atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Grēku aizbildinājumi
ziemasvilks
Iesūtīts: 2009.12.07 21:33:44
Lasīju kādā Bībeles studijā,ka cilvēki,ja nedzīvo saskaņā ar evaņģēliju, mēdz aizbildināt savus grēkus dažādos veidos. Piemēram - es tikai esmu godīgs, es tikai gribēju to labāko, tāds nu es esmu u.tml. Kādus grēku aizbildinājumus jūs zināt un kā jūsuprāt evaņģēlijs māca izturēties pret grēkiem un tikt ar tiem galā?

Jautājums kristiešiem.
. 1 . 2 . >>
AutorsZiņas teksts
ziemasvilks
# Iesūtīts: 2009.12.07 21:34:13
Gribējās iesākt kādu tēmu
skolniekss
# Labojis skolniekss: 2009.12.07 21:37:45
Es zinu grēku par laulības pārkāpšanu tikai domās, līdz beigās nākas šķirties un aizbildinājuma tur nav nekāda. Vainīgs - un dzīvo tālāk...
Ja nu vienīgi - tā sanāca, savādāk nemāku...
sirmaisvilks [94.246.126.147]
# Iesūtīts: 2009.12.07 21:55:14
Gnidrologs
laikam aizmirsu piebilst, piedod - jautājumu uzdevu kristiešiem.
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2009.12.07 22:20:04
Gnidrologs
Evanģēliji melš daudz tumsonības un ļaunuma, tāpēc pēc tiem vērtēt savu ``grēcīgumu`` ir kā šaut sev ciskā.
Kas ir kristietis?
Es esmu. A tu?


Redz kā arī cilvēki mēdz aizbildināties - ka ir kristieši.

Jā tomēr nē, tad jādod lasīt latviešu vai jebkuras citas tautas pasakas. Iemācīs visas pareizās morālēs labāk, nekā (..)

Silti iesaku pārlasīt pasakas. Tāpat arī vēl kādu reizi izlasīt Evaņģēlijus.
ziemasvilks
# Iesūtīts: 2009.12.07 22:33:31
Man nebija ienācis prātā aizbildinājums - es esmu kristietis. Vai vārds `kristietis` attaisno grēku?
sica . [78.84.155.160]
# Iesūtīts: 2009.12.07 22:38:56
ziemasvilks
vispār dažiem jā
Tāpat kā man nav saprotams aizbildinājums _ Jēzus miris par mūsu grēkiem. ar šito diemžēl daudzi aizlipina da jebko..... man vienmēr kāre pajautāt - Ja Jēzus miris par mūsu grēkiem, vai apzināti jāgrēko>????? Vai Jēzum tas patīk????
Nesen lasīju, ka mūsu grēki Jēzu katru dienu no jauna sit krustā. Ka apzināti grēkojot mēs Jēzu v;ēlreiz un vēlreiz šaustam, pienaglojam ar savām mazajām rocinām un izsmejam..... un tad šis plāksteris es esmu kristietis Jēzus miris par maniem grēkiem man liekas..... skumjš un ,... man ir bēdīgi to dzirdot
Зимнее Чудо NVK
# Iesūtīts: 2009.12.07 23:13:01
hs ir attaisnojošs apstāklis
Adonika
# Iesūtīts: 2009.12.07 23:49:20
Tāda nu ir pašu kristiešu definīcija
Jā, te nu dažiem ar savu mācību nākas aplauzties...
armilo
# Iesūtīts: 2009.12.08 00:12:28
Gnidrologs, stāv rakstīts: Kas 1)tic un top 2)kristīts, taps pestīts. Tā ir kristieša definīcija. Ja apliecini savu neticību evaņģēlijam, tu neesi kristietis. Kā jau reiz Tev teicu, Tavas kristības fakts ir aicinājums Tev kļūt par kristieti. Mēklē, klauvē un atrodi!
armilo
# Iesūtīts: 2009.12.08 09:11:18
Gnidroligs, evaņģēlijs ir šis: Dievs piedod visu cilvēku, visus grēkus Jēzus Kristus vārdā. Vai Tu tici?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.12.08 10:03:35
Kādus grēku aizbildinājumus jūs zināt un kā jūsuprāt evaņģēlijs māca izturēties pret grēkiem un tikt ar tiem galā?

Nu piemēram šo:

Rom 7:
15 Jo es pats nesaprotu, ko daru; jo nevis to, ko gribu, es daru, bet, ko ienīstu, to es daru.
16 Bet, ja es to daru, ko negribu, es piebalsoju bauslībai un atzīstu, ka tā ir laba.
17 Bet tad jau vairs es tas neesmu, kas dara ļaunu, bet manī mītošais grēks.
18 Jo es zinu, ka manī, tas ir, manā dabīgajā miesā, nemīt nekas labs. Labu gribēt man ir dots, bet labu darīt ne.
19 Jo labo, ko gribu, es nedaru, bet ļauno, ko negribu, to es daru.
20 Bet, ja es to daru, ko negribu, tad darītājs neesmu vairs es, bet manī mītošais grēks.
S.R.(katole)
# Iesūtīts: 2009.12.08 11:22:53
kad nāk patiesa grēkatziņa, tad manuprāt ir dota arī vēl viena žēlastība - pārspēt šo grēku. citādi varu teikt - esmu pazudusi! ja mani neglābj Dieva žēlastība, tad nekam citam nav nozīmes un vērtības. cīnos. lūdzos par kādu lietu. parasti - kas visi spēki zuduši, nāk prātā Pāvila teiktais - jūs vēl neesat pret grēku līdz asinīm cīnījušies.
aizbildināties protams var - esmu tikai ļoti vājš cilvēciņš. bet tas ir vājš aizbildinājums.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.08 12:50:19
ziemasvilks Paldies par tēmu. Cilvēks sāk aizbildināties ar dažādiem grēka attaisnojumiem, ja viņā nedzīvo dzīvs Dieva Vārds. Bībele ir vienīgā mēraukla, kas nosaka, kas ir grēks un kas nav. Cilvēks, kas nevadās pēc tās, kļūdās vai novirzās, tā attaisnojot savu rīcību. Bībele skaidri norāda, kas ir grēks. Tomēr cilvēks nav spējīgs piepildīt visu savu dzīvi 100% taisni un bez grēka. Jo ir teikts, kas zina labu darīt un nedara, tam tas ir par grēku. Tur mums visiem pietrūkst. Tāpat ir teikts, viss kas nenāk no ticības ir grēks. Arī šeit mēs bieži klūpam. Tāpēc Jēzus ir mūsu glābējs, nevis attaisnojums tam , ka mēs klūpam un krītam grēkā. Bet ja kāds dzenas pēc taisnas dzīves un grib ievērot bauslību un negrēkot, tādā veidā panākot taisnu stāvokli Dieva priekšā, tas pamatīgi maldās, neatzīstot Jēzus darbu savā labā.
ziemasvilks
# Labojis ziemasvilks: 2009.12.08 13:09:58
Tā kā armilo laipni izsniedza kristieša definīciju (skat. komentārus 2009.12.08 09:11:18 un 2009.12.08 09:11:18), tad turpmākajā diskusijā aicināti piedalīties tikai kristieši.
Ja kāds vēlas turpināt diskusiju par to, kas ir kristietis, var atvērt jaunu tēmu. [neatbilstība tēmai bija iemesls vairāku komentāru dzēšanai šai tēmā]
Ja kādam ir iebildumi, viņš/a ir laipni aicināts izlasīt foruma lietotāju tiesības un pienākumus.
izlog. Memekija [195.13.195.161]
# Iesūtīts: 2009.12.08 13:23:04
Jošs Mulders
20 Bet, ja es to daru, ko negribu, tad darītājs neesmu vairs es, bet manī mītošais grēks.
gribētos redzēt Mulders kādu nomušī un pēc tam paziņo- to neizdarīju es, bet, gan manī mītošais grēks
Artis
# Labojis Artis: 2009.12.08 13:26:21
Romiešiem 10:9-10
Jo, ja tu ar savu muti apliecināsi Jēzu par Kungu un savā sirdī ticēsi, ka Dievs Viņu uzmodinājis no miroņiem, tu tiksi izglābts. Jo ar sirds ticību panākama taisnība un ar mutes liecību pestīšana...
Nevajag satraukties, ja atbilsti augstākminētajam un neesi vēl nokristījies - tas nenozīmē to, ka neesi kristietis!
ziemasvilks
# Iesūtīts: 2009.12.08 13:27:31
Artis
tas nav gluži šīs diskusijas tēma

vai vari ko pateikt par grēku aizbildinājumiem vai to, kāda grēknožēla ir patiesa?
Artis
# Iesūtīts: 2009.12.08 13:33:47
Es necenšos aizbildināties, bet vienkārši lūdzu piedošanu Dievam un cilvēkiem. Par patiesu grēku nožēlu - piekrītu viedoklim, ka nepeitiek tikai nožēlot, bet ir jāapņemas to vairāk nedarīt. Ja paša spēkos to nav iespējams izdarīt, tad jālūdz palīdzība Dievam [un cilvēkiem].
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.12.08 13:39:23
Memekija, tu tieshaam domaa, ka Romieshu veestuli Mulders sarakstiijis?
izlog. Memekija [195.13.195.161]
# Iesūtīts: 2009.12.08 13:41:20
Mulder! Tu tiešām domā, ka Memekija ir blonda?

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 9 , pavisam kopa bijuši: 34493