atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Ja jau Dieva nav, kāpēc tas ir jāpierāda kādam? Tā taču ir tikai laika izšķiešana!
Svētais
Iesūtīts: 2009.12.13 19:11:48
Kāpēc veltīt pūles pierādot kādam, ka Dieva nav? Ja jau viņa nav, un ticīgie ir tik stulbi,ka tic, ka viņš ir, kāpēc uz tiem ir jātērē laiks pierādot par kaut ko tādu kā nav? Vai tā nav muļķīga rīcība?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>
AutorsZiņas teksts
armilo
# Iesūtīts: 2009.12.14 11:12:58
Svētais, "Ja jau Dieva nav, kāpēc tas ir jāpierāda kādam?Tā taču ir tikai laika izšķiešana!"
Vai Tev nešķiet, ka šāda veida diskusijas (ar ateistiem) arī ir lieka laika izšķiešana?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.12.14 11:25:54
Pagaans, bet redzi... tas ka mees kaut ko nezinaam ne par kapeiku sho Patiesiibu nemaina. Taatad ja tu NEZINI kaada ir Patiesiiba, tad kaapeec tu gribi lai visi taa apgalvo? Tad jau tu arii pats sev noceert jebkaadas moraalaas tiesiibas par Patiesiibu spriest, jo ja tu nezini, tad varbuut taisniiba ir Kristum vai Budam vai Muhamedam?

Kristieshi savukaart dziivo ar paarlieciibu, ka patiesibia ir Kristum... Mes to nemonopolizeejam, mees to pienjemam... Tev ir iespeejas to arii pienjemt vai noraidiit... Ja Noraida, tad kaapeec chiixti, ka citi neskrien tev pakalj... tu tach arii neskrien pakalj kuram katram? Godiigi? Jeb godiigi ir tikai tad, kad viss notiek peec tava praata, kas, shkjiet, pagjeer to, ka nezinaat patiesiibu ir kaut kas forshs un kruts?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.12.14 11:27:15
EM, mazliet nepareizi... Kristieshi tic un maaca ka Patiesiibas druskas ir faktiski visaas maaciibaas... un godiigs cilveeks atradiis shiis Patiesiibas avotu, ja meklees...
Raimonds
# Iesūtīts: 2009.12.14 11:27:22
EzītisMiglā
Kā Tu domā, kāda varētu būt šī diskusija? Uz kādiem sākuma noteikumiem, kas būtu jādara kristiešiem? Tavi priekšlikumi.
Raimonds
# Iesūtīts: 2009.12.14 11:33:10
Trilobīte
cilvēks vienīgi ar prāta gaismas palīdzību var nonākt līdz secinājumam par Dieva eksistenci

Kaut kā mulsina šis vārdiņš vienīgi .
incognito
# Iesūtīts: 2009.12.14 11:37:45
Viena iespēja kā noskaidrot, vai Dievs ir vai nav un kura Dievs ir stiprākais, aprakstīta Bībelē, stāstā par Eliju un 300 Bāala praviešiem.
Godīgas sacensības kontrolējamā situācijā.
Raimonds
# Iesūtīts: 2009.12.14 11:42:10
incognito

Jautājums, kam un kas jāpierāda?
Aivars
# Iesūtīts: 2009.12.14 11:45:48
Kāpēc...
Stipri bezjēdzīgā vientuļo siržu kluba orķestra dziesmiņa prātā nāk. http://www.youtube.com/watch?v=JOO8-Jp-xsg Varbūt tur kās pavediens atronams.
incognito
# Labojis incognito: 2009.12.14 12:05:36
Raimonds
Tas tomēr ir labi, ka dažādu ticību cilvēki diskutē, mēģinādami viens otru pārliecināt. Labāk lai runā, nevis klusē. Kā teica Gnidrologs, diskusija pati ir auglis.
Vienādiņ, kad kāds kristietis sāk mani apstrādāt, es cenšos atgādināt sev, ka viņš jau grib dalīties ar mani tajā labākajā, kas viņam ir. Un tas ir tik mīļi.
Rudens rozes balss
# Iesūtīts: 2009.12.14 12:55:18
incognito

Čau, Ctulhu! Es Tevi noķēru!!!
Būs tas jāpastāsta lielajam ķērājam Čudam!
Bet varbūt tu tomēr esi masiks? ... oooooooh....
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.14 13:12:44
Ctulhu Necinies pret reliģijas ietekmi ( es nerunāju par ietekmi, ja kas!), un necīnies par to, ka Dieva nav, jo viņa taču nav. tam tic vienīgi neaptēsti tumsonīgi ļautiņi, tādi kā mēs kristieši... Vai ir vērts škiest savu laiku pierādot to?
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.14 13:14:49
Ateistiem.lv Līdzīgi kā ar alkoholismu: religiski cilvēki lien nereligisku cilvēku vidē draudot ar elles mocībām, bļaujot, ka zinātne ir meli, izplatot nepamatotu, tātad nepatiesu informāciju, un turklāt tiesā/lamā visus pēc kārtas, kas nevēlas pievērsties pasakām. Valsts prezidents aglonā bija kroņa numurs. To visu ignorēt? Ļaut, lai apēd bez sāls? Bez religiskiem ļautiņiem ateists nebūtu ateists, jo nebūtu pazīstams ar dieva konceptu. Bet ateisti ir, tātad pie tā paši religiozie ļautiņi ir vainīgi!!

Novērsies no tiem reliģiskajiem lautinjiem, ja jau Dieva nav , tad nav elles, ko tu satraucies? Dzīvo savu dzīvi mierīgi, jo Dieva nav, kāpēc tev būtu par to jāstraucas?
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.14 13:16:41
a_masiks Es necitēju tev vairāk tik daudz Rakstus, jo tā ir cieta garīgā barība, tas ir mans iemesls. Cenšos paskaidrot vienkāršākiem vārdiem.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.14 13:21:03
armilo Vai Tev nešķiet, ka šāda veida diskusijas (ar ateistiem) arī ir lieka laika izšķiešana?

Nešķiet viss, vēlos, lai ierauga situācijas absurdumu strīdēšanās strīdēšanās pēc, jo nav jau Dieva, kāda jēga to vēl pierādīt? Tas ir absurdi. Es aizietu pie tevis un censtos tev pierādīt, ka neeksistē 101 galaktika, jo neviens to nezin neviens nav to redzējis , lai gan ir izdarīts pieņēmums( bet tas ir tikai pieņēmums), ka kosmoss ir bezgalīgs. Tāpēc ir neprāts pierādīt kaut ko, kas nemaz neeksitē.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.14 13:23:09
masiks [212.93.96.2] Nav izpratnes par derības nozīmi, tāpēc Raksti liekas pretrunīgi, bet tas tā nav. Tas, ka pievelk rakstu vietas konkrētājām situācijām un izmanto tās savā labā argumentos, ir ne vienmēr pareizi, tam piekrītu.

Paša teiktasi vārds balstās uz kaut kādu atziņu un atklāsmi. Vienma tā ir no Rkastiem, citam no pieredzes un cita veida filozofijas.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.14 13:24:34
Ctulhu Kāda jēga darboties pret kaut ko kā nav? Jā, es saprotu, ka tu darbojies pret baznīcas rīcību, kas tev neliekas pareiza kaut kādois jautājumos, bet kāpēc ticīgajam jāpierāda, ka Dieva nav, ja viņa nav , tas ir absurds!
Džonijs
# Iesūtīts: 2009.12.14 13:29:05
Ctulhu Nu luuk pret sjo mees arii darbojamies.

Būtu labāk visu enerģiju zinātnes lauciņā novirzījis...moš i ko jēdzīgu atklātu.
Raimonds
# Iesūtīts: 2009.12.14 13:29:56
incognito
Domājot par racionāliem vai iracionāliem pierādījumiem (vai vēl kā tur nesauktu svešvārdos), Jēzum ir tāds piemērs, un to Viņš pats pēc notikušā sacīja. Tikko bija noticis kaut kas brīnumains, ir paēdināti vairāki tūkstoši cilvēku. " Jūs Mani meklējat nevis tāpēc, ka esat redzējuši zīmes, bet, ka esat baudījuši no maizēm un paēduši. " (Jņ.6:26)
Drusku cits pierādījumu un argumentācijas līmenis. Un tas kaut kur sasaucas ar to, ko Aivars sacīja par vientuļo siržu klubiņu .
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.14 13:38:41
masiks [212.93.96.2] Jēzus upuris bija labprātīgs, tāpēc cilvēks to varēja izdarīt. Jēzus saka, ka viņam ir vara savu dszīvību dot un atkal ņemt. No šī aspekta Dievu pret Viņa gribu nespēj nogalināt neviens arī Viņa Dēlu.
Džonijs
# Labojis Džonijs: 2009.12.14 13:40:31
masiks [212.93.96.2] Vot piemēram - vai cilvēki var nogalināt Dievu? Un cik vīru vajag lai piebeigtu vienu Dievu?

Principā tas ir iespējams...nogalinot sevi. Vismaz priekš sevis tad Dievs būs nogalināts, bet citādi nikunānis
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 81 , pavisam kopa bijuši: 10413