atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Pāris - kā radīti viens otram.
Solle
Iesūtīts: 2009.12.10 18:02:17
Šodien sanāca tāda interesanta saruna par 1. Mozus 4:25 Kāpēc "atzina sievu" un "viņam dzemdēja dēlu"? . Cik nu es šo citātu saprotu, tad " sievas atzīšana" ir tāpēc, ka Ieva bij tapināta no viņa ribas un viņš atzina sievu tamdēļ, ka tā bija radīta viņam no viņa paša . ("Tad cilvēks sacīja: "Šī tiešām ir kauls no mana kaula un miesa no manas miesas! Un viņa sauksies par sievu, jo tā ir no vīra ņemta.
Tādēļ vīrs atstās tēvu un māti un pieķersies savai sievai, un tie kļūs par vienu miesu." (1.Moz.2:23-24) ).

Tas, par ko gribēju padiskutēt - ja jau Ādams atzina par sievu Ievu tāpēc, ka tie bija radīti viens otram un viens no otra, tad - vai arī mūsdienās ir tā,ka tie pāri, kas savesti kopā no Dieva ir ar kaut kādu līdzīgu ģenētisko informāciju? Nu, jautājums laikam ir atkal par to, kā tad zināt, ka vīrietis un sieviete ir radīti viens otram. Sajūtas mēdz būt maldinošas, ņemot vērā arī to, ka cilvēkā ir ne tikai tikums, bet arī grēks,kas cilvēku var maldināt.
<< . 1 . 2 . 3 .
AutorsZiņas teksts
Aivars
# Iesūtīts: 2009.12.13 18:33:09
incognito
Tam stāstam ar Lilitu ir viena problēma. Jesajas laikā šai vajadzēja tajā tuksnesī būt vecai kā pasaule, un Noas plūdos plostojušai. Leģendas, ko ierosinājoši Bībeles teksti jau ir daudz, tikai ne vienmēr ar pašu Bībeli salāgojamas.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.13 18:46:15
Dievs radīja vienu sievieti Ievu un vienu vīrieti ādamu. Citas versijas nav. rakstos tā neatspoguļojas.
sabio
# Iesūtīts: 2010.10.21 19:44:56
Svētais, es gan baznīcā dzirdēju, ka esot vēl bijuši tur citi cilvēki līdz ar Ādamu un Ievu, tikai nav minēti.
Jo ja viņu nebija- kā tad izskaidro tālāku paaudžu rašanos. Tad tā būtu bijusi incesta rezultātā (starp Ievas un Ādama bērniem un mazbērniem) ?
sabio
# Iesūtīts: 2010.10.21 19:50:35
man jau pieņemamāka versija, ka bija vēl tie citi. Vai arī tur ir kāds variants, ko neviens te nevar pat iedomāties...
sabio
# Iesūtīts: 2010.10.21 21:16:09
Ctulhu, un tas ir pretrunā ar to, ka Ādams un Ieva varētu būt eksistējuši?
Gambler`s Horoscope 2024 [210.213.74.143]
# Iesūtīts: 2024.02.15 07:12:04
Very interesting information! Perfect just what I was looking for! My site: Gambler`s Horoscope 2024
Gambler`s Horoscope 2024 [210.213.74.143]
# Iesūtīts: 2024.02.15 07:14:36
Pretty nice post. I just stumbled upon your weblog and wanted to say that I have really enjoyed browsing your blog posts. After all I’ll be subscribing to your feed and I hope you write again soon! fortune-seekers sa iyong horoscope ngayong 2024

<< . 1 . 2 . 3 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 1 , pavisam kopa bijuši: 192