atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Problēmas ticīgo dzīvēs
Ingars
Iesūtīts: 2010.01.07 16:08:19
Ir problēma, mēs lūdzam Dievu, bet problēma nerisinās. Kas par lietu? Viens variants ir mazticība - mēs patiesi neticam tam, ka Dievs mūs uzklausīs.
Taču vai vienmēr tas ir saistīts ar mazticību? Vai nevar būt tā, ka kāds neatzīts grēks kavē mūsu attiecības ar Dievu? Vai nevar būt tā, ka caur problēmu tiek mainīta kāda mūsu rakstura negatīva iezīme, kas nemainās ar bībeles lasīšanu un svētrunu klausīšanos vien? Kāds teiks - bet mūsu grēki taču ir piedoti! Jā, mūsu taisnošana ir pabeigta, bet ne svēttapšana. Kāds teiks - bet taču Dievs Savus bērnus māca caur Vārdu! Jā, bet tas ir dzīvs un darbīgs Vārds, kas strādā cilvēkā pie rakstura ikdienas situācijās un apstākļos. Svētā Gara darbība pie cilvēka rakstura nenotiek automātiski, bet gan caur attiecībām ar Dievu un līdzcilvēkiem. Mīlēt var iemācīties tikai tad, kad tas prasa upuri, tātad - ja ir kāda problēma. Ja problēmu nav, tad ir viegli mīlēt.
<< . 1 . 2 . 3 .
AutorsZiņas teksts
Ingars
# Iesūtīts: 2010.01.18 13:12:01
liepa

Ja jauns kermenis tad jau nebus vairs musu identitate. Citas smadzenes ta teikt, neatceresies neka no ieprieksejas dzives.
Un tiem kuri uz elli brauks, ari tiks dota jauna miesa?


Būs man vairāk laika un pacietības, varbūt iedošu tev rakstuvietas

Aizvieto vardinu "zinam " ar "ticam" un es tev piekritisu.
Ko vispar tu saproti zem "zinam"? Man liekas ka kristiesi so vardu lieto cita nozime, neka parejie cilveki.


Nu patiesa ticība ietver arī "zināt"
Ingars
# Iesūtīts: 2010.01.18 15:56:42
liepa

Nu tas ir - zināt no katra cilvēka viedokļa raugoties, ja to tu domāji, jo ja tu tici kaut kam, ko tu skaidri nezini (no tava viedokļa raugoties), tad tāda ticība nav ne plika graša vērta, tā ir muļķa ticība.
Ingars
# Iesūtīts: 2010.01.18 16:10:24
liepa

Redz un te arī ir tas lūzuma punkts mūsu diskusijā, jo Svētais Gars atklāj patiesību - atceries, kad runājām par to, ka cilvēks garīgi ir miris, bet Dievs to garu mūsos atdzīvina. Nu lūk un līdz ar to - ja tu saskati to, ko Svētais Gars atklāj, tad tu spēj ticēt un tava ticība tiek balstīta uz zināšanu, kas savukārt balstīta uz to, kas tev ir atklāts, bet ja nesaskati, tad loģiski tu neticēsi, jo nezini, jo neesi to atklājusi.
Ingars
# Iesūtīts: 2010.01.18 16:43:30
liepa
Atceries arī tu pati jau nonāci pie secinājuma - kāpēc tev tādi jautājumi rodas, kāpēc tas vispār tavā prātā rosās.

Garīgi miris - tas ir - bez attiecībām ar Radītāju, bez dievišķās godības, bez ticības un dievatziņas. Nāve kristīgā izpratnē ir atšķirtība no Dieva
Ingars
# Iesūtīts: 2010.01.18 16:55:53
liepa

Tu neko nevari tur darīt, arī ne es nedz kāds cits cilvēks var panākt, ka tu tici, bet to spēj tikai Dievs un Viņš jau to dara tevī, jo kad tu esi dzirdējusi vai lasījusi to, ko kristieši sauc par Dieva Vārdu, tad kaut kādā cilvēkam neizprotamā veidā Dievs arī dara cilvēku garīgi dzīvu - tas nenotiek automātiski, bet līdzīgi kā notiek iemīlēšanās vai vienkārši kā sākas draudzība - tāpat arī Dievs cenšas ar tevi nodibināt kontaktu, izveidot attiecības - Viņš ir tas, kas dod to dzīvību un spēju ticēt, kad tu dzirdi vai lasi Viņa vārdus
<< . 1 . 2 . 3 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 51 , pavisam kopa bijuši: 35051