atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Man liekas - Dievu es nedzirdu
Tas Pats
Iesūtīts: 2010.01.22 12:35:35
Pamanīju tēmu ar nosaukumu "Man liekas - Dievs mani nedzird" un nevarēju atturēt sevi izveidot tās pretēji vērsto klonu.
. 1 . 2 . 3 . >>
AutorsZiņas teksts
Tas Pats
# Iesūtīts: 2010.01.22 12:38:34
Es dzirdu cilvēkus: to sarunas, tehnoloģiskos trokšnus, es dzirdu dabu: putnu dziesmas, ūdens čaloņu, bet Dievu... es, kā šķiet, nedzirdu.
Svētais
# Labojis Svētais : 2010.01.22 12:39:38
Dievu var sadzirdēt caur Svēto Garu, ko viņš dod tiem, kas tic Jēzum. Caur Rakstiem, kas ir Dieva vēsts mums. Caur sadraudzību un lūgšanu. Caur citiem cilvēkiem.
Kristofers
# Iesūtīts: 2010.01.22 12:49:17
Ctulhu Uz mūžīgo dzīvību predestinētie dzird Dieva balsi, pat tad, kad viņi netic, pat vēl vairāk - vajā kristietību - kā Pāvils, pirms Damaskas ceļa pārdzīvojuma.
Ja nu visā savā mūžā nedzirdēsi, laikam tad nebūsi predestinēts. Sorry
Svētais
# Iesūtīts: 2010.01.22 12:51:22
Ctulhu
Dievs saka, ka tam , kas vēršas pie Viņa ir jātic, ka Viņš ir, un tiem, kas Viņu meklē Viņš arī atmaksā. Bez ticības protams nevar. Bet ir gadījumi, kad Dievs pārdabiski iejaucas cilvēka dzīvē, un sastopas ar cilvēku, bet tie ir izņēmumi.
Kristofers
# Labojis Kristofers: 2010.01.22 12:52:40
Tad peec juusu domaam, sanaak, ka dievs prikola peec uztaisiija mani, lai buutu, ko iemest ellee?

Tā sanāk. Lai mierinājumu nes doma, ka nebūsi vienīgais.
Kristofers
# Iesūtīts: 2010.01.22 12:54:55
Ctulhu Nu jamais ira laipni aicinaats paardabiski sastapties ar mani, katraa laikaa.
Bet to tu viņam arī pasaki .
Kristofers
# Iesūtīts: 2010.01.22 12:56:27
Ctulhu amoraals dievs. Greeciigs. Nav skaidrs, ar ko taads dievs atskiras no velna?
Nekristieši tā parasti domā. Plus vēl, ka amorāli ir kristieši, mūki, mācītāji utt.
Tas Pats
# Iesūtīts: 2010.01.22 12:57:16
Ctulhu "Nu jamais ira laipni aicinaats paardabiski sastapties ar mani, katraa laikaa. "
:-) Izaicini likteni?
Kristofers
# Iesūtīts: 2010.01.22 12:59:16
Ctulhu Vinjs ko - domas lasiit neprot?
Prot. Bet attiecībā uz augstākstāvošām personām ir jāievēro zināmas ceremonijas. Ja citas valsts karali vai prezidentu sagaida saskaņā ar diplomātisko protokolu, cik vēl vairāk tas būtu jāievēro tam, kas grib satikt Visuma Radītāju un Valdnieku.
incognito
# Iesūtīts: 2010.01.22 13:50:47
Man patīk Kristofera viedoklis. Tas nozīmē, ka mums, neticīgajiem arī ir sava loma pestīšanas plānā, lai arī šī loma ir nepateicīga un tiek slikti atalgota. Mēs esam, lai varētu piepildīties Raksti par to, ka zināmam cilvēku daudzumam ir jānonāk pazušanaā, lai pārējie varētu dzīvot mūžīgā laimē. Tas ir līdzīgi kā Jūdasam bija jānodod Kristus, lai daudzi varētu tikt glābti. Un ko Jūdass par to saņēma? Mūžīgu nicinājumu. Lai arī bez viņa nebūtu Pestīšanas.
Rudens rozes balss
# Iesūtīts: 2010.01.22 13:53:37
Ctulhu,masiks [212.93.96.2]

1)Ja vara tiek lietota, lai novērstu nejēdzīgu ākstīšanos, graušanu, jandalēšanu un iranizēšanu , tad tas ir labi un pareizi.

2)Par šādu rīcību tās autoram pelnīti pienākas pateicība un respekts.
Kristofers
# Iesūtīts: 2010.01.22 13:54:04
Cilvēkiem, kā ierobežotām būtnēm pieder godkāre un varaskāre. Dievam pieder gods un vara.
Rudens rozes balss
# Iesūtīts: 2010.01.22 13:57:06
incognito
Būsi pārpratis. Man neliekas, ka neticīgie un neatgriezīgie būtu īpaši radīti, lai uz viņu fona labiņie Dieva atradēji izceltos.
Tu labi zini, ko Dievs Bībelē saka (esi labi izglītots ateists...): Man nepatīk grēcinieka nāve.
Jēzus: Esmu nācis meklēt un GLĀBT PAZUDUŠOS.

VISI mēs esam pazuduši. Tikai daži ļaujas, bet citi neļaujas izglābties. Kā tas cilvēks uz applūdušās mājas jumta.
incognito
# Iesūtīts: 2010.01.22 14:19:26
Rudens rozes balss
Un ir arī teikts, ka apgrēcībai ir gan jānāk, bet vai tam, caur ko tā nāk.
Rudens rozes balss
# Iesūtīts: 2010.01.22 14:30:17
Ctulhu
10000000 tūstošo reizi - mēs tev esam teikuši, kā tas notiek. Bet tu gribi šovu pa savam... Dievs nav pasvilpjams izsūtāmais puika, bet Visuma un tevis Radītājs un tu viņam noteikumus neuzstādīsi, KĀ viņam būs būt ar tevi runāties.
Rudens rozes balss
# Iesūtīts: 2010.01.22 14:34:22
Ctulhu
Palasi vairāk evaņģēlijus - tur tev būs atbilde, kāpēc nē. Līdzību par mirušo ubagu Lācaru.
mikro
# Iesūtīts: 2010.01.22 14:43:33
Rudens rozes balss
Vai tiešām pati neapjaut savu argumentu bezjēdzību?
Dievs vēlas, lai Ctulhu taptu pestīts. Arī pašam Ctulhu principiāli nekas nebūtu pretī. Viņš tikai vēlas no Dieva to dzirdēt. Kur problēma?
Rudens rozes balss
# Iesūtīts: 2010.01.22 15:06:31
Ctulhumasiks [212.93.96.2]
Brīžiem liekas, ka jūs abi esat bezceris... Cikām reižu tas jums jau nav skaidrots, stāstīts un liecināts.

bet jūs - priecīgi paklapējat viens otram uzpleca - nu re, mēs jau teicām, ka Dieva nav. Lai Viņš iet ieskrieties! .. . būtu smieklīgi, ja nebūtu skumji.
mikro
# Labojis mikro: 2010.01.22 15:30:55
Rudens rozes balss

Tieši ar Tevi ir bezceris! Nu padomā taču mazliet ar galvu!
Pasaulē ir ļoti daudz tādu kā Ctulhu un masiks, kurus varētu sasniegt pestīšana, ja Dievs tos uzrunātu. Un Dievam taču nav nekādu problēmu viņus uzrunāt tā, lai viņiem uzreiz pielektu, ka tas tiešām ir Dievs, kurš ar viņiem runā. Labi, viņam nav obligāti jāpieņem konkrētais Ct izvēlētais formāts, taču viņš bez grūtībām to var izdarīt jabkādā citā veidā, lai Ct nešaubīgi saprastu, kas ar viņu runā.
Paskaidro, kāpēc žēlsirdīgais Dievs tomēr to nedara?
Bet loģiski paskaidro, nevis atkal sūti lasīt bībeli.
Rudens rozes balss
# Iesūtīts: 2010.01.22 15:57:52
Klau, ateisti!

Nekur citur kā pie Jēzus vārdiem Bībelē es jūs nesūtīšu - izlasiet Jēzus līdzību par Lācaru - tur viss šoreiz ir 100% skaidrs un nedivdomīgs par Dieva komunicēšanas veidu ar cilvēkuem, un kāpēc viņš nekomunicē tā, kā to vēlētos ateisti.

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 15 , pavisam kopa bijuši: 35438