atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Es, kas radu gaismu un veidoju arī tumsību ...
Aiko_Saule
Iesūtīts: 2009.12.19 19:24:08
Jesajas 45 nodaļa 7 pants. Es, kas radu gaismu un veidoju arī tumsību, kas dod svētību, bet arī ļaunu; Es esmu Tas Kungs, kas visu to dara!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>
AutorsZiņas teksts
Nerunīgais
# Iesūtīts: 2009.12.22 16:43:21
intima padarishana
Nerunīgais
# Iesūtīts: 2009.12.22 16:45:03
Gnidrologs, ceeli tavi vaardi...
pich007
# Labojis pich007: 2009.12.22 16:54:14
Nerunīgais

nu ok- es pieņemu, ka tava saruna ar dievu ir intīma lieta, tāpēc nejautāšu, ko tieši jūs runājiet.
pasaki tikai vienu lietu- jūsu diskusiju ir iespējams novērot trešajai personai? vienalga- klātesot vai arī, piemēram, uzstādot videokameru vai diktafonu un analizējot šo sarunu...
pietiks ar vai
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.22 17:43:57
Dievs komunicē caur garu individuālajā lūgšanā. Tā nav verbāla komunikācija ar vārdiem, kuriem līdzi jānāk obligāti uzreiz saturam. Dievs protams, ka runā arī caur cilvēkiem, bet intīmajā sadraudzībā tu iepazīsti Viņa dabu. Tāpēc to nav iespējams ne nofilmēt, ne ierakstit diktafonā, jo tas nenotiek verbāli, bet gars pret garu! Dievs sastopas ar cilvēku individuāli, tāpēc citi to var nezināt un nenomanīt!
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.22 17:47:59
Ctulhu Tas ir normāls dialogs tikai citā formā.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.22 17:52:08
Ctulhu Tā forma ir labāka pēc Dieva prāta, tāpēc viņš komunicē caur to!
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.22 17:56:57
Ctulhu Vins piedāvā tev satikties ar viņu caur ticību, nevis tu uzstādi noteikumus, bet Viņš, jo Viņš ir radītājs. Ja nepiekriti šiem nosacījumiem, tad paliec bešā.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.22 18:05:06
Ctulhu Diemžēl Dievs visa radītājs nepakļaujas cilvēka uzstādītiem noteikumiem. Dievs ir jau pierādījis savu mīlestību uz mums dodot mums Jēzu mūsu glābēju. Ja nepieņemam paliekam ārpus borta šais attiecībās.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.22 18:09:16
Ctulhu Ja nu vienīgi tā iemesla pēc , lai glābtos
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.22 19:09:49
Ctulhu Draudzīga saruna uz Viņa nosacījumiem tikai sanāks . Un tā ir caur ticību Jēzum. Nekā savādāk, citādi jau pēc savas augšāmcelšanās viņš būtu neticīgajiem arī parādījies, bet parādījās tikai ticīgajiem
Nerunīgais
# Iesūtīts: 2009.12.22 22:25:09
Chulhu, tev jāpagaidot viena Viņa diena ar saviem jautājumiem, gan jau Viņš tad atbildēs pa tiešo.
pich007
# Iesūtīts: 2009.12.23 07:55:42
Svētais

izlasīju visus tavus komentārus šajā diskusijā, un sapratu, ka dievs vadās pēc savām iedomām un cilvēks neko nespēj ietekmēt.

ņemot vērā šo faktu- paskaidro, lūdzu, kāda jēga tad ir no lūgšanām? ja jau reiz dievs ir visu izplānojis, un tavai gribai nepakļaujas, tad tu lūdzies cerībā, ka par atsevišķām lietām dievs tomēr pārdomās, un darīs tā, kā tu esi lūdzis?
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.12.23 09:20:15
Nerunīgais
Chulhu, tev jāpagaidot viena Viņa diena ar saviem jautājumiem, gan jau Viņš tad atbildēs pa tiešo.
Bet tad sazin kāpēc būs par vēlu? Pat ja Dievam izdotos Ctulhu pārliecināt?
Kāpēc?
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.23 11:35:05
pich007
Dievs nevadās no savām iedomām,jo ir saistījis sevi un ierobežojis pats sevi ar savu Vārdu, ko viņš nekad nepārkāps. No tā izriet, ka es varu būt pilnīgi drošs par Viņa apsolījumiem, ja tos pieņemu ticībā, dzīvoju tos, runāju tos.

Lūgšanas Dievs paklausa, un atbild uz tām. Bet tikai tā ietvaros, ko mūsu labā ir izdarījis Jēzus, un ko ierobežo Dieva Vārds. Teiksim, ja es būtu precējies un lūgtu pēc citas sievas, šādu lūgšanu Dievs nekad nepaklausitu , jo tā ir pretrunā ar Dieva Vārdu. Vai ja es gribētu aplaupīt banku, lai kļūtu bagāts arī šādu lūgšanu ne, jo arī tā nav pēc Vārda.

Lūgšanaam ir nozīme, ja lūdz pēc Dieva Vārda Dievam palīdzību, tās tad arī viņš atbild, bet vajadzīga ticība, lai sagaidītu atbildi savā dzīvē. Citreiz tas prasa ilgāku laiku.
pich007
# Iesūtīts: 2009.12.23 11:46:05
Svētais

tu minēji piemērus, ko nevajag lūgt no dieva.

vai vari minēt piemērus, ko parasti lūdz no dieva? tu, piemēram...
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.23 11:54:56
pich007 Pamatā mana lūgšana sastāv no sadraudzības ar Dievu, pateicības par visu. Lūgšanas laikā piepildos ar prieku un mieru. Tā ir kā mīlestības apliecinājumu apmaiņa starp mums abiem . Es nebombardēju debesis pieprasot to, ko man vajag. Ir brīži, kad es skaļi runāju Dieva Vārda apsolījumus savas lūgšanas laikā, lai neielaistu sevī neticību. Ir reizes, kad lūdzu Dieva vadību konkrētās dzīves sfērās. Miers ir labs indikators, jo Dievs dod mieru ne kā pasaule dod. Šis miers ielīst sirdī. Reizēm lūgšanas laikā "atmirst" viss liekais un nesvarīgais, kas likās pirms tam nozīmīgs. Un otrādi, paliek kaut kas spēcīgāks, noskaidrojas Dieva griba un virziens konkrētajos jautājumos. Apmēram pusi no lūgšanas pavadu lūdzot mēlēs un tās arī tulkojot. Lūdzot mēlēs stiprinu pats sevi garā, un pasargu sevi Dieva mīlestībā. Starp citu drīz došos Dievu lūgt .
Svētais
# Labojis Svētais : 2009.12.23 11:57:21
pich007 Lūgšanas laikā, es pateicos par visiem cilvēkiem kurus zinu, pazistu un par kuriem atceros.

Ir bieži vajadzīga palīdzība kaut kādos jautājumos, par kuriem lūdzu Dieva žēlastību vai tās būtu finanses vai kāda labvelība no cilveku puses kādā jautājumā. Vispār visu savu dzīvi lieku Dievam priekšā bez atlikuma, paļaujos uz Viņu.
pich007
# Iesūtīts: 2009.12.23 12:21:23
Svētais

tavas lūgšanas vienmēr piepildās?
Svētais
# Labojis Svētais : 2009.12.23 12:29:36
pich007 Jā. Jo es lūdzu to, ko Dievs man jau Jēzū ir devis. Tas ir viens klupšanas akmens kristiešiem, ka viņi sajūtas vīlušies nesaņemot no Dieva to, ko viņi ir lūguši, bet tas ir tāpēc, ka viņi lūdz ārpus Dieva gribas. Citreiz neiztur ticībā.Protams ir gadījumi, kad Dievs neatbild uz lūgšanām mūs saudzēdams, jo mēs netiktu ar to galā, saņemot kaut ko tādu, pēc kā lūdzam.

Tāpēc mana lūgšanu dzīve pamatā sastāv no pateicības, par to, ko Dievs jau man bagātīgi ir devis. Protams ir cīņas arī.
pich007
# Iesūtīts: 2009.12.23 13:31:18
Svētais

vai tu uzskati, ka tas, ko tu līdz šim esi sasniedzis, ir tikai dieva nopelns? tu savās gaitās paļaujies tikai uz dievu? vai tiešām paļaujoties uz saviem spēkiem, tu to pašu nebūtu panācis? (es jau zinu, ko tu atbildēsi )
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 67 , pavisam kopa bijuši: 32780