atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Alfa kursi neticīgajiem interesentiem
Rudens rozes balss
Iesūtīts: 2010.02.03 11:15:02
Daudzi mūsu neticīgie draugi te burzās cits ilgāku, cits īsāku laiku.
Kā būtu, ja tie, kam kristīgā ticība tiešām interesē (nevis kuru mērķis ir to apkarot vai spīdēt ar savu gudrību pierādot , cik tā ir stulba vai kaitīga), dotos uz kādu no Alfa kursiem un tur klausītos un uzdotu savus jautājumus?
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>
AutorsZiņas teksts
Rudens rozes balss
# Iesūtīts: 2010.02.03 11:17:12
Rīgā tādi notiek vairākās dažādu konfesiju baznīcās.
Tūlīt sāksies, piem., Jēzus draudzē.
Bet tādi tiek rīkoti arī citās vietās Latvijā.
Девственник
# Labojis Девственник: 2010.02.03 11:25:25
viņus daži labi te, piemēram , Mulders, ir izglītojoši, viņi zina par ticību vairāk kā vidējais statistiskais baznīcēns,nu varbūt nedaudz mazāk kā draudzes aktīvisti.
ja viņi Alfā sāks lūgties, tad būs labāk.
mūsu neticīgajiem vajag kaut ko radikālāku!
khekhe [81.198.134.220]
# Iesūtīts: 2010.02.03 11:49:21
nesen kāds mācītājs teica, ka ateisti ir vislielākie ticīgie, jo viņi pilnīgi bez jebkādiem pierādījumiem tic, ka Dieva nav....
Ingars
# Iesūtīts: 2010.02.03 12:10:29
Arī Jāņa draudzē drīz sāksies jau otro reizi
Rudens rozes balss
# Iesūtīts: 2010.02.03 13:53:28
Ctulhu
Lai tie, kam tiešām interesē, saņem sakarīgu info no izglītotiem zinātajiem, nevis vai nu no puskoka lēcējiem kā mēs šeit vai arī no anti - kristiešiem sagrozījumus un viņu iedomas par kristietību.
Rudens rozes balss
# Iesūtīts: 2010.02.03 13:57:01
Ctulhu
...un piejauktas čupas no visiem citiem...
Девственник
# Labojis Девственник: 2010.02.03 14:21:55
hi, everyone!
Alfa kursā ir diskusija grupiņā , kurā tad arī uzdod jautājumus ... grupiņā ir tādi parasti draudzes aktīvisti , kas ne vienmēr ir super teologi + kursu klausītāji... nu iznesīs cauri viņus tāds Ctulhu vai Masiks (viņš gan prot uzvesties pareizi, ja grib)
Rudens rozes balss
# Iesūtīts: 2010.02.03 14:35:17
Девственник
Es jau arī neaicinu Ctulhu vai masiku, mūsu oberateistus, doties uz Alfa kursiem.
Skaties, kas stāv rakstīts - interesentiem. Ne jau kristietības apkarotājiem, sabotieriem...
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.02.03 16:06:30
liepa, tu liela lasiitaaja...

reku man veel viena graamatinja, par kuru zinaam, ka tu to nekad nelasiisi - "Vienkaarshi Kristietiiab" K.S.Luiss Arii ieteicama iesaaceejiem!
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2010.02.03 16:25:15
liepa, sen un krieviski

Kaa tai anjukaa...

- Ai man tie Biitli nepatiik
- Kaapeec?
- Vakar Jonjs pa telefonu kaut kaadu sakainu Yesterday nodungoja... suuc

Graamata ir dabonama latviski!
Rudens rozes balss
# Iesūtīts: 2010.02.03 16:51:10
liepa
sabotieriem... = tādiem, kas jebkuru sarunu, diskusiju cenšas aizvilkt prom sānceļos, ķidāt nebūtisko, izjaucot sarunu par būtisko.
Ingars
# Iesūtīts: 2010.02.03 17:09:33
Ctulhu

Luisam taa eetika galiigi skjiiba.
Iracionala.


Kas konkrēti?
incognito
# Iesūtīts: 2010.02.03 20:19:12
Man būtu kaut kā drusku neērti iet uz tādiem kursiem - kursu organizētāji acīmredzot sagaida, ka apmeklētājs vēlas kļūt par kristieti, bet es īsti nevēlos.
Девственник
# Iesūtīts: 2010.02.03 20:35:38
varat paskatīties , piemēram, šādu ierakstu, kur Alfas galevenais Nikijs Gambels stāsta lekciju
ALFA
sica. [78.84.147.219]
# Iesūtīts: 2010.02.04 12:06:23
mūsu neticīgajiem Alfa kursos nav ko darīt... tas taču beŗnudārzs.... jebkurš no mūs;ējiem neticīgajiem Alfu varētu novadīt:DD
sica. [78.84.147.219]
# Iesūtīts: 2010.02.04 12:07:49
Alfa kursā ir diskusija grupiņā , kurā tad arī uzdod jautājumus


es aš gara acīm redzu kā ctulhu uzdod jautājumu kādā no grupiņām un tie vadītāji ar palīgiem noģībst, jo nevar atbild`4et (ņemot vērā, ka grupas vada un palīdz vadīt bieži vien alfas produkti, kuriem zināšanas skalā no 0 - 10 ir ap 2 : ( )
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.02.04 12:10:49
Viens no variantiem, kad tiesam speciali velas novirzit sarunas temu ir pretjautumi "kapec tu gribi to zinat? Ko tev tas dos ". To gan es uztveru ka apzinatu velmi izvairities no atbildes un pariet uz citu temu.

Ne vienmeer... Veerojot tevi un ne tikai, paaraak biezhi cilveeki un it iipashi neticiigie shajos forumos, uzdod jautaajumus nevis taapeec, lai uzzinaatu, bet lai laistu uudenschuuskas...

Ja tu tieshaam speetu vnjatna izstaastiit, kaapeec konkreetais jautaajums tevi interesee, tad var gadiities, ka izraadaas, ka tu uzdod nepareizu jautaajumu!

Ja esi dzirdeejusi par NLP, tad zinaasi, ka tieshi tur maaca uzdot pareizus jautaajumus - iistos, buutiskos - jo biezhi cilveeki uzdod jautaajumu domaadami, ka atbilde uz to dos vinjiem vajadziigo, bet reaali vinjiem vajag zinaat un uzzinaat pavisam ko citu, tikai vinji iisti nezin kaa un ko pareizi pajautaat - jo peec buutiibas ja cilveeks uzdod jautaajumu, tad vinjsh pats vismaz sev atziist, ka atbildi vinjsh nezina...

Tieshi taapeec budismaa un arii citaas sarunu tehnikaas ir raksturiigi dazhreiz nevis atbidleet tieshi - bet uzdot citu - dazhkaart shkjietami nesaistiitu jautaajumu, un tad jautaataajs atbildeedams uz sho jautaajumu atskaartiis, ka vinja primaarais jautaajums bij nebuutisks, nepareizs, jeb dazhreiz - jau atbildeets


Bet veerojot liepu, esmu ieveerojis, ka liepa par labaam pienjem tikai taas atbildes, kuras vinja jau apriori ir izdomaajusi pirms shis jautaajums ir uzdots. Liidz ar to nav skaidrs, vai tu sheit naac maaciities citu pasaules uzskatu vai maaciit citiem saveejo?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.02.04 14:10:01
Ctulhu, taatad meerkjis - laist uudenschuuskas
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.02.04 14:14:03
liepa, redzi tavs jautaajums "Vai Kristus ir Mesija vai Dievs" implicee veel neatbildeetu jautaajumu, kuru tu jau kaa pienjeemumu paliec zem shii jautaajuma - ka Mesija un Dievs nevar buut viens un tas pats

Liidz ar to principaa es tev atbildeeju Kristus ir gan Mesija gan Dievs! Viens ir funkcija, suutiiba, darbs... otrs ir daba, esence!

Tieshi shii ir taa lieta, ka tu uzdod jautaajumus katu kaa no vidus... atver graamatas vidu un protams, tev nekas nav skaidrs... bet maaciities no pamatiem, no saksaitiishanas, reezreekjina, atnjemshanas, daliishanas... to tu negribi, jo uzskati, ka jau proti! Bet tieshi tas ir tas, kas tev traucee sanjemt atbildes, jau visas tavas gatavaas atbildes un raamji, kuros tu gribi iespiest pasauli tai uzdodot shos jautaajumus! Bet pasaulei nav saistoshi tevis konstrueetie cietumi, raamji, aizspriedumi un pirmpienjeemumi! Tas ir maaciishanaas pamataa... lauzt savaus aizspriedumus un pirmPienjeemumus un maaciities jaunus... Ja negribi pirmo, tad otro tev nemaz neizdosies sasniegt... un tu palixi pie paarlieciibas, ka atnjemt no mazaakiem skaitljiem lielaakus nevar!
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2010.02.04 14:17:58
Man sini gadijuma butiski ir tie jautajumi, kuri man parada, vai sis gramatas (bibeles) tekstam var uzticeties (uzskatit to par patiesibu).

Redzi, bet tu pakljauj Rakstus kaut kaadu iepriekshpienjemtu uzskatu "reviizijai", tas ir... tev ir chupa ar lineaaliem un transportieriem un meerlentaam, kuraam tu uzticies apriori un tagad tu paarbaudi vai Raksti atbilst taviem lineaaliem - varu tev aiztaupiit daudz laika - nee neatbilst! Taapat kaa amerikas lineaali neatbilst eiropas lineaaliem Tas buutu jociigi cereet no Rakstiem, kuru viens no meerkjiem ir izmainiit tavu dziivi un uzskatus, ka tie visaas instancees atbildiis taviem iepriekshpienjeemumiem par pasauli. Tad jau Raksti nebutuu vajadziigi, ja tu taapat visu pareizi zinaatu un paziitu Patiesiibu! Raksti nav vajadziigi civleekiem, kas par sevi un savi pareiziibu neshaubaas un ir paarliecinaati, ka vinji ir "labs cilveeks visaa visumaa" Kristus pats teica - veseliem aarsta nevajag! Kristietiiba ir leprozorijs, slimniica ar daudzaam palaataam, uz kuru ierodas tie, kas sapratushi, ka vinjiem vajag aarstu un pashi netiek galaa...

Un jaa Dievs radiija cilveekus muuzhiigai dziivoshanai un jaa vinjsh deva vinjiem iespeeju vairoties... Dievs radiija tikai pirmos divus cilveekus, visi paareejie savairojaas mums zinaamaa tradicionaalaa veidaa! iznjemot Kristu, kursh ienjemts ir bez viriiesha! Apmeeram taada ir Kristiigaa ticiiba...

Starp citu Raksti tieshi neatbild uz visai vienkaarshu jautaajumu - kaapeec Dievs radiija cilveekus! To var izprast tikai dziivojot ar Dievu ik dienas... tad tas atklaajas!
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 35 , pavisam kopa bijuši: 5270