atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi kristieša garīgā veselība-kāpēc mocīt sevi un citus
rainars
Iesūtīts: 2009.12.04 15:28:44
T it.3:10 Cilvēku, kas turas pie maldu mācības, vienreiz un otrreiz pamācījis, noraidi,
11 zinādams, ka tāds ir samaitāts un grēkodams pats sevi notiesā.
AutorsZiņas teksts
rainars
# Iesūtīts: 2009.12.04 15:31:34
zaimots neatbildēja ar zaimiem, ciezdams nedraudēja, bet atstāja visu Tam, kas spriež taisnu tiesu. (Pēt.1:2)
Jēsus priekšzīme ,domājams kristiešiem.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.04 15:36:46
Jā, tam nevar nepiekrist. Mīlestība ir tā, kas cenšas aizsniegt neticīgo vēl un vēl, kas nevar norimt tik viegli. Protams, ja tā nav mīlestība, bet ambīcija izskatīties "gudrākam" , tad tā nav pareiza motivācija. Turklāt Dievs saka, ka jākļūst muļķim, lai vari kļūt gudrs Dieva lietās .
rainars
# Iesūtīts: 2009.12.04 15:56:30
Egoisms traucē Dievam darboties cilvēkā ar savu Svētā Gara Spēku.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.12.04 16:03:06
Svētais, Rainars... Tā viš i... iespējams tāpēc daudzi svētie savā laikā aizgāja no sabiedrības kalnos un tuxnešos... Bet arī tas varbūt bij savs egoisms un lepnība - redz kāds es svēts! Es jums vēl parādīšu!

Augustīns savos darbos par to pac sevi nomoka, vai viņa pazemība īstenībā nav viņa paša lepnība... vai tas labais ko viņam šad tad izdodās, nav kaut kur paslēpies egoisms, kas tikai izliekas, lai piemānītu - pirmkārt pašu Augustīnu?
rainars
# Iesūtīts: 2009.12.04 16:21:18
Paši kristieši,Jēzus sekotāji nelaiž aklus pie Jēzus ,bet grib turēt atstatumā ,it kā lai netraucē Jēzu ar savām problēmām.Ai,Ai Ai.
Pusgadu ,ja ne vēl vairāk te neesmu bijis ,bet nu nekas nav mainījies.Kādam vienmēr ir viedoklis un vispareizākā nostāja.
Liekas man ar laiks uz tuksnesi ,kur jau biju(nebiju forumā).
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.12.04 16:22:27
rainars, nekas nekas... gan jau pienaaks arii mans laix aiziet tuxnesii... vareesiet briivi izpausties
rainars
# Iesūtīts: 2009.12.04 16:25:10
Zināt par kādu nenozīmē būt attiecībās.

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 5 , pavisam kopa bijuši: 36873