atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Atgriežoties pie tās pašas antropoģenētiskās klimata sasilšanas
Jošs Mulders
Iesūtīts: 2009.11.30 15:36:43
Ja tauta, te nav pamanījusi, tad pasaules zinātne un it īpaši "zaļie" ir nolikti uz ausīm pēc neseniem notikumiem, kad tika uzhackots kaut kāds Britu Universitātes/Institūta serveri un publiski nonāca e-pasti un dokumenti par to, kā pēdējos x gadus tika safabricēti dati, noslēpti contr-dati par globālo sasilšanu un kā valdības tika vazātas aiz deguna lai izdotu miljardus par neesošu problēmu! CūkuGripa, SARS, PutnuGripas fraudi ir vispār bērnu šļupsti ar šito!

Googlē meklējiet "ClimateGate"

http://blogs.telegraph.co.uk/news/jamesdelingpole/100017393/climat.. egate-the-final-nail-in-the-coffin-of-anthropogenic-global-warming/
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
AutorsZiņas teksts
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2009.11.30 15:36:50
q.e.d.

Ctulhu, priekš tevis speciāli šeit viens textiņš!

http://www.telegraph.co.uk/comment/columnists/christopherbooker/.. 6679082/Climate-change-this-is-the-worst-scientific-scandal-of-our-generation.html

tur viens izvilkums
The reason why even the Guardian`s George Monbiot has expressed total shock and dismay at the picture revealed by the documents is that their authors are not just any old bunch of academics. Their importance cannot be overestimated, What we are looking at here is the small group of scientists who have for years been more influential in driving the worldwide alarm over global warming than any others , not least through the role they play at the heart of the UN`s Intergovernmental Panel on Climate Change


Un kaut kas tāds ir tikai ziediņi, kādi būtu tad, ja iestātos Nookrātija Intelekts IR, un arī alkatība un mantkārība!

Kas interesanti, arī mūsu LV ir tajā pašā pavadā... Lūk tad šeit es varu piedāvāt LV ietaupīt - pasūtīt visas tās CO2 kvotas un visu to juhņu drst... un beigt kā tādiem antiņiem kaifot no tā, ka deguns lielajiem milžiem pakaļā... sak smirdēt ta smird, zato silts un droši!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.11.30 15:51:52
Pamanījām, kaukur Latvijas web lapās tā ziņa bija.

Tikai nookrātiju te nevajag pīt iekšā, te kā jau parasti visam apakšā nauda, un kāds uzvārās.
Tāpat kā ar cūku gripu.
Vajag to naudas ietekmi samazināt, un tad tādi joki nebūs.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.11.30 15:52:14
No dokumentiem izlien 3 lieli čunki, kur katrs ir sava skandāla vērts.

1. Tas kā atbildīgie zinātnieki izdomāja visādas atrunas un iespējamos un neiespējamos šķēršļus, lai nepublicētu bāzes datus uz kuriem tika bāzēti viņu rezultāti. Šķeit britānijā ir kaut kāds likums, kurš šādos gadījumos prasa datu publicēšanu pēc pieprasījuma... te tas tika slēpts.

2. Kā tika manipulēti dažādi dati, lai pazeminātu pagātnes temperatūras un palielinātu šodienas un nākotnes temperatūras.

3. Kā šie zinātnieki, kam bij liela vara, marginalizēja un cīnījās pret citiem zinātniekiem, kas vienkārši izgāja uz ielas un ar termometru to visu atkārtoja (lab es primitivizēju) - tb kā tika character_killed zinātnieki, kas gribēja īsto bildi dabūt un atļāvās publicēt PRET šiem warmongeriem! Lasiet Ctulhu iedotajā linkā... tur ir tas viss aprakstīts!
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.11.30 15:52:43
EM, nu nauda ir abstrakcija tam, kas aiz tās slēpjās - vara! To tak tu nevari atnjemt!
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2009.11.30 16:03:33
Te tā pa nopietnam, ja kādam darīt nav ko

http://www.climatedepot.com/ Jeb otrādi, ja mums te ir kādi žurnālisti, tad laba vieta kur sākt materiālus iedabūt!
incognito
# Labojis incognito: 2009.11.30 16:11:14
Nu var saprat, ka konkrētā nelielā zinātnieku grupa arī varētu būt sasmērējusies. Ir labi, ka tas ir atklāts un tādās reizēs skandālam ir jābūt. Bet tas neko nesaka par antropogēno sasilšanu, ne par, ne pret.
Līdzīgi pirms dažiem gadiem bija skandāls ar vienu dienvidkorejiešu ģenētiķi, kas bija ziņojis, ka klonējis laikam suņus. Tika pierādīts, ka viņš ir viltojis eksperimentu rezultātus, lai būtu "pirmais" un bija liels skandāls. Nu bet arī tas neko nesaka par suņu klonēšanu, ne par, ne pret, un kopš tā laika suņi ir sekmīgi klonēti.
Par ko tādi skandāli runā, ir drīzāk zinātnes finansēšanas sistēma, kas ir atkarīga no politiķiem diemžēl un tāpēc tur tiek lietotas politiskas metodes lai izvērtētu kādas konkrētas nozares svarīgumu.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.11.30 16:16:12
Jošs Mulders
Nu bet ja vara vai vismaz kontrole pieder, piem, datoram? Katrā datorspēlē tieši tā arī ir. Nekur nevari krāpties, sevišķi multiplayeros.
Vēl var būt vairākas neatkarīgas zinātnieku grupas, vai labi izstrādāti kontroles mehānismi utml. Vai labi izstrādāti alternatīvu ideju pārbaudes mehānismi.
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2009.11.30 16:19:15
icnognito, bet uz sho zinaatnieku baazeetiem datiem faktiski staav visa taa "environment politika"...

Rodas jautaajums lidiz ar to, ko tad shie taadu sleepa, un kaapeec valdiibaam buutu jaaizdod miljardi par kaut kaadu temperatuuru! Aciimredzot ir divas leitas dabiski

a) Visi shitie kopenhaagenas rezoluucijas un kioto protokoli jaapstaadina, vismaz kas izriet no atropogjeneetiskaas temperatuuras
b) Jaaviec caurspiidiiga jaunu datu izpete un visu shito pasaakumu paarskats... Jo nafig tad, kad pasaulei jau taa ir kriize, veel gruuzt naudu melnajaa caurumaa? TB risinaat neesoshu probleemu?

Pietam ir jau daudzas citas implikaacijas... par to, kaa riikojas zinaatnieki, kad vinjiem ir vara... par "peer review" zhurnaalu jeedziigumu, par "es esmu experts, taapeec man ticiet" zajavaam...

Nav vinji nekaadi sveetie un neaizskaramie, arii uz vinju netiirajiem pirxtinjiem driixt skatiities tie, kas vinjiem naudu maxaa... un pieprasiit vinju darbu kaa rezultaatus taa starp-rezultaatus, lai var paarbaudiit, vai nesleepj...

Citiem vaardiem, ja jums ir akcijas kaadaas no CO2 apkaroshanas firmaam, fixi dumpojiet savas akcijas, to bankroteesiet!
Kaarlis
# Iesūtīts: 2009.11.30 16:24:32
Jošs Mulders, nu tas man gan liekas smiekligi - no viena 10 gadu veca meila kads no n-tajiem MB tikai izzidis 3 vardus "hide the decline" un sazverestibas teorija gatava.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.11.30 16:25:00
EM, tas viss pareizi... Ctulhu pareizi arii saka, skepticismam ir jaabuut veerstam ne tikai uz aaru bet arii uz iekshu! Citaadi ar ko shie zinaatnieki ir labaaki par Viduslaiku Bazniicas klerikaaljiem? Tieshi taa... datiem jaabuut pieejamiem, ikvienai zinaatniskai "experta zajavai" ir jaabuut atkaartojamai pie tiem pashiem ieejas datiem, ja to veic citi zinaatnieki... PeerReview noziimee PeerReview... tachu, redz kaa sanaaca... ja peetiijums bij PRET politisko ortodoxiju, tad to nemaz nepubliceeja - formaalu atrunu nepubliceet vienmeer atradiis... taakaa tam pat nav jeega, ka tas ir kaads "prestizhs" zhurnaals... un kaareiz konkreeti zhurnaali ar to datiem bij izejas poziicija politiskiem leemumiem! Mees nevaram prasiit no politikjiem speeju izveerteet, vinji faktiski ir pashi savu zinaatnieku kljiinieki... Kuram te iisti ir vara? Vai tauats veeleetiem priekshstaavjiem, kuriem ir vismaz kaut kaads mandaats, jeb zinaatniekiem, kuri ar savaam publikaacijaam var stuureet shos politikjus dajebkur... Ja veel njem veeraa, ka viena dalja no iesaistiitajiem sanjem labu zhuuxniiti no tiem miljardiem... kursh spees tureeties pretiim kaardinaajumam? Iipashi pasaulee, kuraa Dievs nevaid un sliktaakais ko tu vari dabuut - sliktu reptuaaciju, bet par paardesmit miljoniem - who cares?
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2009.11.30 16:25:31
Kārlis nezinu tad taada liela 61MB vēstule sanāk! Tas ir nopludinaato datu apjoms... tur nav viena vēstule Būs bik vairāk! Pietam uz tā fona visas šī kantora iepriekšējās publikācijas iegūst interesantu "fonu" un dažas dīvainības vairs nemaz tik dīvainas neizskatās...

UN zinātnieki jau saplūkušies... forši... lai izplūcas, tos resnos "expertus" vajag izplucināt!
Kaarlis
# Labojis Kaarlis: 2009.11.30 16:27:42
Jošs Mulders, es negaranteju, ka kads no manas vestuljkastites nevaretu izvilkt ara to, ka patiesiba esmu satanists un visus krapju. Nu es domajau no 61MB atrast vienu vestuli un tad vel 3 vardus taja
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.11.30 16:28:52
Kārlis, a 61MB vēstules, korespondences etc.

Tu tiešām domā, ka tas ir izvilkts no vienas vēstules... tos linkus vismaz pa diognāli pārlasīji?
Kaarlis
# Labojis Kaarlis: 2009.11.30 16:33:06
Jošs Mulders, lai man pasham iedod tos MB un tad es izverteshu. Mani tie izvilkumi neparliecina. - drizak otradi - ja no tik liela apjoma var izvilkt tik maz apsudzibu, tad secinajumi man ir tieshi preteji.

Personigi domaju, ka es varetu ari ne tikai savas domas kljuut vardarbigs pret kreacionistiem, bet ari e-mailu vardos . Varetu man inkriminet lielu ljaunpratibu
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.11.30 16:36:43
Kārlis, tur jau tas prikols, ka tiek atklāta vesela sistēma kā čakarēt tos datus, kā apiet prasību publicēt raw-datus, kā tie tika pielaboti, kā tika marginalizēti citi skeptiķi etc. Tb viens meils, kuru tas šūpo... bet te ir visa saimniecība parādīta... tb pierādījumi uz sejas, kaa saka angliski - puikas ir pieķerti "red-handed"... Protams, cilvēki, kuriem vienkārši uzspļaut zinātnei un datiem, tas neko nepārliecinās... tā teikt "divas kājas slikti četras kājas labi" mantru jau skaitīs tāpat, tikai redz, zinātnē dažreiz mēdz būt "wake-up" saucieni... īpaši, kad par nodokļu maxātāju naudu tiek veidoti melīgi dati un baiļu politikas lai vēl vairāk no šiem nodokļu maxātājiem naudiņu izspiestu, kurš tad naudiņu negrib... un tam der jebkurš pastāstiņš, kuru tie nodokļu maxātāji paši nemaz tik viegli nevar pārbaudīt - tātad visi high-tech...

Kā tas bij ar Y2K, putnu gripu un tagad ar cūku gripu, tā reku smuki atklājas ka tā klimata padarīšana arī tāda ir... To gan zināja ikviens, kam nebij slinkums Raw_datus pārbaudīt un pašam paskatīties... Tak ir tik ērti neko nedarīt, visus apkārt biedēt un teikt, ja nesīsi man naudu, es tevi pasargāšu no 1 grāda temperatūras celšanās

Britu Zinātniekiem - kauns kauns kauns un vēlreiz kauns, ja nemāk datus apstrādāt, moš nevajag līst politikā!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.11.30 16:37:03
Jošs Mulders
Iipashi pasaulee, kuraa Dievs nevaid un sliktaakais ko tu vari dabuut - sliktu reptuaaciju
Pag, pag, tagad jau tie visi klimata slēpēji zinātnieki = ateisti??
No otras puses, ja Dievs ir, tb Kristus, tad tādu nieku jau nu viņš piedos.

Nookrātija te nav pie vainas, var tak visu organizēt tā, ka pētījumu dati un arī visi materiāli ir jāpublicē publiski, visiem pieejami. Tagad tā nav, jo atkal jau apakšā nauda, kā arī valsts intereses utml.
incognito
# Iesūtīts: 2009.11.30 16:37:16
Es nepārzinu klimata izmaiņu problemātiku, līdz ar to nevaru kompetenti par to diskutēt. Tikai piebildīšu, ka manuprāt zaļā domāšana kopumā nāk par labu pasaulei.
Izmešu samazināšana liek pētīt veidus kā samazināt industriālo piesārņojumu... ne tikai CO2 bet arī visādas citas interesantas vielas, kas nevienam par labu nenāk. Cits aspekts ir enerģijas ekonomēšana, kas arī ir tikai pozitīva, vēl cits - mežu uzturēšanas un atjaunošanas nepieciešamības apzināšanās.
Tas viss kopā padarīs Zemi par labāku planētu, kur dzīvot mūsu mazbērniem, tā ka es esmu "par" zaļajiem.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.11.30 16:38:46
masiks, tieši tā... nevar no viena ledus kaut ko izpīpēt, jo visu Zemeslodes Sistēmu kā tā darbojas, neviens nezin īsti... Un tā pārspīlētā CO2 panika vispār liekas smieklīga... būtu katrs no tiem brēcējiem vienu koku katru mēnesi iestādījis, tad pēc 10 gadiem nevienu CO2 molekulu vairs nevarētu atrast...
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.11.30 16:39:40
Jošs Mulders
tā pārspīlētā CO2 panika vispār liekas smieklīga...
... sevišķi jau par tiem aļņiem mežā ...
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.11.30 16:40:31
EM, es tā dauzos... bet pēc pasaules mērogiem, tas, ko zinātnieks var iegūt safabircējot šādus datus ir daudz vairāk, nekā tas, ko viņš zaudē, ja šo safabricējumu atklāj... Spēle Stāv tās Sveces

Par tiem datiem, ko tu saki, pareizi... Vismaz RAW dati būtu jāpublicē pirms vai kopā ar rezultātiem. Es saprotu, ka RAW datu iegūšana var būt dārgs process, bet tāpēc par to maxājam mēs... nejau viņi no savas kabatas LHC būvēja!
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 24 , pavisam kopa bijuši: 4261