atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Man liekas - Dievu es nedzirdu
Tas Pats
Iesūtīts: 2010.01.22 12:35:35
Pamanīju tēmu ar nosaukumu "Man liekas - Dievs mani nedzird" un nevarēju atturēt sevi izveidot tās pretēji vērsto klonu.
<< . 1 . 2 . 3 . >>
AutorsZiņas teksts
mikro
# Iesūtīts: 2010.01.22 16:04:24
Rudens rozes balss

Neviens šeit negrib uzspiest kādu konkrētu formātu, bet vēlas pašu mazumu - lai Dievs izteiktos tā, lai viņu varētu uztvert un saprast.
Vai arī tas par daudz prasīts?
EzītisMiglā
# Labojis EzītisMiglā: 2010.01.22 16:10:39
Hmmm.. jāpiekrīt šejienes ateistiem. Nav atbildes uz to, kāpēc Dievs klusē. Varētu atbildēt, ka nākamajās dzīvēs paspēs arī ateisti, bet kristieši taču reinkarnācijai pārsvarā netic.
Tāpēc, paliek problēma, ka tādi Ctulhu un liepas iet bojā, brēkdami kā mazi, niķīgi bērni. Jebkurš vecāks, ja bērnam draud nāves briesmas, izpildīs sīkā muļķa prasības - ja pretējā gadījumā nāve!
Un šis Vecāks ir slavens ar savu Mīlestību, ko ir izpaudis, pat pats upurējoties un mocoties visu bērnu labā.
Nudien, nav saprotams.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.01.22 16:18:12
Baidos, ka mūs izmetīs no foruma ārā.
Pārāk daudz mūsu ir kļuvis pēdējā laikā - Gnidrologs, liepa, mikro.
Bet kristiešu nometnē nav neviena jauna klāt nākuša.
Rudens rozes balss
# Iesūtīts: 2010.01.22 16:37:26
liepa
Nē, jūs mums neko nevarat izļodzīt, tikai spietojat un īstenībā piesārņojat forumu un pieprasāt (rijat, zogat būtībā) mūsu laiku un enerģīju, lai gādātu jums atbildes, ko jūs šā vai tā nepieņemat, kas jūs neapmierina.

Ja tiešām gribat uzzināt un mācīties, tad apmeklējiet kādas reliģiskas mācību iestādes vai vismaz lasiet bībeli un apmeklējiet baznīcu.

Knauši nevar cilvēku nogalināt, bet nomoca gan... piedošanu, bet līdzība ir...
mikro
# Labojis mikro: 2010.01.22 16:53:23
Rudens rozes balss

(rijat, zogat būtībā) mūsu laiku un enerģīju, lai gādātu jums atbildes

Pag, pag, vai tad Kristus mācība no katra kristieša neprasa ja ne gluži aktīvu, tad vismaz pasīvu (ja kāds jautā) sludināšanu?
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.01.22 17:00:30
mikro
vai tad Kristus mācība no katra kristieša neprasa ja ne gluži aktīvu, tad vismaz pasīvu (ja kāds jautā) sludināšanu

Es arī nesaprotu, kāpēc nav FAQ, vai vismaz tēmas smuki pa plauktiņiem sakārtotas, lai foruma nekristiešus pasūtītu uzreiz uz attiecīgo zaru tajā FAQ kokā.
Svētais
# Labojis Svētais : 2010.01.22 17:32:24
masiks [212.93.96.2]
turpini uzdot jautājumus sev un apkārtējiem kristiešiem, kas meklē tas atrod...

katrā ziņā es nezaudēju cerību un ticību par tevi, tāpat kā par pārējiem foruma nekristiešiem.
Svētais
# Iesūtīts: 2010.01.22 18:14:24
liepa
Šad tad tā arī notiek. Reiz es iesāku tēmu, un mani novirzīja uz jau esošo topiku! Bet vispār iedziļināties tēmās un rakāties, diez ko priecīgi nav, jo ir svaigi jautājumi un gribās dzirdēt svaigas atbildes online.
Svētais
# Iesūtīts: 2010.01.22 18:31:49
liepa
Visas atbildes jau mēs nezinam. Bet tik cik ir atklāsme, tik cenšamies nodot. Bet es uz šiem diviem varētu pacensties atbildēt, tikai īsti nezinu kādā topikā mēs par to varam parunāt. Ja tu izceltu to topiku, es mēģinātu.
Svētais
# Iesūtīts: 2010.01.22 18:43:22
1.ka tas bija Dieva plans savu delu upuret, Dievs mil cilvekus tapec upureja savu vienigo delu, lai glabtu cilvekus no grekiem, viss ieprieks jau paredzets jeb
2. Judi vainojami Jezus nave, tapec Dievs liedzis tiem saprast kristietibu.

Mana atbilde būs drīzāk paskaidrojoša, šiem jautājumiem. Dievs upurēja savu dēlu, lai glābtu cilvēku. Taču Dieva gudrība, uzlika apsēju uz acīm savai jūdu tautai( viena daļai), lai evanģēlijs varētu izplatīties ārpus to robežām. Es līdz galam to neizprotu, bet Dievs saka, ka vienai viņa tautas daļai sirds ir apcietināta, kamēr nav visas pasaules tautas pilnā skaitā iegājušas. Tad Viņš noņems apsegu pār savas tautas acīm un glābs to, un jūdi atzīs Jēzu par Mesiju.
tehniski runājot, pagāni piesita Jēzu krustā( tie bija romieši), kas bija pravietots. Lai gan ar Jūdu starpniecību.

Svētais
# Iesūtīts: 2010.01.22 18:56:07
liepa
Nu ir tā, ka tikai vienai jūdu tautas daļai šis apsējs ir uzlikts, lai evanģēlijs straujāk nonāktu pie visām pasaules tautām.
Dievs min kā iemeslu šai sirds apcietinātībai ( jūdu tautas) neticību. Ja vari tad mēģini izlasīt un iedziļināties.Piedod par garo rakstu vietu, bet jāņem viss konteksts.


7 Kas no tā izriet? Pēc kā Israēls tiecas, to viņš nav sasniedzis, tikai Dieva izvēlētie to ir sasnieguši, bet pārējo sirdis ir tikušas apcietinātas,
8 kā ir rakstīts: Dievs viņiem devis truluma garu, acis, lai tie neredzētu, un ausis, lai tie nedzirdētu, līdz pat šai dienai.
9 Un Dāvids saka: viņu bagāti klātais galds viņiem kļūs par slazdu un cilpu, par krišanas un soda iemeslu.
10 Viņu acis tiks aptumšotas, ka viņi vairs neredzēs, un viņu muguras būs saliektas vienumēr.
11 Es jautāju tālāk: vai viņi paklupuši, lai ietu bojā? Nebūt ne. Ar viņu apgrēcību pestīšana nākusi pie pagāniem, lai viņus mudinātu uz sacensību.
12 Bet, ja jau viņu apgrēcība ir pasaulei ieguvums un viņu iztrūkums - ieguvums pagāniem, cik daudz vairāk viņu pilnais skaits.
13 Jums es to saku, pagāniem. Tā kā esmu pagānu apustulis, es turu godā savu darbu,
14 cerēdams mudināt uz sacensību savus ciltsbrāļus un dažus viņu starpā glābt.
15 Jo, ja jau viņu atmešana devusi pasaulei salīdzināšanu, ko citu dos viņu pieņemšana kā dzīvību mirušiem?
16 Ja jau pirmais guvums ir svēts, tad arī visa mīkla, un, ja sakne ir svēta, tad arī zari.
17 Bet, ja nu daži zari izlauzti un tu, meža eļļaskoka atvase būdams, esi uzpotēts viņu vietā un dabūjis daļu pie eļļaskoka saknes un taukuma,
18 tad nelielies zaru priekšā; bet, ja lielies, zini: ne tu nesi sakni, bet sakne nes tevi!
19 Tu varbūt iebildīsi: zari izlauzti, lai es tiktu uzpotēts.
20 Pareizi, savas neticības dēļ tie izlauzti, bet tu turies ar savu ticību. Tāpēc neesi iedomīgs, bet pilns bijības!
21 Jo, ja Dievs nav taupījis dabīgos zarus, viņš arī tevi netaupīs!
22 Redzi šeit kopā: Dieva laipnību un bardzību! Bardzību pret tiem, kas krituši, laipnību pret tevi, ja tu tikai paliksi uzticīgs šai laipnībai; citādi arī tevi izcirtīs!
23 Viņi turpretim, ja viņi nepaliks savā neticībā, tiks iepotēti. Jo Dievs viņus spēj atkal iepotēt.
24 Jo, ja tu no sava dabīgā celma, meža eļļaskoka, esi izcirsts un pret savu dabu esi iepotēts dārza eļļaskokā, cik daudz vieglāk šie, kas pēc savas dabas jau viņam pieder, var tikt iepotēti savā pašu eļļaskokā!
25 Es jūs, brāļi, negribu atstāt neziņā par šo noslēpumu, lai jūs nekļūtu pašgudri, proti, ka vienai Israēla daļai sirds tikusi nocietināta, līdz kamēr pasaules tautas visā pilnībā būs iegājušas.
26 Un tā viss Israēls tiktu glābts, jo ir rakstīts: no Ciānas nāk Glābējs, Viņš novērsīs bezdievību no Jēkaba.
27 Un šī būs Mana derība ar viņiem, kad Es dzēsīšu viņu grēkus.
28 Pēc evaņģēlija viņi ir ienaidnieki jūsu dēļ; bet pēc izvēles - Dieva mīļoti tēvu dēļ.
29 Jo neatceļamas ir Dieva žēlastības dāvanas un Viņa aicinājums.
30 Jo, kā jūs kādreiz esat bijuši nepaklausīgi Dievam, bet tagad viņu nepaklausības dēļ esat piedzīvojuši žēlastību,
31 gluži tāpat viņi tagad kļuvuši nepaklausīgi jūsu apžēlošanas labā, lai pēc tam paši tiktu apžēloti.
32 Tā Dievs it visus pakļāvis nepaklausībai, lai pār visiem apžēlotos.
33 Kāds Dieva bagātības, gudrības un atziņas dziļums! Cik neizprotamas Viņa tiesas un cik neizdibināmi Viņa ceļi!
34 Kas gan ir izpratis Dieva prātu, kas ir bijis Viņa padoma devējs?
35 Jeb kas Viņam ko iepriekš devis, par ko nāktos atmaksa?
36 No Viņa, caur Viņu, uz Viņu visas lietas. Viņam lai gods mūžīgi! Āmen.
Svētais
# Labojis Svētais : 2010.01.22 19:04:33
liepa
Labi, piedod, centīšos saviem vārdiem turpmāk. Redzi jūdi neticēja Jēzum, kas ir Viņu Dievs pirmām kārtām, un to Dievs nosauc par neticību!

Vīspār tas ir grēks neticēt Jēzum, daudzi to neapzinās.
Svētais
# Labojis Svētais : 2010.01.22 19:22:28
liepa
Es jau zinu , ka tu esi mocītāja, bet kam tagad viegli . Tātad visā ir vairāki faktori, 1) Ja jūdi netic Mesijam, tad tā ir neticība 2) viņi netic, pateicoties savai neticībai un sirds apcietinātībai 3) Dievs saka, ka ja viņi nepaliks savā neticībā,tad tiks atkal iepotēti ( proti, atzīs mesiju) 4) Dievs nosauc viņus par apcietinātiem viņu rīcības dēļ ( neticības) , bet viņš apžēlosies par viņiem un viņi būs spējīgi atkal noticēt!5) turklāt kā jau teicu, tā ir tikai viena daļa no ebreju tautas!
Svētais
# Iesūtīts: 2010.01.22 19:34:48
liepa
Tie ir it kā papildinoši. Pirmkārt kas notiek. Cilvēks ir tas, kas apcietina savu sirdi uz Dievu. Tad Dievs šo apcietināšanu tālāk pastiprina, bet cilvēks ir veicis pirmo soli. Labs piemērs ir ar ēģiptes ķēniņu, kur teikts, ka eģiptes ķēniņs apcietinaja sirdi un Dievs viņam apcietināja.
Svētais
# Iesūtīts: 2010.01.22 19:43:15
liepa
Tur jau tā lieta, ka cilvēks ir tas, kas izdara šo izvēli ticēt vai nē. No šī aspekta, Dievs nevar uzspiest sevi nevienam un viņš arī neuzspiež. Tie nav cēlonis un sekas, bet abi ir papildinoši viens otram, bet cilvēks sper pirmo soli. Teiksim tā, ja tu uzstājīgi gribi būt par ateistu tu tāda arī būsi, un neviens tevi nepārliecinās un nepiespiedīs k`;lut par kritieti pat pats Dievs ne.
Svētais
# Iesūtīts: 2010.01.22 19:51:44
liepa

Pirmais solis. Cilvēks apcietina savu sirdi pret Dievu.
Otrais solis. Dievs uzliek apsēju, pastiprinādams to.

Tas nav viens un tas pats ar to kā tu to saki!
Svētais
# Iesūtīts: 2010.01.22 19:53:26
liepa
Es priecājos par tevi. Taču Dievu var satvert nevis ar argumentiem, bet ar ticību. Tās ir divas dažādas lietas. Teiksim, es tev pajautātu:
"Vai tu tici, ka Jēzus nomira par taviem grēkiem un augšāmcēlās, lai tu būtu taisnota?"
Svētais
# Iesūtīts: 2010.01.22 20:16:39
liepa
cilvēkam ir vara un brīva izvēle vai nu to darīt vai nē. Kad cilvēks apcietina savu sirdi, tad Dievs to pastiprina, jo cilvēks jau ir izdarījis savu izvēli.
Svētais
# Labojis Svētais : 2010.01.22 20:18:02
liepa
Ne, neticu.

Redzi, bet tā ir centrālā evanģēlija vēsts. Ja tam netic, tad nav jēgas ar pierādījumiem, argumentiem, meklēt kaut kādu patiesību, jo Dievs saka, ka ir jātic. Potenciāls ticēt ir ielikts ikvienā cilvēkā.

Vēl viens jautājums, vai tu gribi ticēt?
Svētais
# Iesūtīts: 2010.01.22 20:21:15
liepa
Jo man ir Svētais Gars, un es runāju jaunās mēlēs. Dievs to nosauc par ķīlu vai apliecinājumu tam, ka Dieva Vārds ( Bībele) ir patiess vēstījums par Jēzu. Svētais Gars, kas ir arī Patiesības gars, palīdz izprast Dieva Vārdu.
<< . 1 . 2 . 3 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 56 , pavisam kopa bijuši: 1658