atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Vai var zinaat objektiivi ko texts pasaka, ja neesi texta autors?
Aizejošs Mulders
Iesūtīts: 2009.11.19 13:05:12
Lai nekjeeziitu sievieshu ordinaacijas teemu, iesaku sheit masikam u.c. izteikties par Rakstu texta objektiivas lasiishanas iespeejamiibu un citiem ar lingvistiku un epi-stimologjiskaam paradigmu probleemaam saistiitiem jautaajumiem!
AutorsZiņas teksts
Aizejošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.11.19 13:05:30
Puukains Akvalangs (tas taa lai teema paraadaas)
Aizejošs Mulders
# Labojis Aizejošs Mulders: 2009.11.19 13:08:18
masiks,

nu es uz to arī nepretendēju. Uz to pretendē tu. pamatojot.... tajā paša bezpamtā. pārnesot vienu jēdzienu uz otra.

Tas labi, ka nepretendee, tad kaapeec briinies, ka tavu uzskatu arii neuztveram kaa iisteniibu... tu gan visu laiku savam uzskatam kabini klaat "objektivitaates" auru, un tai pat laikaa saki, ka uz to nemaz nepretendee! Tu biezhi izsaki apgalvojumus par kuriem domaa, ka tie neatspoguljo iisteniibu?

Es, piemeeram, tieshaam, kad runaaju, tad ticu, ka tas atbilst iisteniibai... laigan apzinos taas gruutiibas un trauceekljus kaapeec tas taa var nebuut! Veel vairaak, es apzinos arii to, ka shie pashi trauceeklji un gruutiibas ir vispaariigas un darbojas uz visu cilveeku uzskatiem... Atshkjiriiba ikdienaa rodaas tajaa, ka vieni cilveeki shiis gruutiibas apzinaas, bet citi nee...
*Duksis
# Iesūtīts: 2009.11.19 13:12:19
Hmm.. es jau priecīgs biju nodomājis, ka Mulders ir kādam vajadzīgs uz šīs pasaules, ja reiz viņš pats deklarē, ka turpmāk savuai dzīvei atvēlēto laiku izšķiedīšot ražīgāk, bet nekā... vismaz pagaidām. Atvainojos, kāda gan man tur daļa.
Aizejošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.11.19 13:13:51
es tāpēc devu atsauces uz skaidrojošo vārdnīcu. A tu, domājot ka tie ir masika vārdi, ij uzskati, pasludini tos par neatbilstošiem īstenībai... inčīgi, odnako.

Tu devi atsauces uz skaidrojosho vaardiicu jaa... tu tikai nepaskaidroji kaapeec tie attiecas uz Rakstiem?
Aizejošs Mulders
# Labojis Aizejošs Mulders: 2009.11.19 13:14:56
un? tava ticība ir OBJEKTĪVS īstenības kritērijs?

Objektiivas iisteniibas kriteerijs ir pati iisteniiba Ja manis teiktais tai atbilst, tad ir stipri lielaaka varbuutiiba, ka mana ticiiba sakriit ar iisteniibu! Gruutiibas vispaariigaa gadiijumaa ir noskaidrot vai ir shii atbilstiiba! Pietam ikdienaa tas nemaz nav iespeejams, citaadi tu nemaz nevareetu ielai paariet paari...
Aizejošs Mulders
# Labojis Aizejošs Mulders: 2009.11.19 13:16:05
Trilo, princip`a j`aa... skaidroju jau Ctulhu, potenciaalaas ceramaas izmainjas dziivee un darbaa viesh korekcijas... leenaam pieradinu sevi un citus, ka te reiz nebuushu... jeb buushu ljoti reti!

Labaak pastaasti kaa tev? Visiem uiss ok? Tev e-pasc
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.11.20 09:32:23
Тrilobīte
kāds tev tagad skaists niks! Pēc tam būs "Manis te nav" un "Tas neesmu es``?

Varētu būt "Mulders" -> "Aizejošs Mulders" -> "Muldera Nav" -> "Mulders Miglā".
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2009.11.20 10:02:14
Eziit, nesanaaks... man jau piespieda nomainiit niku Nelaizh mani nekur prom iet... sak seedi un sludini!
Rosalie
# Iesūtīts: 2009.11.20 10:48:35
Tuuliit mani ar zemi noliidzinaas ... tak jebkursh cilveecisks iisteniibas kriteerijs ir subjektiivs ij citaads buut nevar.

Trilo-sasveicu, no visas sirds
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.11.20 12:00:20
Rosalie, fiicha jau taada, ka ne vienmeer cilveeciigais kriteerijs ir nesaskanjaa ar realitaati... Gruutiibas sleepjas tajaa, kaa atshkjirt tos kriteerijus, kas ir izziisti no iikshkja (no sevis) no tiem, kas lai arii varbuut ir izziisti no iikshkja, tomeer atbilst iisteniibai! Imo nekaa savaadaak to nevar kaa divos veidos...
1. Dziivot un pasham piedziivot savu kriteeriju sekas taadeejaadi redzeet cik tie saskan ar iisteniibu
2. Ieklausiities, ko par sho visu saka pashas realitaates autors!

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 73 , pavisam kopa bijuši: 34065