atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu par ezoteriku un LELB
Voldemārs
Iesūtīts: 2007.06.25 12:55:43
Šajā diskusijā vēlos piedāvāt apdomāt par to, cik daudz LELB mācība var būt saistīta ar ezoteriskiem uzskatiem. Manuprāt, jaunā satversme pietiekami skaidru līniju nenovelk, bet tieši pretēji, atstāj ievērojamu "telpu" brīvai interpretācijai. Tieši minētā iemesla dēļ, ievietoju rakstu, kas 2006.gada 14.oktobrī tika publicēts LELB oficiālajā laikrakstā "Svētdienas rīts" (Nr.38 [1675]), 7.lpp. Tā autors ir LELB mācītājs M.Plāte.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 .
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Iesūtīts: 2008.01.04 15:34:37
Ctulhu nu nesāksim atkal kārtējo rinķa danci par skolām etc. Mēs jūsu skolās nelienam un nelaižam savās skolās. Viss kur mēs ejam un lienam ir tās pašas skolas kuras uzturam ar saviem nodokļiem ne vairāk un ne mazāk.

Mēs nelietojam JŪSU resursus, bet gan kopējos... tāpat kā jūs! Kur katrs savu šāri gan dod gan saņem līdz ar to katram ir balss tiesības, kā jau norādīju tā kā Satversme nedefinē valsfs filosofisko metafizisko valsts paradigmu, tad nevienam nav priekšrokas vairāk kā viņš tās sev likumīgi izcīna!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.01.04 15:35:49
Šeit jūs atļauj būt aiz citiem apsvērumiem!
Aiz kādiem apsvērumiem?


Nezinu gan! Personīgi man nav iebildes, jo pārsvarā jau pat ateisti šeit ietur pieklājības normas. Savukārt satura kontrole nav manā kompetencē šeit!
KarotesNav
# Labojis KarotesNav: 2008.01.04 15:50:32
Mulders
Es varētu minēt sekojošus:
1) kristīgā iecietība - otra vaiga pagriešana
2) cerība, ka tomēr izdosies kādu no mums izglābt
3) administratoram dažbrīd ir interesanti palasīt, ko mēs te rakstam
4) labs treniņu poligons - mēs te visi iesīktējuši veci āži, izbīdam visādus argumentus, līdz kuriem citi parasti neaizdomājas. Savukārt, uz vieglākajiem argumentiem jums ir atbildes, un tās pārliecina lielu daļu cilvēku, kuri tad kļūst par kristiešiem.
5) cīņa pret ateistiem saliedē kristiešus un liek viņiem vairāk domāt par kopīgo savos pašu uzskatos
Jānis Kalniņš
# Iesūtīts: 2008.01.04 16:04:02
Ctulhu

Laipni lūdzu kristiešu portālā!

Tikai lūdzu, nevajag jaukties iekšā citu sarunās ar nekompetentām piezīmēm vai vienkārši tās pārtraucot. Tas vienkārši ir nepieklājīgi un izpauž vien necieņu pret citiem. man patīk diskutēt par tēmu arī ar citādi domājošiem, bet krīt uz nerviem, ja izrauj no konteksta kādu vārdkopu un aiziet pilnīgi šķērsām. Nu ko tu vari saprast no kristības vai sv. Vakarēdiena, kas ir specifiski kristīgās Baznīcas IEKŠĒJĀS dzīves sastāvdaļas? Lūk ko cenšos no Tevis izlūgties!
Balss
# Iesūtīts: 2008.01.05 00:21:56
KarotesNav
Gudrs!...
Mulders
# Iesūtīts: 2008.01.05 11:34:57
KN, jāprasa foruma autoriem...
andris.full@yahoo.com [159.148.240.65]
# Iesūtīts: 2008.01.06 16:10:39
piekrītu Jānim Kalniņam
<< . 1 . 2 . 3 . 4 .
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 74 , pavisam kopa bijuši: 36258