atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem ikdienas spiegi
emocija9
Iesūtīts: 2009.12.09 11:24:48
Dators un mobilais tālrunis ir visperfektākie spiegošanas ieroči.
Lai kādas slepenības pakāpes nebūtu gan valsts vai privātpersonu dokumenti,
viss būss pieejams tiem, kas to gribēs, jo visu Jūs glabājiet šajās kastēs.
Tādēļ jau plaukst korupcija, jo, kas bija zināms Jānim un glabājās viņa datorā ir zināms vēl neskaitāmiem, un ar draudiem un kukuļiem cilvēki tiek ierauti šajā melnajā bedrē, no kuras pašu spēkiem netikt ārā.
Korupcija zels un plauls līdz tam brīdim, kamēr netiks likvidēti šie elektroniskie spiegošanas rīki.
Latvijas likumdevējs , ja varētu pieņemt likumu par neatļautu burta lielumu izmantošanu visādu līgumu dokumentos, tad atkristu problēma, kādēļ mūms jāpilda pret ES tas, ko mēs nevēlamis, un kādēļ tik daudzi cilvēki ir ierauti parādu atvarā,ar likumu ir jāaizliedz tādi līguma dokumenti, kur ar neapbruņotu aci ar grūtībām var salasīt līguma nosacījumus.
Tie, kas vairāk saprot No ES likumdošanas, būtu viņu likumos jāpameklē likums, kas aizliedz sīku fontu burti.
. 1 . 2 . >>
AutorsZiņas teksts
Džonijs
# Labojis Džonijs: 2009.12.09 14:17:01
Vai tas nav sauciens tuksnesī. Komentārs, lai tēma kļūtu redzama
skolniekss
# Iesūtīts: 2009.12.09 14:47:37
Ja kāds vēlas mani izspiegot laipni gaidu. Atbildēšu uz visiem jautājumiem, un pastāstīšu arī par jums šo to
Rudens roze
# Iesūtīts: 2009.12.09 17:49:32
skolniekss
Davai, es gribu tevi izspiegot! Pastāsti par sevi!
skolniekss
# Labojis skolniekss: 2009.12.09 17:59:23
Rudens roze
Laipni gaidu. Tēja man mājā ir vienmēr. Un atradīsies arī kāds garšīgs cepums. Ja saruna ieilgs, varu arī izguldināt...
Rudens roze
# Iesūtīts: 2009.12.09 18:03:14
Pastāsti tepat!
Lai visi dzird, ko es par tevi esmu izspiegojusi.
Piem., zinu, ka personīgu sarežģījumu dēļ neej baznīcā, ka esi iemīlējies, ka tev ir dēls. Ka tu smuki fotografē un laikam drusku dzejo (?) - par pēdējo neesmu droša.
Nu, kā tev patīk mans dosjē?
skolniekss
# Labojis skolniekss: 2009.12.09 18:09:32
Rudens roze Vienkopus vienā vietā jau to visu varēja nerakstīt, bet tas viss ir tas ko pats šeit esmu rakstījis. A dzejo - katrs dzīvē kaut ko dzejo.
Vari turpināt, man paliek interesanti, kas būs tālāk ...?

Par Tevi pastāstīšu tad, kad padzersim tēju
Rudens roze
# Iesūtīts: 2009.12.09 23:34:10
skolniekss
Nu, re, tu mazdrusciņ jau uz delnas!
Atbrauc uz kādu galvaspilsētas forumiešu tusiņu - tad padzersim i tēju, i kafiju!
skolniekss
# Iesūtīts: 2009.12.10 07:23:37
Rudens roze Labrīt! Ja gaidīs aizbraukšu - varbūt.
Pavasara Gaidītājs NVK
# Iesūtīts: 2009.12.10 08:53:59
Rudens roze
tev nu gan intuīcija !
Rudens rozes balss
# Iesūtīts: 2009.12.10 22:37:30
Pavasara Gaidītājs NVK
Nav nekāda inuīcija, tikai atmiņa - tas ir tas, ko viņš pats par sevi forumā ir teicis.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.12.11 12:47:42
Ctulhu taisniiba!

Un man nekaa buutiska nav sleepjama, jo ar netiirām un negodīgām biznesa lietām nenodarbojos, sievu nekrāpju un pie pieminekļa nečurāju!
skolniekss
# Iesūtīts: 2009.12.11 12:51:34
Jošs Mulders O, Mulder vai drīkst pavaicāt? kas tavuprāt ir netīrs un negodīgas biznes?
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2009.12.11 13:03:44
kas tavuprāt ir netīrs un negodīgas biznes?

papildus Ctulhu... jebkursh bizness, kas orienteets uz cilveeku apkraapshanu... bet likumaa jau tas viss ir vairaak vai mazaak atrunaats... arii visaadi kartelji, monopoli, izspieshana, kraapshana...

Labs bizness ir taads, kad peec dariijuma visas iesaistiitaas puses ir apmierniaatas un neviens neciesh! Taads bizness, kad tu vairo ne tikai savu mantu un labklaajiibu, bet arii citu cilveeku mantu un labklaajiibu!
ziemasvilks
# Labojis ziemasvilks: 2009.12.11 13:12:34
Ctulhu
nav laba doma izstaastiit forumaa, ka persona X taisaas no taada un taada datuma uz 3 nedeeljaam aizbraukt uz Kanaariem...
ja stāsta par sevi šādas lietas, tad pie reizes vajag pastāstīt, ka ar apsardzes firmu noslēgts līgums un ka viņi minūtes laikā ir klāt
Džonijs
# Iesūtīts: 2009.12.11 13:19:26
Jošs Mulders Labs bizness ir taads, kad peec dariijuma visas iesaistiitaas puses ir apmierniaatas un neviens neciesh! Taads bizness, kad tu vairo ne tikai savu mantu un labklaajiibu, bet arii citu cilveeku mantu un labklaajiibu!


Njā...tie noteikti nev mūsu valdības vīri
skolniekss
# Iesūtīts: 2009.12.11 13:31:48
Esmu vecmodīgs un uzskatu, ka jebkurš bizness, kur peļņa ir lielāka par 10% ir netīrs, negodīgs. Sauc to kaut par "kristīgo biznesu". Bet spiegi un zagļi mani nespēj raustīt...
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.12.11 13:49:20
Esmu vecmodīgs un uzskatu, ka jebkurš bizness, kur peļņa ir lielāka par 10% ir netīrs, negodīgs. Sauc to kaut par "kristīgo biznesu". Bet spiegi un zagļi mani nespēj raustīt...

Taatad es straadaaju netiiraa biznesaa IT joma... ieguldiijumi - izgliitiiba + tehniskais nodroshinaajums -> Rezultaats tuukstoshos un miljonos meeraamas softwares, kas daudz daudz daudzkaartiigi paarsniedz izgliitiibas un tehnikas cenu! Taatad peljnja >10%

Jebkura smagaa ruupnieciiba - metaala ieguve, daargakmenju ieguve, naftas ieguve... Nu jaa netiirs bizness, sanaak sasmeereeties!

Ai ai... tieshaam vecmodiigs! Un kas interesanti - viegli vadaams un laba meerkjauditorija boljsheviku tipa propogandai!
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.12.11 13:51:57
Vai teixim ogu/seenju tantinjas... Vinjaam kaa sanaak... 1Ls celjam uz mezhu ar autobusu! Ja visu dienu pastaigaajas, tad var pielasiit 2us spanniishus ar gaileneem, ogaam whatever...

Gailenes tirgojaas savaa laikaa pa 2-3Ls kg vai pat vairaak... Ogas arii... Nuuu netiiraas vechinjas!
skolniekss
# Iesūtīts: 2009.12.11 14:13:56
Ctulhu Būs daudz jāiegulda, lai izgatavotu jaunu dzinēju. Un patentējot to tur arī būs Tava intelekta novērtējums.

Jošs Mulders
Vai patiešām domā kad ar IT tehnoloģiju jomu saistītais bizness ir tīrs. Tikai rokas no ārpuses ir tīras. Tieši šis ir bizness, kurš ja nemaldos ir pats ienesīgākais no biznesiem. Tātad tauta tiek apčakarēta visveiksmīgāk. Jo visvieglāk ir apčakarēt jomā kuru vis švakāk pārzin un visvairāk lieto. Jo sevišķi mūsu Latvijā. Liela daļa baidās no datora, bet viņam to vajag
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.11 14:17:53
skolniekss Tu nevari 100% tīrs būt savu darbu dēļ šajā pasaulē, tāpēc Dievs tev ir devis Jēzu kā glābēju. Staigājot pa šo pasauli tu sasmērējies, skatoties uz jebkuru jomu vai tas būtu bizness, skološana, vaslts vadīšana, utt.

Tāpēc tev vajag , lai Kungs tevi mazgā. Dievs tevi pieņem Jēzus dēļ, nevis cik šķīsti tu būsi šo dzīvi nodzīvojis.

Jāņa 13:5 pēc tam ielej ūdeni traukā un sāk mācekļiem kājas mazgāt un tās žāvēt ar priekšautu, ko Viņš bija apsējis.
6 Kad Viņš nāk pie Sīmaņa Pētera, tas Viņam saka: "Kungs, vai Tu man mazgāsi kājas?"
7 Jēzus atbildēja viņam: "Ko Es daru, to tu tagad nezini, bet pēc tu to sapratīsi."
8 Pēteris Viņam saka: "Nemūžam Tu man nemazgāsi kājas!" Jēzus atbildēja viņam: "Ja Es tevi nemazgāšu, tev nebūs daļas pie Manis."
9 Sīmanis Pēteris saka Viņam: "Kungs, ne vien manas kājas, bet arī rokas un galvu!"
10 Jēzus saka viņam: "Kas ir mazgājies, tam nevajag vairāk kā vien kājas mazgāt,

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 154 , pavisam kopa bijuši: 4585