atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Ko Jūs domājat par šo viedokli?
Svētais
Iesūtīts: 2009.12.19 14:15:27
AutorsZiņas teksts
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.19 14:18:37

Lūgums diskutēt tikai tos, kas ir noklausījušies!
lēnprātīgais
# Iesūtīts: 2009.12.19 18:14:46
Milzīgi gari gan viņš runā! To visu varēja pateikt daudz īsāk. Reizēm palika garlaicīgi.

Būtībā Vomakam taisnošanas jautājumā ir luteriska pieeja. Vienīgi man radās iespaids, ka viņš, uzsverot evaņģēliju, pārāk daudz noklusēja bauslību. Šīm abām lietām vajadzētu būt labā līdzsvarā.

Īpaši tas parādījās viņa piemērā, kā Jēzus piedeva laulības pārkāpšanā pieķertajai sievietei. Aizrautīgi norādot uz to, kā Jēzus pieņem grēciniekus, kā Jēzum nav svarīgi, kāds tu esi un ko tu dari, Vomaks noklusēja tos zīmīgos Jēzus vārdus, kas visai šai situācijai dod pareizo perspektīvu un jēgu, proti, Jēzus teica: ej un negrēko vairs.

Liekas, ar svētdzīvi Vomaks nav īsti draugos...
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.19 20:58:57
lēnprātīgais Vienīgi man radās iespaids, ka viņš, uzsverot evaņģēliju, pārāk daudz noklusēja bauslību. Šīm abām lietām vajadzētu būt labā līdzsvarā

Bet kā tad ar šo?

Gal. 3:12 Bauslībai nav daļas ar ticību, ...

Par sievieti viņš uzsvēra, ka Jēzus nenotiesāja viņu pēc bauslības ar akmeņu nomētāšanu...
rainars
# Iesūtīts: 2009.12.19 21:29:04
Rom.7:4 Tāpat arī jūs, mani brāļi, līdz ar miesīgo Kristu esat nonāvēti bauslībai un piederat citam, Tam, kas uzmodināts no mirušiem. Tāpēc nesīsim augļus Dievam!
Gal.5:Gara auglis ir: mīlestība, prieks, miers, pacietība, laipnība, labprātība, uzticamība, lēnprātība, atturība.
23 Pret tādām lietām nav bauslības.
24 Bet tie, kas Kristum pieder, ir savu miesu krustā situši līdz ar kaislībām un iekārošanām.
25 Ja dzīvojam Garā, tad arī staigāsim Garā.
26 Nedzīsimies pēc tukša goda, cits citu izaicinādami, cits citu apskauzdami.
Rudens rozes balss
# Iesūtīts: 2009.12.19 23:19:56
rainars
Jauki, ka tu kā Gideons centies izplatīt Bībeli. Tikai - nez, vai šeit tas ir īsti vietā?
Adelbert Hauck [5.62.56.254]
# Iesūtīts: 2023.09.13 06:34:19
I want to know more about Gideon. Does anyone have any useful information? I will be very grateful if you share meaningful things, mr mine is the gift I give to you.

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 110 , pavisam kopa bijuši: 34479