atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Cilvēks dzīvo no tā kas viņš ir, nevis no tā, ko viņš zin.
Svētais
Iesūtīts: 2009.12.14 15:56:10
Kristietis dzīvo no tā, kam viņš tic, bet nevis no tā, ko viņš redz.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
AutorsZiņas teksts
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.12.15 17:04:06
Piem, pēc tūrisma statistikas gatavojam vietas viesnīcās, pēc saslimšanas statistikas - zāles un vakcīnas, kaut arī slimība vēl nav sākusies, utt, utml. Nezinām mēs, kuri konkrēti saslims, bet zinām, ka tādi būs!

Un viens pazinjojums, ka Dubaja ir pakaljaa visu tavu tuurisma statistiku izlidna pa 3aa staava logu... Viena kaartiiga kjiploku kampanja pa TV renderee iepirktaas zaales par izmestu naudu!

Statistika pastaasta kaa BIJA... Taa nepastaasta kaa BUUS!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.12.15 17:08:23
Jošs Mulders
tas ka tu izveic aptauju un savaac datus, ka katrs 3ais ir kjiinietis, nekaadiigi neuzliek par pienaakumu katram 3ajam pretiimnaceejam buut kjiinietim!
taču, ja tu savāc statistiku, ka katra 10 spuldzīte izdeg, un zini, ka spuldzīšu ražošanā nekas nemainās, tad tu zini, ka tiešām izdegs katra 10 arī turpmāk. Pie kam tev nav svarīgi, kura tieši! Tu nevari noteikt, kura tieši , bet vari pateikt, ka tādas būs !
Ar to pilnīgi pietiek!

tu vareesi nostaaties uz ausiim un nespeesi tu pateikt naakamajaa pilseetaa par konkreeto cilveeku vai vinjsh buus vai nebuus kristietis! Kā jau teicu, man to arī nevajag! Man pietiek, ja es zinu, ka vispār tādi cilvēki būs!

Tb tu nevari pielietot statistiku par Itaalijas pilseetaam taadaas Aafrikas Pilseetaas, kuras iet bojaa Vulkaana Izvirtumos...
Pamēģini vēlreiz manu piemēru izlasīt - tā pati pilsēta, statistika laikā, jauno kristiešu skaita sadalījums ir zināms. Nulle tas nekad nav bijis. Apstākļi nemainās. Un tad - bumba! Mirst cilvēki, un starp tiem arī tādi, kas būtu kļuvuši par kristiešiem. Kuri tieši - kāda tam nozīme?

Tas ka tu saskaiti, ka es pagaasgad katru 3o dienu eedu kotletes nu nekaadiigi nav man saistoshs shim gadam
Bet ir saistoši, ja esmu saskaitījis apēstās kotletes pa visu pilsētu un man pieder kotlešu fabrika! Es varu visai droši paredzēt (ar statistski zināmu kļūdu), cik kotletes man būs jāgatavo šomēnes! Un man neinteresē, vai konkrētais Mulders būs tas, kurš ēdīs, es zinu, ka kāds apēdīs!

nereekjinoties, ka varbuutiiba nedefeinee bet reflektee realitaati!
Izskatās, ka tu neko daudz nesaproti no satistikas un tās pielietošanas. Paskaties vēlreiz manus piemērus par lampiņām un kotletēm!
Vai, drīzāk, tev kāds filtrs ieslēdzies, ka v upor skaties virsū un neredzi, ko es rakstu!
Aiko_Saule
# Iesūtīts: 2009.12.15 17:11:36
Jošs Mulders

taapeec tu nevari izmantojot statistiku par ieprieksheejiem zirgu skreejieniem uzvareet un pelniit naudu vai speeleet birzhaa vai sportloto uzvinneet

Es no savas pieredzes:

Agrāk Klondaikā bija tā saucamā rulete - kur griežas rulete un jāliek likmes. Zini - es varēju prognozēt un vienmēr uzvarēju - protams tā peļņa man bija viena sulas glāze - pēc 2h spēlēšanas - bet tomēr. Tagad šī rulete ir izņemta laukā - tad es sapratu, ka tie spēlu autimāti ir tā noregulēti - lai būtu 200% peļņa - jo tajā ruletē nekādi nevar apšmaukt gravitācijas likumu - bet automātos var. No kā esmu secinājis - ja net kauliņus - uzmetās proporcionāli vienādi - visiem pietiek - tāpēc Latvijas bu`dzetu vajadzētu ar metamo kauliņu palīdzību sadalīt - kam ir tie strādā. Bet paredzēt var - jo viss sadalās proporcionāli - ja zināmi ieejas dati - bet nākotnes prognozēšanai neder - jo ieejas dati nav zināmi - visus faktorus jāņem vērā ! Visus vaktorus nezina ! Piemēram mez zinām kadi ir bijuši kari uz planēta Zeme - jautājums - kur būs nākošais bruņotai starpvalstu konflikts ? Neva - jo ieejas dati nav zināmi - ja būtu zināmi - tad būtu kā ar ruleti ! Varētu dzert sulu un 2000 gadu problēma - kuru cilvēce nevar atrisināt - būtu atrisināta !
EzītisMiglā
# Labojis EzītisMiglā: 2009.12.15 17:11:50
Jošs Mulders
Ui... kaapeec tu sevi ierobezho!
1.Ja bumba nebuutu uzspraagusi, tad tai pilseetaa izceltos meeris
2. Ja bumbna nebuutu uzspraagusi, tad tur piedzimtu Einstheins
3. - // - tad debesis kljuutu lillaa
4. ....

Cik lielas ir šo notikumu varbūtības?

Statistika pastaasta kaa BIJA... Taa
nepastaasta kaa BUUS!

Statistika dod iespēju novērtēt, kā BŪS. Un šo novērtējumu izmanto, praktiski izmanto dažās dzīves jomās, mūsu reālajā fiziskajā pasaulē. Te tev ir gan spuldzīšu ražošana, gan vakcīnas, gan loterijas, dažādu preču ražošanas plāni, utt, utt, utt.
Tu man gribi iestāstīt, ka nākotne ir totāls haoss un nekādi nav prognozējama?

Pasaulei un Pilseetaam NAV saistoshi statistikas dati!
un kā vēl IR!!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.12.15 17:13:53
Aiko_Saule
Katrs ir savā realitātē - savā pauguriņā uzrāpies - vis kautko saņēmuši - tagad bagātīgi dalās viens ar otru LELB
Es te vairāk ar loģiku un matemātiku nekā ar atklāsmēm šoreiz...
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2009.12.15 17:15:28
Ctulhu nepareizi

1. Dievs neizteelojas un nefantazee, bet rada uzreiz iisteniibu
2. Dievs neplaano, bet uzreiz realizee
3. Dievs neizveelas, jeb pareizaak sakot uzreiz izveelas vislabaako un optimaalako
4. Un to visu vinjsh dara pilniigaa saskanjaa ar savu Dievishkjo Dabu!

Taatad vinjsh ir ne tikai BG, bet Absoluuti BG! Kaameer tu biezhi vari

1. Tikai fantazeet, bez iespeejas realizeet
2. Tikai plaanopt bez iespeejas plaanu realizeet
3. Izveleeeties, nekad nezinot vai izveelies labo!
4. Ne vienmeer saskanjaa ar savu dabu, bet dazhkaart uzspiesti no malas
Aiko_Saule
# Labojis Aiko_Saule: 2009.12.15 17:17:19
Ctulhu realiteete kopumaa nevar buut apzinja, buutne, persona.

Protams ka nevar - jo apziņa ir apziņa un būtne ir būtne - un realitāte ir realitāte un īstenība ir īstenība - kopā vis ir KAS IR !
Un šis KAS IR atklājās Mozum Sinaja kalnā !

Un KAS IR ir KAS IR un mēs to iepazīstam ! Vēlāk ortodoksālie jūdi šo KAS IR sāka saukt par Dievu - tā sagrozot Īstenību ! Nesaucot lietas īstajos vārdos ! Līdz ar to visi kas tic Dievam - tie nezina īsto vārdu - un kamēr nezina - tikmēr ir maldīšanās Īstenībā starp visu KAS IR
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.12.15 17:19:21
Jošs Mulders
visai vaaji var paredzeet, jo viens vieniigs pazinjojums pa TV sho statistiku ielidina miskastee... tieshi taapeec tu nevari izmantojot statistiku par ieprieksheejiem zirgu skreejieniem uzvareet un pelniit naudu vai speeleet birzhaa vai sportloto uzvinneet!
Tu laikam esi izliecies? Sportloto ir duriki, kas mēģina kauliņmešanā sistēmu atrast.
Tas nenozīmē, ka itin visur tā ir. Spuldzīšu fabrikā tā nav, tur ražo par 10% spuldzīšu vairāk nekā vajadzīgs, jo 10% izdeg, un tas balstās uz statistikas.

Vispār, jautājums bija par potenciāliem kristiešiem, un te ir nevis sportloto (kur ir muļķīga prasība atrast konkrētos ciparus), bet drīzāk par spuldzītēm (prasība novērtēt, cik apmēram būs tādu). Turklāt, mums pilnīgi pietiek arī ar tikai 1 (vienu!!) potneciālo kristieti, kurā aizgāja uz elli!
Aiko_Saule
# Iesūtīts: 2009.12.15 17:20:41
EzītisMiglā Kāda ir varbūtība - ka visi tiks pestīti
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.12.15 17:21:11
Jošs Mulders
Dievs neizteelojas un nefantazee, bet rada uzreiz iisteniibu
Tad kas notiek, ja paradīzē pie Dieva pienāk Mulders pēc padoma, vai šādas Būtnes kā Muldera skicē, būtu vērts radīt, vai tās mūžīgi nemocītos?
Vai arī paradīzē visi ir sarunājuši Dievam tamlīdzīgus jautājumus neuzdot?
Aiko_Saule
# Iesūtīts: 2009.12.15 17:26:46
masiks [212.93.96.2]
Grēku plūdi

Nekādu fizisku plūdu nebija !

Grēki ir ūdens un plūdi ir joprojām !
Izglābsies - kas patversies Mozus šķirstā ! Baušļos ! No KAS IR !
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.12.15 17:36:50
Ctulhu
Pēc Muldera, Dievs zin tikai to, kas jau noticis, jo ieskatās nākotnē un redz visus notikumus. Tāpēc Dievs, kad jau radījis, neko vairs nevar izlabot.

Potenciālas lietas Dievs novērtēt nespēj, tipa plānus un skices, tāpēc paradīzē pie viņa neviens pēc padoma nenāk, ka vēl nesanāk nesmukums ...
EzītisMiglā
# Labojis EzītisMiglā: 2009.12.15 17:46:49
Ctulhu
taatad izdomaat - radiit X vai neradiit - dievs arii nevar?
Pēc Muldera, nevar.
Bet tā, ir vēl atbilde, ka Dievs jau visu iespējamo ir radījis. Protams, ņemot vērā Dieva dabu, nekas no radītā mūžīgi nemocās, Dievs brāķi neražo.
Aiko_Saule
# Labojis Aiko_Saule: 2009.12.15 18:04:56
Nu vai tad sev blakus nevienu zvēru nepazīsti ? Kuri ir izglābušies - kuri vēl nē ?
Aiko_Saule
# Iesūtīts: 2009.12.15 22:23:18
Gnidrologs Interesanti kā šis viss sasaistās ar maizes cepšanu - piena ražošanu - burkānu ravēšanu - kartupeļu stādīšanu. Tas, kurš stāda kartupeļus - vai viņa ir būtiski zināt, vai eksistēs bezgalība vai nē - viņa ir galvenais paēst, padzert būt siltumā - lai eksistētu - tāpat kā eksistē KAS IR
Aiko_Saule
# Iesūtīts: 2009.12.15 23:49:04
Gnidrologs Ja viss ir viens - tad viss ir savstarpēji saistīts - neviens jau nav teicis - tā ir
Aiko_Saule
# Iesūtīts: 2009.12.16 00:33:13
Gnidrologs Labs
Bet ja nopietni - tad kā būs tālāk visiem dzīvot ? Tautvaldība vai Prezidents ? Egregors tauta veidos mūžīgos referendumus - der ?
Bet sviestojas un kakojas - jo ir krīze - sāk domāt - a tur tikai sviests - a kā dzīvot tālāk - nav skaidrības - tātad jāšak domāt, ko domājam - sviestu, diemžēl bez kura nevar iztikt - lai visi kļūtu svētlaimīgi - un nedzīvotu Brīvības ielas komūnā - bet normālās ģimenēs !
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.12.16 09:48:33
Ctulhu
Un peec tam lomas ``Hitlers`` teelotaajam aplausi? Un cita starpaa aplaudee arii tie, kas teeloja lomu ``Osvencimas ieslodziitais``?

Nē, `Hitlers` tēlotājam applausu nebūs, drīzāk skumja līdzjūtība par palikšanu uz otru gadu, par totālu mācību vielas nesaprašanu, par gaidāmām smagām pārrunām, grūtām turpmākām mācībām, utt, utt.
Tas tā vispārīgā gadījumā, jo kurš var ielīst tik dziļi tajās būtnē, lai zinātu, ko viņa juta un kādi bija motīvi. Vēsturi raksta uzvarētāji.

Un vispaar dazreiz tas bij viens un tas pats aktieris, vinjs arii skatiitaajs?
Aha, viņš arī režisors, un dekorācijas! Bet tas bišku no citas operas, no "viss ir Viens".
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.12.17 11:40:49
Ctulhu
Pašierobžošanās jau notika daudz augstākā līmenī. Sākot jau ar to, ka rodas "jauna dvēsele", pavisam jauna un maza kā bērns. Tā arī ir pirmā pašierobežošanās. Tālāk jau tas "bērns" attīstās, mācās. Dažam iet labāk, dažam sliktāk.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.12.17 11:59:19
Ctulhu
sanaak, ka dziljaakajaa buutiibaa ir vienalga, kaadas darbiibas tas dotais submodulis ``dveesele`` veic.
Nav vienalga, jo jāņem vērā, ka tas submodulis pārdzīvo, jūt, tai skaitā ciešanas.

viss ir viens-speele - bezgaliiga iesana uz rinkji
Tā drīzāk nevis iešana uz riņķi, bet tāda kā bandinieka iešana pa bezgalīgu šaha laukumu. Lauciņii ir citi, bet principiāli nekā jauna nav.
Taču, ja nav šīs iešanas uz riņķi, tad rodas jautājums par "pirmo notikumu", un "griežot atpakaļ" notikumus, mēs nonākam pie arvien primitīvākām sistēmām, kamēr būtu jānonāk pie - nekā? Vēl, ja jau ir pagājis bezgalīgi daudz laika, tad būtu jābūt attīstītam kādam Hipersaprātam, laika ta bija pietiekami.
Tā ka "viss viens kas spēlējas pats ar sevi" nav sliktākais varints.
Protams, tam visam pa virsu vēl uzliekam mūsu spēju aptvert sarežģītāko, mūsu iziņas robežas.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 169 , pavisam kopa bijuši: 33493