atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu 11. novembris Mācītāju konferencē diskusijas par satversmes grozījumiem attiecībā par sieviešu kalpošanu IV
ziemasvilks
Iesūtīts: 2009.12.16 11:20:52
Turpinam sarunu.
Iepriekšējās diskusijas beigas šeit - 51. lapa un 52. lapa.

Runājam par tēmu,jā?
<< 1 ... 36 . 37 . 38 . 39 . 40 . 41 . 42 . 43 . 44 . 45 . 46 ... 48 . 49 . >>
AutorsZiņas teksts
Haw-wa [78.84.2.55]
# Iesūtīts: 2010.01.15 15:26:32
Tas, kas mani uztrauc ir šizofrēnija nevis liekulība, un tas ir vēl ļaunāk. Sieviešu mocīšana ar visādiem stulbiem tekstiem nevis viņu kalpošanas un aicinājuma respektēšana.
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2010.01.15 15:29:13
Tas, kas mani uztrauc ir šizofrēnija nevis liekulība, un tas ir vēl ļaunāk. Sieviešu mocīšana ar visādiem stulbiem tekstiem nevis viņu kalpošanas un aicinājuma respektēšana.

A kur sievietes kalpošana netiek respektēta, tu tač pati teici, ka šamās daudzkur draudzes uzturot... Tur kā... šamās dzen prom, bet šīs tik nāk apakaļ un tomēr dara savu darbu? Hmmm un nemaz nerespektē!

Savukārt "pašiedomātu aicinājumu" nerespektējam neatkarīgi no dzimuma un vecuma un ādas krāsas...

Redz... Lapšāns iedomājies sevi par Pravieti un var izdāļāt visapkārt Svētā Gara zaimu lāstus... īpaši pār tiem, kas atļaujas viņam pretīm runāt un ja vēl Dieva Vārdu liek galdā - vispār nolamā, kā tā ir galvenā nelaime! Nu un... iedomājies cilvēciņš sevi par lielu pravieti... tak nerespektējam viņa šo aicinājumu! Bet viņa mūziku respektējam... jo TAS ir viņa aicinājums, tik atkal... kāds kas ir labs virtuvē iedomājas, ka var kūrēt atomreaktoru
Nerunīgais
# Iesūtīts: 2010.01.15 15:34:56
paligaa, teema grimst!
Haw-wa [78.84.2.55]
# Iesūtīts: 2010.01.15 15:35:13
Jošs Mulders Nē nu protams, mums patīk, ka kāds dara visu, bet mums patīk arī paspriedelēt un paņirgt par subordināciju, garīgu vadību, nešķīstību un atbildību par grēkā krišanu. Varas nelietīga izmantošana vīrietim ir piedodama, bet sieviete automātiski tiek apvainota Dieva zaimošanā. Nekas jauns.
Haw-wa [78.84.2.55]
# Iesūtīts: 2010.01.15 15:36:11
Nerunīgais Piedod! Vairs neturpināšu.
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2010.01.15 15:44:28
Haw-wa, nu un kāpēc jūs visā arī tajā sliktajā gribat līdzināties vīrietim... tā vēlreiz pierādot, ka tie radīšanas lāsti joprojām ir aktuāli... Pati piesauc evaņģēliju un jauno radību Kristū un tai pat laikā uzvedies tā it kā vakar mēs te visi no Paradīzes būtu izdzīti un lāsti joprojām būtu!

Kāpēc tu gribi būt vīrietis? Pat tajā, ko viņos nosodi? Čem sievietei uzticētais tevi neapmierina?
Haw-wa [78.84.2.55]
# Iesūtīts: 2010.01.15 15:53:37
Jošs Mulders Zini, es atklāšu vienu lielu noslēpumu - visas sievietes līdzinās vīrietim, jo mēs esam visi daļa no cilvēces.
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2010.01.15 16:04:31
Rudens rozes balss

Tas teikumu konteksts nebij SO sakarā. Vajag lasīt vēlreiz,komentu. Ja ar pirmo nepielec. Runa manā komentārā ir par labām LELB draudzēm, kā luteriskā mantojuma pēctecēm. Kāda starpība vai tur vīrietis , vai sieviete mācītāja. Galvenais , ka draudze pilda Dieva paveles .
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2010.01.15 16:07:05
Zini, es atklāšu vienu lielu noslēpumu - visas sievietes līdzinās vīrietim, jo mēs esam visi daļa no cilvēces.

Bagi reti sanāk novērot vīriešiem līdzīgas sievietes, un tās izskatās slikti... Kad sieviete par vīrieti saziepējas un sevi tādu iedomājas, tad no tādām psihajām labāk tālāk turēties... Analoģiski no vīriešiem kas sevi par sievieti iedomājas...

Mēs esam arī viena daļa no protoplazmas... tad ko... esam līdzīgi sēnēm Ā nu jā... principā tieši ŠĪ argumetnācija ir par pamatu lai zviedri sāktu jau domāt par augu tiesību aizsardzību (zinu ka sēnes nav augi)

Tā kā savu iedomāto vienādību ar vīrieti... ēe... man nepārdosi!

Bet tu uz jautājumu tomēr neatbildēji - kas tevi neapmierina sevī kā sievietē? Kāpēc tik ĻOTI sevi nemīli, ka no bixēm gatav izlēkt, lai pierādītu savu vienādību ar vīreiti...??? Kas tev nepatīk sevī kā sieviete? Un kāpēc tu citām sievitēm, kas visai labi sevi kā sievietes apzinās un ir laimīgas būt tieši sievites, gribi iestāstīt, ka būt sievietei ir kaut kas apkaunojošss... un tāpēc viņām ir jātiecās pēc vīrietības...???
Būt par vīrieti nav neks "labāks", tas ir savādāk, bet nebūt ne labāk vai sliktāk...

Vēl vairāk... ik pa brīžam tu izmet indi vīriešu virzienā... norādot uz to, ka draudzi uztur sievietes, tu implicē, kādi maitas vīrieši ir varaskāri slinķi... un tomēr tu tiecies tieši uz šo līdzību... jocīgi... gribi ieņemt to vietu, kuru pati tik ļoti nicini? Vai te parādās tā mazvērtības sievietes pazīme - CIEST - ja sieviete necieš, tad viņas dzīvei nav jēgas?

Iemācies priecāties par dzīvi, mīlēt sevi kā sievieti, pasniegt kā sievieti... un vīrieši tev pasauli pie kājām paši noliks... Bet tu gribi šo pasauli iekarot... karošana ir mūsu specialitāte... diez vai tev tas izdosies!
mammadaba [78.84.13.190]
# Iesūtīts: 2010.01.15 16:18:46
hawwa neir sieviete
Haw-wa [78.84.2.55]
# Iesūtīts: 2010.01.15 16:18:52
Jošs Mulders Bet tu uz jautājumu tomēr neatbildēji - kas tevi neapmierina sevī kā sievietē? Kāpēc tik ĻOTI sevi nemīli, ka no bixēm gatav izlēkt, lai pierādītu savu vienādību ar vīreiti...??? Kas tev nepatīk sevī kā sieviete? ? Vai nu tās ir projekcijas un tavi priekšstati...varbūt manī ir par daudz sievišķības, varbūt tāda izskatās īsta sievišķība, kas apzinās savu vērtību Dieva priekšā un līdzvērtību cilvēku vidū. Man kā sievietei ir viss, ko sievietes parasti vēlas.
Haw-wa [78.84.2.55]
# Iesūtīts: 2010.01.15 16:21:29
Nerunīgais Piedod, Mulderam, ir pārāk specifiska interese par manu personu, nevis par tēmu.
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2010.01.15 16:23:51
indriķis
Man gadu pietiek. Esmu piedzīvojis demagogu krišanu ne vienu reizi vien. Esmu pietiekami pazemīgs Tā Kunga priekšā , lai mainītu principiālas domas , kuras manī veido Svētais Gars caur rakstiem.
Ir Dieva un velna bērni, šķiet Jānis tā runā , un tas , kurš nerīkojas taisnībā ir velna bērns. Es diezgan bieži te esmu pieminējis vārdu TAISNĪBA. Vajag tomēr paanalizēt šo vārdu kristīgajā izpildījumā. Pat žurnālisti palasot komentārus saprot par ko iet runa , bet mēs nespējam saprast , ka sievas pazemot nav taisnīga rīcība. Jo šis oficiālais balsojums nesīs neiecietību pret māsām vēl lielākā izpildījumā nekā te pauda , lai nemaisās pa altāri un kanceli. Man ir pietiekami daudz faktu par neiecietīgiem izteikumiem pret mūsu māsām , kuras Dievs ir norīkojis kalpot evaņģēlija pasaludināšanai tautā.
Ja ir runa par rakstiem, Indriķi....mēs varam paņemt kādu tēmu un es Tev uzreiz noklāšu atslēgas rakstus par šo tēmu. Es to daru sadarbībā ar Svēto Garu. Tāpēc man vienkārši nepietiek laika kopēt , pārrakstīt un diskutēt mazliet citādā formā.
Dievs Tevi mīl , es arī...!
Aivars
# Iesūtīts: 2010.01.15 16:26:28
Iemācies priecāties par dzīvi, mīlēt sevi kā sievieti, pasniegt kā sievieti... un vīrieši tev pasauli pie kājām paši noliks... Bet tu gribi šo pasauli iekarot... karošana ir mūsu specialitāte... diez vai tev tas izdosies!

Mjā, varmācīgi mīlnieki te nolasījušies. Tā teikt - es tevi uz rokām nēsāšu, princesīt, tikai nespirinies, maita, lai nav nokdaunā tevi jāatslēdz.

Bet nezkādēļ liekas, ka atkal beztēma tēmu grasās nomākt.

Varbūt tomēr no savstarpējas apkarošanas ir iespējams atgriezties pie skaidrojošām sarunām, paturot prātā, ka ja arī viedokļi SO jautājumā var atšķirties, tad tomēr dārga ir katra sirds, kas Baznīcā ir Dieva uzrunāta un aicinājumam atsaukusies.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.01.15 16:30:50
Mjā, varmācīgi mīlnieki te nolasījušies. Tā teikt - es tevi uz rokām nēsāšu, princesīt, tikai nespirinies, maita, lai nav nokdaunā tevi jāatslēdz.

Sho atzinju var apguut ieklausoties, bet var apguut empiiriski Tikai TAD peec 20 gadu ciitiigas ciinjas feminisma kustibiaa un aplauzieniem, vairs celjsh nebuus atpakalj un tad shie 20 gadi busu kaut kaa jaaattaisno gan savaas gan citu aciis, un naaksies vien pat zinot, ka pret dzinuli spaardi, tomeer spaardiit taalaak... Nenoveelu sieviteem pazaudeet to, kas padara vinjas par sieviteem... jo arii viirieshi vinjas nekad nebuus... taadeejaadi, sieviete, kas vairs nav sieviete par to vairs nav skaidrs kas tas taads ir? Abstrakts "cilveeks" abstrakcija!

Aivars, SO imo jau ir izrunaats, no abaam puseem visaadi "argumenti" ir izskaneejushi! Un?
Nerunīgais
# Iesūtīts: 2010.01.15 16:31:05
Labi, Hawwa. es piedodu
Indra [95.68.87.115]
# Iesūtīts: 2010.01.15 16:32:00
Aivars Lapšāns
Es to daru sadarbībā ar Svēto Garu
Paldies, ka iestājies par māsām. Bet, Tavi argumenti man reizēm šķiet absurdi. Tavā viedoklī biež saklausu tēzi - kas nav ar mani, tasi ir pret Svēto Garu.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.01.15 16:35:41
Es to daru sadarbībā ar Svēto Garu

Veel dereetu noskaidrot pasha Sveetaa Gara viedokli

A to visi mees maakam uz ielas staastiit, ka man ir lielais braalis no Afganistaanas nupat paarradies, es sadarbiibaa ar shamo visus pie vietas nolikshu, un kas ir pret mani, tam buus dariishana ar manu lielo braali
Aivars
# Iesūtīts: 2010.01.15 16:39:19
Jošs Mulders
Vai Tavuprāt, kopsaucējs jau ir atrasts?
Šādas diskusijas mērķim gan laikam būtu jābūt kaut kādai vienprātībai, ne? Pagaidām iezīmējas dažādas valodas spēles, kas analizējamas, bet līdz sintēzei, manuprāt, vēl ir ceļš ejams.
rainars
# Iesūtīts: 2010.01.15 16:41:07
<< 1 ... 36 . 37 . 38 . 39 . 40 . 41 . 42 . 43 . 44 . 45 . 46 ... 48 . 49 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 131 , pavisam kopa bijuši: 34748