atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem ikdienas spiegi
emocija9
Iesūtīts: 2009.12.09 11:24:48
Dators un mobilais tālrunis ir visperfektākie spiegošanas ieroči.
Lai kādas slepenības pakāpes nebūtu gan valsts vai privātpersonu dokumenti,
viss būss pieejams tiem, kas to gribēs, jo visu Jūs glabājiet šajās kastēs.
Tādēļ jau plaukst korupcija, jo, kas bija zināms Jānim un glabājās viņa datorā ir zināms vēl neskaitāmiem, un ar draudiem un kukuļiem cilvēki tiek ierauti šajā melnajā bedrē, no kuras pašu spēkiem netikt ārā.
Korupcija zels un plauls līdz tam brīdim, kamēr netiks likvidēti šie elektroniskie spiegošanas rīki.
Latvijas likumdevējs , ja varētu pieņemt likumu par neatļautu burta lielumu izmantošanu visādu līgumu dokumentos, tad atkristu problēma, kādēļ mūms jāpilda pret ES tas, ko mēs nevēlamis, un kādēļ tik daudzi cilvēki ir ierauti parādu atvarā,ar likumu ir jāaizliedz tādi līguma dokumenti, kur ar neapbruņotu aci ar grūtībām var salasīt līguma nosacījumus.
Tie, kas vairāk saprot No ES likumdošanas, būtu viņu likumos jāpameklē likums, kas aizliedz sīku fontu burti.
<< . 1 . 2 .
AutorsZiņas teksts
skolniekss
# Labojis skolniekss: 2009.12.11 14:22:48
Svētais Tu nevari 100% tīrs būt savu darbu dēļ šajā pasaulē...

Protams ka nevaru, bet tas nav attaisnojums un uz to spekulēt ir domāju negodīgi pret tiem, kas Dievu vēl nepazīst. Grēko ar smaidu uz lūpām . Ja mīli, vismaz centies, kaut arī nekas neizdodas ...
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.11 14:25:31
skolniekss Tas nav attaisnojums grēkiem, bet daudzi neticīgie domā, ka ir jākļust taisnākiem, svētākiem, labākiem, lai varētu nākt pie Dieva un , ka tad Dievs viņus pieņems. Tas ir nepareizi. es mācu, ka Dievs pieņems jebkuru grēcinieku pirms grēkiem un arī pēc tam, kad cilvēks jau aztinis Jēzu par Kungu. Jo Dievs taisno uz ticības pamata visu dzīvi , nevis tikai jaunpiedzimšanas brīdī. Tāpēc ir maldīgi domāt, ka var Dieva priekšā izpelnīties labvēlību atrodoties tīrākā vai mazāk tīrā biznesā pēc cilvēku mērauklām.
skolniekss
# Labojis skolniekss: 2009.12.11 14:32:42
Svētais Nezinu, kā domā daudzi neticīgie. Un es pats nestrādāju tīrā biznesā un to neattaisnoju. Daru savu darbu vienā no biznesa ķēdītēm. Un cenšos ar visu savu darīšanu un nedarīšanu būt tuvāk Dievam, kurš nekad no manīm nav bēdzis. Es gan esmu bēdzis, bet Viņš ir neatlaidīgs.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.12.11 14:36:58
Vai patiešām domā kad ar IT tehnoloģiju jomu saistītais bizness ir tīrs. Tikai rokas no ārpuses ir tīras. Tieši šis ir bizness, kurš ja nemaldos ir pats ienesīgākais no biznesiem.

Bet es jau neesmu parakstiijies zem tevis piedaavaata biznesa tiiriibas kriteerija. Ienesiigs nenoziimee netiirs! Tas ir ienesiigs, taapeec ka tajaa cilveeks ljoti daudz pievienoto veertiibu ienes, savas smadzenes... taas ir taas, par kuraam tu maxaa! Neviens neaizliedz tev savu softu pasham rakstiit Karogs rokaa! Taa nauda ko par softu maxaa ir konverteets Intelekts... taada ir Intelekta cena, ja gudriibu un intelektu tu uzskati par netiiru "biznesu", tad taa ir tava probleema! Klasiskais boljsheviks... faktiski tu esi biistams, jo tas ko tu redzi ir sausaa nauda, bet tu neredzi kas ir taas segums! Darbs, Inetelekts, talants... CILVEEKS!

Tātad tauta tiek apčakarēta visveiksmīgāk. Jo visvieglāk ir apčakarēt jomā kuru vis švakāk pārzin un visvairāk lieto. Jo sevišķi mūsu Latvijā. Liela daļa baidās no datora, bet viņam to vajag

Un kaa izpauzhaas apchakareetiiba?
Ja tu baidies iet mezhaa, bet ogas tev vajag, tad ogas maxaas daargi! Kaapeec lai kaads, kursh paarvar savas bailes un iemaacaas labas ogas atrast lai taas tev par velti dotu?

Pasaki - kaapeec to, kas objektiivi MAXAA DAARGI, tu gribi pa leeto? Tobish par piechakareetiibu tu uzskati to, ka kaads atljaujaas paluugt naudinju tev par lietaam kuras TEV vajag bet pac tu taas negribi razhot!

Man tas vairaak izklausaas, ka tu gribi piechakareet citus... uzskati, ka tikai taapeec, ka tev vajag, tev tas pienaakaas, bet taa kaa tu esi par vaargu lai pac to razhotu un ieguutu, citiem buutu kaut kaa tev tas jaadod par velti? Nu toch - latentais komunists!
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.11 14:41:39
skolniekss Ar darīšanu un nedarīšanu tu nevari būt tuvāk Dievam. Dievam tu vari būt tuvāk vienīgi un tikai caur ticību Jēzum. (Neviens ar darbiem lai nelielītos). Tas ir vienīgasi ceļš, ko kristieši bieži nepamana, jo sajauc vienā putrā un mikslī darbus un ticību, tādējādi domājot, ka patiks Dievam. Dievs šos abus nejauc, bet uzsver, ka tikai un vienīgi ticības dēļ cilvēkam ir pieeja Dievam, jo viņš saka, ka

6 Tāpēc arī Dāvids teic svētīgu tādu cilvēku, kam Dievs piešķir taisnību neatkarīgi no darbiem:

Rom. 3:20 Jo ar bauslības darbiem neviens cilvēks nevar kļūt taisnots Viņa priekšā. Jo bauslība dod - grēka atziņu.


Rom. 3:27 Kur nu paliek mūsu lielīšanās? Tā ir zudusi. Caur kuru bauslību? Ar darbiem? Nē, bet ar ticības bauslību.


Rom. 3:28 Jo mēs spriežam, ka cilvēks tiek taisnots ticībā, neatkarīgi no bauslības darbiem.

Gal. 2:16 Zinādami, ka neviens cilvēks netop taisnots pēc bauslības darbiem, bet ticībā Jēzum Kristum, arī mēs kļuvām ticīgi Kristum Jēzum, lai taptu taisnoti Kristus ticībā un ne pēc bauslības darbiem, jo pēc bauslības darbiem neviens cilvēks nekļūst taisnots.

Rom. 11:6 Bet, ja pēc žēlastības, tad vairs ne no darbiem, citādi žēlastība vairs nebūtu žēlastība.
skolniekss
# Labojis skolniekss: 2009.12.11 15:14:47
Jošs Mulders Nu pa lēto Mulder vēl liekas neko neesmu pircis un nepirkšu. Esmu pamanījis, ka drīzāk jau pa dārgo bieži tiek nopirkts pašvaks intelekts. Un lai nu ko, cilvēku darbu spēju novērtēt. Nevajag iedomāties, ka ja savā specialitātē esi gudrs, tad citi ir muļķi. Katrs dara savu.
Svētais Tikai caur ticību, kā savādāk.
Sieviete
# Iesūtīts: 2009.12.11 15:21:01
Jošs Mulders,skolniekss Mīļie brāļi, nestrīdieties! Zināmā mērā taisnība jums katram. Nevajag apvainot (nepamatoti personīgi uzbrauci, Jošs Mulder!) un nevajag apvainoties...
skolniekss
# Labojis skolniekss: 2009.12.11 15:42:01
masiks [212.93.96.2] Par katru pastrādāto stundas darbu jāsaņem samaksa. Ir cenu klasifikātors. Papēti to un sapratīsi. Par 10% peļņu runāju, to, kas ir peļņa. Uzņēmuma peļņa, kas paliek pāri -plānotā, pēc algas, iekārtu amortizācijas, izejvielu izmaksām. Utt. peļņa, kas paliek pāri kuru var notrallināt, vai ieguldīt .
Aivars
# Iesūtīts: 2009.12.11 15:56:49
emocija9
Un kā sīku burtu aizliegums izskaudīs mobilos telefonus?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.12.11 16:25:40
Nu pa lēto Mulder vēl liekas neko neesmu pircis un nepirkšu. Esmu pamanījis, ka drīzāk jau pa dārgo bieži tiek nopirkts pašvaks intelekts. Un lai nu ko, cilvēku darbu spēju novērtēt. Nevajag iedomāties, ka ja savā specialitātē esi gudrs, tad citi ir muļķi. Katrs dara savu.

Bet tieshi taa!

Ja es neprotu salabot mashiinu, es maxaaju kaadam citam par to, ka vinjsh to prot + par detaljaam! Izbeegt no taa nevar! Tas ko es varu mainiit ir izdomaat vai man to VAJAG! JA Vajag, tad neko dariit - vai nu taisi pats, vai maxaa peec cennjika... un tas nav netiirs bizness! Netiirs tas buutu tad, ja sheit buutu negodiiga konkurence, kartelji un taadas lietas... tad jaa...

Protams citaadaak ir tiem, kas razho lietas, kuras nedriixt liegt... eedienu, dreebes baazes... siltumu!
skolniekss
# Labojis skolniekss: 2009.12.12 02:21:19
masiks [212.93.96.2] Interesanti, kāpēc privātuzņēmējs nevar izmantot šo klasifikatoru? Lai noteiktu sava pakalpojuma cenu? Ja Tev kāds dod par skaistām acīm vairāk es jau neko nesaku. es pats ja ar darbu esmu apmierināts iedodu vairāk. Vai tas ir autoserviss, vai datorserviss. Bet neadekvāti auksta samaksa par stundas darbu un ja vēl tam nav nepieciešamas sevišķas zināšanas, atvaino...

vispār jau ne par tēmu runājam
Rudens rozes balss
# Iesūtīts: 2009.12.12 20:11:15
skolniekss
Pareizi - par spiegošanu jārunā!
Ctulhs te visādas aizsargmetodes izdomājis, kā lai izvairās no viņa izspiegošanas.
Nez, vai šis ir kristietis kļuvis un gatavojas Antikrista laikiem jeb slepens miljonārs, kam jābaidās par savu drošību?
skolniekss
# Iesūtīts: 2009.12.12 21:33:30
Rudens rozes balss Nu es sevišķi nespiegoju, bet bieži negaidīti ierodos. Tad mai parasti negaida
<< . 1 . 2 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 21 , pavisam kopa bijuši: 7506