atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Interesants skatījums!
Svētais
Iesūtīts: 2009.12.21 11:45:15
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 .
AutorsZiņas teksts
Svētais
# Labojis Svētais : 2010.02.23 12:05:29
Adonika
Es zinu, ka Viņš man palīdz. Es runāju par pieļaušanu, jo notiek arī tamlīdzīgi, kad sekas nav cilvēka darbības rezultāts un tās tomēr ir un ir kristieša dzīvē. Izrietoši pēc Tava skatījuma vainīgs ir velns. Bet tad atkal jau - ja Dievs nevarēja to nepieļaut, tad sanāk ka velns ir lielāks par Dievu. Vai nu arī Dievs to pieļauj?...

Sekas var būt ne obligāti tavas nepareizās rīcības rezultāts, bet citu cilvēku grēka rezultāts, kas ietekmē tavu dzīvi. Velns uzbrūk cilvēkam, lai nozagtu , nomaitātu un nokautu. Ja nestājamies viņam pretim, tad viņš nebēg no mums un ietekmē mūsu dzīvi.

Es apgalvoju ar pilnu pārliecību, ka Dievs nav tas, kas visu uz pasaules un tavā dzīvē kontrolē! Jo ja tā nebūtu, vai Dievs tad būtu pieļāvis šādu manu izteikumu?

Kristieši, kas uzskata, ka Dievs ir tas, kas izvēlas darīt kaut ko viņu dzīvēs maldās ar to, ka domā, ka ja Dievs gribētu tad darītu, bet ja viņš nevēlas , tad nedara. Tā nav patiesība. Dievs caur savu vārdu ir mums pateicis, ko viņš ir izdarījis un ko viņš dara, lai mēs varētu saskaņoties ar to un dzīvot uzvarētāja pilnu dzīvi.

Kāpēc Dievs pieļauj visu nejēdzību kas notiek uz pasaules?
Kāpēc Dievs pieļauj, ka cilvēki netic Dievam un iet uz elli?
Kāpēc Dievs pieļauj slimības un nabadžibu?

Vai viņš ir slikts? Kas viņam vainas? Nē, Dievs ir 100% labs un tiecās pēc cilvēka un mīl cilvēku, taču nespēj ietekmēt to, kas ir nolikts cilvēka varā!

Atbilde! Tāpēc, ka tas nav Dievs kas to pieļauj, bet tie ir cilvēki, kas neatsaucās Dievam, un veic savas rīcības un izvēles, kā rezultātā tas notiek. Arīdzan ir velna uzbrukumi.
Ingars
# Labojis Ingars: 2010.02.23 12:13:16
Svētais

Dievs palīdz tev, jo tu lūdz viņu un esi savu dzīvi atdevusi Dievam. Tāpēc ķiegelis tev uz galvas neuzkritiis. Dievs darbojas, velns darbojas, un cilvēks arī darbojas. Katram ir sava daļa pie kaut kādām lietām , kas notiek. Dievs palīdz , glābj, dod gudrību un vadību utt.

Jā, bet gan cilvēka, gan velna darbību ierobežo Dievs. Un Dievs arī ir teicis, ka Viņš pārmāca un pamāca cilvēkus, izmantojot ļaunus notikumus un situācijas, ko VIņš Pats neizraisa, bet ierobežo gan. To apliecina Svētie Raksti

13 Neviens, kas tiek kārdināts, lai nesaka: Dievs mani kārdina, - jo ļaunām kārdināšanām Dievs nav pieejams, un pats Viņš nevienu nekārdina.

13 Jūs piemeklējis vēl tikai cilvēcīgs pārbaudījums; Dievs ir uzticīgs, Viņš neļaus jūs pārbaudīt pāri par jūsu spējām, bet darīs pārbaudījumam tādu galu, ka varat panest.

Ievēro, ka nav rakstīts - Viņš neļaus jūs pārbaudīt vispār - bet gan - Viņš neļaus jūs pārbaudīt pāri pār jūsu spējām. Ījaba grāmatā ļoti uzskatāmi parādīts, ka Dievs nav tiešs ļaunuma avots un nekad tāds nav bijis, arī Vecās Derības laikos ne, bet Viņš ļaunumu pārvērš labumā. Es nesaku, ka ciešanas un ļaunums mūs paši par sevi ko māca, bet gan Dievs caur šīm lietām mūs māca. Es saku, ka ļauni notikumi un situācijas ir ļaunums un nenāk no Dieva, bet katra laba mācība, sapratne un atziņa, ko mēs caur ļaunuma piedzīvošanu gūstam, tas nāk no Dieva. arī Ījaba gadījumā - sātans, nevis Dievs, izraisīja ciešanas, Dievs tikai noteica sātanam robežas, bet raksturu Ījabam izmainīja tieši Dievs, jo ciešana pašas par sevi patiesībā tikai nocietina cilvēka sirdi un sakropļo viņu, bet tikai Dieva klātbūtne ciešanās ceļ cilvēku
Adonika
# Iesūtīts: 2010.02.23 14:04:53
Svētais Gars nekad neizraisa sajūtas vien bez Vārda klātbūtnes - ārēja vai iekšēja, bet Vārds tur ir vienmēr klāt, jo ko tas dod, ja jūtam eiforiju, bet mums nav Vārds, kurš apliecina, ka esam Deiva mīļie bērni?
Bet es tak jau iepriekš teicu, ka neatdalu SG no Vārda. Es runāju par to ka tas Vārds var būt bez cilvēku starpniecības tb ka dievs uzrunā personīgi. Un es nerunāju par eiforiju vai tml. sajūtām. Diez vai eiforija ir sajūtot savu grēcīgumu Dieva priekšā.

tie ir izņēmuma gadījumi, jo viscaur bībelē ir norādīts, ka Dievs parasti darbojas caur cilvēkiem

Visa Bībele ir viens izņēmums. Tak vismaz pēc bībeliskajiem stāstiem visbiežāk Dievs uzrunāja bez starpniekiem (neizdalot īpaši evaņģelizāciju).


Tāpēc, ka Dievs vēlas darboties caur cilvēkiem, jo Viņš vēlas mūs iesaistīt Valstības darbībā.
Tak es nekur nemēģinu pierādīt, ka Dievs negrib darboties caur cilvēkiem un dara nepastarpināti. protams Viņam patīk dalīt darbu un prieku par rezultātu ar cilvēkiem. Svētais apgalvoja, ka enģeļiem aizliegts pasludināt evanģēliju tāpēc pēc Pētera sūtīja nevis paši uzreiz pateica. izskatās ka jau sen daži te pazaudējuši diskusijas pavedienu...

Sekas var būt ne obligāti tavas nepareizās rīcības rezultāts, bet citu cilvēku grēka rezultāts, kas ietekmē tavu dzīvi.
Bet kur tai visā paliek Dievs??? Sanāk ka velns, grēks un cilvēki ir lielāki par Dievu. kaut kā visu laiku rinķī un apkārt to apgalvo. Apmēram ka ja kas cilvēku skatījumā ne pārāk labs notiek, tad tāpēc ka dievs kurš grib no visa pasargāt to nespēja izdarīt un nepieļaut notikušo.

Nē, Dievs ir 100% labs un tiecās pēc cilvēka un mīl cilvēku, taču nespēj ietekmēt to, kas ir nolikts cilvēka varā!
Hmmm... kopš kura laika Dievs nespēj ietekmēt? Ja kāds kristieti grib apzagt, Domā Dievam problēmas jamam gana skaidri pateikt, lai to nedara???
Svētais
# Iesūtīts: 2010.02.23 14:07:25
Bet kur tai visā paliek Dievs??? Sanāk ka velns, grēks un cilvēki ir lielāki par Dievu. kaut kā visu laiku rinķī un apkārt to apgalvo. Apmēram ka ja kas cilvēku skatījumā ne pārāk labs notiek, tad tāpēc ka dievs kurš grib no visa pasargāt to nespēja izdarīt un nepieļaut notikušo.


Hmmm... kopš kura laika Dievs nespēj ietekmēt? Ja kāds kristieti grib apzagt, Domā Dievam problēmas jamam gana skaidri pateikt, lai to nedara???

Ja tu lūdz, tici, uzticies, sagaidi, tad tu saņem no Dieva arī pārdabisku iejaukšanos, es nerunāju par to.
Adonika
# Iesūtīts: 2010.02.23 14:08:29
Arīdzan ir velna uzbrukumi.
Jā, jā šitas harizmātu jājamzirdziņš. kaut patiesībā, ja vien nopietni neapdraudi velna teritoriju jams nemaz tā pa kājām nemaisās. Un vairums kristiešu ir ērti pasīvi.
Adonika
# Iesūtīts: 2010.02.23 14:09:56
Ja tu lūdz, tici, uzticies, sagaidi, tad tu saņem no Dieva arī pārdabisku iejaukšanos, es nerunāju par to.
Tb man to vien jādara kā jāizlūdz par visām iespējamajām kataklizmām pēc Dieva aizsardzības. Un ja kādu piemirstu, tad pati vainīga? A kur paliek derība?
Svētais
# Iesūtīts: 2010.02.23 14:14:39
Adonika
Velns ir atnācis ar vienu mērķi nozagt, nomaitāt un iznīcīnāt. Ja viņam tas izdodas, tad viņš to arī dara. Ja mēs kādā sfērā nezinam Dieva gribu mūsu dzīvēs ( Dieva Vārdu), velns to izmanto mums par sliktu.

Tb man to vien jādara kā jāizlūdz par visām iespējamajām kataklizmām pēc Dieva aizsardzības. Un ja kādu piemirstu, tad pati vainīga? A kur paliek derība?

Tu ar savu lūgšanu ietekmē ļoit daudz ko. Dievs saskaņā ar savu deribu izpilda savas saistības, kuras ietver sevī arī atbildi uz tavu lūgšanu. Taču es nerunāju īsti par to, par ko tu.
Adonika
# Labojis Adonika: 2010.02.23 14:24:23
Svētais
es runāju par to, ka mana dzīve pieder Dievam ar visu izrietošo. Nezinu vai noklausījies to fragmentu, ko es pirms laika iecitēju, bet tur bija uzskatāmi parādīts, kā Dievs ietekmē mūsu dzīvi arī sīkumos, kurus pat nenojaušam un mēs ļoti bieži paši to nesaprotot kalpojam citiem. Nav iespējams, ka manā dzīvē notiktu kaut kas ko Dievs nebūtu pieļāvis. Tāpat kā nav nekas tāds manā dzīvē, kur Viņam trūktu spēju iejaukties. Tā ir daļa no derības, ka mana dzīve Viņam pieder un Viņš to arī kontrolē (ja es uz kaut ko ietiepšos, tad Viņš ļaus man apdauzīties un saprast šo to (tāpat kā es ļauju saviem bērniem gūt traumas, ja tas nopietni viņus neapdraud un ļauj apjēgt likumsakarības, piemēram ka tējkanna var būt karsta) tai pašā laikā visu kontrolējot un ja es kaut ko nopietni apdraudēšu tad iejaucoties) un es nedzīvoju sev pati. Un tajā zināmā mērā ir mana drošības sajūta - apziņa, ka Kāds ir nomodā par mani un manu dzīvi vada, jo pati es bieži nespēju atšķirt labo no kriesā.
Sadzīvē ir vecāki, kas savus bērnus cenšas no visa iespējamā pasargāt un ar to viņiem izdara tā saucamo lāča pakalpojumu.
Vēl piebildīšu, ka Dievs uz mums vienmēr un daudz runā. Tik problēma tajā ka mēs slikti dzirdam.
Svētais
# Iesūtīts: 2010.02.23 14:27:09
Adonika
Nestrīdēšos ar tevi, jo es runāju par to no nedaudz savādāka skatu punkta, taču tavam pēdējam izteikumam visumā piekrītu.
Ingars
# Iesūtīts: 2010.02.23 14:44:29
Svētais

Man šķiet, ka mēs tiešām runājam par vienu un to pašu no dažādiem skatu punktiem
Adonika
# Iesūtīts: 2010.02.23 14:51:27
beigās izrādās, ka veltīgi deldējām klaviatūru un piespamojām forumu.
Svētais
# Iesūtīts: 2010.02.23 14:58:55
Nav iespējams, ka manā dzīvē notiktu kaut kas ko Dievs nebūtu pieļāvis.

Es neticu šim apgalvojumam. Dievs nepieļauj velna uzbrukumus manā dzīvē, tie vienkārši notiek, un man ir jāstājas viņam pretim. Ja Dievs būtu tas, kas visu vai nu pieļauj vai nu nepieļauj manā dzīvē, tad jau lai notiek kas notikdams, tas taču būs pēc Dieva prāta vai ne? Un tā nav patiesība.
Svētais
# Iesūtīts: 2010.02.23 15:03:29
Es zinu vienu, ka mīlestība ir pārāka par atziņu, un tāpēc tas patiešām nav būtiski kā es ticu vai kā tici tu. Katrs mēs rīkojamies pēc savas pārliecības, tāpēc es šo tēmu slēgšu, lai nav vairs liekvārdības.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 .
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 9 , pavisam kopa bijuši: 2007