atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Par uzbrukumiem kristiešiem
Rudens rozes balss
Iesūtīts: 2009.12.15 19:36:06
Diskusijās šad tad nākas lasīt dažu ateistu viedokli par kristiešu it kā agresivitāti. Parādās grāmatas un filmas par ļauno Baznīcu.
Taču pasaules ziņās diezgan bieži lasāmi ziņojumi par dažāda veida fiziskiem uzbrukumiem kristiešiem un baznīcām. Piem., šeit http://www.delfi.lv/news/world/accidents/uzbrukuma-baznicai-iraka-nogalinati-cetri-un-ievainoti-40-cilveki.d?id=28715803
Ar pieaugošu intensitāti pasaulē parādās dažāda veida apmelojošas publikācijas un filmas par kristiešiem, taču realitāte rāda ko citu - reālu, PRET kristiešiem vērstu vardarbību.
Lūdzu, pakomentēt šo nesakritību!
. 1 . 2 . >>
AutorsZiņas teksts
Rudens rozes balss
# Iesūtīts: 2009.12.15 19:36:27
Lūdzu jūsu domas!
Rudens rozes balss
# Iesūtīts: 2009.12.15 20:16:23
masiks [212.93.96.2]
Kā būtu, ja mēģinātu atbildēt uz manis uzdoto jautājumu?

Es nejautāju par politiku un militārām sadursmēm, bet par praktisku agresiju pret kristiešiem zemēs, kuras nav iesaistītas nekādos militāros konfliktos, par pieaugošo naidīgumu mēdijos pret kristīgo Baznīcu.
armilo
# Iesūtīts: 2009.12.15 20:37:06
balss,"Ar pieaugošu intensitāti pasaulē parādās dažāda veida apmelojošas publikācijas un filmas par kristiešiem, taču realitāte rāda ko citu - reālu, PRET kristiešiem vērstu vardarbību."

Es to komentētu ar diviem vārdiem: Raksti piepildās.
armilo
# Iesūtīts: 2009.12.15 21:00:17
masik, aizmirsi par globalizāciju
incognito
# Labojis incognito: 2009.12.15 21:10:57
Man liekas, ka jau jautājuma nostādne parāda zināmu predispozīciju. Bet vai tā tiešām ir? Vai tiešām "ar pieaugošu intensitāti pasaulē parādās dažāda veida apmelojošas publikācijas un filmas par kristiešiem"? Pēdējā šāda veida publikācija par kristiešiem, ar ko es saskāros, bija par Īrijas katoļu baznīcu, kas bija slēpusi un sargājusi visai daudzus priesterus pedofīlus, turklāt Vatikāns atteicās izsniegt Īrijas izmeklēšanas iestādēm korespondenci, kas bija veikta šajā sakarā. Publikācija nešaubīgi bija negatīva, bet vai Rudens rozes balss apgalvos, ka apmelojoša?
Un kas attiecas uz vardarbības pret kristiešiem pieaugumu, tad ir visai grūti objektīvi vērtēt, vai vardarbība tiešām pieaug. Man arī ir tāds subjektīvs iespaids (par vardarbību vispār, nevis specifiski pretkristīgo), bet jāņem vērā, ka pasaules informācijas tīkls kļūst aizvien globālāks un negatīvas ziņas vienmēr liek pirms pozitīvajām un ar lielākiem virsrakstiem. Tā ka tās ir pamanāmākas.
Džonijs
# Iesūtīts: 2009.12.15 21:22:56
Man, kā izbijušam JL, mācija-pirms pasaules gala tiks aizliegtas visas reliģijas. Moš viņiem taisnība?
Ateistiem.lv
# Iesūtīts: 2009.12.15 21:31:30
Labprāt dzirdētu, kas ir šie apmelojumi pret kristiešiem, citādi sanāk kā tukša skaņa pa vējam..
Runājot par Irāku, brīnos, ka tur vispār ir kristieši. Tā tač ir muslimu valsts, kāpēc jālien lāča migā?
pich007
# Iesūtīts: 2009.12.15 22:38:49
ir divu veidu kari- ekonomiskie (lai gūtu finansiālu labumu- nafta, derīgie izrakteņi utt) un reliģiskie (lai pierādītu, kura dievs ir labāks).
līdz šim vēl neesmu dzirdējis par reāliem masīviem noziegumiem, kas vērsti uz jebkādu dievu noliegšanu
Rudens rozes balss
# Labojis Rudens rozes balss: 2009.12.16 01:09:05
pich007
līdz šim vēl neesmu dzirdējis par reāliem masīviem noziegumiem, kas vērsti uz jebkādu dievu noliegšanu
Laikam ne pārāk labi pārzini jaunāko laiku vēsturi... Kas notika Staļina režīma laikā un arī vēlāk? Kambodža, Ķīna... baismīgi noziegumi pret savām tautām - viena no visvajātākajām grupām - kristieši, bet arī citu ticību ļaudis.
Albānija (padomju periodā) bija sevi pasludinājusi par pirmo ateistisko valsti pasaulē, kur ticība Dievam jau ir izskausta...

Ateistiem.lv
Kas ar visiem Dena Brauna fantastiskajiem romāniem un filmām?
Pēdējā laikā filmās (atšķirībā no agrākiem gadiem), ja parādās kāds personāžs - garīdznieks, tad tas parasti ir vai nu ļauns vai auksts un cietsirdīgs, vai pamuļķis, smieklīgs, bet tikpat kā nekad - pozitīvs tēls.

Irākā tāpat dzīvo cilvēki, kam domāta Kristus glābjošā vēsts. Bez tam, nelielas kristiešu kopienas tur ir bijušas jau vēsturiski.
incognito
# Labojis incognito: 2009.12.16 08:02:44
Hī ho. Jocīga sakritība - viena ziņu portālā pamanīju vēl vienu negatīvu ziņu par vardarbību.
Ateistiem.lv
# Iesūtīts: 2009.12.16 09:50:12
Rudens rozes balss Kas ar visiem Dena Brauna fantastiskajiem romāniem un filmām?

Nu ja, tad jau visas filmas par Jēzu ir pamatīgi uzbrukumi jūdiem un ateistiem. Tāpat arī visas krecionistu filmas, piemēram tie paši mēsli no Discovery Institute. Neviens ateists nebļauj, ka kāds viņiem uzbrūk..

Irākā tāpat dzīvo cilvēki, kam domāta Kristus glābjošā vēsts.

Aha, jāglābj visi muslimi, pat tad, ja viņi to nevēlas

Bez tam, nelielas kristiešu kopienas tur ir bijušas jau vēsturiski.

Vai tiešām? Par kuru vēstures periodu iet runa? Seno laikos tur bija persieši ar mitraismu, vēlāk žīdi, un tikai tad kristieši, tad atkal muslimi, un tad kristieši. Kurš ir tas vēstures periods, kas kārtējo reizi no kristiešu puses tiks monopolizēts??

EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.12.16 10:10:01
Ctulhu
Kaa praktiski risinaat situaciju?
ierobezjot islama praktizeesjanu Rietumu valstiis, ja vinji veelas ierobezjot citu religiju praktizeesajnu savaas valstiis?

Nē, pie mums ir demokrātija, brīvības u.c. Pamata prasība ir, lai cilvēki viens otram netraucē. Ja muslims man neuzbāžas, ka man būtu jāievēro viņa kodekss, tad viss kārtībā. Lai piekopj savu reliģiju, kamēr tā nav pretrunā ar mūsu likumiem.
No otras puses, tas varbūt rāda demokrātijas sistēmas caurumus...
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2009.12.16 10:30:03
Balss, ja vinji Mani vajaajushi, vinji arii juus vajaas!

Nebriinies, Raksti piepildaas un ir maz ceriibas, ka pret Vinja maacekljiem vinji iztureesies kaut kaa labaak nekaa pret Vinju pashu... muus veel krustos celja malaas nesit un izpriecu areenaas nenodod, taatad veel ir kur augt!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.12.16 10:34:34
Jošs Mulders
Jā, seviški jau nu Latvijā, un visā Eiropā, Amerikā jūs ta vien vajā...
Raksti piepildās?

muus veel krustos celja malaas nesit un izpriecu areenaas nenodod, taatad veel ir kur augt!
Tev gribētos, jo citādi Raksti nepiepildīsies?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.12.16 11:00:38
Tev gribētos, jo citādi Raksti nepiepildīsies?

Nemaz negribeetos!

Es tomeer sheit ar Ctulhu vienispraatis... ja mees demokraatijaa izdalaam piiraadzinjus citiem, tad kaapeec mees savu labticiibu ljaujam izmantot pret mums pashiem? Citaadi kaut kaa stulbi sanaak... pie mums visu laiku naak piipeetaaji, kuriem teetis vinju pashu maajaa piipeet neljauj, tad nu shie naak pie mums piipeet, jo mees it kaa taadu aizliegumu neesam postuleejushi... Bet kad ir par daudz... tad ko?
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.12.16 11:05:34
Jošs Mulders
pie mums visu laiku naak piipeetaaji, kuriem teetis vinju pashu maajaa piipeet neljauj, tad nu shie naak pie mums piipeet, jo mees it kaa taadu aizliegumu neesam postuleejushi...
Tātad - vajag postulēt tādu aizliegumu.
Pamatā ir viens likums - dari ko gribi, bet tikai netraucē citiem ar savu darīšanu.
Pīpēšana ir kaitīga kā tāda, un to mēs sabiedriskās vietās nepieļaujam.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.12.16 16:50:53
Pamatā ir viens likums - dari ko gribi, bet tikai netraucē citiem ar savu darīšanu.

Vienmeer buus kaads kuru kaut kas traucee, kaut vai tas, ka es existeeju! Neiet krastaa shitaads pasaakums!
Adonika
# Iesūtīts: 2009.12.16 20:17:15
Ctulhu
klasisks piemērs - Ķīna. Kristiešus tur ļoti vajā - liek cietumā, nogalina utt. Tāpēc tiek veidotas pagrīdes draudzes - dievkalpojumi notiek vientuļās vietās un katru reizi citā. Bībeles valstī tiek ievestas kā kontrabanda - parasti to dara ASV pilsoņi jo viņi pieķerti it kā vieglāk tiek cauri.
Adonika
# Iesūtīts: 2009.12.16 21:26:32
vajā visus , kas nekomformējas (vismaz ārēji) valdošajai ideoloģijai
tas jau ir visur. Cits jautājums, ka tai pašā Ķīnā jau kristietība nav aizliegta officiāli. Bet nu pats fakts ir nenoliedzami - vai tas ir musulmaņu valstī vai citā, daudz kur kristiešiem ir izvēle vai nu atteikties no ticības vai mirt.
Adonika
# Iesūtīts: 2009.12.16 21:48:07
Gnidrologs
un ko tas maina? vajā jau tāpēc, ka kristieši. par to jau arī tēma. Padomju LV ar vajāja un terorizēja. Ideoloģija diezgan nosacīta - kristieši nav tā kategorija, kas aktīvi afišē savu pārliecību. Tas apmēram kā Hitleram ebreji nepatika - kā šķira vk. un pareiza bija tikai viena rase.

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 125 , pavisam kopa bijuši: 11145