atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Cilvēks dzīvo no tā kas viņš ir, nevis no tā, ko viņš zin.
Svētais
Iesūtīts: 2009.12.14 15:56:10
Kristietis dzīvo no tā, kam viņš tic, bet nevis no tā, ko viņš redz.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
AutorsZiņas teksts
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.12.15 16:01:16
hmm... tas tu saki, ka Dievs nevar izmainīt likteni, ko pats ir nolēmis?

Man ir aizdomas, ka saprotu ko tu jaautaa, bet paarfraazee, lai es nepaarpastu tavu jautaajumu! Kaa Likteni?
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.12.15 16:01:56
Jošs Mulders
Dievs pateishaam neko nezin par alternatiivaam realitaateem
... arī par statistiku un varbūtību teoriju Dievs neko nezin?

izdomaatu pasaulju izdomaati notikumi nav saistoshi un neattiecas uz sho realitaati
Nu, ja tev nepatīk katastrofas, tad:

Reāli, šajā pasaulē ir pilsētas.
Pilsētās notiek nelaimes gadījumi.
Pilsētās dzīvo cilvēki, un daļa no tiem ar laiku kļūst par kristiešiem.
Kāds ir pamats domāt, ka VISI nelaimes gadījumā bojā gājušie nekad NEkļūtu par kristiešiem?

Te skaidri, nepārprotami redzam, ka dažiem cilvēkiem vienkārši nepietika laika.
Vai nu arī pieņem, ka pēc nāves turpinās cilvēka paškrāsošanās, nevis araujās tai vietā, kur viņš iekrāsojās nāves brīdī.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.12.15 16:02:23
Tb - ja ir (Dieva) lemts keksam mirt kā nekristietim - viņam nav nekādu iespēju mirt kā kristietim, pat ja viņam mājās stāv vesela tonna ar Sv Rakstiem...

Nope... Dievs neko taadu nelemj!
Neputro "zinaat" un "lemt", ja es redzu ka tu skrien pa celju kura galaa ir bedre, es ZINU ka tu iekritiisi bedree, bet es to nelemju! TO lem tu pats!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.12.15 16:04:07
Ctulhu
Nu tad jau dievs nevar zinaat, vai cilveeks buutu vai nebuutu kljuvis par kristieti, ja nebuutu nosists.

Patm ja Dievs nezin par konkrētu cilvēku, viņš zin, ka pēc statistikas un varbūtības teorijas tādi cilvēki ir!
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.12.15 16:04:55
... arī par statistiku un varbūtību teoriju Dievs neko nezin?
Zin gan!

Reāli, šajā pasaulē ir pilsētas.
Pilsētās notiek nelaimes gadījumi.
Pilsētās dzīvo cilvēki, un daļa no tiem ar laiku kļūst par kristiešiem.
Kāds ir pamats domāt, ka VISI nelaimes gadījumā bojā gājušie nekad NEkļūtu par kristiešiem?


Pamats ir taads, ka shie ir beigti... beigti nekristieshi par dziiviem kristieshiem nekljuust, jeb vismaz nav taadu reportu! Tb es uz to nepaljautos!

Te skaidri, nepārprotami redzam, ka dažiem cilvēkiem vienkārši nepietika laika.
Nee Tu atkal putro potenciaalu ar aktualitaati! Beidz projiceet savas iedomas uz iisteniibu! Iisteniibaa ir - beigts cilveeks. Tavaa praataa ir iedomaata alternatiiva realtiaate iistajai realitaatei, kuraa shis cilveeks nav pakljuvis zem kjiegjelja... Tava iedomaataa realitate nekaadiigi nevar buut par pamatu jebkaadiem spriedumiem par sho nosisto!
EzītisMiglā
# Labojis EzītisMiglā: 2009.12.15 16:09:35
Jošs Mulders
beigti nekristieshi par dziiviem kristieshiem nekljuust
Bet, ja viņi būtu palikuši dzīvi, tad daži no viņiem kļūtu gan. Noteikti būtu!
Nu, stulbi sanāk, dažiem vienkārši nepietika laika, tipa nepaveicās...

Tava iedomaataa realitate nekaadiigi nevar buut par pamatu jebkaadiem spriedumiem par sho nosisto!
Kāpēc nevar? Man ir nevis iedomāta realitāte, bet balstīta uz statistikas un veselā saprāta!
Es runāju par reāliem cilvēkiem! Tas nekas, ka es nezinu, kuri konkrēti tie bija, pietiek, ka es zinu, ka tādi IR !
Vai nu arī tev jāpieņem, ka Dievs kaut kādi sargā tos potenciālos?
Vai nu arī jāpieņem, ka viss nejauši sabīdās tā, ka potenciālie neiet bojā?
Vai nu arī Dievs dod pārāk maz laika un iespēju, un tāpēc daži potenciālie iet uz elli, kaut arī - dotu šiem laiku, viņi tiktu paradīzē? Tikvien kā laika problēma!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.12.15 16:10:16
masiks [212.93.96.2]
kā tad ar to matiņu, kas nenokrīt bez viņa ziņas no galvas?
Laikam domāts, ka Dievs vienkārši visu ZIN!
Aiko_Saule
# Labojis Aiko_Saule: 2009.12.15 16:10:28
Jošs Mulders

Vinjam ruup iistais Mulders iistajajaa pasaulee! Nevis nobrauks mulders Eziisha iedomaatajaa pasaulee!

KAS IR rūp īstais Aiko_Saule īstajā realitātē Supratendra - nevis Karalis Aiko_Saule kosmonauta iedomātajā realitātē !

Dievs pateishaam neko nezin par alternatiivaam realitaateem, taas vinjam nav saistoshas
Šeit es no savas realitātes kontemplēju, ka Jošs Mulders labi pazīst Dievu un zina kas Dievam rūp. Te rodas jautājums - kad Tev Dievs atklāja - to, kas Viņam rūp ? Jeb Tu runā - ko Dievs Tev saka ? Jeb Tu saki ko Dievs Tev liek gribēt teikt ? Tagadnē ?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.12.15 16:15:35
ēmmm... a kā tad ar to matiņu, kas nenokrīt bez viņa ziņas no galvas?
Bet es vairāk par to, ka jamais personāžs ir pārlaicīgs - tb visu zin vienlaicīgi un tā....


Nuja... tieshi taa, es staavot kalna galaa trascendeeju to celju pa kuru tu baigaa aatrumaa brauc, un zinot tevi, celju un visu apkaarteejo (veeja virzienu, mashiinas staavokli) varu redzeet, ka tu iekritiisi graavi (nenoveelu, tik taa ilustratiiva bilde)... Es paarlaiciigi zinu ka buus notikums "iekrishana bedree" laigan tu to nezini, neredzi un tev pat nav pamats taa uzskatiit, jo tu nestaavi uz kalna un nenoveero sevi... Es tev pa radio gan varu bljaut cik gribu, bet ja tu paljausies tikai pats uz sevi, tu vari neieraudziit krauju lidiz nav par veelu... Taatad... manas zinaashanas ir nevis taapeec, ka es to noleemu, bet taapeec, ka es savelku vienaa kopeejaa bildee visu aktuaalo un zinaamo un veel tam klaat tavu briivu izveeli dragaat ar autinju kopaa ar to zobaino shljuriigo "Aatrums" puisi bagaazhniekaa

tjipa, runāt par potenciālu iespēju A, ja Dievs paredzējis potenciālu iespēju B (kurai nav citas iespējas kā obligāti realizēties) ir bezjēdzīgi.
Pareizi... taapeec Dievs neko nelemj potenciaali, vinja leemumi ir aktualtiaate + vinja zinaashanas izriet no aktualitaates. Savukaart tavi leemumi ir tavi nevis Dieva leemumi, vienkaarshi Dievs tavu leemumu sekas redz taalaak par teviim, pietam kontextaa ar visas pasaules citu cilveeku leemumiem... Tavs leemums iziet no maajas, cita frukta leemums dzeerusham seesties pie stuures, un Dievs var redzeet un zinaat kur juus abi sastapsieties un kaads buus iznaakums... bet DIeva zinaashanas izriet no juusu leemumiem, nevis no Vinja nolemptiibas! Prosto Dievs redz taalaak nekaa tu, taapeec jau kristus teica par Peeteri ka shis noliegs Kristu pirms gailis 3x dziedaas... pac Peeteris neredzeeja to, ko speeja saskatiit Kristus... izejot no Peetera kaut kaadaam predispoziicijaam!

Taapat kaa tu kaa Teetis visai labi vari paredzeet rezgalju beernu dazhaadu neraatniibu sekas, bet tieshi taapat kaa tu tagad, arii vinji mieriigi tevi neklausiis, jo pashi no savas poziicijas un pieredzes neredzes to ko redzi tu! Bet tu tach neesi tas, kas lemj vinju neraatniibu iznaakumu!

Nepareizi Ezītim uzbrauci. No colvēka viedokļa var runāt par jebkādu aktualitāti pilsētai, taču no Dieva viedokļa - tikai par vienu, to, kura 100% tiks realizēta.

Tieshi taa... taapeec, ka abas nekad nerealizeesies, tad nekaadas pretrunas nav! Eziitis Dievam paarmet ka nav realizeejusies taa, kura nav realizeejusies un ka Dievs neriikojas izejot no potenciaalaa, bet gan sasaknjaa ar aktuaalo!

Tas jau ir tas shaize, kas laikam daudziem nepatiik Kristieshu Dievaa... Dievu uztrauc iisteniiba, nevis iedomas un sapnji!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.12.15 16:18:39
Jošs Mulders
Dievu uztrauc iisteniiba, nevis iedomas un sapnji!
Kas ir iedomas un sapņi? Statistika, ka tikuntik cilvēku kļūst par kristiešiem? Un ka šos datus, pēc visiem statistikas un varbūtības teorijas likumiem, drīkst un var attiecināt uz pārējo populāciju?
Un ka no otras puses, ir dati par bojā gājušiem?
Tev kaukas ar matemātiku pēkšņi slikti palika? Nevar 2 + 2 saskaitīt?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.12.15 16:24:49
Bet, ja viņi būtu palikuši dzīvi, tad daži no viņiem kļūtu gan. Noteikti būu!

Bet pasaule kuraa shie paliek dziivi ir IZDOMAATA! Saproti!
Tb tas ko tu tagad saki ir!

Paraleelaa pasaule, kuraa pilseetaa x nenotiek katastrofa, dazhi no izdziivojushajiem iespeejams buutu kljuvushi par kristieshiem! TAAPEEC Shajaa pasaulee Dievs ir ljauns!

Vai tu neredzi savu logjisko kljuudu! Tobish, lai pieraadiitu, ka Dievs ir ljauns tu izdomaa virtuaalu pasauli kas tev shkjiet labaaka par sho pasauli, un uz taa pamata apgalvo, ka Dievs ir ljauns! Atshkjiriiba starp shiim pasauleem ir taada, ka viena ir virtauala, neexisteejosha, iedomaata, bet otra ir iista un existeejosha... un Dievs riikojas reaalaaja nevis virtuaalajaa pasaulee!

Taapeec tavam apgalvojumam vienkaarshi nav nekaadas jeegas... lai tu spriestu par shiis pasaules aktualitaateem!

Es pat ticu, ka Multiversaa existee pasaule kuraa man nav krediita, tikai es baidos, ka tapeec mana banka manus krediitprocentus nesamazinaas! Bet... ja buutu a,b,c,d tad noteikti tie procenti buutu mazaaki vai vispaar nekaadi... tikai ar shaadu iedomu es nevaru izmainiit realitaati

Es runāju par reāliem cilvēkiem! Tas nekas, ka es nezinu, kuri konkrēti tie bija, pietiek, ka es zinu, ka tādi IR !

Redzi un te ir tava lielaakaa kljuuda tu sho IR iistenibaa putro ar IR tavaas iedomaas

Uzraadi man KAUT VIENU IISTU cilveeku, kursh buutu kljuvis par kristieti, ja vinju nenosistu kjiegjelis!
Saproti, tu savu IR pamato spekulaacijaa, tu iekriiti klasiskajaa Ateisma kljuudaa... kad potenciaals ar aktualitaati tiek putrot, ka "var notikt" tiek putrots ar "noteikti notiks" Tas nav viens un tas pats! Un TO gan Varbuutiibu Teorija pasaka! Tas ka VAR uzmest 20 kaulinjus par 6iekiem negarantee ka tas reiz notiks... tas var notikt TIKAI tad, ja tu tieshaam uzmet 20 6iekus!

Aciimredzot tava hinduistiskaa domaashana neljauj tev noshkjirt tavas veelmes kaa tev gribeetos lai ir no taa kaa IR iisteniibaa! Tu nekaadi nevari saprast kaapeec Visums nav taads kaa tev gribeetos but, lai arii tu neredzi shkjeershljus tam taadam buut
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.12.15 16:29:11
Kas ir iedomas un sapņi?
Viss kas nav iisteniiba!

Statistika, ka tikuntik cilvēku kļūst par kristiešiem?
Taadas statistikas nav! Jeb teixim taa... ir visai drosha statistika, ka tieshi 0 cilveeki kljuus par kristieshiem, ja uz pilseetas ar 100 kristieshiem uzkritiis meteoriits un visus nogalinaas!

Un ka šos datus, pēc visiem statistikas un varbūtības teorijas likumiem, drīkst un var attiecināt uz pārējo populāciju?
Attiecinaat driixti, tikai tie nekaadiigi nav saistoshi shai populaacijai! Jeb citiem vaardiem, statistika nevis definee, bet reflektee! Tobish statistika ir POST factum nevis PRE factum lielums!

Luuk tu vari savaakt statistiku cik cilveeki kljuust par kristieshiem pilseetaas kuraas nekriit akmenji, cik par kristieshiem top pilseetaas kuraas notiek Vezuva izvirdumi... Tu nevari noteikt ar statistikas paliidziibu cik cilveeki BUUS kristieshi pirms tas nav noticis

Veel vairaak, statistiku nekaadiigi nevar pielietot indiviidiem. Statistika, ak katrs 3ais uz Zemes ir kjiinietis nekaadiigi nav attiecinaama uz indiviidiem shajaa forumaa Tu ne tikai putro potenciaalu ar aktuaalu, bet arii ontologjiskos liimenjus!

Varbuuteejs nav Aktuaals! "Var notikt" nav ekvivalents "Notiks"
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.12.15 16:30:32
Tev kaukas ar matemātiku pēkšņi slikti palika? Nevar 2 + 2 saskaitīt?

Varu sanaak 4

Tikai kas ir tie 2 un kas ir 4, un kursh no mums ir 2 un kursh 4i!

Es varu arii izreekjinaat cik kjiinieshu statistiski ir uz 100 iedziivotaajiem... Saderam, ka ja mees te saskaitiisimies nevienu kjiinieti neatradiisim Un zini kaapeec... taapee, ka pat mateni tu sapturo, jo matene worko ar abstrakcijaam nevis aktualitaateem...
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.12.15 16:31:27
masiks, piemeers ar autinju nepareizs, jo sagrauj tavu priekshstatu par nolemtiibu?

Kas nepareizs piemeeraa ar autinju? Kaa taa nav zinaashanas par notikumu kura ceelonis nav sho zinaashanu iipashnieks?
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.12.15 16:43:02
Jošs Mulders
Viss kas nav iisteniiba!
Tātad, visi praksē pielietojamie statistikas novērtējumi? Tikpat labi viņi varēja uz dullo kaukādus ciparus salikt, nav tak starpības, rēķināt vai uz dullo, viss tāpat sapņi un fantāzijas?

Tu nevari noteikt ar statistikas paliidziibu cik cilveeki BUUS kristieshi pirms tas nav noticis
Varu!
Katru gadu pilsētā A piedzimst B cilvēku. Par kristiešiem no piedzimušajiem B cilvēkiem kļūst C cilvēku.
Varam sastādīt tabulu, katrai pilsētai pa gadiem. Tas ir izdarāms reāli šajā reālajā pasaule, nevis iedomātajā. Cipars C apmēram būs vienāds.

Tālāk, ņemam katastrofu šai pilsētā, t.i. pēkšņu nāvi, terorists uzrauj jadrjonu bumbu un visi pagalam!
Tagad tev ir 2 hipotēzes par nākotni:
1) ja bumba nebūtu sprāgusi, tad par kristiešiem būtu kļuvuši apmēram C cilvēku: dzimstība ir apmēram A, apstākļi nemainās
2) ja bumba nebūtu sprāgusi, tad par kristiešiem būtu kļuvuši 0 cilvēku (nez kāpēc?)
Tev patīk 2 hipotēze, kaut arī tai nav nekāda pamata. Kāpēc?

Teiksi, ka bumba ir manas fantāzijas nu tāpēc neskaitās? Bumba ir uzskatāmāk. Reālajā dzīvē mums pietiek ar nelaimes gadījumiem pa visu pilsētu. Liela pilsēta, piem, kāda amurikāņu, ar miljoniem iedzīvotāju. Hipotēzes paliek līdzīgas 1 un 2, pats princips neko nemainās.

Un zini kaapeec... taapee, ka pat mateni tu sapturo, jo matene worko ar abstrakcijaam nevis aktualitaateem...
Tāpēc es ņemu statistiku, jo tā worko ar aktualitātēm.
Piem, pēc tūrisma statistikas gatavojam vietas viesnīcās, pēc saslimšanas statistikas - zāles un vakcīnas, kaut arī slimība vēl nav sākusies, utt, utml. Nezinām mēs, kuri konkrēti saslims, bet zinām, ka tādi būs!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.12.15 16:46:31
masiks [212.93.96.2]
Mulderam Dievs zin tikai tāpēc, ka ieskatās nākotnē. Muldera Dievs nevar atbildēt uz jautājumu "kas būtu ja...".
Ja paradzē kāds pieietu pie Muldera Dieva ar jautājumu "Dievs, es te gribu tādus dzīvnieciņus uztaisīt pēc šīs te skices, paskaties, kas sanāks, man liekas, ka viņi mūžīgi mocīsies. Vai tiešām?"
Viss! Kā Muldera Dievs paskatās, tā uzreiz neizbēgami realitātē uzrodās dzīvnieciņi, kas mūžīgi mocās!
Aiko_Saule
# Iesūtīts: 2009.12.15 16:50:26
Jošs Mulders Tev Tavā realitātē ir brīvā griba - uz kalna stāvot un redzot mašīnīti, kura brauc aizā saskaņā ar savu brīvo gribu ? Tātad - tu esi tur kur tu esi - savā realitātē uz kalna - es savā realitātē uz planētas ! Katrs mēs esam savā vietā ar savu atklāsmi - protams ar savu gribēšanu - un tā tas vienkārši ir Katrs rīkojas saskaņā ar to kas viņa ir atklāts ! Jūs būsiet mani liecinieki jo es jūs esmu izredzējis - redzēšanai, kā citi kļūdās un brauc aizās ! Kad redzi, ka kāds iet bojā - tāpēc, ka viņš nav kalnā - rada vismaz manā realitātē sāpes un ciešanas un sliktu gara stāvokli - bet tas atstatums ir tik liels, ka vari bļaut - Tevi nedzird, māt - tevi neredz utt. Atliek mokās noskatīties - kā iet bojā. Viņu vienkārši nolemj bojā ejai. Te nu gan varētu lūgt - neieved mūs bojā ejā, bet to nelūdz - jo lūdzējs jau to nezina - zina tikai tie kas stāv kalnā un noskatās ar kuriem nav kontakts - jo kalnā stāvētāji, vienkārši ir pļavas puķes - kuras klusē un gliemeži kuri lēnām rāpo - kaut tas ir kalnā stāvētājs, kas tev bļauj un tev gliemezis skrien palīgā !!! Mūsu realitātes ir tālu viena no otras - ka nevaram palīdzēt ! Kalnā stāvētāji - parāk daudz redz ? Jā - jo ir uzkāpuši kalnā !

Tagad brauc bojā gājējs - priecīgs uz bojā eju - tomēr sadzird to kas kalnā bļauj un māj - šis saka es zinu - savu likteni - es eju bojā priecīgs, bet Tev tur augšā būs jāmocās vēl ilgi uz bojā gājējiem un jāmocās - par to bojā iešanu mokās ar sliktu garastāvokli ! Tāpēc es Tev saku kalnā stāvētāj - kāp labāk zemē un ejem bojā kopā - labāk iet bojā - nekā visu mūžu mocīties kalnā stāvot Tad nāk laimīgais - ērglis un saka - ev ko jūs tur - davai es lidoju Vienaldzīgais sēž un mierīgi makšķerē zivis savā upītē - `jo viņa nerūp ir vienalga - ko tie tur sarunājas visi ! Un ja upe izžūtu - tad vienaldzīgais vienkārši būtu - un nebūt arī nav problēma Svētais - tikai lido - dabūjis savu ērgļa spārnus - un sauc Svēts Svēts - ir KAS IR ! ļapotā - žizņ moļina !
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.12.15 16:56:18
Tātad, visi praksē pielietojamie statistikas novērtējumi? Tikpat labi viņi varēja uz dullo kaukādus ciparus salikt, nav tak starpības, rēķināt vai uz dullo, viss tāpat sapņi un fantāzijas?

Nee visi shie noveerteejumi ir kaadu reaalu aktuaalu notikumu vai paraadiibu atteelojums. Shioe noveerteejumi nekaadiigi nespeej defineet sho realitaati, bet tikai to atspoguljot. CItiem vaardiem, tas ka tu izveic aptauju un savaac datus, ka katrs 3ais ir kjiinietis, nekaadiigi neuzliek par pienaakumu katram 3ajam pretiimnaceejam buut kjiinietim!

Varu!
Katru gadu pilsētā A piedzimst B cilvēku. Par kristiešiem no piedzimušajiem B cilvēkiem kļūst C cilvēku.
Varam sastādīt tabulu, katrai pilsētai pa gadiem. Tas ir izdarāms reāli šajā reālajā pasaule, nevis iedomātajā. Cipars C apmēram būs vienāds.

Un vienalga, tu vareesi nostaaties uz ausiim un nespeesi tu pateikt naakamajaa pilseetaa par konkreeto cilveeku vai vinjsh buus vai nebuus kristietis! Nevareesi to pateikt, kaameer vinjsh par taadu nekljuus vai otraadi, nomirs nekljuvis!

Tieshi taapeec tava statistika nedarbosies kaareiz tur, kur apstaaklji atshkjirsies no tavas statistikas veidojosho datu apstaakljiem! Tb tu nevari pielietot statistiku par Itaalijas pilseetaam taadaas Aafrikas Pilseetaas, kuras iet bojaa Vulkaana Izvirtumos... tur tieshaam tavi cipari buus tikai piekjeeziits papiirs... Bet tu dikti dusmojies uz Dievu par to, ka shis nenjem to tavu papiiriiti veeraa... it kaa tas buutu kaut kaada programma peec kuras Dievam jaavadaas

Tas ka tu saskaiti, ka es pagaasgad katru 3o dienu eedu kotletes nu nekaadiigi nav man saistoshs shim gadam Bet tu par to cepies... un apvainojies, kad es tev noraadu, ka tava statistikas tabula man nav nekaads ukazs! Un tad tavs "es zinu ka IR" ir nekas cic kaa maza beerna breecieni peec konfektes, kas vinjam nepienaakaas! Neko tu nezini... un pat nekaads "IR" tas nav.
Tajaa dienaa, kad iemaaciisies atshkjirt potenciaalu no aktuaala, tu buusi kljuvis tuvaaks Dievam... un man shkjiet ka es saaku saprast kaapeec tev tas hinduistiksias funktieris tik ljoti patiik, jo tava realitaate ir shii potenciaalu/statistikas/varbuutiibu realitaate, ka tu kaa taads veikls zhurks pa varbuutiibas labirintu lidinies un centies par aktuaalu uzdot to, kas tev vislabaak no varbuutiibaam patiik nereekjinoties, ka varbuutiiba nedefeinee bet reflektee realitaati!

Varbuutiiba 50/50 uzmest kapeiku nekaadiigi nav tas, kas kapeikas formu nosaka, tieshi otraadi, kapeikas forma nosaka sho varbuutiibu, nejauc!

Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.12.15 17:01:20

1) ja bumba nebūtu sprāgusi, tad par kristiešiem būtu kļuvuši apmēram C cilvēku: dzimstība ir apmēram A, apstākļi nemainās
2) ja bumba nebūtu sprāgusi, tad par kristiešiem būtu kļuvuši 0 cilvēku (nez kāpēc?)


Ui... kaapeec tu sevi ierobezho!
1.Ja bumba nebuutu uzspraagusi, tad tai pilseetaa izceltos meeris
2. Ja bumbna nebuutu uzspraagusi, tad tur piedzimtu Einstheins
3. - // - tad debesis kljuutu lillaa
4. ....



Principaa man patiik kaads cits scenaarijs xais - Tad man uz kontu tiktu paarskaitiits miljons

Un VISI shie scenaariji ir vienaadi aktuaali un legjitiimi!

Tieshi taapeec ir teiciens "Ja tantei buutu ritenji, vinja buutu tramvajs" Logjikas prikols... formuleejumaa Ja x tad y, pie x=false, tu vari y likt dajebko... un tu buusi droshiibaa un to nevarees apstriideet ne ar kaadaam metodeem!

Un tieshi taapeec, ka statistika NEDEFINEE bet REFLEKTEE! Pasaulei un Pilseetaam NAV saistoshi statistikas dati! Taa arii IR iluuzija muusidenu "zinaatnee", kura domaa, ka ar statistiku kaut ko var paredzeet... visai vaaji var paredzeet, jo viens vieniigs pazinjojums pa TV sho statistiku ielidina miskastee... tieshi taapeec tu nevari izmantojot statistiku par ieprieksheejiem zirgu skreejieniem uzvareet un pelniit naudu vai speeleet birzhaa vai sportloto uzvinneet! To zin ikviens kas ar statistiku un varbuutiibu teoriju nodarbojas!
Aiko_Saule
# Iesūtīts: 2009.12.15 17:01:57
EzītisMiglā Jā bet no otras puses ja Mulderam tāds Dievs ir atklājies - un ja Mulderam uzdotu jautājumu - vai tiešām - un viņš tiešām atbildētu jā un nemelotu - tad tā tas arī ir - iekš KAS IR !
Tātad - Mulders ir ar tādu atklāsmi par Dievu - kāda nu viņam ir ! Kalnā stāvētājs redz ko redz - tā kā tas redz - jo ir tur kur viņš ir !
Katrs ir savā realitātē - savā pauguriņā uzrāpies - vis kautko saņēmuši - tagad bagātīgi dalās viens ar otru LELB Tas ir manuprāt - labi !!! forši un interesanti !
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 121 , pavisam kopa bijuši: 34605