atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu 11. novembris Mācītāju konferencē diskusijas par satversmes grozījumiem attiecībā par sieviešu kalpošanu III
vilks
Iesūtīts: 2009.11.18 13:56:56
Trešā daļa diskusijai.
<< 1 ... 36 . 37 . 38 . 39 . 40 . 41 . 42 . 43 . 44 . 45 . 46 ... 47 . 48 . >>
AutorsZiņas teksts
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.13 19:08:51
Piedodiet par jocīgu jautājumu.

Kā vispār radās šis jautājums par kuru diskutē? Kā viņš pacēlās? Kas bija par cēloni šāda veida diskusijai? Kur tas meklējams? vai kāds principiāli gribēja kaut ko izlemt kā ir pareizi? Vai bija citi iemesli?
Aivars
# Iesūtīts: 2009.12.13 19:59:11
navtik traki [78.84.146.231]
Grūti bija uztvert Tavu tekstu. Laikam anonīmi paklaigājot zem pseidonīma, tas arī nešķiet svarīgi. Bet ko tev tie Aivari nodarījuši? Divus vien te esmu redzējis. Zinu, ka tas ir mans kristīts un pasē rakstīts vārds, un nojaušu, ka Lapšāna kungam tāpat. Ja es parakstītos ar pseidonīmu `tu esi traks 78...." Tavs satraukums pārietu? Tēma, atgādināšu, ir sieviešu ordinācija, un laipni aicināts dot savu pienesumu!
navtik traki [78.84.146.231]
# Iesūtīts: 2009.12.13 21:49:22
Nesatraucies, aivars bij tik mīļs piemērs Doma tāda, ja mes rakstām oficiāli, tad jau arī viss te notiek, parakstus apakšā, izdrukā un uzliek zīmogu.
Aivars
# Iesūtīts: 2009.12.13 21:55:58
navtik traki [78.84.146.231]
Līdz zīmogiem te gan laikam vēl gaismas gadi jāceļo.
Aivars Lapšāns
# Labojis Aivars Lapšāns: 2009.12.14 01:15:44
Merlins

Vēl tikai gribētos padomu, kur ņemt pietiekami daudz naudas priekš tā visa?

Kaut kā negribās dzīvot pēc Dieva ieteiktā finansiālā scenārija?Kas tas ir? Bailes dzīvot kā Dievs iestādījis?, bailes , ka varbūt nesanāks?, ....tad jau tas nozīmē , ka Tu Dievam nemaz netici. Brauc salaveča kamanās no kalniņa taisni neaizsalušā upē ar visu savu baznīcu....domā kāds pametīs glābšanas riņķi?
Redz kā ir. Kādreiz tā varēja dzīvot , bet tagad tā vairs Dievs nepieļaus. Jo pasaulē sātans sāk strādāt uz visu banku. Tāpēc arī Dievs sūta Savu Garu pār draudzēm. Baznīca iedod naudu augļotājiem un pati kļūst par augļotāju, jo depozīts nevis sludina , bet pieprasa procentus pēc rigibora un dažš labs pakarās , jo Creditreformas neliek mieru, kura salīgusi tautu tironizēt. Bet pasūtītājs ir banka. Bet banka sastāv no noguldītājiem. Tāpēc Latvija saņēma vislielāko triecienu, jo Dievam bija vislielākās cerības tieši Latvijā. Mēs parādījām Dievam figu....Ja esi tagad izmisumā , tad tā ir Tava vaina. Neprasi Dievam naudu , pirms neesi nožēlojis. Arī ar nožēlošanu ir par maz. Nauda jāatdod Dievam atpakaļ, proti, jāatņem sātanam. Nav variantu....
Pārdomātājs
# Iesūtīts: 2009.12.14 01:24:57
Aivars Lapšāns Piedod bet tu esi smieklīgs. Vai slims. Nesen nomira Pasaules Valdnieks. Tā viņš sevi TV sauca. Negribi ieņemt viņa vietu? Sorre, vecīt bet tava pārgudrība un augstprātība šķebina
Aivars Lapšāns
# Labojis Aivars Lapšāns: 2009.12.14 10:53:28
Pārdomātājs

Arī finansiālās lietas baznīcā jākārto pēc Bībeles pamācībām. Kā mēs varam sludināt Dievu , ja rīkojamies ar pagāniskām metodēm. Kurš mūs ņems par pilnu? Vai tas , ka es runāju No Bibliskā skatījuma par finansēm ir augstprātība?
Merlins grib padomu, lai meklē to Bībelē...Mūsu Tēvam naudas pietiek.
ziemasvilks
# Iesūtīts: 2009.12.14 10:54:39
Aivars Lapšāns Pārdomātājs
Klau, draugi - finanses un dažādu foruma lietotāju personības nav šīs diskusijas tēma..varbūt par šīm lietām var runāt privāti vai citur?
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2009.12.14 10:58:25
ziemasvilks

Ja mēs ņemam sieviešu ļaunāko apkarošanas scenāriju , ka pat baznīca sašķeļas , tad ar finansēm būs vēl trakāk draudzēs. Tieši sievietes milzumu LELB draudžu uztur ar savu enerģiju ...
armilo
# Iesūtīts: 2009.12.14 12:16:54
„Tur nav ne jūda, ne grieķa, nav ne kalpa, nedz svabadā, tur nav ne vīra, nedz sievas, jo jūs visi esat viens Kristū Jēzū.”
Šī rakstu vieta arī bieži tiek piesaukta siev.ord. sakarā. Atliek tikai pārlasīt kontekstu, lai saprastu, ka te ir runa konkrēti par taisnošanu, nevis par kalpošanas amatu, caur kuru tiek sniegta taisnošana.
Aivars
# Iesūtīts: 2009.12.14 12:22:46
armilo
kalpošanas amatu, caur kuru tiek sniegta taisnošana - diezgan kutelīga tēma. Vienīgais kalpošanas amats, caur kuru taisnošana tika sniegta laikam būs tas, ko Kristus uzņēmās. Sludināšana jau tikai tāda flaieru izdalīšana būs.
Bet jāpiekrīt, ka šīs Rakstu vietas izmantošana kā `uniseksa` arguments, ir savā ziņā vardarbīga.
Raimonds
# Iesūtīts: 2009.12.14 13:07:14
armilo
„Tur nav ne jūda, ne grieķa, nav ne kalpa, nedz svabadā, tur nav ne vīra, nedz sievas, jo jūs visi esat viens Kristū Jēzū.”

šai Rakstu vietai konteksts ir ar tāds, ka par šiem vārdiem jūdi bija gatavi viņu nobeigt . Jo Pāvils atļāvās likt vienādības zīmi starp jūdiem un pagāniem, starp brīvu pilsoni un vergu, sievu un vīru. To pašu arī Jēzum pārmeta, ka Viņš ir gatavs noplēst templi un trijās dienās uzcelt. Tāpēc tā ir, ne tikai tam laikam, ļoti radikāla ideja. Jūdi to saprata, kā sazvērestību un nodevību pret Bauslību. Un ar to atšķiras Pāvila dinamiskais kristocentrisms un evaņģelikālisms. Savā ziņā arī šajā diskusijā tas ir izaicinājums un cik tālu drīkst un var iet?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.12.14 13:24:44
Aivars, pareizi... un ko mums tagad dariit, kad Kristus vairs nestaigaa kaa Palestiinas Juuds muusu viduu? Vai vinja "es juus suutu..." "ejeit un dariet..." u.c. pav`eles nebij kaareiz savas shiis kalposhanas "extension" uz cilveekiem... taadeejaadi Kristus deligjee sho kalposhanas amatu apustuljiem un taalaak vinju apstiprinaatiem un draudzes izraudziitiem biiskapiem? Taakaa armilo nemaz ar nemelo runaajot shos vaardus, tieshi taapeec, ka Kristus mums deligjee visus shos labumus Apustulis arii nekautreejas rakstiit vaardus "Juus izglaabsiet..." laigan mees labi saprotam, ka glaabashana naak no Dieva ne no cilveekiem... Arii Luteraanju maaciitaajs saka "Es tev piedodu" laigan piedod Dievs.
Raimonds
# Labojis Raimonds: 2009.12.14 13:44:51
Jošs Mulders
"Es tev piedodu" laigan piedod Dievs.

Laba piezīme. Var jautāt, kas Absolūcijā ir svarīgākais, un tas lielā mērā arī atbild, kas mums par teoloģiju! Draudze, hirarhija vai Kristus un kā viņi savā starpā sadzīvo . Līdzīgi, kā Aleksandrs sacījis, ka Sv.V. ir kā teoloģijas lakmusa papīrīts.
Aivars
# Iesūtīts: 2009.12.14 13:47:25
Jošs Mulders
Tādēļ rakstu, ka tēma kutelīga. Līdz zināmai pakāpei šie poētismi ir pieļaujami, tālāk sākas ellīga herēze.
Bet vai kāds ekskurss par šo jautājumu dos kādu vērtīgu pienesumu konkrētās diskusijas risināšanai?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.12.14 13:49:59
Aivars, tas tikai atkal paraada vienu aspektu kaa vajadzeetu Rakstus lasiit un mekleet... Es nepiekriitu Uldim, ka izvelkot vienu pantu visa teema ir izsmelta, tavs piegaajiens man labaak patiik - mekleet Rakstus dienaam un naktiim plashi, ja jau mees gribam ko saprast, tad nekaa savaadaak kaa lasot Rakstus un luudzot, lai Dievs tos mums atver kaa tiem maacekljiem uz Emavas celja!
Aivars
# Iesūtīts: 2009.12.14 13:57:14
Jošs Mulders
Emavas ceļš - tā ir laba programma šai diskusijai.
Raimonds
# Labojis Raimonds: 2009.12.14 14:08:57
Aivars
Emavas ceļš - tā ir laba programma šai diskusijai.

Viņi fiksi aizskrēja atpakaļ un Jeruzālemi, lai varētu sadalīt amatus un lai sievas netiek pirmās?

Arī vēlāk, Kristum nemaz nebija tik viegļi apustuļus izsūtīt misijā. Nemaz tik naski uz pagānu misiju nebija.
Aivars
# Iesūtīts: 2009.12.14 14:21:11
Raimonds
Tad jau šie nemaz tā pēc tiem amatiem nerāvās, ko

Man gan liekas, ka viens no Emavas ceļiniekiem turpmāk arī savu gaspažu ņēma līdzi, cik nu Pāvils par Pētera sievu runā.
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2009.12.14 14:55:48
Arii Luteraanju maaciitaajs saka "Es tev piedodu" laigan piedod Dievs.

Es biežāk dzirdu šādu formu:
(..) uz tādu jūsu grēku sūdzēšanu un lūgšanu, kā aicināts un iecelts Dieva vārda kalps, es jums pasludinu Dieva žēlastību un apliecinu pēc Kunga Jēzus Kristus pavēles, ka visi jūsu grēki jums piedoti Tēva un Dēla un Svētā Gara vārdā.
<< 1 ... 36 . 37 . 38 . 39 . 40 . 41 . 42 . 43 . 44 . 45 . 46 ... 47 . 48 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 13 , pavisam kopa bijuši: 35731