atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Kā Pāvils uzzināja par Jēzus mācību?
Ateistiem.lv
Iesūtīts: 2009.12.12 21:10:30
" Jo es jums apliecinu, brāļi: tas evaņģēlijs, kuru es jums esmu pasludinājis, nav cilvēku izdomāts. Es to arī neesmu saņēmis no kāda cilvēka, nedz kāds man to ir mācījis, bet Jēzus Kristus man to ir atklājis."
Gal.1:11,12
<< . 1 . 2 . 3 . 4 .
AutorsZiņas teksts
Nerunīgais
# Iesūtīts: 2009.12.23 15:20:14
Racionālās zināšanas ir radījušas arī to sarkano pogu, uz kuras lieliem burtiem uzraksīts DAVAI UZRAUSIM VISU ŠITO NAHREN GAISĀ
Nerunīgais
# Iesūtīts: 2009.12.23 15:35:21
Mierīgāk ... cerības... tas labi. man nav žēl. Kamēr esi i-netā, lai tev tas dod mieru un cerības.
pich007
# Iesūtīts: 2009.12.23 16:09:28
Nerunīgais
vai ta zeme nav plakana??? Es paskatos pa vienu logu - tur ir plakana, pa otru logu - tur biški ir tā kā kalnaināka, bet tāpat ir plakana. Šitā mēs kristieši vienādiņ esam domājuši un tā arī turpmāk domāsim

es ceru, ka tu ironizē
mikro [90.130.161.18]
# Iesūtīts: 2009.12.23 16:18:24
Īsteni ticīgie nekad neironizē. Viņi pat nejoko. Jo tas viss no sātana.
Nerunīgais
# Iesūtīts: 2009.12.24 01:29:22
chulhu, mans draugs dienējis krievos sargājot raķešnieku objektus izteica minējumu, ka tā ir laimīga nejaušība, ka nnesam sevi paši uzlaiduši gaisā. Tāpat man jādomā par vienu filmu, kuru redzēju par 11 septembra terorismu - tur galvena`doma bija par to, ka ASV inscinējusi uzbrukumu savējiem, lai likumigi uzsākt karadarbību. Protams, tas jāpārbauda; taču ja tas izrādīsies taisnība, tad tev ar savu mieru un cerībām nepietiks.

Nerunīgais
# Iesūtīts: 2009.12.24 01:58:58
mastiks, vai tu nebūtu tik čakls, un nepačekotu, kur un kad Baznīca par zemes plakanumu būtu mācījusi kā dogmu[ ticības pamatmācību]; ex catedra tam kaut kur vajadzētu būt fiksētam. Tātad mums vajadzīgi - ne mācīto vīru disputi, bet bet autoritatīvs ekumēnisks dokyments. Manas aizdomas, ka Baznīcai ir kādas nebūt citas mācības par dogmām postulējusi, bet šamā jautājumā nekā autoritatīvi nav bildusi. Ja atradīsi atsaucīti, visi būsuim ieguvēji: a)tu varēsi mani kaunināt par dalību tādā organizācijā kas zinātni nemīlē, b)es kļūšu gudrāks par vienu faktu.

Bet tikmēr es iešu pagulēt, jo šovakar gribu aiziet uz svētkiem, kuros tiek godināts Bērns, kas dzimis no Svētā Gara Jaunavai Marijai.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 59 , pavisam kopa bijuši: 9792