atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Kāda rakstu vieta uzrunāja ?Liecības.
rainars
Iesūtīts: 2009.12.17 17:07:57
Padalīsimies personīgajos piedzīvojumos , pārdzīvojumos un personīgajā pieredzē !

Tiešām ne doktorīnās,bet personīgi.

Lūgšu cienīt cita pieredzi un neapstrīdēt . Tikkai ko Svētais Gars pie jums darījis.

Lūgums ādminim oftopikus dzēst !
AutorsZiņas teksts
rainars
# Iesūtīts: 2009.12.17 17:16:59
Tā nu paliek ticība, cerība, mīlestība, šās trīs; bet lielākā no tām ir mīlestība.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.12.17 17:21:50
Man Sv. Gars iemaaciijis svariigu lietu, ka vinjsh nerunaa nost un prom no Rakstiitaa Vaarda... taadeejaadi Vinjsh man maaca atshkjirt garus, kas sakaas runaajam Vinja vaardaa bet ir tikai juusmotaaji, kuriem pashu izdomaatais sacereetais un uzziimeetais shkjiet labaaks un miiljaaks, sveetaaks un patiesaaks nekaa Dieva Vaards kas staav rakstiits Rakstos!
rainars
# Iesūtīts: 2009.12.18 09:55:06
Jošs Mulders parādi lūdzu rakstu vietu kura atbilst tavam teiktajam.Vari arī izdzēst savu komentu ja īsti nav pamatojuma.Paldies.
incognito
# Labojis incognito: 2009.12.18 13:04:53
Es neesmu kristietis, bet man liekas ļoti labs J.K. Kalna sprediķis. Tas tiešām ir labi sacīts un labi ir tā darīt.
Šajā sakarā mani izbrīna kristiešu uzskats, ka Jēzus kalna sprediķi ir devis lai parādītu neiespējamību tam sekot.
-Jona-
# Iesūtīts: 2009.12.18 13:22:41
Kalna runa, Jāņa evaņģēlijs... visur, kur Viņš dziedina un uzrunā bērniņus ... un vēl neslikti bija, kad bik ar pātagu pie farizejiem padarbojās.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.12.18 15:04:32
Kolos 3:
1 Ja nu jūs ar Kristu esat augšāmcēlušies, tad tiecieties pēc tā, kas augšā, kur ir Kristus, kas paaugstināts pie Dieva labās rokas.
2 Savas domas vērsiet uz augšu, ne uz zemes lietām.
3 Jo jūs esat miruši, un jūsu dzīve līdz ar Kristu apslēpta Dievā.
4 Kad nu atspīdēs Kristus, jūsu dzīvība, tad arī jūs atspīdēsit līdz ar Viņu.
rainars
# Iesūtīts: 2009.12.18 17:03:33
Lūdzu bez pretenzijām pret cita izteiktā .
Dzēšu ārā

Skatamies tēmu: Lūgšu cienīt cita pieredzi un neapstrīdēt . Tikkai ko Svētais Gars pie jums darījis.

Spams konkrēts .Piedodiet par objektivitāti.
ziemasvilks
# Iesūtīts: 2009.12.19 11:15:06
Tiešām -Jona- un Mulders varētu respektēt tēmas nosaukumu un neizvērst doktrinālas diskusijas tēmā, kas nav tam paredzēta.

Mani vakar uzrunāja fragments no svētdienas evaņģēlija "nabagiem tiek sludināta prieka vēsts". (Mateja 11) Interesanti, ka tāpat kā slimajiem ir vajadzīga dziedināšana, mirušajiem augšāmcelšanās, tāpat nabagajiem ir vajadzīga prieka vēsts (evaņģēlijs?).
S.R.(katole)
# Iesūtīts: 2009.12.21 12:26:50
pēdējais bija šis - Savu mieru es jums atstāju, savu mieru Es jums dodu, ne kā pasaule dod, Es jums dodu!

nu lūk, un tad gaidi, kad šis Vārds kļūst reāls tieši tev. jo Dieva Vārds ir šeit un tagad.
Aiko_Saule
# Labojis Aiko_Saule: 2009.12.22 00:16:22
rainars

...ko Svētais Gars pie jums darījis

Svētais gars - pie manis manā realitātē ir mani mācījis, atklājot SEVI tādu kāds KAS IR ir, kā pareizi - tas ir saskaņā ar KAS IR ( ko citās realitātēs sauc par Jahvi, JHVH, Augstāko varu, Dievu utt.) dzīvot - harmonijā.

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 39 , pavisam kopa bijuši: 3879