāda noteikta summa? Kāds ir bijis šīs baznīcas alfā?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 180 , pavisam kopa bijuši: 36704