atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Ja jau Dieva nav, kāpēc tas ir jāpierāda kādam? Tā taču ir tikai laika izšķiešana!
Svētais
Iesūtīts: 2009.12.13 19:11:48
Kāpēc veltīt pūles pierādot kādam, ka Dieva nav? Ja jau viņa nav, un ticīgie ir tik stulbi,ka tic, ka viņš ir, kāpēc uz tiem ir jātērē laiks pierādot par kaut ko tādu kā nav? Vai tā nav muļķīga rīcība?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 .
AutorsZiņas teksts
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.14 19:01:06
Rom. 9:30 Kas no tā izriet? Pagāni, kas nav dzinušies pēc taisnības, ir panākuši taisnību, proti, ticības doto taisnību.

Redzi, ka pastāv vairākas taisnības Dieva acīs. cilvēka taisnība un Dieva tasinība.
Svētais
# Labojis Svētais : 2009.12.14 19:01:32
Tit. 3:5 Viņš mūs izglāba, nevis taisnības darbu dēļ, ko mēs būtu darījuši, bet pēc Savas žēlsirdības, ar mazgāšanu atdzimšanai un atjaunošanos Svētajā Garā,

Rom. 10:3 Jo, aplam saprazdami Dieva taisnību, viņi centušies celt savējo un Dieva taisnībai nav pakļāvušies.
Svētais
# Labojis Svētais : 2009.12.14 19:03:13
masiks [212.93.96.2] Masik šeit ja šo noklaušisies un iedosi man savus komentārus, būšu pateicīgs. Materiāla nosaukums "Kam taisnība?"

http://media.christinfo.lv/Audio/A_W/Kam_Taisniba.htm
incognito
# Labojis incognito: 2009.12.14 19:09:09
Ja es izsaku apgalvojumu un apgalvojums ir patiess un es to zinu un pasaku ka taa tas ir, es monopolizeeju patiesiibu jeb kaa?
Gnidrologs
Mulders te drusku nodarbojas ar sofistiku, t.i. - vārdu nozīmes maiņu. Ja mēs runājam par Patiesību absolūtā nozīmē, jeb aletheia (heidegera termins), tad tā nav kādas konkrētas ideoloģijas monopolizējama, jo ir tā sakot viena no esamības īpašībām.
Savukārt Mulders savā iebildē runā par sprieduma patiesību, kas ir pavisam kas cits un ir relatīva, kā jau tu norādīji.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.14 19:11:49
masiks [212.93.96.2] Jā to pilda ar tadu ticību, jo domā,ka ar to izpatīk Dievam un panāk viņa priekšā taisnotu stāvokli, bet tas tā nav! Tasinību Dievs dod nevis no bauslibas , bet no ticības.

Pielīdeji un zemotaji - nē, bet ticīgie, jā.

Rom. 3:21 Bet tagad neatkarīgi no bauslības atklājusies Dieva taisnība, ko jau apliecina bauslība un pravieši

Gal. 2:21 Es nenoliedzu Dieva žēlastību; jo, ja bauslībā ir taisnība, tad Kristus velti ir miris.


Gal. 3:21 Vai tad nu bauslība ir pret Dieva apsolījumiem? Nekādā ziņā ne. Jo, ja būtu dota bauslība, kas spēj dzīvu darīt, tad patiesi taisnība nāktu ar bauslību.




Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.14 19:24:48
masiks [212.93.96.2]

Abi tic Dievam.

Pirmais pilda Bauslību, cenšas ievērot, darīt labus darbus, lai izptiktu Dievam, panāktu taisnību Dieva acīs, atbildētas lūgšanas utt. Taču Dievs saka, ka no Bauslības pildīšanas nevar taisns tapt viņa acīs, jo neviens nevar 100% ievērot bauslību, un pat ja tu ievēro par 99% tad tas ir tas pats, kas neievēro vispār. Cilvēks domā, ok, centīšos cik vien varu, Dievs pieņems , jo esmu centies darīt labu. Dievs saka-NĒ neizodises, vienīgasi veids ir caur ticību!

Otrais, tic , ka Jēzus viņa labā ir izdarījis visu nepieciešamo, lai saņemtu taisnošanu Dieva acīs. Tic Jēzus upurim savā labā. Dievs piešķir šo taisnību neatkarīgi no darbiem, bet pateicoties tikai un vienīgi ticībai. Vai tas nozīmē, ka otrs labus darbus nedara un necenšas tos darīt? Nē, jo otrs pieņemts no Dieva uz ticības pamata, apliecina savu ticību darīdams labus darbus, bet nekad ar tādu motivāciju, lai sasniegtu taisnotu stāvokli Dieva priekšā un Viņa pieņemšanu!
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.14 19:27:10
Gnidrologs Ja netici Jēzum , saņemsi to, ko esi pelnījis.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.14 19:36:21
masiks [212.93.96.2] Nepielien, un necenšās pildīt, jo nevar viņus izpildīt! Vnk tic, un saņem Dieva taisnību.

Kristieša dzīve ir nevis censties dzīvot priekš Dieva un censties darīt labos darbus, bet ļaut Dieva mīlestībai plūst caur tevi un ļaut, lai pats Dievs dzīvo caur tevi.

Kristieša dzīvi dzīvot nav grūti, tas ir neiespējami! Tāpēc Pāvils saka, ka ne vairs viņš dzīvo , bet Kristus viņā. To Dievs ir vēlējies.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.14 19:48:23
masiks [212.93.96.2] Iedomajies no otras puses cik viegli ir saņemt no Dieva visu nepieciešamo, ja viss, ko viņš prasa ir tikai ticība Jēzum... Tas ir ideāls piedāvājums un risinājums cilvēkam.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 34 , pavisam kopa bijuši: 32906