atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Vai mācītājiem ir vara?
Jošs Mulders
Iesūtīts: 2010.01.29 14:23:59
Vai mācītājiem ir vara? Vai Baznīcai ir tas, ko ikdienā saprot ar "vara"? Līdzīgi kā tiesām un mēdijiem?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
AutorsZiņas teksts
enģelīts [95.68.6.228]
# Iesūtīts: 2010.02.04 09:41:33
Miesa nāve ir tikai samaksa par grēku. Ir viena dziesma _Dievs Tēva Mīlestību mums , caur savu Dēlu sūta, tik īstu , dzīvu patiesu_...es zinu man ir piedots. Caur nožēlu un Tēva piedošanu dvēselē ienāk Dieva Miers un tu zini, ka tev nav jābaidās ne no kā, jo dievs savu mīlestību uz mums parāda ka tiekam saukti Dieva bērni, tikai caur Dēlu(Kristu) tu iepazīsti Tēvu. "Jo tik ļoti Dievs pasauli mīlējis, ka sūtuījis pie krusta savu Dēlu, lai visi, kas tic iemantotu dzīvību....ne miesas, bet Garā. Es aizeju jums vietu sataisīt_Kristus vārdi mums, kas ticam.Šis ir ticības jautājums, Dievu ar prātu neizpratīsim un Dievs mums to dod, ja vien atveram durvis pie kurām viņš klauvē ar Dieva vārdu, un ielaižam Viņu savā sirdī, tad Tu sapratīsi ka Viņš var un ir vienīgais, kas nosargās dvēseles.
enģelīts [95.68.6.228]
# Iesūtīts: 2010.02.04 09:43:43
Un tie nav tikai vārdi, bet dzīve Dievā.
enģelīts [95.68.6.228]
# Iesūtīts: 2010.02.04 12:03:39
par grēkiem, gan maniem, gan taviem...tikai mana nāve ja nogalināsi būs tavs grēks un sods par nodarīto man, jo tu nevari uzņemties Dieva lomu un pieņemt lēmumu cik ilgi man dzīvot, bet man nāve neskādēs arī tad ja tu nogalināsi, jo es(mans Gars būs tur un ir te ar DIEVU caur Kristu. Tu nesīsi tās Tava izadarītā grēka sekas un saņemsi sodu, ja ne šeit uz zemes caur valsts varu(cietumu), tad debesīs Dieva priekšā atbildēsi. Un cilvēks par saviem grēkiem vispār neko nespēj samaksāt tikai mūžigā nāve tam, ja bez Kristus dzīvo, vai slepkavojis vai nē.
enģelīts [95.68.6.228]
# Iesūtīts: 2010.02.04 12:05:43
Ar manu nāvi tu nevari samaksāt par saviem grēkiem, tikai Kristum tas ir iespējams un Viņš to izdarījis mūsu dēļ. Tavu grēku dēļ (arī manu un visu cilvēku) ,bet bez ticības to neizprast.
enģelīts [95.68.6.228]
# Iesūtīts: 2010.02.04 12:13:38
kristus ir kā zibensnovedējs, kurš ņem uz sevi DIeva dusmas par mūsu grēkiem. Zibens novedējs uztver un aizvada projām zibens postošo spēku. Līdzīgi Jēzus novērš no mums visas Dieva dusmas un uzņem tās uz Sevi. Zibensnovedējs pasargā ēku no postošā uguns.
enģelīts [95.68.6.228]
# Iesūtīts: 2010.02.04 12:15:36
Līdzīgi arī Jēzus ar savu nāvi un augšāmcelšanos pasargā mūs no mūžīgāspazudināšanas ellē, kā Viņš Dieva vārdā ir solījis: Jo Dievs mūs nav nolicis dusmībai, bet lai mēs iegūtu pestīšanu(glābšanu) caur mūsu Kungu Jēzu Kristu.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.02.04 12:22:28
A nebija vienkāršāk nedusmoties?

Gribeetu gan... piekjerts zaglis, lai upuris uz vinju nedusmojas un nemet cietumaa...
enģelīts [95.68.6.228]
# Iesūtīts: 2010.02.04 12:23:28
Tad jautājums kas tad ir grēks priekš tevis?

Bet man Kristus ieguvums vai dzīvoju, vai mirstu. Un ja es dzīvoju vēl, tad Dievam vēl ir plāns manā dzīvē. Bet tev grēks _jo tu nesaprotie, ka uzņemties DIeva lomu un lemt, kad kādam beigt dzīvot, tas jau ir grēks.
Ar latiņiem Dieva žēlastību nenopirksi.....
Svētais
# Iesūtīts: 2010.02.04 12:25:37
ēemmm.... sorry, bet vai gadījumā Kristus, tas kurš Jēzus, nebija arī pats Dievs? Kā tur ir pēc TA?
Sanāk - pac dusmojas un pac nāk novērst savas dusmas? A nebija vienkāršāk nedusmoties?


Dievs bija Jēzū, un Jēzus ir pats Dievs. Taču vienlaicīgi visa trīsvienība ir vienā Personā un vienlaicīgi ir Katrs atsevišķi. No šī aspekta Jēzus kā Dieva dēls nesa mūsu grēkus un Tēvs Viņu sodīja par mūsu grēkiem. Taču tajā pat laikā Viņš ir Dievs, kas varēja to izdarīt. Kā tas ir iespējams, es to līdz galam arī nesaprotu, bet tomēr ticībā tveru, tā kā es to aprakstīju.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.02.04 12:29:17
enjgjeliitis, pie neticiigajiem var noverot ljoti interesantu efektu, kas raksturiigs greekam, bet iespeejams taa ir Dieva zheelastiiba, lai vinji nenomirtu... Cilveeks redz greeku citos un to neieredz... bet vinjiem ir mazinaata vai atnjemta speeja redzeet to, ko vinji visvairaak neieredz - tieshi sevii!
Kristieshiem shii speeja ir inverseeta, jeb laika gaitaa inverteejas... vinji saak redzeet citos cilveekos labo, gaisho, un to, kaadeelj vinjus ir veerts miileet un veelaak pat kaa deelj ir veerts par vinjiem ciest un mirt, bet arii sevii vinji redz arvien vairaak greeku un to ljaunumu kaa deelj visa pasaule liidzi ciesh!

Shii spektra abos galos ir pilniigi dazhaadi skatiijumi uz pasauli un lietaam!

enģelīts [95.68.6.228]
# Iesūtīts: 2010.02.04 12:29:26
Ko priekš tevis nozīmē Dievs?
enģelīts [95.68.6.228]
# Iesūtīts: 2010.02.04 12:34:27
Tā jau tas ir piekrītu un priecājos, ka Masiks ir šiten forumā, jo tas jau vien norāda, ka viņš ir ceļā pie DIeva. Parasti, tie kuri pretojas un uzdod daudz jautājumu paši nemaz nenojauš, ka ir palicis varbūt tikai viens solītis, lai sprastu to par ko ir tik daudz jautājumu.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.02.04 12:35:04
engjeliits, DIeva dzirnas malj leenaam bet pamatiigi!
enģelīts [95.68.6.228]
# Iesūtīts: 2010.02.04 12:35:59
Jo viss notiek ar Dieva ziņu, kaut gan mums gribētos un domājam ka tas ir mūsu funktieris.
enģelīts [95.68.6.228]
# Iesūtīts: 2010.02.04 12:37:23
Pareiz- tāpēc mums vajag pacietību, pacietību un lūgšanas gan par sevi, gan citiem
enģelīts [95.68.6.228]
# Iesūtīts: 2010.02.04 12:41:19
Mēs parasti gribam, lai mūsējie atgriežas pēc iespējas ātrāk, bet nākas būt pacietīgiem un gaidīt. Masiks taču arī ir mūsējais un mēs gaidīsim_Dievam ir plāns arī priekš viņa, bet mēs būsim blakus. Dievs jau tagad caur šīm sarunām klauvē pie Masika sirds durvīm, bet tikai Masika izvēle ir
enģelīts [95.68.6.228]
# Iesūtīts: 2010.02.04 12:43:19
tās durvi atvērt vai turēt aizvērtas.... var jau būt ka maza durvju šķirbiņa ir atvērta, bet atliek atvērt līdz galam un ielaist Kristu sāva sirdī. Lūgsim par to ....
enģelīts [95.68.6.228]
# Iesūtīts: 2010.02.04 12:49:59
Tā vara par ko runājām (mācītājam) pieder visiem kristiešiem, jo tā ir Dieva mīlestība ar ko mums viens otram jākalpo. Un ja tā būs ka kalposim viens otram ne tādus vien brīnumus piedzīvosim. Brīnums ir tas ka mēs esam. Ka ļaujam Mīlestībā viens otru iepazīt, uzklausīt un kopā būt. Tūkstošiem tādu lietu, ko varētu šeit rakstīt, kas ir ikdienas brīnumi... Kas ir vara_ Mīlestība, ticība un cerība. Ja Kristus būs mūsu dzīvē, tad arī vara būs kalpošana, nevis uzkundzēšanās. Lai Dievs dod mums gudrību, lai to mē sizprastu.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.02.04 12:58:50
nu.... lai jau dusmojas. kas ta man. Smieklīgi vienkārši sanāk - pats dusmojas un pēc tam pats pūlās savas dusmas novērst... mjā.... grūti būt dievišķai būtnei ar vairākām vienībām.

Laikam jau nav tev naacies pasham savus beernus nosodiit par kaut ko!
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.02.04 13:03:21
Ctulhu, tu arii manupraat neesi tas, kas Kristieshus uzskata par mazohismu sludinoshus fruktus! Kaareiz SB, kas apzinaas savus truukumus un straadaa pie to likvidaacijas ir daudz krutaaka SB nekaa taas, kas tikai sev iestaasta, ka vinjas ir tortes gabalinji.

Apzinja, ka tev ir truukumi un tie ir jaanoveersh pa tiesho izriet no apzinjas, ka tu esi tortes gabalinjsh...

Tas ir taapat, kaa tad, kad tu esi paarliecinaajies, ka tev skapii staav ljoti daarga lieta, tu par to ruupeesies un katru putekliiti no taas slauciisi nost un ja taa kaadreiz saluuziis, tu dariisi visu, lai to atkal salabotu!

Taadeejaadi - Kristieshu greekapzinja izriet no vinju apzinjas, ka vinjos primaarais dizains ir Dieva teels un liidziiba, kuras deelj ir veerts visu savu dziivi veltiit ciinjai pret greeku - un pirmkaart jau sevii!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 144 , pavisam kopa bijuši: 926