atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Sievas sludina Dievnamā
Aivars Lapšāns
Iesūtīts: 2009.12.02 16:00:14
Lūkasa 2. 36 ir īss aizraujošs stāsts par ANNU , kura Dievnamā sludina par Jēzu .
Pāvila 1. 11.nod. ir stāsts par sievām , kuras sludina draudzes sapulcē.
Kāpēc daļa kristiešu nespēj pieņemt , to , kas pat Bībelē skaidri, tīri vēsturiski ir saprotams, neinterpretējot, ka Dievs visos laikos ir atļāvis sievām Dievnamos sludināt.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>
AutorsZiņas teksts
Uldis
# Iesūtīts: 2009.12.04 21:55:41
Aivars Lapšāns

Bībele māca caur vēsturiskiem faktiem - jauna atklāsme: vēsturiskie fakti. Kas tie tādi par rasktiem? Vai tu neesi gadījuā no adventistu muldoņām?
Uldis
# Iesūtīts: 2009.12.04 21:58:16
Aivars Lapšāns

Bībelē tu neatradīsi vietu, kur sievietes sludina sinagogā. Bet ir pietiekami sliktie piemēri Rakstos par, tā saucamo, sieviešu kalpošanu.
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2009.12.04 23:20:14
Uldis

Atļaušos tomēr norādīt, ka šī Anna nevis sludināja, bet pravietoja. bez tam, ja viņa bija templī, tad viņa noteikti nebija svētajā vietā, bet pagānu pagalmā. Īsi skakot, vecīt, beidz muldēt un muļķot cilvēkus. Mācies Rakstus. Rakstu zināšana nav dziesmiņu dziedāšana.

Atļaušos Tev pamācīt ( Tu man aizrādi , tātad šaubies par to ko raksti) , ka kalpošanas vietā nepravietoja . Tur tika izpildītas rituālās darbības. Biedri muldētāj.
Mazais Jēzus tika ienests templī un Anna bija templī . Tev vienkārši ļoti gribās lai Anna stāvētu ārā. Kā jau Svēto rakstu sagrozītājam pienākas. Tādiem kā Tu ļoti gribās visas Annas izdzīt no baznīcas ārā.

Bībelē tu neatradīsi vietu, kur sievietes sludina sinagogā. Bet ir pietiekami sliktie piemēri Rakstos par, tā saucamo, sieviešu kalpošanu.

Gudri brauc. Vai ne? Tā ar viltīgiem piesitieniem. Dievnamu pasludini par sinagogu, lai papīri būtu tīri - protams , ka nav pieminētas sinagogas. Bet ir pieminētas mājas draudzes, TEmplis un sapulču vieta Korintā.
Rakstos vīriešiem sliktie piemēri ir katrā nodaļā steriem. Sievas bija atvērtākas un līdz ar to svētākas, pazemīgākas.
Tā kā pārmet krustu. Un dziesmiņu dziedāšana ir diezgan liels apvainojums kristīgam mūziķim. Tev ir fotogrāfija pie altāra. Vai nav par šerpu?
Ivo Pavlovičs
# Iesūtīts: 2009.12.05 00:42:31
Aivars Lapšāns Draudzes vadītājs nav draudzes priekšnieks, vai kā tu saki vecākais/ā. Draudzes vadītājs ir mācītājs. Tas ir notiekts mūsu Baznīcas satversmē.
Ivo Pavlovičs
# Iesūtīts: 2009.12.05 00:51:14
Nevienam nevar aizliegt sludnāt, arī sievietēm nē, to pat nevajag darīt. Arī pravietot viņas var un vajag, ja Gars dod. Arī aizlūgt viņas var un vajag. Bet nevar viņas vadīt draudzi, uzklausīt grēksūdzes, konsekrēt Vakarēdienu. Un Anna ir labs dievbijīgas sievietes piemērs. Viņa lūdz un gavē. Kristīgajā Baznīcā šādas sievietes vienmēr ir bijušas.
Un tā tālāk [68.32.159.189]
# Iesūtīts: 2009.12.05 02:47:58
Ivo Pavlovič,
Kur tad Pāvils ir teicis (vai citādi Sv. Rakstos ir teikts), ka sieviete nedrīkst vadīt draudzi, uzklausīt grēksūdzi, konsekrēt Vakarēdienu, kristīt, utt. ??? Un kur ir teikts, ka sieviete tikai drīkst lūgt, gavēt, un kādreiz pravietot, nu jā, laikam arī sludināt...
Vai visas šitās gudrības Jūs tajos pāris Pāvila tekstos esat sasmēlušies??? Nu tad gan vajag mācēt ietulkot savus ieskatus Bībeles tekstos! Neviens tā sauktais "liberālis" Jums klāt nestāv šajā mākslā!
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2009.12.05 15:01:41
Kristofers

Man nebij laika. Es paturpināšu.

Pēc kristietības pieņemšanas, karalis Mirians sūtīja sūtņus pie Romas imperatora Konstantīna I ar lūgumu atsūtīt bīskapus un priesterus. Gruzijā sāka celt baznīcas un noturēt regulāros dievkalpojumus. Bet Nino, pēc Gruzijas konversijas pabeigšanas, devās uz Bodbes klosteri kalnos, kur viņa dzīvoja līdz savai nāvei.

Lūk , te jau sākas ziepes. Pārprastā kalpošana. Tur , kur Nino kapa vieta baznīcā , tajā pilsētiņā es padzīvoju. Restorānā mūs vienkārši piedzirdīja un vietējais priesteris aicināja braukt pie viņa uz mājām turpināt mest. Es tad vēl nebiju atgriezies kristietis. Piedzēries policists man notēmēja pistoli acī , lika bārmenim man ieliet pilnu glāzi un draudēja lai dzeru . Gruzīņi gods kam gods. Mani bezsamaņā aizveda uz viesnīcu un priekš paģiru lāpīšanas pie gultas uz loga atstāja divdesmit litru pudeli ar vīnu.
Tas ir palicis no Nino. Un tā ir pārprastā kalpošana. - Uzcelt baznīcu un tautu kā aunu barus barot ar liturģiju , nevis ar Dieva vārdu un slavēt viņus , ka viņi tagad ir kristieši. Gala rezultāts - pārprasta kristietība sekulārisms. Nino bija izveidotas draudzītes apustuliskā tradīcijā , bet ar gadiem baznīckungi paņēma savu.
Protams , ka karalis rīkojās kā prata, tāpat Konstantīns, visa atbildība gulstas uz tiem , kuri zin Dieva vārdu , bet bezatbildīgi izveido nepareizu kalpošanu, kas noved pie sekulārisma.
Gribētu atkal apciemot tās vietas Gruzijā un visu skatīt citām acīm.
skolniekss
# Labojis skolniekss: 2009.12.06 19:17:17
Uldis Vai tu neesi gadījuā no adventistu muldoņām?

Uzdošu Jums dumu jautājumu:
Vai Jūs esat mācītājs?

Ja atbildēsiet jā - tad muldoņa esat Jūs.
Ja nē - tad tas ir saprotami
Uldis
# Iesūtīts: 2009.12.08 20:10:48
Aivars Lapšāns

Mēģināšu atbildēt. vispirms pr šo: Tu man aizrādi , tātad šaubies par to ko raksti - interesanta tev loģika: ja es aizrādu, tad es šaubos. Tieši pertējo grib apgalvot: esmu pārliecināts.

Par svēto Annu. kalpošanas vietā nepravietoja - pravietot var visur. Tam nav nepieciešams templis vai sinagoga, vai dievnams. Svarīgākais ir ievērot, kur tā notika - starp svētajiem, tas ir, tur,kur mīt Dievs. Bez tam, ne katra runāšana ar Dieva piesaukšanu ir arī pavietošana. Kā Kristus saka: daudzi uz mani tajā dienā teiks: kungs, kungs.. Bet te ir specifiski tieši par Annu. Viņa satikās ar Jēzu, Viņa māti un audžutēvu Jāzepu templī. Va man tev jāstāsta, kas ir Templis VD? Ceru, ka nē. UN tas bija VD Templis. Jēzus tika vests 8. dienā, lai pie Viņa īstenotu apgraizīšanas rituālu, kā arī tiktu veikta attiecīgā upurēšana. Tur, kur viņi satika Annu, bija, tā saucamais, pagānu pagalms, kurā varēja ieiet nejūdi un sievietes. Un Svētās sievietes šo basulības nosacījumu stingri ievēroja. Tātad, pagānu pagalmā netika veikti nekādi rituāli. Anna satikās ar Jēzu pēc tam, kad Viņa tika veikti attiecīgie bauslības priekšraksti. Pirms tam bija tikšanās ar Simeanu, un tas domājams, bija Svētajā vietā, kurā nedrīsktēja ieiet pie Israela nepiederošie, kā arī sievietes.

ir pieminētas mājas draudzes, TEmplis un sapulču vieta Korintā - Attiecībā uz Korintu Templis ir pieminēts tikai pagānu reliģijas sakarā, proti, Zeva templis. Tā kā šito tu esi savās atkāsmēs izsapņojis. Mājas draudze - jā, bet tas nenozīmē, ka sievietes tajā sludināja. Noteikti nē. Sapulču vietas - tās varēja notikt arī pie kaut kādiem ūdeņie, tas ir, atklātā vietā. Nevienā no tajās minētajā vietām sievietes nesludināja. Bet ir teikts par zīlniecēm, pareģēm utt, kas nu nebūt nebija Svētā Gara iedvesmotas. Kas attiecas uz Korintu, tad tur bija viena cita liela problēma - tempļa prostitūcija.

Sievas bija atvērtākas un līdz ar to svētākas, pazemīgākas - no kurienes tev ir šādi fakti (es doāju par Rakstiem)?

dziesmiņu dziedāšana ir diezgan liels apvainojums kristīgam mūziķim - es neesmu pet dziedāšanu. Es tikai gribēju mudināt uz Rakstos pamatotu modrību, nevis iemidzināt klausītājus ar dziedāšanu. Tās ir labas, bet tas nav dievkalpojuma centrs.

Tev ir fotogrāfija pie altāra. Vai nav par šerpu? - man Kristus atļāva. Es esmu kristīts Trīsvienīgā Dieva vārdā.
Uldis
# Iesūtīts: 2009.12.08 20:11:45
skolniekss

Ja atbildēsiet jā - tad muldoņa esat Jūs.
Ja nē - tad tas ir saprotami


Piedod, bet nesapratu loģiku.
Aivars
# Iesūtīts: 2009.12.08 20:33:38
Atbraucām. Nu jau jāpiesauc tempļa prostitūcija kā arguments. Nezinu ar ko nodarbojas seksopatalogi, bet nez kādēļ gribās izrakstīt nosūtījumu. Normālam vecim, savas teorijas bīdot, tomēr pienāktos sekot līdzi takta faktoram.
skolniekss
# Labojis skolniekss: 2009.12.08 22:00:58
Uldis Ja Mācītājs publiski, da vienalga kā par brāļiem Kristū var runāt nosaucot tos par muldoņām, tad šāda mācība nav nekas vairāk kā muldēšana. Tā protams ir mana problēma, ka nevaru pieņemt, ka mācītājs pasmej par otru brāli. Ja to dari savā šaurā lokā, tad dari, bet šeit ja nemaldos pārstāvat vairāk vai mazāk Konfesionālos Luterāņus, jo bildē esat visā savā pazemīgajā uniformā, kā Mulders rakstīja ar visu verga ķēdi... es kā ierindnieks te vāros un pukstu, nevienam nav ne silts ne auksts. Bet no Jums varētu ņemt piemēru, tikai kādu?
Aivars Lapšāns
# Labojis Aivars Lapšāns: 2009.12.09 00:38:32
Uldis

,,Rakstos pamatotu modrību ,, šito es izceļu. Rakstos nav teikts , ka ANNa bija templī. Uldim viņa bija kaut kur pie pagāniem, vai ar stirnām dzēra no strauta , kas iztek no tempļa uz RĪGU...

Kā Tu vari būt pārliecināts , ja runā šitādas muļķības - iekopēju :

jauna atklāsme: vēsturiskie fakti. Kas tie tādi par rasktiem? Vai tu neesi gadījuā no adventistu muldoņām?

Vai, dižzini, Bībelē aprakstītie notikumi nav vēsturiski fakti? Vai kor. 11. nav teikts , ja sieva pravieto , lai viņai ir gavassegu. Kur tad Tu domā , Pāvils pēkšņi pie kādas pravietojošas lezbietes pa nakti līda pa logu iekšā , kura dzīvoja viena , un tad Pāvils viņai pateica : uzvelc lakatu ......?!
Protams , ka tas ir vēsturisks fakts.
Un par templi nevajag. Iekopēju Tavu teikto :

,, Atļaušos tomēr norādīt, ka šī Anna nevis sludināja, bet pravietoja. bez tam, ja viņa bija templī, tad viņa noteikti nebija svētajā vietā, bet pagānu pagalmā. ,,

Bet Bībele runā saprotamā formā , ka Anna sludināja templī. Protams , ka pravietoja. Ja Tu savu sludināšanu uzskati par sludināšanu , tad tā ir Tava problēma. Sludināšana ir jādara Svētā gara spēkā un tad šie vārdi nav atšķirami. Neesmu vainīgs , ka Tev Svētais gars ir svešā persona. Nedomā , ka visi tādi ir. Anna noteikti ar stirnām pie iztekošā staruta dzēra ūdeni un viņām arī pravietoja. Tev ļoti to gribētos. Lai jau Tev tiek. Kas ta man.
Un dziesmas Tam Kungam par godu rakstu garā , kā tekstus , tā melodijas. Nemāci vecu vīru uz jumta ar pīpi. Es nemaz nemāku savādāk. Runa taču ir par Dievu , nevis ļeņinu.

Nu , kaut Marta , kura Jēzum kājas slacīja ar eļļu , kas maksāja tajos laikos vina dārza kopēja gada algu. Nu , kaut sievas , kuras pirmās saņēma ziņu par Jēzus augšāmcelšanos. Kaut Jēzus māte Marija. Estere .....Kā ar Tevi ir ? Vai Tu Svētajam garam tici? Ja tici , tad neliedz citiem Dieva valstību.

,, es neesmu pet dziedāšanu. Es tikai gribēju mudināt uz Rakstos pamatotu modrību, nevis iemidzināt klausītājus ar dziedāšanu. Tās ir labas, bet tas nav dievkalpojuma centrs. ,,

NU , ko , Uldi. Šitais teksts arī parāda Tavu ,,dziedāšanu,, . Pārāk gudrs liecies. Laikam nezini ar ko tagad nodarbojas krist``igie mūziķi , ja vari gvelzt tādas muļķības. Mūziķi iet un pasludina evaņģēliju visur ,kur tikai iespējams. Man , personīgi auditorijas ir visdažādākās. Esmu pasludinājis Jēzu 400 sieviešu auditorijai zem klajas debess un 1000 cilvēkiem Dievnamā. Vienam vīram pie ezera un arī Tev , jo nekas nenotiek bez Viņa ziņas.

,, Tev ir fotogrāfija pie altāra. Vai nav par šerpu? - man Kristus atļāva. Es esmu kristīts Trīsvienīgā Dieva vārdā. ,,

Runa ir par piesmiešanu . Tu taču šo tekstu rakstīji :,, ,,Mācies Rakstus. Rakstu zināšana nav dziesmiņu dziedāšana. ,,
Es mācos , visu mūžu , jo , raksti Bībelē uzrunā ik reizi savās nokrāsās. Protams , ja esi ar Svēto Garu draugos.

Par adventistu nolamāji. Tagad kārta par harizmātu lamāt. Standarts.

,, daudzi uz mani tajā dienā teiks: kungs, kungs.. ,,

Un par šitā teksta piesaukšanu nevietā , atļaušos Tev papaust, ka Tu zaimo kristiešus, Svēto Garu , jo konteksta šai rakstu vietai nav vispār , bet tas ir standarts , lai apslāpētu ticīgo kalpošanu.

Un , vispār , Uldi, beidzam. Tu mani smīdini.
Artis
# Labojis Artis: 2009.12.09 09:12:59
Šis atkal nebūs viens no tematiem, par kuru ir diskutēts gadu desmitiem un vēl gadu desmitus uz priekšu diskutēs??? Ļoti liela jēga to darīt, vai ne?

Ivo, grēksūdzes var uzklausīt ikviens!
-Jona-
# Iesūtīts: 2009.12.09 10:41:51
Artis ...un vēl gadu desmitus uz priekšu diskutēs?

Izskatās, ka ar sievietēm būs drīz tikuši galā, bet tad jau varētum pieķerties muitniekiem...? arī tak Rakstos nepārprotami nolikti uz to beidzamo...
rainars
# Iesūtīts: 2009.12.09 12:16:39
Maskarāde sāk beigties.
Rudens roze
# Iesūtīts: 2009.12.09 18:00:45
masiks [212.93.96.2]
Vai tu neesi pārāk inteliģents, lai pievienotos šiem sieviešu pazemošanas (lasi: sazvērestības teorijas) apoloģētiem?
Man kā sievietei baznīcā nāk smiekli par šito it kā pazemošanas piesaukšanu.
Bet bļāvēji jau mēdz būs skaļi - tādas ir arī citas minoritātes.
Dažas minoritātes Latvijā skaļi kliedz, ka viņus diskriminējot pēc tautības...
Uldis
# Iesūtīts: 2009.12.09 18:55:35
skolniekss

vēlos atgādināt, ka mani brāļi un māsas Kristū ir tie, kas tur Deiva vārdu un ir tam paklausīgi.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.09 18:57:51
Kas ir ar tiem, kam ir cita atklāsme no Rakstiem? Kas ir ar tiem, kas nav vēl pieauguši Dieva Vārdā? Kas ir ar tiem, kas ir bērni Kristus lietā? Vai šie arī?
skolniekss
# Labojis skolniekss: 2009.12.09 19:19:24
Uldis Un cik Jums tādu ir? Bet tas vairs nav par tēmu. Uz šo jautājumu varat sev atbildēt pats.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 84 , pavisam kopa bijuši: 21728