atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu 11. novembris Mācītāju konferencē diskusijas par satversmes grozījumiem attiecībā par sieviešu kalpošanu V
vilks
Iesūtīts: 2010.01.17 22:39:28
Turpinam sarunu.
Iepriekšējās diskusijas beigas šeit - 51. lapa un 52. lapa.

Runājam par tēmu,jā?
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 38 . 39 . >>
AutorsZiņas teksts
skolniekss
# Iesūtīts: 2010.01.22 18:24:16
Labi, brāļi. Es šai diskusijā vairs nemaisīšos, jo uzskatu, ka šeit ir jādiskutē "Profiņiem". Bet kā vienkāršs ticīgais es gribētu beigās redzēt Kārtīgu pamatojumu par vai pret SO. Man gan lasot, gan nelasot Bībeli ir skaidrs, ka grēks ir laulību pārkāpti, man ir skaidrs, ka ir grēks nokaut, apmelot, apsmiet, šmaukt, nepatiesi liecināt, u.t.t.. un šai jautājumā ja reiz kungi tam pieķērušies lūdzu tādu pašu skaidrību! Dieva vadību Jums ...
Aivars
# Iesūtīts: 2010.01.22 18:29:06
skolniekss
Tie bija profiņi, kas Titāniku būvēja. Noa bija spiests iztikt ar Dieva norādēm. Drošāk būs, ja urbsies pats un arī `profiņus` pārbaudīsi.
Haw-wa [78.84.25.33]
# Iesūtīts: 2010.01.22 18:32:59
Kristofers ne Lutera laikā, ne vēlāk ortodoksijas laikmetā, neviena sieviete netika ordinēta. Jo Dieva Vārds to nevis to skaidri aizliedz, bet atļauj. Tāpat kā Lutera teoloģija, praksē tas netika īstenots, jo Luteram viens no amata nosacījumiem bija - teoloģiska izglītība, kas sievietēm, tāpat kā skolotājas, ārstes un citas izglītības, bija nepieejama.
skolniekss
# Labojis skolniekss: 2010.01.22 18:38:06
Aivars jā, Aivar. Tie bija profiņi. Man žēl, ka ir tā, kā ir. Bet ja satikšu māsu, kura grib kļūt mācītāja, noteikti atbalstīšu. Jo ko tad tur vajag? Bībeli, aicinājumu, sludināšanas dāvanu. Ja tas viņai būs, tad būs arī draudze. Protams kāds no augšas norādīs par kārtējo sektu, bet augstāk ir vēl Kāds
Kristofers
# Labojis Kristofers: 2010.01.22 18:38:52
Aivars bet Tu biji tas, kas nāci klajā ar spožo ideju pretstatīt mūsdienu teologus savai Baznīcai. Saprotu, ka `ārpus Baznīcas esošu grupu un teologu` pulkam Tu pieskaiti visus, kas Tev nepiekrīt viedoklī par SO.

Es uzskatu, ka ārpus Baznīcas ir tie, kas netic, ka Bībele ir Sv. Gara iedvesmots Dieva Vārds, nemaldīga augstākā mēraukla ticības un morāles jautājumos. Viņi ir ārpus neredzamās Baznīcas ( una ecclesia sancta apostolica et catholica extra quam nulla salus ) neatkarīgi no viņu teoloģiskajiem grādiem un amatiem, kurus viņi ir sagrābuši redzamajā Baznīcā.

Un vari mierīgi sākt lidināt akmeņus, kurus esi savācis manis nomētāšanai.
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2010.01.22 18:44:38
Ivo Pavlovičs
Pirmā grupa - es esmu un būšu par SO un savus uzskatus nemainīšu.
Otrā grupa - es esmu un būšu pret SO un savus uzskatus nemainīšu.
Trešā grupa- es vēl neesmu izšķīries. (bet tiem kuri grib ietilpt šajā grupā jābūt izcili godīgiem pret sevi un pārejiem)


Piesakos ceturtajā grupā. Jautājums nav balsojams principiāli un, iespējams, pat vispār izšķirams par vai pret (uz to pagaidām velk).
Aivars
# Iesūtīts: 2010.01.22 18:47:32
Kristofers
Nebīsties, akmeņu mešana mani nevaldzina. Kā normālu ķeceri uzgrillēšu.
Redzi, Tu atkal varen kareivīgi sazīmē veselu dēmonu karapulku, kas sagrābuši grādus un amatus, pat nepainteresējoties par teoloģiskām nostādnēm. Šīs dienas laikā esi paspējis pusi Baznīcas ekskomunicēt, un vēl ateistiem pasludināt kontraverso un pat ne visu kalvinistu atzīto dubultās predestinācijas doktrīnu, kas LTA ir noraidīta. Neesi velti pūlējies!
Varbūt labāk argumentē, kas tev vienā vai otrā, uz SV. Rakstiem balstītajā un oriģināltekstus vērā ņemošām interpretācijām ir pieņemams, un kas nav, konkrēti argumentējot?
Ivo Pavlovičs
# Labojis Ivo Pavlovičs: 2010.01.22 18:53:31
Mārtiņš Nav runa par jautājumu, bet par tavu attieksmi pret to. Tu esi par vai pret ?
Ivo Pavlovičs
# Iesūtīts: 2010.01.22 18:55:32
Aivars saproti mani pareizi. Mans jautājums nekādā veidā nav saistīts ar sinodi un balsojumu tajā. Es gribu zināt tu esi par, vai pret SO?
Aivars
# Iesūtīts: 2010.01.22 18:55:42
Ivo Pavlovičs
Paklau, vai tu balso par TP vai JL?
Nevar likties mierā ar visai savādo anketēšanu?
Ivo Pavlovičs
# Labojis Ivo Pavlovičs: 2010.01.22 19:02:06
Aivars Neredzu neko savādu, patiesību sakot tevi gaīdīju kad ienāksi forumā , jo dikti gribu zināt tavu nostāju.
Vajag diskutēt, vajag pētīt, vajag studēt Rakstus u.t.t. Bet tev taču ir sava nostāja jau tagad, tāda vai citāda, vai ne!?

Vienkārši pasaki vai tu esi par SO, vai pret .
Mārtiņš
# Labojis Mārtiņš: 2010.01.22 19:08:03
Ivo Pavlovičs
Nav runa par jautājumu, bet par tavu attieksmi pret to. Tu esi par vai pret?

Pie savām šā brīža zināšanām par šo tēmu es nebalsoju. Lūdzu nejaukt ar atturēšanos.
Ja dikti vēlies, varu dot ieskatu no citas puses. Ja baznīcā (LELB draudzē) Dievkalpojumā ieraudzītu sievieti kalpojam altārī, ārā neskrietu un no sakramenta neatteiktos.
Aivars
# Iesūtīts: 2010.01.22 19:08:26
Ivo Pavlovičs
Vai Tevi apmierinās atbilde, ka iedziļinoties šeit piedāvātajos SO apkarotāju argumentos, pagaidām neredzu, ka Bībele tiešām aizliedz SO? Es gan arī nezinu, vai tā to pavēl.
Ivo Pavlovičs
# Iesūtīts: 2010.01.22 19:09:36
Aivars Tu esi par vai pret? Runa nav par Bībeli, bet par tavu izpratni?
Aivars
# Iesūtīts: 2010.01.22 19:10:09
Ivo Pavlovičs
Bet kopumā, Tava aptauja ir tikpat `precīza` kā mans jautājums, vai tu oranžais vai jēlītis- neatstājot iespēju, ka tās varētu nebūt vienīgās divas atbildes un pasaule nav tik bināri plakana
Ivo Pavlovičs
# Labojis Ivo Pavlovičs: 2010.01.22 19:11:22
Aivars Es nesaprotu, tu diezgan aktīvi diskutē, bet uz manu vienkāršo jautājumu atbildi ar dažādām replikām tā vietā lai vīrišķīgi paustu savu nostāju. Un nav jau runa par precizitāti, bet es vienkārši lūdzu atbildēt.
Ivo Pavlovičs
# Iesūtīts: 2010.01.22 19:13:23
Kristofers Paldies par atbildi!
Nerunīgais
# Iesūtīts: 2010.01.22 19:13:28
Ivo, nepadodies! Gan jau ar neatlaidību tu no Aivara visu izspiedīsi
Aivars
# Iesūtīts: 2010.01.22 19:18:34
Nerunīgais
Nu tagad man jau tas ir tikpat kā īpašs uzdevums - neizpaust savas konkrētā acumirkļa pārliecības, lai intriga saglabājas diskusijas garumā
Kristofers
# Labojis Kristofers: 2010.01.22 19:18:39
Aivars Šīs dienas laikā esi paspējis pusi Baznīcas ekskomunicēt, Nu iezīmēji mani kā nojūgušos pāvestu, labi tev sanāca oponentu par muļķi uztaisīt. Neticu, ka pus Baznīcai Sv. Raksti ir vecas avīzes vērtē.

un vēl ateistiem pasludināt kontraverso un pat ne visu kalvinistu atzīto dubultās predestinācijas doktrīnu, kas LTA ir noraidīta Smagas apsūdzības gemina praedestinatio herēzē. Tad tik vēl bonusā piešuj man Gotšalka maldus
Ja tu uzmanīgi palasīsi manu tekstu, tad tu pamanīsi, ka es runāju tikai par predestināciju uz pestīšanu, ko apliecina LTA, un nekur neesmu runājis par predestināciju uz elli.
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 38 . 39 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 58 , pavisam kopa bijuši: 34427