atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Likteņdārzs - budistu projekts uz Daugavas salas
Jāniss
Iesūtīts: 2010.01.12 19:51:20
Uz Daugavas salas pie Kokneses top Likteņdārzs mūsu mirušo tuvinieku piemiņai, īpaši to, kas gājuši bojā represijās. Par katru pieminamo var iedēstīt kociņu. Daudzi to jau izdarījuši, valsts prezidentu ieskaitot.
Bet, pārsteigts būs katrs, kurš ar acīm meklēs lielo Krustu, jo – neatradīs. Izrādās, ka no sabiedrības ir rūpīgi slēpta idejas būtība – Likteņdārza autors ir budistu mūks, arhitekts Shunmyo Masuno, kurš šajā projektā ir ielicis sava veida jaunu liturģiju, kas pamazām ieved budisma tīklos, skat.:
http://www.koknesesfonds.lv/?lang=1&mid=2&pname=main&mid2=7
Parks izveidots pēc budistu ticības principiem un caur to, it kā nemanot latvieši caur saviem senčiem tie atrauti no savām kristīgajām saknēm un ielikti budisma klēpī.

Šī mēnēša žurnālā TIKŠANĀS ir labs raksts par šo projektu.
Arī šeit raksts: http://www.lv.lv/?menu=exblogi&sub=&type=full&id=250
Te notiek plaša diskusija: http://visulatvijai.lv/news.php?readmore=1156318916
Gribu jautāt, vai kāds zin vēl kaut ko tuvāk?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>
AutorsZiņas teksts
Svētais
# Iesūtīts: 2010.01.20 11:25:01
liepa
Jēzus ipildīja primāro uzdevumu vērsdamies pie Dieva derības tautas, tikai tad sekundāro glābdams ar savu upuri visus pagānus.

Jēzus ir izglābis tevi un mani no grēkiem, jautājums ir vai tu tam tici, jo tikai ticot tu iemanto to!
Svētais
# Iesūtīts: 2010.01.20 11:26:26
liepa
Pāvils uzsver, ka viņa teiktie vārdi ir Dieva vārdi. To nekādi citādi nevar interpretēt, jo tas patiešām tā arī ir. Cita lieta, ka ir nepieciešama atklāsme par Rakstiem, lai labāk saprastu Dieva gribu konkrētās sfērās.
Svētais
# Iesūtīts: 2010.01.20 11:32:01
liepa
Pāvils bieži atsaucās uz to, ka cilvēks un caur cilvēku var tikt runāti Dieva vārdi. Šajā aspektā tie ir vienlīdzīgi ar paša Dieva Vārdiem, jo piem. visi pravieši runāja Dieva Vārdus, kas piepildījās, lai gan tika izrunāti caur cilvēka muti.

2. Tim. 4:2 pasludini Dieva vārdus, uzstājies laikā, nelaikā, norāj, brīdini, paskubini ar visu pacietību un mācību.


1. Pēt. 4:11 Ja kāds runā, tad kā Dieva vārdus, ja kāds kalpo, tad kā ar to spēku, kuru Dievs piešķir, ka visās lietās Dievs tiktu pagodināts caur Jēzu Kristu; Viņam pieder gods un vara mūžu mūžos. Āmen!

Ap. d. 4:31 Kad viņi beidza Dievu lūgt, vieta, kur tie bija sapulcējušies, nodrebēja, un tie visi kļuva Svētā Gara pilni un drošu sirdi runāja Dieva vārdus.
Svētais
# Iesūtīts: 2010.01.20 11:33:54
liepa
Ebreji nav pievērsušies, lai pagānu tautas pievērstos. Kad tas notiks ebreji pievērsīsies Jēzum savam Dievam. Tā ir Dieva gudrība, kas tādējādi nodrošināja evanģēlija izplatību visiem pagāniem.

Rom. 11:25 Es jūs, brāļi, negribu atstāt neziņā par šo noslēpumu, lai jūs nekļūtu pašgudri, proti, ka vienai Israēla daļai sirds tikusi nocietināta, līdz kamēr pasaules tautas visā pilnībā būs iegājušas.

Svētais
# Iesūtīts: 2010.01.20 11:41:51
liepa
redzi, Dievs darbojas caur cilvēkiem, tāpēc caur cilvēkiem arī tiek pasludināts evanģēlijs. Piem. Dievs nododams varu cilvēkiem pasludināt evangēliju, ar to uzlika ierobežojumu to izdarīt jebkuram citam, nu teiksim, kādam Dieva enģelim. Dieva enģēlim nav tiesību paslu`dināt evanģēliju, spilgts piemērs ir Kornēlija gadījums, kad engelis ( pārdabiska būtne) parādas Kornēlijam, un liek vinam sūtit uz Jopi pē Pētera, kas pēcāk pasludina tiem evanģēliju. Vai Dieva enģelis nezināja evangļeiju? ZInāja, bet vi;ņam nebija tiesību to pasludināt, jo vara to darīt ir iedota cilvekam.

Ap.1:8 Bet jūs dabūsit spēku, kad Svētais Gars būs nācis pār jums, un būsit Mani liecinieki kā Jeruzālemē, tā visā Jūdejā un Samarijā un līdz pašam pasaules galam."
Marka 16:15 Un Viņš tiem sacīja: "Eita pa visu pasauli un pasludiniet evaņģēliju visai radībai.
Svētais
# Iesūtīts: 2010.01.20 11:42:51
liepa
Kur tu to atrodi? Atkal teologu viedoklis?

Rom. 11:25 Es jūs, brāļi, negribu atstāt neziņā par šo noslēpumu, lai jūs nekļūtu pašgudri, proti, ka vienai Israēla daļai sirds tikusi nocietināta, līdz kamēr pasaules tautas visā pilnībā būs iegājušas.
Svētais
# Iesūtīts: 2010.01.20 11:52:48
liepa
Es visu laiku cenšos pateikt, ka Dievs runā caur cilvēkiem. Šajā aspektā Pāvila vārdi ir Svētie Raksti, kas nevar būt patvaļīgi interpretējami, jo ir nākuši no Dieva mutes caur atklāsmi Pāvilam. Ja tiem netic, tad netic Dievam.

2. Pēt. 3:16 Tā viņš ( Pāvils) runā par šīm lietām visās vēstulēs, kurās ir kas grūti saprotams, ko nemācītie un nenostiprinātie ļaudis sagroza, tāpat kā arī citus rakstus( Bībeli vai Dieva pravietisko Vārdu caur cilvēkiem), sev par pazušanu.

Svētais
# Iesūtīts: 2010.01.20 11:55:27
liepa
Redzi Raksti jeb Bībele ir mēraukla jebkurai doktrīnai vai viedoklim. Ja nesalīdzinās pret Rakstiem, tad var un visticamāk uzreiz nokļust maldu varā. Bet līdz brīdim, lai sāktu ticēt Rakstiem kā Patiesībai, ir jātic, ka tie ir Dieva iedvesmoti!

2.Tim.3:16 Visi šie raksti ( Bībele!) ir Dieva iedvesti un ir noderīgi mācībai, vainas pierādīšanai, labošanai, audzināšanai taisnībā,
17 lai Dieva cilvēks būtu pilnīgs, sagatavots katram labam darbam.


Svētais
# Iesūtīts: 2010.01.20 12:03:56
liepa
Dievs ir pasargājis sava Vārda patiesību, ka tā saglabājas nemainīgi cauri gadsimtiem. Apoloģētika pamato rakstu patiesumu. To tev ir jāpastudē atsevišķi, līdz nonāksi līdz ticībai, ka tas ir neapstrīdams Dieva Vārds.
Svētais
# Iesūtīts: 2010.01.20 12:10:22
liepa
Nu ja netici Dieva Vārdam, tad mēs nevaram turpināt sarunu, jo es balstu savu viedokli Dieva Vārda atklāsmē, kā tas ir man atklājies. Tad jau nav jēgas runāt, ja tu netici Bībelei. Ko tad tu vēlies vēl apspriest?
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2010.01.21 03:26:55
incognito

Bet par Jēzu... man liekas visai zīmīga vieta Mat.15:24, kur Viņš saka: "Es esmu sūtīts vienīgi pie Israēla cilts pazudušajām avīm." Citām avīm citi gani.


Izraēla cilts" acīmredzot ir Jēkaba, saukta arī par Izraēlu, pēcnācēji, vai ne?

Citi gani....citas avis....Denikens šito paķertu un uzrakstītu veselu kņigu.
Fokuss ir elementārs. Pat Hitleram pieleca - jūs, žīdi nogalinājāt mūs Dievu!.... Nu , nebij tā. Jēzu diemžēl nenogalināja , jo Viņš augšāmcēlās. Hitlers bešku pārspīlēja.
Līdz ar Jēzu Kristu pat gadus skaita uz priekšu....Dievs visu pasauli ir atpestījis, arī muslimus un izraēls ir tagad nevis miesa , bet gars, mūsu culvēku domas, prāts un gars, kas ir vienā kontekstā ar Jēzu Kristu. Jēzus nav ebrejs, bet visu tautu radītājs.

EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.01.21 09:58:48
Aivars Lapšāns
Pat Hitleram pieleca - jūs, žīdi nogalinājāt mūs Dievu!
Hilters tad kļūdījās, jo Jēzus tak bija ebrejs.
Aivars
# Iesūtīts: 2012.11.09 21:57:13
nu re.. nu jau ne tikai Likteņdārzs, bet arī Gaismas Pils esot antikristīga - http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/99821/gaismas-pils-smaile-saskata-masonu-slepeno-vestijumu
Vai tiešām vienīgais drošais nācijas simbols būs mezglotais dienvidu tilts, ko vismaz bīskapi svētīja?
dafne
# Iesūtīts: 2012.11.09 22:19:34
..man ta smaile vairak atgadina kroni
Aivars
# Iesūtīts: 2012.11.09 23:04:32
dafne
nu man jau arī tā vairāk izskatās pēc `Karunas` ne masonu reklāmas
Memekija
# Iesūtīts: 2012.12.04 17:17:02
18. novembrī biju tajā sasodītajā budistu projektā. Nu, labi viņam sanācis .Man patīk
eglīte
# Iesūtīts: 2012.12.08 15:20:18
Aivars
Un kādus vēl dzeltenās preses paraugus būtu vērts pārrunāt LELB forumā?
Aivars
# Iesūtīts: 2012.12.08 15:26:20
eglīte
nu neba nu es par homeopātiju te čaloju, vai ieliku politaģitāciju par `budistu` likteņdārzu
eglīte
# Iesūtīts: 2012.12.08 20:57:15
Es brīnījos par pēdējo saiti no kasjauns un masoņiem, un bezsakarā piesauktajiem bīskapiem.

FYI - Homeopātija ir sena medicīnas nozare, ko terapijā lieto ārsti ar augstāko medicīnisko izglītību - tātad tai nav reāla sakara ar dzelteno presi.
Aivars
# Iesūtīts: 2012.12.08 21:33:42
eglīte
Bezsakarā daži piesauc budistus, citi masonus. Tādēļ arī tika minēti bīskapi, ka ja dažam nu reiz ir paranoja, tad vienīgais droši `kristīgais` objekts no pēdējo laiku dižprojektiem varētu būt pašķībais dienvidtilts, jo to taču kristīgi bīskapi svētījuši

Bet par homeopātiju un dzelteno presi runājot, tad pieņemu, ka arī pēdējo nebrāķē ārsti ar augstāko medicīnisko izglītību, pie tam... tajā reizēm ir mazāk ūdens
Lai gan šobrīd ir provinciāli muļķīgi vispār kādu specifisku plašsaziņas līdzekli saukāt par `dzelteno` presi, jo šābrīža Latvijā dažas `dzelteno` publikācijas ir analītiskākas un uzticamākas par viena otra `nedzeltenā` muļķībām
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 33 , pavisam kopa bijuši: 1228