atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Ja cilvēki zinātu kur ir vārti uz Paradīzi - tad tie tur sastātos rindā uz panētas Zeme.
Aiko_Saule
Iesūtīts: 2010.01.28 23:24:00
Kāpēc nav rindas ?
Kādas ir jūsu versijas ?
. 1 . 2 . 3 . >>
AutorsZiņas teksts
armilo
# Iesūtīts: 2010.02.02 02:56:37
Aiko_Saule, tie, kas zina, uz „paradīzes vārtiem” dodas ik svētdien. Kapēc nav rindas? Nocietināto siržu dēļ.
pa logu
# Iesūtīts: 2010.02.02 08:39:29
Līdz šiem vārtiem nevar tikt stāvot rindā. Līdz tiem ir jāiet, tas gājiens ir mana, tava dzīve. Tikai kustoties var notikt pārmaiņas un ieiešana Debesu Valstībā. (lūdzu nepiesieniet man labo darbu teoloģiju, par to te nav rakstīts)
Ingars
# Iesūtīts: 2010.02.02 09:02:09
Kāpēc nav rindas ?
Kādas ir jūsu versijas ?


Tad tev vajadzētu paskatīties, kādas rindas svētdienās pie Vakarēdiena
Svētais
# Iesūtīts: 2010.02.02 11:05:09
Tie ir jāmeklē, tie nav atrodami virspusēji raugoties.

Mat. 7:14 Bet šauri ir vārti un šaurs ir ceļš, kas aizved uz dzīvību, un maz ir to, kas to atrod.
Ingars
# Iesūtīts: 2010.02.02 11:42:50
masiks [212.93.96.2]

Jocīgs cilvēks tu esi - tik daudz esi lasījis šajā forumā par Jēzus Kristus upuri, ka tas dod tev iespēju tikt atpakaļ Paradīzē, bet kaut kā tu atkal uzdod vienus un tos pašus jautājumus
Svētais
# Iesūtīts: 2010.02.02 12:42:23
Marka 15:38 Un priekškars Templī pārplīsa divos gabalos no augšas līdz zemei.



Ebr.10:19 Tā kā nu mēs, brāļi, droši varam ieiet svētajā vietā Jēzus asiņu dēļ,
20 ko Viņš mums sagatavojis par jaunu un dzīvu ceļu caur priekškaru, tas ir, Viņa miesu,
armilo
# Iesūtīts: 2010.02.02 13:30:50
Masiks, „Un kā mēs, no stāsta par ebreju bēgšanu no ēģiptiešiem, zinām - tā ir Dieva vara nocietināt sirdis. Laikam viņš nevēlas lieku drūzmēšanos pie sava nama....”
Taisnība, ka Dievam ir visa vara, bet nav taisnība par faraona un ēģiptiešu sirds nocietināšanas iemeslu. Atbildi meklē 2.Moz.14. nodaļā.
Ingars
# Iesūtīts: 2010.02.02 13:57:16
masiks [212.93.96.2]

1 "Jūsu sirdis lai neizbīstas! Ticiet Dievam un ticiet Man!
2 Mana Tēva namā ir daudz mājokļu. Ja tas tā nebūtu, vai Es jums tad būtu teicis: Es noeimu jums vietu sataisīt?
3 Un, kad Es būšu nogājis un jums vietu sataisījis, tad Es nākšu atkal un ņemšu jūs pie Sevis, lai tur, kur Es esmu, būtu arī jūs.
4 Un, kur Es noeju, to ceļu jūs zināt."
5 Toms Viņam saka: "Kungs mēs nezinām, kurp Tu ej; kā lai mēs zinātu ceļu?"
6 Jēzus viņam saka: "ES ESMU ceļš, patiesība un dzīvība; neviens netiek pie Tēva kā vien caur Mani.
mikro
# Labojis mikro: 2010.02.02 14:29:39
Nerunīgais

1. Vai pazīsti paradīzi? Ja tā, tad iepazīstini arī citus diskutētājus.

2. Par kādām lietām vienmēr ir izdevīgi ierēkt?
Rudens rozes balss
# Iesūtīts: 2010.02.02 15:34:05
mikro
2.Ir labi ierēkt pašam par savu muļķīgumu un smieklīgām kļūdiņām.
Par nopietnām - nevis ierēkt, bet apdomāt un meklēt izeju tur, kur tā ir atrodama.
1. Par šo palasi ap.Pāvila vēstulēs.
mikro
# Labojis mikro: 2010.02.02 16:01:44
Rudens rozes balss

1. Katram derētu vispirms domāt, pirms kaut ko raksta.

2. Bībeli (t. sk. Pāvila tekstus) esmu lasījis ne vienu vien reizi. Pāvila vēstules neko nepierāda. Pāvils (gluži tāpat kā Nerunīgais vai jebkurš cilvēks, kurš savas liecības vai sludināšanas brīdī vēl ir starp dzīvajiem, par paradīzi, pat ja tāda ir, neko nezina un nevar zināt.
Un, lūdzu, nevajag par pierādījumiem vilkt klāt visādas atklāsmes. Arī man tādas bijušas, taču es nevienam tās nepasniedzu kā augstāko patiesību - tās ir tikai kaut kas mans, tīri personisks. Ņemt par tīru monētu cita cilvēka, lai kas viņš arī nebūtu, atklāsmi, ir, maigi izsakoties, nepareizi, lai pēc tam nenāktos ierēkt pašam par savu muļķīgumu.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.02.02 16:05:13
Ņemt par tīru monētu cita cilvēka, lai kas viņš arī nebūtu, atklāsmi, ir, maigi izsakoties, nepareizi.

Un shii atzinja ir no kurienes?
mikro
# Iesūtīts: 2010.02.02 16:08:09
Jošs Mulders

Empīrika, loģika un paraloģika.
mikro
# Iesūtīts: 2010.02.02 16:09:35
Jošs Mulders

Vai tu uzskatīsi mani par pravieti, ja es tev izstāstīšu savas atklāsmes?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.02.02 16:10:52
Vai tu uzskatīsi mani par pravieti, ja es tev izstāstīšu savas atklāsmes?

Ja taas saskanees peec buutiibas ar visu ieprieksheejo pravieshu teikto un tavas atklaasmes piepildiisies... tad nebuus pamata tevi par taadu neuzskatiit!
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2010.02.02 16:11:32
Empīrika, loģika un paraloģika.

Empiirika - taatad taveejaa, kas nav saistosha nevienam citam
Logjika - pagaidaam nedevi logjiskus pamatojumus
Paralogjika - atkal, nederees, jo citiem to nevari iedot

Sausais atlikums - kaarteejais gadiijums, kad subjektiivus uzskatus projicee par vispasaules objektiivajiem likumiem
mikro
# Iesūtīts: 2010.02.02 16:16:04
Jošs Mulders

Pag, pag, mēs runājam par paradīzi. Kā pārbaudīsi, vai Pāvila, vai mikro atklāsme par to ir patiesa? Vai arī neviena no tām?
mikro
# Labojis mikro: 2010.02.02 16:24:52
Jošs Mulders

Ja taas saskanees peec buutiibas ar visu ieprieksheejo pravieshu teikto

Bībelē vesels lērums praviešu, kuru pravietojumi un to piepildīšanās "pierādījumi" ir tikpat ticami kā tas, ka šādi pravieši vispār eksistējuši.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.02.02 16:26:04
Pag, pag, mēs runājam par paradīzi. Kā pārbaudīsi, vai Pāvila, vai mikro atklāsme par to ir patiesa? Vai arī neviena no tām?

Nekaa savaadaak kaa visu paareejo - empiiriski!
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2010.02.02 16:26:57
Bībelē vesels lērums praviešu, kuru pravietojumi un to piepildīšanās "pierādījumi" ir tikpat ticami kā tas, ka šādi pravieši vispār eksistējuši.

Ticamiiba jau ir subjektiiva lieta... vienu tie vai citi argumenti paarliecina, citu nee

Un taa teikt, ja jau visi ieprieksheejie pravieshi ir luuk taadi, tad aciimredzot atkriit jautaajums par tavaam pravietiskajaam speejaam... neuztraucies, tevi par pravieti tuvaakajaa laikaa neviens neuzskatiis!
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 74 , pavisam kopa bijuši: 35497