atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Es, kas radu gaismu un veidoju arī tumsību ...
Aiko_Saule
Iesūtīts: 2009.12.19 19:24:08
Jesajas 45 nodaļa 7 pants. Es, kas radu gaismu un veidoju arī tumsību, kas dod svētību, bet arī ļaunu; Es esmu Tas Kungs, kas visu to dara!
. 1 . 2 . 3 . 4 . >>
AutorsZiņas teksts
Aiko_Saule
# Iesūtīts: 2009.12.19 19:26:44
Vēl ir interesanti :

10 Bēdas tam, kas uz kādu tēvu saka: kādēļ tev bērni? - vai uz kādu māti: kādēļ tu dzemdē?
11 Tā saka Tas Kungs, Israēla Svētais, viņa radītājs: par nākamām lietām jautājiet Mani!
Aiko_Saule
# Iesūtīts: 2009.12.19 19:48:58
KAS IR radīja Cilvēku un nolika viņa priekšā labo un ļauno - ja izvēlas ļauno - tad ciešanas un sods utt. Ja Labo svētība un debesis utt. Kad KAS IR pārbauda - testu cilvēks neiztur - tātad nederīgie - tie dzīvos ellē un derīgie debesīs.

Tātad - brīvā griba ir katram un šī griba ir arī no KAS IR - jo gribēšana tiek dota no KAS IR. Tātad - visu regulē KAS IR
mēs tikai skatāmies filmu - summārās gribēšanu sekas
Aiko_Saule
# Iesūtīts: 2009.12.19 19:52:47
Tā kā KAS IR dod gribēšanu - tad nevar būt, ka tiek dota tāda gribēšana - lai būtne gribētu tiekties uz elli - jo tas būtu iespējams tad, ka KAS IR ir tāds, kurš rada lai mocītu - tātad elles nav. Ir vienīgi - KAS IR ! Tajā ir žēlastība - pret tādiem, kuri grēko - nožēlo un atgriežas uz pareizā ceļa !
Rudens rozes balss
# Iesūtīts: 2009.12.19 19:52:57
KAS IR, zinot, redzot, ka mēs gribam, bet nespējam izvēlēties labo un tajā palikt paši ar saviem spēkiem, tāpēc deva šo izeju no bezizejas - Jēzu Kristu.
Aiko_Saule
# Iesūtīts: 2009.12.19 19:56:33
Ja elle ir ilūzija - tad ciešanas rodas tikai tad, ka ir konflikts ar KAS IR ! Nēesi harmonijā ar KAS IR ! Ja ir neharmoniju jāpiedzīvo - ko pats KAS IR grib - tad Tu piedzīvosi - un labums Tev būs - tu kļusi gudrāks - tā KAS IR izglīto būtnes un cilvēkus - sevi atklādams arvien vairāk un vairāk ! Tātad mēs attīstāmies - mūs māca - kādam mērķim ?
Rudens rozes balss
# Iesūtīts: 2009.12.19 19:58:49
Aiko_Saule
mūs māca - kādam mērķim ?
Mūžīgai dzīvībai pie Dieva!
Aiko_Saule
# Iesūtīts: 2009.12.19 20:01:21
Rudens rozes balss
Tātad māca mūs dzīvot mūžigi ? Harmonijā ar KAS IR - Ja ?


Rudens rozes balss
# Iesūtīts: 2009.12.19 21:04:30
Aiko_Saule
Mūžīgi jā. Bet ne laika dimensijā - tā, kā tas ir mūsu drīsdimensiju materiālajā pasaulē. Tā ir eksistence kopā ar to KAS IR.
Aiko_Saule
# Iesūtīts: 2009.12.19 21:41:44
Rudens rozes balss Kāpēc ne laika dimensijā, ja Jēzus atnesa prieka vēsti - un kopš Jēzus atnesa es tagad zinu ?
Rudens rozes balss
# Iesūtīts: 2009.12.19 23:16:41
Tāpēc, ka materiālā pasaule nav mūžīga. Laikā tā sākusies un laikā tā beidzas.
Tas, KAS IR, ir ārpus laika, pāri laikam = tātad mūžīgs. Jo Viņš ir ārpus laika.
Aiko_Saule
# Iesūtīts: 2009.12.20 00:03:30
Rudens rozes balss Tas, ka materiālā pasaule nav mūžīga, tas neļauj Debesu valstībai būt uz planētas Zeme ?
Rudens rozes balss
# Iesūtīts: 2009.12.20 00:09:12
Aiko_Saule
Kāpēc ne? Tā šeit jau ir! Tur, kur ir miers, mīlestība, nesavtība, pazemība, patiesība, laipnība, u/t/t/
Rudens rozes balss
# Iesūtīts: 2009.12.20 00:15:01
Gnidrologs
Tikai attiecībā uz cilvēku. Dievs grib viņu izraut no viņa duālās dabas. Iznīcināšana pati par sevi nav ļaunums. Bērns izjauc savu smilšu pili un būvē jaunu. Ja izjauc otram, tad tas ir ļaunums.
Aiko_Saule
# Labojis Aiko_Saule: 2009.12.20 00:20:31
Gnidrologs Saskaņā ar manām atklāsmēm - KAS IR ir svēts - cilvēki paši ir svēto sadalījuši divās daļās - attiecībā pret dzīvību, ja ir kas pret dzīvību - tad tas ir ļauns, aborti, nogalināšana, slimības utt. Kas ir par dzīvību - medicīniskā aprūpe, policija drošība utt. tas ir labs. Tāpēc cilvēks sevi noliek kā par karali visai planētai - un savu dzīvību centrā un cenšas arī KAS IR pakārtot savai dzīvībai - bet dzīvība un nāve - ir vienkārši KAS IR vieno no komponentēm - mirt ir dabiski - tātad nāve apstiprina kalpošanu elkam sava dzīvība - tai vietā lai kalpotu KAS IR. Cilvēks grib - to ko grib, negribēt ko grib nevar jo gribēšana ir tāda kāda tā ir - ir daļa no KAS IR - kā jau nonācām - lai mēs mācētu dzīvot svētlaimīgi harmonijā ar KAS IR Fantastiska atklāsme ! Tos, kuriem lik gribēt kalpot elkiem - piemēram, Dzīvībai, Mīlestībai, Īstenībai vai kādam citam KAS IR sektoram, kas ir elks - tos KAS IR māca un atklāj - kādas ciešanas un mokas, tiek piedzīvotas, ja kalpo elkiem !
Rudens rozes balss
# Iesūtīts: 2009.12.20 00:23:38
Gnidrologs
Kāpēc pašapmānam?
Ja mēs, kristieši to piedzīvaojam, eksistenciāli, ka Dievs ir labs? Ka Viņš reaģē uz mums. Un pozitīvi!
Aiko_Saule
# Labojis Aiko_Saule: 2009.12.20 00:29:35
Gnidrologs manā uztverē KAS IR - ir viens bezgalīgi
daudzvienīgs - svēts ! Duālisms ir tāpat kā rozā cūciņas un Orāj - daļa no KAS IR.
No sērijas - īsta patiesība ir tāda, kuras pretmets arī ir patiesība. Tāpēc KAS IR ir KAS IR. No šejienes - balts un melns - ne tikai eksistē - eksistē visas pārējās krāsas. Spektrs ir KAS IR - daļas ir krāsa toņi un pustoņi utt. - kaut kā tā vārdos mēģinot izteikt !
Aiko_Saule
# Labojis Aiko_Saule: 2009.12.20 00:41:22
Rudens rozes balss

Tad es Tevi savā realitātē līdz galam nesaprotu.

Es Teicu, ka Tātad KAS IR māca mūs dzīvot mūžigi - Harmonijā ar KAS IR.

Tu teici, Mūžīgi jā. Bet ne laika dimensijā - tā, kā tas ir mūsu drīsdimensiju materiālajā pasaulē. Tā ir eksistence kopā ar to KAS IR.

Tu domāji - ka mācīšanas process nenotiek - četru dimensiju telplaikā ? Vai kā savādāk ?

Tu uzskati, ka mācīšanas process notiek ārpus telplaika ?

VAi tad mācīšana nevar notik arī telplaikā ?
Tāpēc ka telplaikam ir sākums un gals ? VAi kāds cits iemesls ?


Ja mēs, kristieši to piedzīvaojam, eksistenciāli, ka Dievs ir labs? Ka Viņš reaģē uz mums. Un pozitīvi!

KAS IR ir labs, jo nodrošina cilvēci ar planētas resursiem ? Un turpmāk ar Saules sistēmu planētu resursiem ?

Nav resursu nav cilvēku - ir resursi ir cilvēki !
Nerunīgais
# Iesūtīts: 2009.12.21 11:35:19
Aiko, atšķirībā no L.Vitgenšteina Jesaja nekad nerunā par KAS IR, bet gan par ES ESMU. Atšķirība milzīga, tāda pate kā starp elektrību un attiecībām. ES ESMU nozīmē iesaistīties attiecībās, kas ietver risku mainīties, mainīt savus spriedumus ,priekšštatus, Dieva tēlu sava iztēlē.

(SC, tieši tadēļ ka L.Vitgenšteins palika pie KAS IR, viņš manuprāt neatbildēja uz saviem jautājumiem. Simpātisks pusis bija, bet tālāk par KAS IR? netika)
Aiko_Saule
# Labojis Aiko_Saule: 2009.12.21 16:04:27
Nerunīgais Visuvarenais ir viens - nosaukums KAS IR, ES ESMU, Esošais, Eksistence, Tas kungs, Dievs, Visums, Daba, Kosmoss, Multiverss, Ēteris, Izplatījums, JHVH, Augstākā vara, Jahve utt. - šie visi ir vārdi, kādos visu varenais tiek saukts dažādās realitātēs. Katrs sauc visu vareno savā vārdā - te ir jautājums, kāds ir visuvarenā vārds Tavā realitātē īstais ?
pich007
# Iesūtīts: 2009.12.22 10:08:23
Es, kas radu gaismu un veidoju arī tumsību, kas dod svētību, bet arī ļaunu

hmmm... šito biju palaidis garām. un ko tad visi kristieši apgalvo, ka dievs nav ļauns? re- viņš pats pasaka, ka tomēr ir
. 1 . 2 . 3 . 4 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 52 , pavisam kopa bijuši: 32659