atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Problēmas ticīgo dzīvēs
Ingars
Iesūtīts: 2010.01.07 16:08:19
Ir problēma, mēs lūdzam Dievu, bet problēma nerisinās. Kas par lietu? Viens variants ir mazticība - mēs patiesi neticam tam, ka Dievs mūs uzklausīs.
Taču vai vienmēr tas ir saistīts ar mazticību? Vai nevar būt tā, ka kāds neatzīts grēks kavē mūsu attiecības ar Dievu? Vai nevar būt tā, ka caur problēmu tiek mainīta kāda mūsu rakstura negatīva iezīme, kas nemainās ar bībeles lasīšanu un svētrunu klausīšanos vien? Kāds teiks - bet mūsu grēki taču ir piedoti! Jā, mūsu taisnošana ir pabeigta, bet ne svēttapšana. Kāds teiks - bet taču Dievs Savus bērnus māca caur Vārdu! Jā, bet tas ir dzīvs un darbīgs Vārds, kas strādā cilvēkā pie rakstura ikdienas situācijās un apstākļos. Svētā Gara darbība pie cilvēka rakstura nenotiek automātiski, bet gan caur attiecībām ar Dievu un līdzcilvēkiem. Mīlēt var iemācīties tikai tad, kad tas prasa upuri, tātad - ja ir kāda problēma. Ja problēmu nav, tad ir viegli mīlēt.
<< . 1 . 2 . 3 . >>
AutorsZiņas teksts
Adonika
# Iesūtīts: 2010.01.10 10:57:52
Gnidrologs
lai iegūtu to, ko kāds dod, tas ir jāpaņem.
Ingars
# Iesūtīts: 2010.01.10 15:41:37
Adonika
Nav runa par ciešanām kā sodu par grēkiem, bet gan par Dieva Tēvišķo pārmācību un audzināšanu. Bībelē ir rakstīts, ka mums ir dalība pie Kristus ciešanām tāpat, kā pie Viņa godības. Tas nenozīmē, ka mēs līdzdarbojamies pestīšanā, bet gan, ka esam savienoti ar Jēzu kā Debesu godībā, tā arī pie krusta Golgātā.

Garā no grēkiem mēs tiešām esam šķīstīti un atbrīvoti, taču miesā vēl valda tas grēks, Dievs negrib pieļaut, ka miesas grēcīgums valdītu pār mums, tāpēc Viņš miesu iegrožo un savalda visiem līdzekļiem. Ja miesa nepakļaujas gara vadībai, tad to savalda ar problēmām.

Kā ir rakstīts

1 Stāsta par netiklību jūsu starpā un vēl par tādu, kāda nav sastopama pat pagānu starpā. Tur kāds dzīvo ar sava tēva sievu.
2 Un jūs vēl esat uzpūtušies, kur vajadzēja būt noskumušiem, lai tas, kas to darījis, tiktu izmests no jūsu vidus.
3 Kaut gan miesīgi tālumā, bet garā pie jums, es it kā klātbūdams esmu jau nolēmis par to, kas tā noziedzies:
4 ka mēs, jūs un mans gars, sanākam kopā Kunga Jēzus Vārdā
5 un viņu nododam ar mūsu Kunga Jēzus spēku sātanam miesas samaitāšanai, lai gars tiktu izglābts Tā Kunga dienā.

Kā redzam - jo mazāk ļaujam Dieva Garam valdīt pār mums, jo vairāk Dievs savaldīs mūsu miesas ar ārkārtējiem līdzekļiem
Ingars
# Iesūtīts: 2010.01.11 15:46:22
Gnidrologs

Dievs jau arī nav solījis kristiešus atbrīvot no ciešanām šajā dzīvē, bet gan nākamajā
rainars
# Iesūtīts: 2010.01.11 15:49:05
atbrīvot no ciešanām nav gan apsolījis bet Jēzus aicina bēdīgos un grūtsirdīgos kurus grib atvieglināt.Vai ta tad kad ir problēma mums jāklusē vai par to jāsaka Debesu tēvam ?
Ingars
# Iesūtīts: 2010.01.11 15:53:13
rainars

Par to atvieglināšanu gan vairāk domāta atvieglināšana no sirdsapziņas mokām un vainas apziņas, bet protams daļēji arī no pasaulīgajām ciešanām. es saku daļēji, jo pilnīgi mēs no tām būsim brīvi tikai tad, kad būsim brīvi no grēcīgās miesas
rainars
# Iesūtīts: 2010.01.11 16:01:18
Un ticīga lūgšana izglābs slimo, un Tas Kungs viņu uzcels. Un , ja viņš grēkus būtu darījis, viņam tiks piedots . Izsūdziet cits citam savus grēkus un aizlūdziet cits par citu, ka topat dziedināti. Daudz spēj taisna cilvēka lūgšana, darbodamās savā spēkā.
Pārbaudiet praviešus vai tie no Dieva,jo daudz viltus praviešu izgājuši sludināt.
Es uzticēšos Jēzus māceklim Jēkabam.
Ingars
# Iesūtīts: 2010.01.11 16:36:07
rainars

Un kā ar tiem, kuri nesaņēma apsolīto, jo DIevs mums ko vēl labāku paredzējis? Jēkaba vārdi nav atraujami no konteksta. Pāvils slimoja, Timotejs slimoja, Trofims slimoja, turklāt ne tikai slimības bet visvisādas problēmas. No dažām Dievs pārdabiski atbrīvoja, bet dažas paturēja, lai audzinātu Savus bērnus. Te nav nekāda pretruna, vienkārši jāskatās uz to globālākā perspektīvā - veselība un labklājība ir apsolītas ticīgajiem, taču līdz pilngadībai viss mantojums pilnībā ne vienmēr tiek dots, lai mēs mācītos pazemību, uzticēšanos un paklausību

rainars
# Iesūtīts: 2010.01.11 17:32:27
1.? vai Pāvils slimoja vai viņam bija dzelonis miesā .,2.?Vai tad kad ir problēma vai drīkstu Dievu lūgt.Pāvils ,kurš bija Dieva Vīrs lūdza 3X.Mēs ar esam apzīmogoti pestīšanai ar to pašu garu ar ko Pāvils un Jēzus saka klauvējiet ,lūdziet kamēr atver(atbild).
KLau Ingars lieks kano dažādām pusēm skatamies. Varbūt ka vajag mums pārprasīt ko ar to domājam .Varbūt taujāt Debesu tēvam par brāļa pateikto.
Varbūt meklēt garu ne kontextu ,es nesaprotu un liekas ka laidīšu uz tuksnesi kur biju vasarā -prom no foruma.
Ingars
# Labojis Ingars: 2010.01.12 08:48:53
rainars

Pāvils ir arī teicis, ka viņš slims bijis, bet tam nav nozīmes, arī par dzeloni miesā - nav konkrēti pateikts, kas tas bija, bet tam nav nozīmes - slimība, nabadzība vai kādas citas problēmas, fakts ir viens - kristiešiem problēmas būs. vai tu drīksti Dievu lūgt, lai Viņš to atrisina? Nevis vai t drīksti, bet Dievs to vien gaida un Viņš patiesi vēlas tev dot vislabāko, tāpēc jālūdz ar šādu attieksmi - "Tavs prāts lai notiek". Bet, ja problēma nerisinās, nevajag uzreiz domāt, ka tev ticība vāja, iespējams, ir kāds šķērslis, kāds grēks vai arī Dievam kāds plāns. Nu fakts gan ir viens - Dievs nekad nepieļauj problēmas tāpat vien. Saproti mani pareizi - es ticu, ka Dievs vēlas mūs atpestīt arī no laicīgām nebūšanām, taču vai nav tā, ka mēs gribam diktēt Dievam kā Viņam to darīt?

Gars jau tieši runā KONTEKSTĀ. gars arī Pāvilam liecināja, ka nākotnē no laicīgā viedokļa viņu negaida nekas labs un patīkams. Jebšu kā tad mēs savādāk Rakstus izprotam, ja ne ar Gara palīdzību, bet vai gars runā caur atsevišķiem pantiem vai caur visu Vārdu kopumā? Tiklīdz tu kaut ko atrauj nokonteksta, tā tur Svētais Gars vairs nerunā

Gnidrologs
tu visu pārāk sarežģī
Adonika
# Labojis Adonika: 2010.01.13 19:59:41
Ja opijs tautai kādu jebkad atbrīovjis no ciešanām, tad neesmu šādu fenomenu novērojis. Kristieši cieš tā pat kā visi.
90% cilvēks cieš sava stulbuma dēļ - un tur nu reiz kristieši ir priviliģēti. Pirmkārt, ir vadlīnijas, pie kurām pieturoties automātiski tas ciešanu potenciāls samazinās. Otrkārt, Dievs pasargā no daudz kā.

Nav runa par ciešanām kā sodu par grēkiem, bet gan par Dieva Tēvišķo pārmācību un audzināšanu.
es laikam smagi apdalīta - Dievs mani neaudzina liekot ciest. Pāraudzināšanu ar neesmu piedzīvojusi...


fakts ir viens - kristiešiem problēmas būs
Tur kur apsolītas problēmas tās skaidri norādītas kā pretspēks Kristus vēsts pasludināšanai. Tā kā mūsdienās vairums kristiešu ir stipri tālu no šī galvenā aizcinājuma un vismaz LV dēļ tā ciest nevienam nenākas, tad diez vai to var pievilkt kā ciešanu apsolījumu.
Ingars
# Iesūtīts: 2010.01.17 12:26:45
Gnidrologs

Par stulbumu runājot - kur ateisti tikuši ar savu gudrību? Visa viņu gudrība beidzas zārkā. Bagātais un gudrais nosprāgst un sapūst kapos tieši tāpat, kā neizglītots bomzis
Adonika
# Iesūtīts: 2010.01.17 12:53:06
Zinu, ko Adonika domāja
es gan secinu, ka nezini gan. Tāpat kā Gnidologs nesaprata.
Noformulēšu savādāk: pēc manām domām un novērojumiem lielākā daļā ciešanu cilvēkiem ir savu muļķības un pieļauto kļūdu dēļ. Un kristiešu priviliģētība slēpjas ne tajā, ka viņi būtu gudrāki, bet gan tajā, ka viņiem ir autoratitatīvi noteikumi doti, kas principā paredz pareizo reakciju lielākajā daļā dzīves situāciju. Cits jautājums, cik daudz tie tiek ievēroti, bet proporcionāli tam arī ir ciešanu daudzums dzīvē.
bitch
# Iesūtīts: 2010.01.17 13:48:22
šajā ziņā reizēm kristieši man atgādina tos kaitinošos sīčus, kuri uzskata, ka vārds "lūdzu!" nodrošina jebkuru viņu vēlmju piepildījumu. it kā Dievam būtu kāds pienākums lēkāt pēc katra iegribām. vajadzēs - iedos prasīto. es gan pieļauju, ka ir dažas lietas, kuras tomēr Dievs iedod tikai tad, ja palūdz - tās, bez kurām cilvēks būtu varējis arī iztikt.
sica . [78.84.150.225]
# Iesūtīts: 2010.01.17 13:52:39
bitch
nu ;šajā ziņā ļoooti daudzi atgādina izlutinātus bērnus
tik nezinu, kā lai nodēvē nekristiešus... par sliktajiem berniem vai? jo viņiem patīk bieži norādīt - nu ko... ko tas jūsu Dievs, jums nepalīdz a? (tas no sērijas kā bērni pagalmā lielās ar vecākiem un tad ļaunie bērneļi kliedz - nu ko, lai tavs Tētis atnāk un parāda, cik varens. Tā nekristieši - ļaunie bērneļi, to pašu ķērkā)
bitch
# Iesūtīts: 2010.01.17 14:02:54
sica . [78.84.150.225]
Redz, tie bērneļi, kas ņirgājas jau nav ļauni. Viņi vnk salīdzinoši riebīgi norāda uz to, ka tie, kuri lielās, bieži daudz ko piefantazē klāt par saviem "ideālajiem" vecākiem. Daudzi vecāki, kuru bērni ar viņiem pagalmā lielās, patiesībā no tiem bērniem ir vnk atpirkušies ar mantām un atstājuši novārtā bērnu vajadzību pēc mīlestības un rūpēm (tētis ir kruts un aizņemts, tāpēc viņam nav laika ar mani te spēlēties!). Tie bērni, kuri patiešām saņēmuši īstas vecāku rūpes, tik klaji ar viņiem nelielās, viņiem nav vajadzības neko pierādīt.
rainars
# Iesūtīts: 2010.01.17 15:54:24
....bet sapujusi jau tapat vini bus un par zemi parvertusies.
Ir tādi Svētie kuru miesas nesatrūd.Tepat Latvijā ir tāds gadījiens.
rainars
# Iesūtīts: 2010.01.17 18:58:12
Ir arī dzirdēts ka mūsdienās Jēzus spēkā Dieva vīri aizlūguši un miroņi atdzīvojušies.
Adonika
# Iesūtīts: 2010.01.17 22:34:17
Cilvēks baidās no brīvības, tāpēc tiecās pēc autoritātēm un sekošanas. Ne velti tik daudz cilvēku mūsdienās nostaļģē pēc PSRS vai Ulmaņlaikiem. Cilvēks ar savu brīvību bieži nezina vai neprot neko darīt un no tā cieš. Gana virsvadībā ne par ko nav jādomā, jāšaustās - kāds pasaka priekšā ko un kā darīt.
Par šo Kristus ļoti jauki pateica: ikviens, kas grēku dara, ir grēka vergs.

Tas ir līdzīgi kā bērnība šķita tik bezrūpīga, jo vecāki visu darīja tavā vietā un pašam nebija jāpieņem nekādu lēmumu.

ja būtu tik vienkārši, tad jau nebūtu kristiešu, kas grēko. Ne tai virzienā pavilki. Izvēles brīvība ir dota visiem. Kristiešiem ir tā privilēģija zināt kā rīkoties pareizāk. Pati rīcība jau ir katra paša izvēle.

šajā ziņā reizēm kristieši man atgādina tos kaitinošos sīčus, kuri uzskata, ka vārds "lūdzu!" nodrošina jebkuru viņu vēlmju piepildījumu. it kā Dievam būtu kāds pienākums lēkāt pēc katra iegribām.

Lūdziet, tad jums taps dots; meklējiet, tad jūs atradīsit; klaudziniet, tad jums taps atvērts.
8 Jo ikviens, kas lūdz, dabū, un, kas meklē, atrod, un tam, kas klaudzina, taps atvērts.

visu, ko jūs Tēvam lūgsit Manā Vārdā, Viņš jums dos.
Jums nav, tāpēc ka jūs nelūdzat Dievu.
3 Jūs lūdzat un nedabūjat, tāpēc ka ar ļaunām sirdīm lūdzat, lai to šķiestu savās kārībās.
Ingars
# Iesūtīts: 2010.01.18 12:25:51
liepa
Tiem, kam nav nekā vairāk par šo pasauli, tiem arī tā ir, bet kristiešiem nāve ir tikai pāreja uz kaut ko labāku, patiesībā patiess kristietis ilgojas atbrīvoties no šīs miesas un no šīs pasaules, lai tiktu pie Dieva. Šajā pasaulē mums vienīgajam, kam būtu jārūp - lai pēc iespējas vairāk citu cilvēku tiktu izglābti
Ingars
# Iesūtīts: 2010.01.18 12:51:49
liepa
Bet kas tad tur augsamcelsies, lai to labako dzivi iegutu? Taks ne sapujusi kauli, jeb zeme?

Nu par to vari pameklēt bībelē - mums tiks dota jauna miesa

Vai tu ilgojies atbrivoties no sis miesas? Man gan neticas, ka patiess kristietis tiesam pec ta ilgojas. Dazi patiesi musulmani gan un sis ilgas ari piepilda, diemzel:-(

Es, protams, pārspīlēju, ieliekot vārdu "patiess", jo tas nav patiesuma rādītājs, vienkārši mēs zinām, ka šī dzīve nav viss, ir vēl kaut aks daudz daudz labāks
<< . 1 . 2 . 3 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 32 , pavisam kopa bijuši: 36900